CyriC

Česko
Študent

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 15.10.2019  17:14
    Premiér (TV seriál) (2019)

Supermasivní hovno s kousku vaší prdele a střevních klků. Největší sračka, co jsem v životě viděl. Bezkonkurenční obsah anusu rok chcíplého hrocha, který před smrtí sežral pytel buvolích čuráků. Kundí šlem vaší matky po celodenním grupáčí v odtučňovací léčebně bez funkčního sociálního zařízení.

• 15.10.2019  17:11

How to Hitler for dummies.

• 15.10.2019  17:10
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Neskutečný Bryan Cranston a jeho nejsympatičtější druglord historie. Tak co děcka? Půjdeme vařit? Nicméně i Dean Norris si zaslouží svinské uznání za výkon, který předvedl. Anna Gunn a její přerod v cynickou a bezskrupulózní manipulátorku je taky perfektní.

• 15.10.2019  17:05
    Solomon Kane (2009)

O ničem. Čekal jsem, že tam budou nějaká šokující monstra, peklo a tak. Bohužel prdlajz.

• 15.10.2019  17:04

Je to hovno. Velké hnědé hovno rozmazané po zdech vašeho pokoje. Ale představte si, že to hovno by bylo nehorázně zábavné a bylo cítit po krvi a oceli.

• 15.10.2019  17:01

Jsem fanoušek knížek, ale tady stojím 100% za verbalem. Prostě teploušská úchylárna, která vznikla zkřížením Twilightu s Duck tales.

• 15.10.2019  16:56
    Angel Beats! (TV seriál) (2010)

Once again I cried. Saaaaad. Lepší než Clannad. Horší než Kanon.

• 15.10.2019  16:55
    John Wick 2 (2017)

Zábavnější průměr. Jasně, choroška bomba, střih bomba. Ale tak nějak to vlastně je o hovně...

• 15.10.2019  16:54

I cried. Now you can laugh.

• 15.10.2019  16:51
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Jared se Stellanem mají 1000krát víc chemie než všechny romantické dvojice v romantických filmech posledních 10 let.

• 15.10.2019  16:51

Jděte všichni vykouřit péro Miky Mauzovi. Dáte tomu 1 hvězdu a pak dáte TLJ 4? Přitom tohle se blíží duchem Lucasovým SW asitak stokrát tolik? Naštěstí si tady nikdo navzájem nekouří dick jako v TLJ, prostor nedostávají tokeny typu admirálky Holdo a nejvíce nenáviděné rákosnice na planetě. Alden se toho chopil po svém, dost jsem se bál kopírování Forda, ale tohle fungovalo solidně. Trochu slabší byla hudební stránka, ale zábavnost a naivní nostalgičnost pro mě byly skvělé. Back to my childhood.

• 15.10.2019  16:45

Průměrná akční chujovina se zadkem Scarlett Johansson. Bohužel Scarlett tam zase tak dlouho není a tlustej Thor to nezachrání. Žádné zajímavé nápady, nula kreativity. Jen efekty, výbuchy a velcí borci. Nejhorší ze všeho je ale Mary Sue v podobě Captain Marvel. Ta sice v 95% filmu vůbec není, protože by tak ztratili všichni ostatní superheroes smysl, ale v posledních 5 minutách se zázrakem vrátí a natrhne Thanosově armádě prdel. Jděte s touhle Deus Ex Femina do prdele.

• 15.10.2019  16:41

Pěkný PR kousek, který May nechal udělat tak, aby na nich neulpěl gram negativity. Důležité momenty z Freddieho sexuality absentují, časově je to přeházené. Sorry, ale technicky dovede hudební film udělat dobře každé větší filmové studio. Na tom není co obdivovat. Naprosto mě to zklamalo. Freddie je člověk, který se stal symbolem Queer komunity a tady je z něj jen PR artikl pro přeživší členy kapely. Tfuj.

