Asmodin

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 14.5.2019  12:54

Přehnaný a nesmyslný.

• 11.5.2019  23:37

Film byl dobře graficky zpracován a hezky se něj dívá. Herci byli vybráni skvěle - dobrý byl kontrast mezi vybranými celebritami Neeson, Franco..., kteří byli posunutí do pozadí a upřednostněny byly nepříliš známé tváře. Neřekla bych, že je western můj nejoblíbenější žánr a knižní předloha, pokud nějaká je, by mě asi nezaujala. Po prvním příběhu jsem si myslela, že nemá cenu dívat se dál, ale ty chmurné, smutné příběhy mě přitáhly a sledovala jsem až do konce. Poslední povídka se mi zase zdála spíš nedodělaná. Přesto pokud se někdo pustí do českého dabingu, a pokud ano budu doufat, že se najde i nějaký šikovný folkový textař, ráda se na film podívám opakovaně. Doporučuji SPOILER: 2. povídku o zloději, kterého oběsí, 3. o dojné krávě v podobě lidského torza, které nahradí slepice a 5. o karavaně, která přinesla lásku a vzápětí ji vzala.

• 10.5.2019  12:53
    The Little Stranger (2018)

Dlouho, dlouho nic a nakonec se taky nic nedozvíte. Film je záhadný jak hrad v Karpatech a to je všechno. Jak mám duchařinu ráda, tak tohle není nic pro mě. I trailer je lepší než celý film.

• 8.5.2019  07:10
    Dům smrti (1971)

Nenadchne, neurazí. Jednotlivé příběhy nejsou nijak originální. Soundtrack je velmi originální - kastaněty jsou stejně strašidelné jako xylofon :) Všimli jste si, že Jon Pertwee měl na sobě kostým Doctora Who nebo je to jenom souhra okolností? Dost mě dostalo jeho "komické" přehrávání při natáčení filmu.

• 7.5.2019  14:45

Konečně horor pro děti, ale kvůli scéně s nahou herečkou jim to nebudu pouštět. Nic strašidelného, napínavého nebo temného tu není. Jediný zajímavý zvrat je v závěru.

• 5.5.2019  18:19

Ačkoliv ani jeden z hlavních herců pro mě není nějak zajímavý, film byl velmi hezký a vtipný. Nenudil ani do poslední chvilky.

• 4.5.2019  22:06

Úžasný monology, překvapující děj, obsazení prostě dostane každého, kdo někdy ztratil. Ani jsem si nevšimla, kdy mi ukápla první slza, ale nakonci jsem měla mokré tričko.

• 3.5.2019  13:32
    Mary Reilly (1996)

Neřekla bych, že by mohl být John Malkovich tak sexy, ale jo je :o) a je to hezký pohled. Obsazení i kostýmy se docela povedly, až na Julii Roberts, která mi tam vůbec nesedí. Jako horor bych to asi neoznačila film spíš než strašidelnou atmosféru ukazuje pár nechutných scén. Ráda se na film podívám ještě jednou a trochu mě i nakopl k tomu, abych si pořídila nějakou parádní knihu. To podstatné film zobrazuje přesně a divák si může popřemýšlet nad tím, co vlastně viděl.

• 30.4.2019  12:59
    Zachýsek, zvaný Rumělka (TV film) (1990)

Stará dobrá filmová práce se skvělým hudebním doprovodem s vynikajícími herci. Děj samotný nic moc, není to vyloženě pohádka pro děti, ale kdo by se chtěl pustit do remaku jistě by nebyl ani tak dobrý. Hofmannova povídka byla zpracována věrohodně.

• 26.4.2019  17:06
    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)

Trapný, až se stydím, že se u toho někdo může bavit. Pořad patří na youtube, ne do televize. Prima jen poukazuje na svou debilitu stejně jako nova si vytvořily hromadu kanálů nacpaných reklamama a tak už neví co tam dát. Kdyby zprávy moderoval hezký chlap, co by naživo ukázal č*r*k* tak by neměl na hodnocení ani 10 %, takže klídek potentní úchyláci.

• 26.4.2019  13:04
    Záhadný pan Hyde (TV film) (1964)

Velmi zdařilá adaptace. Je mi záhadou, proč takové filmy nejsou dnes k vidění v televizi.

• 23.4.2019  17:58

"Mám rád pohled na krev, ale tohle je nechutný." Film byl vcelku sledovatelný, ale jinak děsná kravina. Je vidět že i dabing prochází vývojem, protože si neumím vysvětlit proč měl David takový příšerný hlas, který se k němu ani nehodil.

• 22.4.2019  20:32

Je hodně vtipná animace Krále-škorpiona, zajímalo by mě jak se na to tvářil The Rock. Mě tedy začátek filmu nedal dobré vysvětlení, jak se z dobrého a chrabrého vůdce stal netvor. A ani když jsem viděla Krále škorpiona, kdy hrdinovi zachrání život čarodějka, mi tyto dva filmy nepasují k sobě. Pěkný byl závěr Imhothepa, kdy zákeřný, zlý tvrďák pozná, že jeho láska není až tak silná a se zklamání přijde o lásku a také o svůj život. Každý si zde něco najde.

