skinny

skinny

Jana N.

okres Ostrava
filmový, seriálový, muzikálový a divadelní fanda :)

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 15.12.2018  09:27
    Hastrman (2018)

Taková pohádka pro dospělé řekla bych, která nenadchne ani neurazí, něco mi tam chybělo, ale vzhledem k českým filmům, je tohle hodně povedené dílko, proto 4*.

• 1.6.2017  10:05
    Single Lady (TV seriál) (2017)

Janča Plodková mě prostě baví :-D ty její hlášky

• 29.4.2017  12:27
    Orel Eddie (2016)

příjemná oddechova komedie se sexy Hughem, roztomile přitroublým Taronem a libivym soundtrackem.

• 24.4.2017  00:00

Je to depresivní krvavý nářez plný brutálního masakru s pochmurným závěrem, který každého fanouška Logana dojme, sakra, vždyť jsem tu postavu sledovala 17let, nostalgie jak cyp.....pokračování komentáře až přestanu brečet..... I miss you already, Logan, tímto pro mě končí celá série X-menů.

• 23.4.2017  15:41
    Čarovný les (2014)

co to ku*va bylo? nikdy víc!!! muzikály mám ráda ale tohle byla sračka, co se nedá dokoukat.... tohle je znásilnění divaka.. otřesné uječene písničky, co trhají uši, nepochopitelný příběh, který zabil všechny známé pohádky, i ty horory od Grimmů,....už prvních deset minut je odrazujicich a vy jen dalším sledováním čekáte, zdali si tvurci dělají prdel nebo to tak hrozné bude až do konce....nebojte, nebude, protože to bude horší a horší...nic co by stálo za jedinou hvězdu (a že jich tam bylo). jestli se tohle hraje na Brodwayi, tak to potěš....DĚS

• 20.4.2017  14:51
    La La Land (2016)

mě to přišlo strašně zdlouhavý, ale strááášně moc....a nijak mě to neoslovilo. Sledovat víc jak dvě hodiny pouze Ryana a Emmu, kdy jednou za 10minut, ne-li dýl řeknou pár vět a pak tam půl hodiny hraje hudba a takhle to jde dvě hodiny pořád dokola a nemá to ani pořádný děj bylo vyčerpávající. Nevím, mě to jako ženu neuchvátilo a to mám muzikály ráda. Raději si pustím Hacksaw Ridge (který jsem předtím sledovala). 4* za originální zpracování ale víckrát to vidět nemusím.

• 16.4.2017  21:05

no větší pi*ovinu jsem už dlouho neviděla...jako ona celá série je v podstatě o ničem a nedávala nikdy moc smysl ale aspoň to bylo zábavný...ano, viděla jsem dosud všechny díly, nicméně sedmička nebyla ani vtipná, ani zábavná, ani drsná. Jediný vtipný na tom bylo to, že se všichni snaží tvářit hrozně vážně, jako kdyby chtěli snad získat Oscara, bo co (viz. The Rock a jeho "tref se", strašné drámo) a taky, že hrdinové SPOILER proletí sklem, zřítí se v autě ze srázu, spadnou z mrakodrapu na auto a mlátí se kovovými tyčemi a nemají na sobě ani jednu kapku krve...to taky někdy vyzkouším.

• 16.4.2017  17:47

Mně se to líbilo a to válečné filmy, kde lítají střeva vzduchem, moc nemusím (a že tam lítají). Mělo to pomalejší začátek, ale koukání na Andrewa Garfelda, kterého prostě žeru, to zachránilo. Čekala jsem, že amíci do filmu opět zasadí svou emocionální patetičnost, kdy diváka zkrátka nutí brečet, i když nechce a nemá proč.A oni to tam opravdu i když nenásilně nasadili, páč vidět ubrečený oči Andrewa vás (aspoň nás ženský) rozbrečí tak nějak automaticky. Budiž ale odpuštěno. Pominuli tento fakt, tak se jedná o jeden z nejlepších válečných filmů a odteď jeden z mých nejoblíbenějších (narozdíl od Železných srdcí, které ve mně vyvolaly lítost nad ztraceným časem). Takhle za mě palec hore.

