Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Akční
  • Horor

Paradise Hills (2019)

Připadá mi to něco jako Stepfordské paničky a Ostrov dr. Moroe a po shlédnutí jsem dostala chuť si i přečíst scifi. Zas až tak moc špatné to nebylo.

Zelený rytíř (2021)

Příběh z Artušovy doby byl zajímavý jak obsahem, tak i zpracováním. Podobný, který by zpracoval tento příběh byste nenašli. Doporučuji. Knižní předlohu jsem nečetla, takže nemohu porovnat, ale i tak se mi film líbil.

plakát

Wild Mountain Thyme (2020)

Smaragdový ostrov se mi líbí a je škoda, že není mnoho filmů, které by se zde natáčely. Příběh není nějak srdce rvoucí je možná trochu nudný, ale hlavní postavy mě zaujaly na tolik abych se dodívala do konce (z části to bylo obsazením a hereckými výkony Emily Blunt).

plakát

Jupiter's Legacy (2021) (TV seriál)

Postavit seriál na jedné celebritě v době, kdy jako o závod vznikají filmy a seriály o superhrdinech, to mohli tvůrci čekat, že bude laťka pořádně vysoko. Kladně mohu hodnotit jen poslední 2 díly. Než se seriál dostal k jádru pudla, tak by diváka unudil sledováním ufňukanců (od hlavního hrdiny po fetku). Třeba přibude řada, která by mohla být lepší.

Fantasy Island (2020)

Rozhodně bych film neoznačila za horor.

plakát

Kouzlo měsíčního svitu (2014)

To obsazení hlavních postav mi moc nesedělo. Jak starý kocour s kotětem. Velmi originální, závěr mi trochu připomněl My fair lady.

Mansfieldské sídlo (1999)

Jsou i lepší díla od Jane Austen, ale jako většina filmů stejně příjemná na sledování.

Křupaví mazlíčci (2017)

Zaujme alespoň námětem. Jsou i lepší a vtipnější pohádky. Mě by zajímalo proč je strýček Bob a tetička Talia, když jim je Owen tak podobný, a cirkusový bratři dalšího bratra neměli.

plakát

Lovec démonů (2016) odpad!

Hollywood by se měl chovat ekologicky. Buď točit filmy pořádně nebo vůbec. Tohle je ten případ, který neměl vzniknout.