• Thriller

The Horror Network Vol. 1 (2015)

Víceméně naslepo DVD objednávka na radu priateľa, no oplatilo sa. Netušila som, že už pred troma rokmi nastal mierny progres v anthology šlehoch. Tento je jakoby nový podmaz nový generace, která si poctivo vyberá, co tam bude a co ne.Keď máš home invasion cinema, tak ta první povídka poteší. Jinak ale vévodí samozrejme španělé so svojím" Merry Little CH. ktorá si zaslúžene ukradla cover pre seba.

Příchod draka (2016)

Silně ambiciózní iránsky mocku-fantasy thrill, ktorý je poctivo režijne vybavaný a skvěle zahranej. Tato desert pátračka se tak u mně stáva príjemným osviežením, po kdejakých gore preháňadlach, ku ktorým sa ale iste vrátim. Bodík navrch za lokaci a nečekanou eleganci samozrejme.

Peine De Mort (2013)

Docela dost agresívní francie , jako zobrazení vzpomienok na brutus home invejžn. Barevná kombinace byla zbytečná, no tento šort vystihol moju tehdejší náladu. Nehovoriac o tom, že Francii ja ráda.

Prokletá mise (2015)

Pár izraelských žoldáků na pouštní posídce, z toho jeden ( ostatníma náležite sprankovaný ) je vysadený priamo z kanclu a jako novic neznalý bojových podmienok práve ten obohatil cover a rozpútal mystery psycho události, ktoré postupne rozleptali misiu. Trochu ukecané, no tu nevadilo. Nezlob se čéče, no izrael zase tolik toho nevyblije žejo.

Dům (2016)

Severské magasklamanie. Očekávala sem totiž kombinaci válečnýho exorcismu a dočkala se hóódně ukecanýho bloudení dvou nácků se zajatcem po lese a domě za asistence zvukov a ruchov, tak to fakt, že nebaví. Celý je to ale slušně zasněžený a skandinávci točit umí. Jinak bych to sekla na podlahu.

Já, pomsta (2016)

Chuck je skúsený remeselník, no netuším, proč se Johny pouští do těchto sraček. Pomstiteľov za čokoľvek pobeháva po plátně tak akorát a toto bol zbytočný skok do vyschlý studny.

Neobvyklé příběhy (1979) (seriál)

Velice dôvtipný seriál jako příloha ku britským raňajkám, ktoré majú všetko, čo majú mať. Kousky neunavují svou minutáží a co je hlavní, diváka neotráví.

O Estripador da Rua Augusta (2014)

Příživnický a bezzubej argentínsky příspěvek do sbírky, pro tak nekontrolovaně se množících gore gurmánov. To věhlasné gore sem a tam má jistou pozici ve filmu, no tohle je čistá amatérska samoúčelná hračka, ktorou rejža neohromil, pretože má obrovskou konkurenci. Ano, i ve kraťasech.

La Fée sanguinaire (1968)

Na svou dobu hodně podivínska a nekoformní záležitost, ktorú s istotou videl Buttegereit a tak uzrel svetlo světa jeho celebritný " Nekromantik ". Hudobne je monotónna paralela, tu však trochu vadila.

Aelliseu : wondeolaendeueseo on sonyeon (2015)

Vlastně bych to ani neměla hodnotit, pretože je to až príliš sladká romanca, ktorá si pri sledovaní zaslúži poho atmošku, ktorá ma pri sledovaní úspešne obišla. Má to síce svoje mystery chvílky, no takých už Korea vykašlala docela dost. Na kukuč ale postačí.