LabySo69

Hardcore Is More Than Music

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 18.11.2017  19:20
    Znovu 17 (2009)

Recyklace s opravdu velkým "R"

• 13.9.2017  00:13

Zhovadilost..efekty extrémně na pitchu, žádný dirty hlášky/narážky, málo ženskejch těl včetně toho nejzajímavějšího - Alexandry Daddario. Bez mučení se přiznám, že to byl main reason, proč jsem se na to "těšil" už od trailerů, ale jak říkám, bylo jí žalostně málo. Abych věčně jen nepíčoval, tak i pár světlejších okamžiků bylo, takže jsem se trochu zasmál. Ale z čeho se mi chce poslední dobou brečet/zvracet/vzít si voči ručním šlehačem, jsou naprosto nepotřebný a k uzoufání trapný camea..jsou tu tak opodstatněný a důležitý jako třeba ten choroš Stan Lee v marvelovkách..

• 29.8.2017  16:53
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

Druhá pětka dílů stojí za hovno..Prachař prostě chybí

• 11.8.2017  05:41
    Rychle a zběsile 8 (2017)

Fajn..končim s touhle píčovinou, už toho bylo dost. Vim, že je to popkorn, ale ty logický díry gigantickejch rozměrů prostě nejdou donekonečna přehlížet. Děj absolutně vo hovně a ten nucenej humor? Ne, díky, už ne..a to jsem si myslel, že nic horšího než sedmička nebude..omyl

• 9.8.2017  02:37
    Trestanec (2017)

To kurva jo!! Drsnej retrospektivní nářez, skvostně zahranej, vypointovanej, s hutnou atmosférou a můžeme klidně říct, že i s posláním. Jediná výtka, kterou mám, je, že bych klidně ještě přidal stopáž právě v tý minulosti, popř. chcete-li ve vývoji hlavního hrdiny, proč ne...jinak teda..vim, že Bernthal má svý kvality, ale toho Dána s rumunským jménem neznám, páč nesleduju GoT..ale předvedl se náramně!

• 25.7.2017  03:33
    Pustina (TV seriál) (2016)

Český True detective? No..nebál bych se to tak označit..solidní deprese

• 9.7.2017  02:24
    Sluha dvou pánů (divadelní záznam) (2000)

Jen dvě slova...Miroslav Donutil!

• 30.12.2016  18:43

Co si budem povídat..natočit remake remakeu, to zní už samo o sobě jako úplně debilní nápad a jen to dokazuje, že hlavounům v Hollywoodu dochází nápady, a kolikrát to vypadá, že i dech. Co mě zarazilo nejvíc, že tohle psal ten samej Pizzolato, kterej se tak vyznamenal v True detective..nechápu. Ale jako na druhou stranu to fakt není až takovej průser, jakej se dal asi čekat. Klasickej, prázdnej souboj dobra zla, doplněnej fajn hercema, a dokonce třeba ty přestřelky jsou super, jen by jim to posraný "eRko" slušelo podstatně víc. A Sarsgaard přehrává jak nikdo.

• 18.12.2016  08:59

Zklamání..nijak extrémně mě to nebavilo, obzvlášť Whitaker a scény s ním mě sraly natolik, že jsem málem usnul. A nevim, jestli mě srala víc ta postava, nebo on sám. Pak se ale objevil Vader a já měl chuť tleskat..takže to bylo takový jako na houpačce. S tim, že poslední půlhodina byla fajn a při posledních 2 minutách jsem se málem zesral blahem. Ale nevím..říkám si, jestli toho nebylo poměrně málo. Lord Vader je sice kurevsky mocnej, ale asi mi to nestačí. 7/10

• 9.11.2016  18:08
    Kickboxer: Vengeance (2016)

Asi tak zbytečný, jako vědomě si nasadit děravou šprcku, ve snaze se chránit. "Tvůrci" to nejspíš věděli, proto se ani netrápili s psaním nějakýho jakože scénáře a prostě naplácali pár testosteronovejch karaterobotů vedle sebe, prdli k nim naprosto tragickýho Batistu, kterej měl radši zůstat v WWE ringu a nikdy z něj nevylejzat, ještě tragičtějšího Van Dammeho, kterej už by snad neměl vylejzat ani z domu a neurotickýho střihače, kterej prostě nevydrží deset vteřin bez použití "nůžek". Hovno tak smrdutý, že by na něj ani moucha nesedla.