• 20.4.2019  13:32
    Kudy kráčela smrt (TV seriál) (2019)

Šokující. Velmi mě to zaujalo, protože jsem z Tachovska, ale ve škole nám nikdo neřekl, že v blízkém okolí se stala taková tragédie. Opravdu šokující.

• 20.4.2019  12:03
    Všechnopárty (TV pořad) (2005)

Ať je Karel Šíp rok co rok starší, kvalitu talkshow si stále drží. Pořad je zábavný, ať je hostem kdokoliv.

• 16.4.2019  12:55

Pěkné jsou oživené filmové loutky, je vidět, že tvůrci zapojili fantazii, ale mrož v takové velikosti... no nevím, třeba to byl nějaký pravěký gigant. Děj trochu váznul nebo naopak byl utnut neuvěřitelně rychle.

• 9.4.2019  18:57

Děj je poměrně chudý jen opravdu zajímavé jsou scény s duchy nebo proměny.

• 8.4.2019  12:53
    Sadko (1952)

Pohádka mě vůbec nezaujala. Možná je koukatelná, ale to nemohu říci protože rusky neumím a ve filmu zůstali ruské výpravné zpěvy, které nejsou přeložené a na mě je Ruština slovanským jazykem hodně okrajovým, takže nerozumím ani kdybych moc chtěla.

• 5.4.2019  15:00

Film se mi vcelku líbil, ale velké finále zabilo nejenom příšery, ale i moje nadšení ze snesitelného scénáře a pěkných masek např. vlkodlak, mumie aj.

• 4.4.2019  15:58
    Louskáček a Myší král (TV film) (2015)

Z cyklu německých pohádek to bylo koukatelné, ale ne příliš pohádkové. Originální příběh neznám, takže nemohu posoudit, ale myslím si, že nemají působi příliš pohádkově, což bylo splněno a divák se může rozhodnout zda se to vše jen Marii zdálo v horečce či nikoli. Až se dostanu ke knize komentář doplním.

• 3.4.2019  13:25

Narozdíl od jedničky, která vyšla převážně pro ty, kteří znají svět her, tento animák potěší aspoň uživatele internetu nebo diváka disneyovek a těch musí být víc než dost. Konečně jsem si připadala, že něco znám ;o)

• 2.4.2019  13:39

Loutkový film. Postavy byly zajímavé a jsou důkazem, že tvůrci měli dostatečně velkou fantazii. Nicméně děj už tak zajímavý není. Loutka hlavního hrdiny není až tak sympatická, abyste si ho zamilovali a sledovali každý jeho krok. Šešulkové :o)

• 25.3.2019  09:44

Na český film docela koukatelný. Pěkné záběry přírody, hezké obsazení a to je vše. Děj byl svižný a vy jste se dovídaly pravdu nejenom o Ludvíkovi, ale i o všech tajemstvích manželství. Vtipu málo, málo dojemných chvil. Nic světoborného nečekejte v české kinematografii stále najdete ty nejlepší kousky v pozdějších letech.

• 20.3.2019  09:02

Je to jenom takový malý můstek pro další pokračování. První díl byl aspoň pořádně zakončený.

• 19.3.2019  09:14

Protože originální příběh neznám, tak zatím nemohu porovnávat např. s baletem nebo německou pohádkou. Až si doplním vzdělání, tak upravím i komentář. Film je vytvořený v moderním duchu a za kvalitní počítačovou grafikou nijak nezaostává. Rozhodně neurazí žádného návštěvníka kina, ale ani nenadchne filmového fanouška. Soundtrack skoro jako by nebyl a kostýmy regentů říší byly, tak přeplácané, že se v nich ztratily, kromě švestkové víly. Velmi zajímavé bylo i herecké obsazení, které bylo vyvážené: celebrity vedle méně známých nebo skoro neznámých herců.

• 18.3.2019  13:00
    Grinch (2018)

Daleko lepší je původní hraná verze, tato mi přijde hodně osekaná a v českém dabingu se to až tak nerýmuje.

• 14.3.2019  12:55

Když si odmyslíte nechutný muppet porno, tak to má alespoň děj.

• 13.3.2019  15:59

Jeden z mála filmů, kde se mi líbí nová 3D animace více než původní.

• 3.3.2019  16:17
    Veronika, prostě Nika (TV film) (1980)

Pěkný poučný film. I v dnešní době koukatelné.

• 3.3.2019  00:22

Horory s ufonama jsou přiblblý a vůbec nemají ten strašidelný náboj. Jejich jen pár, co působí trochu znepokojivě, ovšem toto není ten případ. Obsazení bylo parádní a celkově byl film koukatelný, ale rozhodně nemohu říct, že bych se bála nebo že je to nějak znepokojivé.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21