Dellamorte

- horroroller -

<< předchozí 1 2 3 4 17 34 50 66
    • 2.9.2016  19:00
    Zombiehagen (2014)

Rozmrvené postapo dánsko, len On a Ona. Stretko spácha citové splanutí a nečakaně ( ! ) to zmrví zákernost a zombie samozřejmně. Dobrý.

• 2.9.2016  18:54

Ničím noblesní připomínka starýho Eurohorroru, ktorá by si dle mýho zaslúžila lepšieho režiséra a více finančnej dávky. Démonické mníšky je sice už využitý námet, ale i tak by to mohlo fungovat. Promarněná šance.

• 29.8.2016  19:48

Víceméně barová konverzačka , ale zafungovalo to. Bighead jako od Gordona Freak z Castlu . 2 +

• 29.8.2016  11:26

Zbytečně zmixovanej Grudge s Ringem. Připadá mi to jako koukat na tú istú VHS, pozerať do tej istej studne.... Pár momentov to síce má, no ty děsili před pár lety a i to možná jen někoho. Takže dnes už total nefunkčné.

• 28.8.2016  11:27

Slušně natočené přemístnění vozu z bodu A do bodu X ( čorka kámo ) a to so zombie uzávierkou. Zbytočne nenatiahnuté, stručný a výstižný.

• 28.8.2016  10:59

Agorafobička v postraume je nečakane tehotná, čo její mysl ako schizofreničke slušně nalomí. Vidinami prešitý a dôstojný bratříček k těžko uchopitelným filmom, ktoré ale práve preto milujem. ( Isabelle Gardo brilantní ).

• 28.8.2016  08:48

Ty vyrovnávačky a kadejaký pátrání po traumatách z detstva ma unavujú. V tomto prípade fungovala právě ta sekce z dětství. Namrzená som ale neostala, čomu zodpovedá hodnocení.

• 27.8.2016  19:21

Jasně, že Scramm, ani Henry to není, ale tieto monotónne analytické cestičky do mysle pošahancov, či serial killerov mám rada a som k nim náležite zhovievavá. Bonusovo diváka sprevádza koment samotního úchyláka.

• 27.8.2016  19:12

Dobermann to celý začal, Crank to preleštil a Henry potvrdil.

• 27.8.2016  18:57

Tak toto ano! Zbytek publika s výhradami věším na hák. Nekompromisní mučeníčko a jako bonus v B&W aj keď v závere sa pár bloody color vstupov vyskytne. Americká odpoveď na japonskú klasiku si dláždi cestu inou formou a to je ok. Zámer udělat to bez zbytočných kecov tomu dáva grády a kým mi Santa nedonesie od Amazonu DVD, tak udieram poctivo opuchlou 4ku.

• 27.8.2016  18:38

Jeden z mnoha opileckých a sileně groteskních brazil výstrelov s pridanou hardcore hodnotou. Na tuto tamojší filmovou úroveň sem zvyklá, takže nic čo by ma vytočilo.

• 27.8.2016  16:40

Jednoznačná inspirace a hutnej vlyv E.D. tentokrát po japonsku. Prekvapivo vydarený pokus, ktorý na dobu vzniku pôsobí faynovo zatuchle vrátane efektov. Spokojenost.

• 27.8.2016  16:27
    Diggery (2016)

Metro Monster Movie pa rusky. Minutáž dávala tušit, že se bude jednat o ruskou bleskovku s málo ďengami. Tak se i stalo. Rozpočet monster snímkov je zaťažený hlavně na monster vizuálu a tady to bylo škrtnutý se " SPLIT SECOND " což je už v tomto žanru pravěk. Celý to bloudení a pak přeplacaně barevny´šlehy skazili snahu. Nic ale, co by stálo za urážku. Rusáci by tento žáner ale dle mýho mali obcházet. ( nebo dát to do ruk schopnějšim režisérom, ktorých je tam požehnane ).

• 13.8.2016  14:09

Parádny kraťas, ako pocta zatuchlým a málem zabudnutých B&W filmových zážitků. David i Gris majú prostě talent.

• 13.8.2016  13:51
    Magi (2016)

Tak se Madsen konečně dočkal právoplatnýho filmu. Postava mu sedí i díky jeho vizuálu, ktorým ho obdaril vek. Jedinou výhradu mám k minutáži. Inak ale hodně dobré. Silně koukatelný thrill.

• 13.8.2016  13:06
    Betrothed (2016)

Za to, že to celý bylo myslený ako priblá inscenácia, tak to si dva punkty zaslúži. Jinak ale odkoukaný a úplně negramotný.

• 11.8.2016  18:08

Hezkej a hlavně pořádně vyblýskanej bodík za další foot - NO - age , Proste som narazila na filmový betón. aby som nezabudla - bol to horror aj thriller. Prostě miluji tuto filmovou planetu se fším , čo k nej patrí. Som z toho supernatural.