• 29.10.2016  16:54

Moje první a zároveň poslední zkušenost s 3D kinem. Viděl jsem v tom naprostý hovno, poznal jsem v tom to samý a ještě teď mě z toho zaostřování kvůli titulkám bolí hlava. Takže z filmu mám úplný nic, jen špatnej dojem a co nejdřív musim kouknout znovu, ale už jen na starou, dobrou 2D klasiku. Zatim tři..uvidíme příště.

• 31.7.2016  15:36
    Mise na Mars (2000)

Nic moc záživnej film, ale i přesto poměrně dobře strávitelnej, říkal jsem si...pak přijde totálně dementní poslední půlhodinka a člověk by blil i to, co nesežral. Hlavně z dialogů typu: A:"musíme zpátky do lodi, blíží se bouře!" B:"my jsme už ale v lodi a ta už startuje odpočet" A:"no, tak dělej, pojď, musíme letět domů" B:"tam právě letim" A:"cože Jime? Musíme k nám domů!" B:"copak to nechápeš? Proto jsem se narodil" C:"škoda, že tě nemůže vidět Woody.." B:"ale on mě vidí, je tu s námi " To jdi do prdele ty vole. To tam byli všichni sjetý jak ve Woodstocku nebo co, kurva?

• 27.7.2016  14:29
    Ant-Man (2015)

Tak jak jsem dlouho otálel se zkouknutím, tak o to větší rohlík od ucha k uchu jsem při sledování měl. Super hlášky, herci, role (zejména Michael Peňa), i děj filmu jako takovej. Navíc Evangeline Lilly vypadala jak Shay Fox, což je opravdu super :)). Takže za mě jedna z nejpovedenějších Marvelovek..Výtka by byla, a tou je otřesnej dabing, ale za to chudák film nemůže, tak nebudu remcat zbytečně..

• 6.6.2016  17:04

Je tomu asi tak dva tejdny, co jsem prožil tu nejhorší noční můru a vlastně nejen noční můru, ale vůbec tu nejhorší a nejděsivější věc svýho života..kdy jsem ne tak docela spal, strnulej, jakoby ochrnutej od hlavy dolů a viděl jsem stát mezi futrama postavu, která byla celá zahalená temnotou a i když jsem neviděl oči, úplně jsem cejtil, jak na mě zírá, stojí tam a dává si záležet na tom, abych se bál..strachy jsem se snažil křičet na přítelkyni, která spala vedle mě, abych jí vzbudil, ale i přesto, že jsem hejbal pusou a snažil se vyloudit aspoň hlásku, nedokázal jsem to...stejně tak pohnout čímkoliv, nic nefungovalo a musel jsem čekat, až to všechno přejde...a jsou tomu dva dny, kdy si přítelka stáhla tenhle dokument a já najednou zbystřil, když jsem zjistil, o co jde..začal jsem googlit a dostal jsem zpětně mnohem větší strach..ne z dokumentu, ale z toho, o co jde..spánková paralýza..svinstvo, který prožívá poměrně dost lidí..a fakt nikomu to nepřeju..hlavně už si nepřeju, abych to prožil znovu......nicméně konečně k dokumentu..v podstatě nám ani nic neřekne..nevysvětlí, proč se to děje, co to startuje a některý storky (ta sračka v tom lese ke konci) mi přijdou tak hrozně přitažený za vlasy, že i když vim, že je spánková paralýza hustý psycho, takový hovna nikomu nesežeru. Křesťanská víra jako lék, je pak už třešinka na dortu úplný demence. Takže dokument je fakt na hovno, ale onen "jev" jako takovej, je fakt brutální psyho zážitek.

• 10.1.2016  22:35

Obrazovej orgasmus se skvělým DiCapriem a s zas a znovu naprosto ďábelským Hardym. Drsnej film, drsný bitky, drsná příroda. Snad jen ty bludy, vize, haluze a flashbacky mě sraly... Jak to tam jen ten štáb ve zdraví přežil..

