Issabela

Issabela

<< předchozí 1 2
    • 27.2.2015  22:06

Nemůžu pochopit tu obrovskou kritiku filmu. Mně film přišel jako dobrá oddechovka a přijde mi jako nesmysl, ho tak moc srovnávat s knihou, když se dalo čekat, že do 120 minut filmu opravdu nedokážou narvat všech 600 stránek. Film samozřejmě měl pár nedostatků, ale nevidím důvod, proč bych si ho ještě někdy nepustila. Je to něco nového, co tady ještě nebylo a někteří lidé to evidentně neumí rozdýchat, to je celý problém...

• 8.8.2012  12:54

Nechápu, proč je tady tolik negativních komentářů, já už jsem se dlouho tolik nezasmála, jako u tohodle filmu. Opravdu velmi povedené, teda alespoň podle mě :-)

• 22.1.2012  00:39
    Lví král (1994)

Takový ten film, co si pustíte a vybavíte si tu dobu, kdy jste byli malí a všechno Vám připadlo ještě jednoduché. Je to trošku k pousmání, když si vzpomenu, kolikrát do týdne jsme byla schopná se na to koukat :-)

• 22.1.2012  00:29
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

U žádného pořadu nemám takový hlad, jako u Prostřena :-)

• 9.10.2011  17:22
    Bobule (2008)

Milá a příjemná komedie, na kterou se ráda podívám znova. Skvělé herecké obsazení, příjemné prostředí, vtipné hlášky, zkrátka perfektní film, který si pustíte, když nevíte, co máte dělat v sobotu večer :-)

• 8.10.2011  20:57

'' Vašu piču jsem taky neviděl a věřím, že ju máte! '' Česká filmová klasika, která nikdy neomrzí. :-)

• 8.10.2011  20:46

Děs a bída. Má to být komedie a já se za celý film ani jednou nezasmála...

• 19.8.2011  16:25
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Nejlepší seriál, který kdy spatřil světlo světa! Šestice dokonalých osobností, které si nad míru sedly. Jejich přéběhy budou navždy srovnávány s jakýmkoli seriálem podobného stylu. Několikrát jsem viděla všechny díly, můžu si je pouštět stále dokola a nikdy mě neomrzí. Mám ráda Rossův rozpačitý humor, Chandlerovy ironické poznámky, Phoebe a její texty písniček, Moničin chorobný smysl pro pořádek, Joeyeho větu: "Tak jak to jde?" a hlavně Rachel a její roztomilou naivitu. Zkrátka není nic, co by se mi na Přátelích nelíbilo! :-)

• 9.8.2011  20:23

Nevím proč, ale tenhle film jsem tak trochu nepochopila. Ničím mě nezaujal a dokoukala ho spíš z povinnosti. Myslím, že to bylo naposled co jsem si ho pustila. Ty dvě hvězdičky jsou za úctu k Julii Roberts, která vyjíměčně měla špatný odhad na roli.

• 6.8.2011  00:46

Většina filmů s piráty obecně nedopadla dobře. Proto se do natočení tohoto filmu nikomu moc nechtělo. Jak Johnny Depp uvádí ve své knize, tak narozdíl od tvůrců, neváhal ani minutu, když se dozvěděl, že je mu nabízena role ve filmu s piráty. Nečetl scénář, jen si chtěl splnit klukovský sen. Nikdo nevěděl, co od filmu čekat, jak bude přijat veřejností, proto pro všechny musela být čirá fantazie vnímat ohlasy. Film zaujal, řekla bych dokonce nadchnul většinu filmového obecenstva, včetně mě. Krásný příběh, vynikající muzika, úžasné scény a hlavně okouzlující Johnny Depp!

