Asmodin

Asmodin

Alice Pajerová

okres Plzeň
šťastně zadaná zaměstnankyně

homepage

11 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Pán času (TV seriál) (2005)

  I když sci-fi není zrovna to co obdivuji, sympatická dvojice Christopher Eccleston a Billie Piper následně i David Tennant, mě dokázali přesvědčit, že tenhle seriál není až tak zabitej. Ne, vážně, kdo se moc nevyžívá ve sci-fi, po shlédnutí tohoto seroše se určitě zamilujete. Rozhodně mohu všem doporučit 1. řadu a 2. řadu, kde se rozvíjí vztah Doktora a Rose, a 4. řady ve které zazáří neuvěřitelně vtipná společnice Catherine Tate jako Donna Noble. Seriál zpočátku nevyužívá příliš počítačových animací, které ve větší míře kazí dojem, ale pracuje s trikovými efekty B-filmů. Od 5. řady jsou promyšlené zápletky v průběhu celého seriálu. Celý seriál podtrhuje nádherná hudba. Vážně se mi líbí herecké obsazení Doctorů. Ti nevýrazní herci, kteří se zviditelní pomocí neskutečného charisma, jež dokáží roli poskytnou je naprosto fascinující. Koukejte se a uvidíte, mě už tento seriál o svých kvalitách přesvědčil.

 • poster

  Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

  Super seroš plný kousavého humoru a hustých keců. Námět je dobrý a rozhodně mě i upoutávky ovlivnili k tomu, abych se na to podívala, což Hrdinové nedokázali, snad proto že se tváří tak vážně. Rozhodně doporučuju všem, kteří nejsou cimprdlíni a mají rádi trochu drsnější zábavu. Obsazení je super, bohužel s přibývajícími díly klesá i kvalita. Poslední řadu táhne jenom Joseph Gilgun a příběh přihřátého probačního.

 • poster

  Věřte nevěřte (TV seriál) (1997)

 • poster

  Strážce duší (TV seriál) (2005)

  Tohle rozhodně patří mezi nejlepší seriály ČR. Výborný námět. Hororová tvorba v Čechách nemá vůbec žádného zastání, proto vítám každou snahu, ještě by se u nás mohl začít prosazovat fantasy nebo sci-fi žánr po vzoru anglického Doctor Who, ale na to bohužel nemají Češi ambice a dostatek fantasie a když už předvedou nějaký výkon, tak to stojí za..... Obsazení je super a když se do toho přidá i originální soundtrack s parádní znělkou, kterou si ještě teď pamatuju, tak to nikdy nemůže dopadnout špatně. Já jsem s ním rozhodně spokojená a raději budu trávit večer díváním se na Strážce duší než na Ordinaci v růžové zahradě.

 • poster

  Buffy, přemožitelka upírů (TV seriál) (1997)

 • poster

  Simpsonovi (TV seriál) (1989)

  Seriál, který se stal součástí života každé generace. U nejnovějších dílů (uvedených v Tv r. 2016) mi vadí dabing pana Burnse.

 • poster

  Futurama (TV seriál) (1999)

 • poster

  Slavné historky zbojnické (TV seriál) (1985)

 • poster

  Alfred Hitchcock uvádí (TV seriál) (1985)