• 28.9.2015  06:57

!!!KOMENTÁŘ OBSAHUJE SPOILERY!!! Všechno absolutně špatně..počínaje už trailerem, kterej obsahuje brutální spoiler, přes otřesný, nesympatický obsazení, konče naprosto nesmyslnejma dírama v logice (nebo jsem prostě idiot, co nechápe už vůbec nic), který jasně poukazujou na to, že se tvůrci měli vysrat na jakoukoliv recyklaci a natočit něco svýho, originálnějšího. První, podle mě, nesmysl je hned v úvodu filmu, kdy jen aby to bylo co nejvíc podobný jedničce, vidíme, že inteligentní a vyspělej Skynet pošle do minulosti jednoho uchcanýho, zastaralýho terminátora, když je vidět, že maj v zásobě X dalších nevyužitých..Ale jo, dejme tomu, to přece jen neni až takovej průser, jako ten, co v zápětí přichází. Dostáváme se do roku 1984, kam, jak jistě všichni víme, byl původně poslanej v jedničce jen Kyle Reese a T-800...může mi teda kurva někdo vysvětlit, kde se tam vzal i T-1000, kterej se objevuje v "originále" až 10 let po Kyleovi a první "téosmistovce"!?!? Načež doráží další berle jak hovado..Biehn se v jedničce sere s terminátorem nějakou hodinu a půl cca, Arnie v pokračování dokonce hodiny dvě a tadyti sráčové, co by měli dozajista problém porazit na PSku v Tekkenu na easy Heihachiho, vyřešej oba terminátory za cca dvě minuty. Ok..v tu chvíli byl můj zažívací trakt hodně v prdeli a měl jsem fakt co dělat, abych se neposral. Pak těch pár desítek kotrmelců s autobusem bez jedinýho zlomenýho nehtu, téměř nehlídanej Skynet, upgrade T-800 v T-1000....to už se člověku silně protáčej panenky. Dalšího Terminátora zřejmě vážně vynechám, a to upozorňuju, že nejsem úplně zarytej fanda.

• 26.9.2015  05:05
    Méďa 2 (2015)

Ta zkurvená romantická linie ublížila už prvnímu Tedovi a je škoda, že se teda MacFarlane nepoučil. Stopáž je přemrštěná a gagů a humoru celkově dost ubylo. Pro mě je bohužel pokračování ve všem slabší, vyjma hlavní ženský role. Protože Amanda Seyfried i Mila Kunis jsou velkejma ozdobama...nicméně, slabý tři hvězdy.

• 3.8.2015  16:27

Strašně předvídatelný a „přezvracený” a konec až do hoven poslanej..

• 29.4.2015  02:38
    Banshee (TV seriál) (2013)

První řada 80%. Druhá řada za rovnejch 100%, a to finále je to nejepičtější finále všech seriálovejch finálí, co jsem kdy viděl.. Těšim se na třetí řadu a doufám, že to bude minimálně stejnej mazec jako řada druhá.

• 7.4.2015  13:17
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Chtělo víc scén s motorovkou a bejvalo by to bylo geniální!

• 5.3.2015  18:47
    Kmeny - Punk (E01) (epizoda) (2015)

To nejzajímavější je rozhodně Hošek..na hrad s nim! :D. To, co je nejvíc k nasrání je Vincour, jeho „jirkobabicovskej” oběd a hlavně posraná touha po zkurvenejch Andělech...FUCK!! Už je mi jasný, proč jdou (vlastně už dávno šli) Pipes and Pints do totálních sraček. Nicméně je hrozně fajn, že se někdo začal zajímat i o lidi, kteří nejsou v oněch „normálních” kruzích moc oblíbení, bohužel by to chtělo lepší stopáž. Mám takovej pocit, že nevynechám ani jeden díl. „Synu, nekupuj si kokain, kupuj si speed, ušetříš půlku peněz a zažiješ dvakrát víc srandy”

• 21.1.2015  19:03
    Interview (2014)

Začátek sliboval ujetou komedii jak řemen...no, komedie to už pak byla jen místy, a ujetost byla vystřídaná pubescentní trapností, jakou je hlavně strkání předmětů do zadku, prdění v televizi atd...nicméně James Franco byl naprosto geniální!

