Pc

Pc

Student

<< předchozí 1 2 3
    • 29.5.2009  11:28

Bože toto se mi fakt líbilo protože Adama Sandlera mám rád a tak jako trestná lavice tak se mi moc líbilo i tenhle film možná že i víc ale fakt musím uznat že to se jim povedlo protože já ani nevim prostě jsem se u toho strašně zasmál, a to celkově bylo dobrý.

• 25.12.2008  20:25

Tak tento film je úžasný velice se mi zalíbil no jako plný počet bodů, kdyby bylo možné udělit více rozhodně to udělám protože tento film mě zaujal, díky obsazení, natočení, a velice dobrý děj, na tento film by se dalo koukat několikrát dokola a stejně by jste byly nadšení z celého filmu.

• 29.5.2007  13:54

Fakt na každý díl se dá koukat, jediní co mě štvalo bylo že v jednom dílu někdo zemřel ale v dalšim zase žije.

• 29.5.2007  13:51
    Noc v muzeu (2006)

Takže toto jsem viděl už víckrát a myslím že když prostě chcete někdy si sednout a kounout se na pěknou komedii tak tenhle film by mezi výběrem chybět neměl, protože tomuto filmu nic nechybí humor, dobrodružství atd..

• 6.5.2007  17:55

Tak tendle film se mi fakt líbil jak dějem tak i zpracováním.

• 27.2.2007  15:15

Bylo to docela pěkný ale o ničem. Opravdu o ničem.

• 27.2.2007  15:13

Tak měl jsem supermana rád ale tady vypadal jako teplouš, a bylo to nesmyslný.

• 27.2.2007  15:07
    Iluzionista (2006)

Tento film byl přímo fascinující opravdu povedený ale málem jsem ho nepochopil, a skoro jsem si ho pouštěl dvakrát. Prostě super.

• 27.2.2007  14:58
    Poseidon (2006)

Opravdu pěkný kousek akorát že tam bylo vidět jak to bylo udělaný přesto to je pěkný film.

• 7.2.2007  23:27
    Paparazzi (2004)

Tento film mě docela naštval co si ti paparazzi dovolej, bože já bych se zachoval stejně.

• 7.2.2007  23:24

Velice pěkný snímek ale možná že neni pravdivý, musím uznat že to byl pěkný opravdu pěkný film, a nechtěl bych být pasažérem.

• 30.12.2006  20:02

Tak toto je pravá komedie, opravdu velice dobrá a proto mé hodnocení je takové jaké je.

• 25.11.2006  16:07

Tento film se mi moc líbil protože mám rád Toma Hankse, a navíc mám rád filmy dobrodružný jako Indianna Jonnes, atd..

• 30.10.2006  16:06
    Spojenec (2006)

Brilantní film, a jak to celé dopadne. Úžasné. Nic víc k tomu dodat, možná pusťte si to.

• 19.10.2006  13:21

Tak tento film bych hodnotil velmi dobře protože jsem takovejhle film neviděl už dlouho a tenhle se povedl jako skvěle sestříhaný, natočený no prostě paráda.

• 15.8.2006  21:48

Velice dobrý film až skvělý mě se to nejvíce líbilo a kapitán Jack Sparrow umí lidi rozesmát já na to půjdu několikrát a asi si ho určitě koupím protože je to super film a super film si vždicky koupím.

• 21.6.2006  19:54
    Spartakus (TV film) (2004)

Někdy se mi nelíběj historický filmy, ale tendle se mi líbil a velice udělal dojem velký dojem a strhující děj, moc se mi to líbilo.

• 21.6.2006  19:51
    John Q. (2002)

Velmi dobrý a strhující příběh který možná vystihoval to co se u nás děje. Velice se mi to líbilo, takový napětí co se stane. Super opravdu velmi pěkný film.

• 7.6.2006  21:51

Dobré někdy to bylo dost zamotaný a někdy to byly jatka, ale naštvalo mě že tam to bylo udělaní pomocí počítače a někdy ne tak proto dávám to co dávám.

• 1.6.2006  11:14

Velmi dobrá komedie, při které se směju, moc se mi líbily hercí, a vždycky se mi líbil Robin Williams.

• 28.5.2006  20:05
    Blade (1998)

Velmi akční snímek, moc se mi to líbilo, navíc Wesley Snipes zahrál ve filmu grandiózně, moc dobrej film.

• 28.5.2006  17:14

Komedie dost dobrá, nahrané suprově, keci jsou dobré a nevim co dodat dál, velmi dobrá komedie.

• 28.5.2006  17:09
    Trosečník (2000)

Velmi dobrý snímek o trosečníkovi, moc se mi to líbilo, někdy tam bylo vidět že je to udělaní pomocí PC, ale Tom Hanks tomu dal šmrnc.

• 27.5.2006  13:11

Můj oblíbení herec takže přidalo plus, navíc při tomto sem se fakt dost zasmál takže to znamená velké plus.

• 26.5.2006  19:44
    X-Men 2 (2003)

Tento díl je nastejno s prvním dílem takže určitě se mi líbil akce, napětí, atd... prostě supr film.

• 26.5.2006  19:43
    X-Men (2000)

Dóst dobrej film se skvělým dějem, řeknu vám když jsem to viděl poprvé tak jsem mysll že je to blbost a dneska ji mám doma,film ohromil mě akcí a chytrostí, teď se těšim na třetí díl, určitě se na něj podívám dřív nebo později.

• 26.5.2006  19:38

Sice první díl byl dobrej tak se milíbil i tendle sice míň ale to je jedno, násilí, láska ,prostě super.

• 26.5.2006  19:37
    Underworld (2003)

Líbí se mi scifi a todle se mi líbilo určitě nebylo ani vidět že to bylo udělaný pc což se mi líbí u jakéhokoli filmu a to dává filmu u mě plus,upírka, zajímalo by mě jestli opravdu existovali já nevim, moc hezký film.

• 26.5.2006  19:34

Akta X jsem měl rád odmalička sice jsem se pak večer bál a nespal až do půlnoci,ale teď když vyšel film tak jsem si ho půjčil a koukl na to 4x což znamená že je to dobrý, hezky udělané, docela jsem se u toho lekal, prodtě dobrý.

• 26.5.2006  19:28
    6. Batalion (2005)

Mám rád válečné a tendle byl navíc taky pravdiví, řeknu vám že kdyby nebylo tohoto filmu tak o tomto ani nevim, když jsme to viděli poprvé tak jsme koukali a konec byl ještě ohromující, říkám si jestli nám nekecaj, ale po chvíli jsem si řek že asi ne protože tam byly (možná) autentické záběry, takže asi jo a navíc kam by se všichni ztratily, mam pravdu podle mě jo.

<< předchozí 1 2 3