Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Horor
  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Thriller

Recenze (1 979)

plakát

Zombiehagen (2014) 

Rozmrvené postapo dánsko, len On a Ona. Stretko spácha citové splanutí a nečakaně ( ! ) to zmrví zákernost a zombie samozřejmně. Dobrý.

plakát

Flesh for the Inferno (2015) 

Ničím noblesní připomínka starýho Eurohorroru, ktorá by si dle mýho zaslúžila lepšieho režiséra a více finančnej dávky. Démonické mníšky je sice už využitý námet, ale i tak by to mohlo fungovat. Promarněná šance.

plakát

Edward Lee's the Bighead (2013) 

Víceméně barová konverzačka , ale zafungovalo to. Bighead jako od Gordona Freak z Castlu . 2 +

plakát

Sadako vs Kayako (2016) 

Zbytečně zmixovanej Grudge s Ringem. Připadá mi to jako koukat na tú istú VHS, pozerať do tej istej studne.... Pár momentov to síce má, no ty děsili před pár lety a i to možná jen někoho. Takže dnes už total nefunkčné.

plakát

Ugonščik (2015) 

Slušně natočené přemístnění vozu z bodu A do bodu X ( čorka kámo ) a to so zombie uzávierkou. Zbytočne nenatiahnuté, stručný a výstižný.

plakát

Inside Scarlett (2016) 

Agorafobička v postraume je nečakane tehotná, čo její mysl ako schizofreničke slušně nalomí. Vidinami prešitý a dôstojný bratříček k těžko uchopitelným filmom, ktoré ale práve preto milujem. ( Isabelle Gardo brilantní ).

plakát

The Purgation (2015) 

Ty vyrovnávačky a kadejaký pátrání po traumatách z detstva ma unavujú. V tomto prípade fungovala právě ta sekce z dětství. Namrzená som ale neostala, čomu zodpovedá hodnocení.

plakát

Snuff: Diary of a Serial Killer (2016) 

Jasně, že Scramm, ani Henry to není, ale tieto monotónne analytické cestičky do mysle pošahancov, či serial killerov mám rada a som k nim náležite zhovievavá. Bonusovo diváka sprevádza koment samotního úchyláka.

plakát

Hardcore Henry (2015) 

Dobermann to celý začal, Crank to preleštil a Henry potvrdil.

plakát

American Guinea Pig: Bloodshock (2015) 

Tak toto ano! Zbytek publika s výhradami věším na hák. Nekompromisní mučeníčko a jako bonus v B&W aj keď v závere sa pár bloody color vstupov vyskytne. Americká odpoveď na japonskú klasiku si dláždi cestu inou formou a to je ok. Zámer udělat to bez zbytočných kecov tomu dáva grády a kým mi Santa nedonesie od Amazonu DVD, tak udieram poctivo opuchlou 4ku.