• 6.8.2011  00:26

Filmové pokračování jednoho z mých nejoblíbenějších seriálů. Seriálu z prostředí večírků, luxusních kabelek, nádherných šatů, kterému chyběl pouze happyend v podání Carrie a pana Božského. Ten se má dostavit v tomto filmu, jenže pan Božský (božský, nebožský, zkrátka chlap) to pořádně zkomplikuje, když se odmítne zúčastnit vlastní svatby. Zhrzená Carrie... ale, co bych se rozepisovala o ději :-) Důležité je, že na konci všechno dobře dopadne, ne? ;-)

• 6.8.2011  00:08

Film jsem si pustila především kvůli mému oblíbenému Johnny Deppovi. Příběh Petra Pana zná asi každé malé děcko, ale povětšinou jako pohádku. Moc mě proto zajímalo filmové zpracování z jiného pohledu. Nevěděla jsem co čekat, ale díky tomu, že ve filmu hrál Johnny jsem se nesmírně těšila. A jsem moc ráda, že jsem se těšila právem. Hodina a tři čtvrtě naprosto dokonalé podívané, která v člověku probudí veškeré emoce. Nejdříve jsem se smála, poté jsem plakala a na konci filmu mi bylo strašně líto, že skončil. Tak moc se mi vryl do srdce a proto bude vždycky patřit mezi nejlepší.

• 30.7.2011  17:18
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Já to beru, že né každému se tento žánr líbí, já sama také nejsem jeho fanynka, ale příjde mi hloupé, nepodívat se ani na jeden díl, dát odpad a ještě pomlouvat lidi za to, že na něco takového koukají! U nás doma, to běží v televizi celkem pravidelně, jelikož mamka to sleduje, proto vím, že nic extra to není, ale přeci jen, pro ty lidi, co si jen potřebují večer sednout k televizi, vypnout a nic nedělat, je to celkem vhodný pořád, tak proč ho hned takhle odsuzovat?

• 30.7.2011  15:11

Bridget, Bridget, Bridget :-) Kdo by se u tohoto filmu nepobavil. Jedna komická scéna střídá druhou. Pro mě to bude vždy film, na který se ráda podívám, i kdybych ho měla vidět po tisící. Renée má být na co pyšná, protože nikdo by Bridget nezahrál lépe než ona, tím jsem si jistá!

• 30.7.2011  15:00
    Buffy, přemožitelka upírů (TV seriál) (1997)

Nebojácná a všeho schopná holka, která je zamilovaná do upíra. Zní to jako klišé, ale mě to baví. První řady, kdy Buffy ještě chodila na střední, se mi sice líbily víc, ale u seriálu už to tak bývá, že co řada to stupínek dolů. Každopádně Buffy a její parta i tak budou vždy patřit k mým oblíbeným :-)

• 30.7.2011  14:53
    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997)

Pamatuji si, když jsem byla malá, jak strašně moc jsem se na to chtěla dívat, ale doma jsem to měla zakázané, už jen kvůli tomu, že to dávali celkem pozdě :-D Když jsem se zhruba v 11ti koukla na první díl, chytlo mě to a drží mě to do dnes. I když jsou to více méně nesmysly, člověka to prostě baví a rád se dívá na další a další díly.

• 29.7.2011  00:49
    Penelope (2006)

Kouzelný příběh, který mě nepřestane bavit a zaručeně vždycky dojme. Konec filmu jsem schopná pouštět si stokrát dokola! Jak je vidět, tak z pohádek asi nikdy nevyrostu a vůbec mi to nevadí :-)

• 28.7.2011  20:01

Deset let jsem na tohle čekala a najednou je to tady, opravdový konec Harryho Pottera. Od začátku až do konce jsem byla naprosto vtáhnutá do děje. Dech beroucí zakončení, které nemohlo dopadnout lépe. Ačkoliv jsem od posledního souboje Harryho a Voldemorta čekala trošku víc i tak to filmu neubírá na jeho kvalitách. Perfektní herecké výkony a dokonalá atmosféra. Není víc co dodat, snad jen to, že bylo divné, odcházet z kina a neříct si: ''Už se těším na další díl''...