• 15.1.2015  13:01
    John Wick (2014)

Očekával jsem hláškujícího hlavního hrdinu a celkově prostě akčňák třeba s trochou nadsázky, ale neni tomu tak..bohužel, Keanu je topornej a rozhodně na mě nepůsobil dojmem tahouna filmu. Sice je to hezky noirový, s komiksovým přesahem a plný parádních instant headshotů, ale nic víc. Po chvilce nastane nuda a celý to rozsekne finále, který taky za moc nestojí.

• 10.1.2015  04:16
    Oggy a švábi (TV seriál) (1998)

Né zas tak úplně zábavný, ale za ty jména švábů (marky, joey, deedee) si to ty tři stáry zaslouží, protože je vidět, že tvůrci prostě věděli, co je kvalitní punkrock.

• 5.1.2015  19:01

David Blaine je asi ten nejhorší kouzelník, co se týče interpretace kouzel a to je možná hlavní důvod, proč prostě ty složitější kouzla nežeru, respektive nežeru to, že ono špatně hrající obecenstvo neni součástí triku a že to nebylo předem domluvený. To s tim kelímkem plným kafe/drobnejch to byl vrchol vší trapnosti.

• 30.12.2014  10:18

První story byla prdel, druhá celkem vostrá a pro mě zároveň i nejlepší. Byl bych fakt hodně spokojenej, nebejt tý poslední, která prostě celkovej dojem z filmu totálně zkurvila a prostě zanechala takovou tu divnou pachuť a otázku "proč tam vlastně je, když tam vůbec nezapadá?"! Je to k nasrání o to víc, protože i dialogy ze zastavárny mezi jednotlivejma příběhama byly geniální, z nichž byla samozřejmě nejlepší ta o černošským pornu (jako bych se slyšel). Jinak zajímavý pro mě bylo vidět Kevina Rankina (Breaking bad) v druhý roli a zase s hákovým křížem na krku, až jsem si chvilku říkal, jestli nakonec neni ta kéra pravá :).

• 29.12.2014  17:48
    Equalizer (2014)

Pooomalýý a vláčný tempo, finále na hovno, ale poučný..už vim, že v Bauhausu semtam vychovaj Robina Hooda, kterej se neštítí ani lobotomie AKU vrtačkou, takže je lepší tyhle lidi nenasrat.

• 27.12.2014  12:13
    Zmizelá (2014)

Tak Ben Affleck už zase hledá Amy, akorát to tentokrát neni tak záživná podívaná jako minule pod taktovkou Kevina Smithe. Gone girl je bohužel první Fincherův film, kterej ohodnotim hůř než za čtyři, a to hlavně pro to, že mě to nedokázalo pořádně vtáhnout, ba naopak jsem sledoval čas a říkal si kdy už to skončí. Byť je ten veškerej hnůj kolem únosu dobrej, něco tomu prostě chybělo.

• 11.12.2014  13:51
    Interstellar (2014)

Hlavní myšlenka filmu je opravdu odzbrojující, a aby bylo jasno, nemyslim tu o záchraně lidstva, ale tu, která vás asi slušně překvapí..teda aspoň u mě to tak bylo. Emocionálně taky hodně slušný, po herecký stránce taky, i přes tu dýlku to nenudí, ba dokonce to pěkně odsejpá, ale nedokážu prostě polknout ten knedlík v podobě tý linie s Damonem. To tam prostě vůbec nesedělo a narušilo mi to zbytek sledování. Ale je vidět, že Nolan si poradí snad s čimkoliv.

• 9.12.2014  02:30
    Experiment (2010)

Nevidim žádnej obrovskej rozdíl mezi originálem a remakem, snad jen ty konce se liší. Takže se dá americká verze považovat za celkem v pohodě film, pomineme-li teda fakt, že je remake totálně zbytečnej. Z principu ale doporučuju originál, protože byl prostě první. Ale pokuď máte rádi Whitakera, tak se tomu nebraňte, protože tady je skvělej.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7