• 7.4.2017  08:18

jako by to bylo včera, co jsem si nenechala ujít jediný díl a je to víc jak sedm let. Ten seriál je prostě moje srdcovka a opět se nemůžu dočkat dalšího dílu :-D naprosto peckovní a Wentworth a Dominic čím jsou starší tím jsou charizmatičtější ;-) na můj vkus možná trochu uspěchané ale uvidíme, co přinesou další díly :-) a já se na ně sakra těším

• 2.4.2017  07:48

kýčovitá zábavná jednohubka

• 22.3.2017  10:48
    Četníci z Luhačovic (TV seriál) (2017)

Ne, ne ne....víc dodávat nemusím, zlaté Četnické humoresky

• 22.3.2017  10:47
    Spravedlnost (TV seriál) (2017)

Po shlédnutí všech třech dílů musím hodnocení snížit. Doufala jsem, že ta jeho neustále hysterická dcera to nakonec odsere, páč mi neskutečně lezla na nervy. Zabije člověka a ještě se tváří jako největší chudinka. Basu jsem jí přála a ono nic....no zklamalo mě to

• 18.3.2017  18:06

Velkým minusem jsou právě písničky, které jsou otravné, nudí a zbytečně film prodlužují. Myslela jsem že dám plný počet ale přes utahaný začátek a ty otravné songy si ode mě vysloužil 4*.Nicméně vizuálně je to nádherná podívaná, kterou se vyplatí vidět v kině. Navíc je krásné vidět , když mé oblíbené pohádky z dětství ožívaji na plátně (viz. Popelka s Lily James). PS. Chtělo by to Malou mořskou vilu :-)

• 2.3.2017  11:35
    Specialisté (TV seriál) (2017)

jako zvuková kulisa při děláni večeře je to dobrý :-D

• 24.12.2016  20:03
    Pravý rytíř (TV film) (2016)

Katastrofa, slaboduchy pribeh, trapné dialogy, zoufalé herecké výkony, nudná výprava.... Tady proste nic nefunguje...a ten konec byl na pohádku vrchol nevkusu...1* za šaty Táni Pauhofové ala Ledové království, páč na ni se hezky dívalo

• 17.11.2016  17:50

Rozhodně na to neberte děti, blíží se to gotickému fantasy hororu. Lehké zklamání. Samotný příběh uprchlých a znovunalezených zvířat končí někde v půlce a druhá půlka je tak směs zmateného příběhu ztraceného v CGI efektech, na které se sice krásně dívá, ale tak nějak divák z toho nepobere, o čem ten příběh vlastně měl být. Páč mi přišlo, že zvířata včetně Eddieho Redmayna tam hrála druhé housle. A hlavní myšlenka celého filmu je vlastně někde jinde. Čekala jsem víc, resp. něco jiného. Akce dobrý, příběh ztracený...

• 10.10.2016  20:11

3* za minutový Wolverinův masakr, to zvíře si ukradlo celý film pro sebe....jinak je to celé o ničem, jak už tu bylo x-krát psáno, svět se řítí do sraček a všichni jen blbě čumí...ale svět potřebuje x-meny,......

• 9.10.2016  12:18
    Rapl (TV seriál) (2016)

Není to špatný seriál, Hynka Čermáka mám ráda, ale Cirkus Bukowsky byl prostě o hvězdu lepší. A vyřešení případu ke konci, jako mávnutím kouzelného proutku, kdy se mu po celý díl téměř nikdo nevěnuje, je úsměvný...

• 9.10.2016  11:59

Kapitána Americu bych už s chutí nakopala do prdele :-D mnoho postav a mnoho dějových linek nacpaných do úmornýh 147 minut. Bavil mě mladej Spiderman a můj oblíbenec Dan Bruhl měl málo prostoru, ale byl příjemné vytržení, takže byl vlastně nejlepší, i když jako záporák..eee...4* za scénu na letišti a že to bylo o něco málo zábavnější než Age of Ultron

• 9.10.2016  11:53
    Kolonie (2015)

Dala bych tomu i plný počet hvězd, páč mi to místy způsobilo mrazení v zádech, nicméně za ten americký klišé konec, který byl vzhledem k pomalému tempu rychlý, nemůžu....Jinak Emma a Daniel jsou výborní, a Michael Nyqvist odporně skvělý :-)

• 25.8.2016  21:29

Nejlepší na celém filmu byl ten zajda, klidně to mohl být film o něm a ten zbytek tam vůbec nebyl důležitý...Zajda je drsoň :-D