• 5.6.2011  19:04
    Sex ve městě (TV seriál) (1998)

47 hodin úchvatné zábavy, zápletek, nádherného oblečení, bot, doplňků a sexu. To vše se navíc odehrává v mnou milovaném New Yorku. Neexistuje lepší kombinace. Ačkoli hlavní hrdinkou je Carrie, tak mojí postavou číslo jedna je bez pochyby Samantha Jones a její úžasná věta: "Mám chlápka s nechutnou příchutí spermatu" :-) Více vychvalovat seriál nemá smysl, protože ti co viděli, tak vědí, a kdo neuvidí, ten neuvěří. Pro mě jasný TOP!!!

• 5.6.2011  18:50

Výborný film, který mě chvílemi opravdu strašil a děsil. V tom dobrém slova smyslu - tedy tak, jak se od hororu očekává. Moc se mi líbil postupný "vývoj", respektive spíše destrukce Emily. Ta jedna hvězdička dolů je za odpornou scénu, kde Emily sní pavouka.

• 5.6.2011  18:40
    Partička (TV pořad) (2011)

Tento pořad mám ráda. Některé výborné díly střídají ty poněkud slabší, ale vždycky se pobavím, takže z mého pohledu oprávněné tři hvězdičky.

• 29.5.2011  18:05

Film mě bavil tak moc, až jsem u něj usla...Nezajímavý a nudný děj filmu, který rozhodně nemám ani chuť dokoukat. 63% je podle mě opravdu přehnané.

• 26.5.2011  23:54

Spoustu lidí čtvrtý díl už celkem zklamal, ale mě naopak. Byla jsem mile překvapená, jak se mi film líbil. Troufla bych si říct, že po Černé perle nejlepší díl. Zkrátka Jack Sparrow mě asi nikdy neomrzí :-)

• 26.5.2011  23:40
    Dům tisíce mrtvol (2003)

Když řeknu, že nic horšího jsem snad nikdy neviděla, tak to myslím opravdu vážně! Horory obecně mám celkem ráda, ale tohle byl děs a bída. Film jsem měla chuť zhruba po 20ti minutách vypnout, ale říkala jsem si, že se to třeba něják rozjede...bohužel nerozjelo. Nudný film, s nechutnými scénami a ubohým koncem. Bída...

• 11.5.2011  20:06
    Bojíte se tmy? (TV seriál) (1990)

Jako malá jsem ten seriál milovala! :-)

• 9.5.2011  00:41

Podle mě nejlepší film co Hilary Duff natočila. Dokonale mi vždycky zvedne náladu, i když je téměř o ničem. 4* má ode mě zaslouženě ;-)

• 5.5.2011  21:20

Podle mě, je k té pohádce každý až moc kritický, mně zas tak špatná nepříjde :-)

• 3.5.2011  21:38

Na tento film jsem se moc těšila. Mám ráda Jacka Blacka, ale za sebe upřímně říkám, že v této roli mě nesmírně zklamal. Na cesty jsem dlouho čekala a o to hořčejší bylo mé zklamání. Nudný a nemastný, neslaný příběh s typickým zakončením proložený sem tam nějakou lehce vtipnou scénkou. Trailer k filmu vypadal skvěle. Ke vší smůle ale scény v něm byly ty nejlepší z tohoto díla.

• 3.5.2011  21:38
    Kameňák (2003)

Nepatří k mým extra oblíbeným filmům, ale řekla bych, že jej lidé neprávem odsuzují a podhodnocují. Každý, kdo není úplný suchar se během filmu musí pobavit. Zdeněk Troška posbíral vtipy, kterým se po hospodách smějí snad všichni a najednou je to trapné?! Neříkám, že film je skvostné dílo, ale příjde mi nespravedlivé jej takto odsuzovat.

• 3.5.2011  21:37

Moc krásný příběh o malém chlapečkovi z velmi chudých poměrů, který má neuvěřitelné štěstí a najde v tabulce čokolády jeden z pěti výherních zlatých kuponů, díky kterým se děti mohou podívat do legendární, avšak od jisté doby pro veřejnost nepřístupné, továrny na čokoládu pana Willyho Wonky ztvárněného úžasným Johnny Deppem. Příběh musí vtáhnout každého diváka bez ohledu na věk.

<< předchozí 1 2