• 15.10.2019  16:38

Hrozné hovno. Sice ne takové, jako byla Wonderwoman - není tam pedofil s knírkem jako hlavní záporák, ale stejně je to příšerné. Co si asi o filmu řeknete, když jeho největší pozitivum je Ben Affleck?

• 26.12.2018  14:22
    Tajemství Lesní země (TV film) (2006)

Celá pohádka vypadá, jako kdyby ji natáčeli v chráněné dílně, kde pacošům rozdali lysohlávky.

• 26.12.2018  14:18

Ono vás to fakt ty 3 hodiny udrží. Je to velká zábava, ale žádný převratný filosofický spiss od toho nečekejte. Mohli Imho trochu přitvrdit s popisem šmejdství, které v kultuře obchodu s akciemi panuje.

• 26.12.2018  14:16
    Wonder Woman (2017)

Strašné. Nevím, co k tomu mám říct kromě STRONG FEMALE CHARACTER!!!!!!!!

• 26.12.2018  14:15

Vizual a celková melancholie vás sice nestrhne k slzám, ale navodí pocit utikajiciho času jako písku mezi prsty, který vám nenávratně uniká s minulými láskami

• 26.12.2018  14:11

Zlodědek legitimizuje zatvrzelost v názorech, i když nemáte názor podložený argumenty. Argumentace a fakta jsou podle něj znakem lepšolidí. Taky zapomněl, že právě jeho voliči jsou ta chudší část obyvatelstva, která toho méně dokázala.

• 26.12.2018  14:07
    Fišpánská jablíčka (TV film) (2008)

Dementní příběh, příšerné herecké výkony. Nechápu, proč se k tomuhle Abrhám vůbec propůjčil.

• 3.9.2018  00:05
    Tokyo Ghoul √A (TV seriál) (2015)

Trochu slabší série s výborným finále.

• 3.9.2018  00:04
    Tokyo Ghoul: re (TV seriál) (2018)

Pokud vám nevadí, že hlavní postava je sebestředná mrdka, která jen přemýšlí, co chce on, tak je to super. Pokud vás takové postavy serou, tak se nedívejte. Dopadnete jako spousta hodnotících tady.

• 9.4.2018  21:27

Jako dobrodružná pohádka to funguje překvapivě dobře. Tentokrát prakticky bez klasických Deppovských fórů, ale proč ne.

• 18.2.2018  15:19
    Já, robot (2004)

Potenciál předlohy spláchnutý za zvuku fanfár do hajzlu pod nánosem stupidity.

• 18.2.2018  15:04
    The 100 (TV seriál) (2014)

Seriál bez klaďasů a záporáků. Každá postava to někdy posere. Nikdo vlastně nemá špatné úmysly, ale řešení bývají nelidská. Pokud vám přijde, že se některé postavy chovají jako hovada, je to jen dobře. V takové situaci by asi nikdo z nás neudržel kritický a logický přístup.

• 28.12.2017  00:13

The Fassbender.

• 18.12.2017  15:15

2 hvězdy z nostalgie. Tak si to vy masy disney/marvel namrdaných lobotomidů užijte.

• 24.7.2017  22:59

Film skutečně extrémně těžký ohodnotit. Byli X-meni v apokalyptické budoucnosti Mr. Synistera. Mutanti jsou loveni blablabla. Funguje to dobře, Wolverine je prostě sám sebou. Něco tomu ale chybí. Možná moc artovosti, možná málo syrovosti. Možná nějaký lore, aby člověk pochopil, co se vlastně stalo. Řekl bych, že je vyzdvihován hlavně z důvodu, že je diametrálně odlišný od dětských Marvelovek posledních let, ale nějaký extra zázrak to opravdu není.

• 9.6.2017  15:20

Film o tom, že největší svině není režim. Největší svině jsou vždycky lidé.

• 3.6.2017  09:43
    Noe (2014)

První půlka je solidní zábavná popcornová demence typu Transformers. Druhá půlka je prostě jen tupá hovadina, která přetéká nudou, jak toitoika na fesťáku hovnama.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12