• 17.7.2016  07:21
    Pixely (2015)

Na 3* bylo toho vtipu poměrně málo a na 1* to bylo zase moc dobrý. Takže zlatý střed - 2* :-)

• 16.7.2016  07:20

Jednička byla velice povedená a tak jsem měla od dvojky velké očekávání. Bohužel musím přiznat, že jsem byla mírně zklamána. Triky byly sice impozantní (scéna s kartou, déšť padající zespod nahoru, apod.) ale snímek byl únavně dlouhý. Ke konci příběh, který byl čím dál tím víc zamotanější a vlastně jsem se ztrácela v tom,co se děje,ztrácel dech. Bohužel mě to o 4* nepřesvědčilo. A Lizzy Caplan byla sice zábavnější a více hláškující než Isla Fisher, ale její kouzla byla chabá. Nicméně to patří k těm lepším průměrům, na které se znovu ráda podívám. A Jesse E. a Mark R. byli větší frajeři než v jedničce. :-)

• 14.7.2016  08:14

Zábavná jednohubka na zkrácení dlouhé chvíle. Podruhé to vidět rozhodně nemusím

• 25.4.2016  16:59
    Pět mrtvých psů (TV seriál) (2016)

Zpracování je stejné jako v předešlých sériích, něco je tam dobrýho, něco ne ale je to nejlepší série z těch zatím tří. Přesto musím dát 3*, když jsem u Případů 1. oddělení dala 4*. rozhodně se tohle nedá srovnávat.

• 24.4.2016  13:10
    Jumanji (1995)

Film, na který se vždy znovu ráda podívá.

• 9.4.2016  14:42

Já málokdy napíšu dlouhý komentář, ale v tomhle případě si to neodpustím. Mé oblíbené "WTF"? Jestliže jsem první části vyčítala nudu, tak tady vyčítám extra nudu. Oproti první části tohle není o moc akčnější. Já si nemůžu pomoct, ale dvouhodinový film jsem sledovala asi čtyři hodiny, protože jsem mezi tím dělala něco jiného, zkrátka jsem se do toho nevžila. Nevim, jestli je to tím, že jsem věděla, jak to skončí, kdo a jak umře, apod. nicméně celý film zase na mě působí, jakože to chtějí mít všichni co nejrychleji z krku. Jenifer ta role už evidentně unavuje, neboť umučený výraz z první části vyměnila za nepřítomný (že by to odkoukala od Kristen Stewart?), takže působí dojmem, že jí je všechno ukradené. Scény, které vykazovaly náznak akce a napětí (pasti, smrt Snowa) tvůrci odbili,ale romantické a zdlouhavé scény s Peetou a půlhodinový nicneříkající ksicht Lawrencové pro nás měly být asi zajímavější. A zase kámen úrazu, konec. SPOILER! Co měl znamenat ten skok od bombardování Kapitolu k probuzení Katniss? Tady někdo nestíhal, scénař se mu hroutil pod rukama a tak si řekl, že to zkrátka oje*e a pár stránek vyhodí. No to posrali.Shrnu to do jedné věty. Nevěděli, jak to zkrátit z původních pěti částí na dvě,(chraň nás Bůh) vložili se do toho všichni, ale nedomluvili se. Tak z toho vzniklo tohle. Ne film, ale "tohle". 2* a to jsem to ještě nadhodnotila. Kdybych šla na tohle do kina, šla by hvězda dolů a to za zbytečně vyhozené peníze. Spát můžu i doma a zadarmo.

• 28.3.2016  17:46

Něco tak stupidního, a zdlouhavě nudného se jen tak nevidí. 1* jen za Kellana Lutze, který není můj favorit, hrát neumí ale dobře se na něj dívalo. JInak akce trapná, romantika stála za prd, efekty stupidní a příběh žádný.

• 20.3.2016  16:03

Ghost protocol byl lepší, ale na druhou stranu, je to více akční a zábavnější než takový Spectre, a sérii "Nemožných misí" mám ráda, takže si to tu 4* zaslouží.

• 13.2.2016  16:54
    V.I.P. vraždy (TV seriál) (2016)

Už první půlhodinu mi všichni herci lezli na nervy, další díl opravdu už nezvládnu

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11