Rambo: Poslední krev (2019)

Nieje to taká priamočiara akcia ako 4.No napriek tomu všetko do seba pekne zapadá a Rambo skončí tam kde sa vždy chcel už tridsať rokov dosť "domov"

Creed II (2018)

Lungrenov návrat bol dostojný,priniesol patričnú tvrdosť v súbojoch.Sly opať stavil na sentiment a rodinu, čo u mňa už v tomto pokračovaní až tak nefungovalo.

Komando (1985)

Nekompromisný Matrix, zvrátený záporák Benett....A zbesilá akcia 80 rokov.( Dnes už mierne smiešna )

Rozpolcený (2016)

iba zopakujem :Splitu, ktorý nemá prakticky žiadnu pointu či moment prekvapenia. Willis príjemným prekvapením.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Každý pohľad na Darth Vadera je super...I záverečné boje v krásnom prostredí..Sú nadpriemerne.ale každé aj tieto star wars budú mať jeden problém že sú pokračovaním niečoho tak veľkého .

Sebevražedný oddíl (2016)

Pre mňa len ďalší ukazovateľ ako DC comix zaostáva za Marvelom. Hlúpe a nudné.

Jurský svět (2015)

Pred 25 rokmi to bolo niečo úžasné keď Spielberg oživil dinosaurov. Jursky svet je iba slabšia kópia svojho predchodcu a dôkaz toho že hollywoodsky tvorcovia nedokážu nič nové vymyslieť.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Keby v druhej polovici trochu nezvolnili tempo tak je to dokonalá podivaná. Ale klobúk dole pred akciou, hudbou, brutalitou a celkovým vizuálom.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Menej vtipné, menej akčné ani ten Ultron nieje zaporák na ktorého by si človek spomenul.