• 11.8.2016  15:37

Totálně vyhulenej fínsky málem Troma. Bavila som sa k popukání. Zvrácenost bez zábran a to ja ráda. Tím pádem veškerej okolitý odpad mi na dojme neubere. Líbilo i podruhé. Mizerná nicota, která vytěžila vše co mohla. U mňa ok pokus o ztripovanú zábavu. Screaming kam se podíváš....

• 9.8.2016  22:37

Docela hodnej dokáč, v ktorom si to své poví málem každý, co k danýmu tématu má co říct. Som spokojná s info dávkou a dokument je divákovi, ktorý má záujem, bohate a sympaticky naložený.

• 9.8.2016  21:33
    Idyla (2015)

Z rodinných dôvodov já Slovinsko ráda. Toto je exluzívny príklad na tamojší žánrovku. Sice okoukaný a príjemne přiblblý ale funkční. Ani ten killer nevypadal tak mohutně divně. Holčiny rozrezané na bloncku a brunet ( podle pravidel ). Ale neva. Nenudilo a familiárna troječka za snahu tomu sekne.

• 9.8.2016  18:55
    Commune, The (2009)

Komedie možno ano - že sem to skoukla. Horror mi unikl - pretože severní vítr je krutý. No a mysteriózno - to je to, proč to celý vzniklo. Odpad + . Ale za tu family neschopne okoukanou dementnosť, ten reces point udriem.

• 7.8.2016  06:08

Rusáci dokážou i lépe, no tenhle nablblej zombie flák, málem ako študentský projekt si určite zaslúži kukuč budúcich filmárskych potentátov, ako sa vyhnúť chybám. Jinak ale rozdýchaný a bez urážky.

• 6.8.2016  22:49

To se jakože niggaz vysypali z ghetta a opovážili se vyprdelkovat ! PURGE !? Že prezident El Bama ?! K tomu ešte komédia ? Filmová alergia, snažiaca sa o príbuzenstvo so skvelými Wayans Bros sa jednoznačne vykoľajila. Jako mental TV snadno uchopytelná terapie pro otrlé , jinak ale " shittabitch ". Vystrelím bod, aby som si to pripomenula. ( je fayn, že neexistují filmové hranice ).

• 6.8.2016  21:42
    Olalla (2015)

Hodně nemohoucí pokus o vampírinu. Jac je učebnicový amatér a guitar songy v tejto zinscenovanej mizérii nepostačia. Jako rozhlasová hra určite zafunguje a proto ten usmoklenej groteskní bodík, mám totiž funkčné srdce. Jako filmová projekce je to všechno zlý, všechno safra.

• 6.8.2016  20:15

Španělé si obhájili své narco teritórium a Ramon to poslal na plátno. Do tyhle hombres acción violenta nečakane vstúpi 10 ročná holčina a o účasť poprosila aj motorovka, aby čo to rozporcovala. Tyto jižanské šplechy miluju.

• 6.8.2016  18:29

Neurážející micro budget pokus o slash. Stuart je vychcanej a na pokrytí nedostatkov využil hudební score, málo světla a minitáž. Přímo až tmu. Studentskej pobyt v lesíku podle pravidel žánru ( pokec / ohník / sex ) se v polovičke prelomí na celkom atmosferickou záležitosti. Výsledkem je docela koukatelný Stuart bez peněz. 2 +

• 6.8.2016  05:46

O tomhletom nonsense maskaru se nedá napsat nic. Zombie rachot kam sa pozrieš, prosthetic FX jako ze základky, kamerové maznáni s falusem, hudobne od zmutovaného 007 motívu, cez Queen ( opera ) až po sambu. Nemyslím, že niečo podobné se dá namotať bez akýchkoľvek navykových látek. Ale jako party movie - dokonalé.

• 5.8.2016  20:58
    Dark Cove (2016)

Kolem 50ky se ukončí zoznamka s trapákmi a pak se snaží snímek udělat ze sebe alespoň polofilm. Tieto vyšablónované scenáristické skusy ma unavujú. Do Kanady zasílám černou obálku.

• 5.8.2016  20:34

Kašlu na Abecedu, takže i na " M " ! Jako kratochvíle, celkem funkčné nic. Hororové poviedky ja totiž veľmo ľúbim.

• 5.8.2016  18:55
    Unfriend (2016)

Němci když si dupnou, tak umí . Ale žeby sem si z tohoto snímku vytrhla páteř, to ne. Jak found fuck footage bejvalky, tak naběhl " social network " násuv do všech žánrov. Nic nápadité, jen oukej vyfabrikovaný málem "slash " produkt, ktorý si bude užívať svoj aktuálny trend. Do tohoročnej 100ky sa ale isto vmestí.

<< předchozí 1 2 3 4 17 34 50 66