Kennedy_R

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 19.10.2019  08:48
    Skleněný (2019)

Přijde mi to dějově nesourodé a celkově vše nedrží pevně dohromady. Ačkoliv postavy samy o sobě předvádějí dobrý výkon.

• 12.10.2019  11:19
    Premiér (TV seriál) (2019)

verbale, jsi tradičně nechutný, ale popsal jsi to přesně. Proto tě mám v oblíbených :-)

• 21.9.2019  20:24

Hm, film mi přijde jako soft porno, vysílané na televizních stanicích po půlnoci na sklonku devadesátých let. No, myslím, že tyto představy a scény by si měl každý užít sám doma ve vlastní ložnici a nehledat smysl sexu v ukájení se v laciných filmových scénách. Alespoň tak na mě snímek působil a už nikdy více nechci vidět. Ale pro někoho možná skvělá oddechová záležitost. Mě to příliš nezaujalo.

• 10.8.2019  08:02
    The Boys (TV seriál) (2019)

Vynikající. Navíc natočeno podle mého oblíbeného komiksu (u nás pod názvem Banda) :-)

• 25.7.2019  15:26
    Půlnoční slunce (TV seriál) (2016)

Jedna z nejlepších severských kriminálek co jsem mohl vidět.

• 25.7.2019  15:26

A mně se to celkem líbilo. Netradiční námět a nové zpestření v podobě více žánrů.

• 29.6.2019  08:33
    Smrtihlav (1998)

Jeden z nejlepších sci-fi filmů odehrávající se v lehce noirovském stylu. Sugestivní atmosféra, ponuré kulisy, z počátku nepochopitelný děj s šokujícím koncem, kvalitní herecké výkony a vynikající Proyasova práce dělají z tohoto snímku zajímavou podívanou, která neomrzí ani po několikerém shlédnutí. Vyjímečný film, který se nedá srovnat s jinými.

• 22.6.2019  13:01
    Trhlina (2019)

Podle mě celkem povedený snímek na dnešní slovenskou produkci. Napětí a správnou atmosféru v druhé části má. Ale opravdu netuším co se tam děje a čím je příběhová anomálie způsobená :-) Snad mi dá více odpovědí kniha, na kterou se právě chystám.

• 8.6.2019  11:00

Vše co je zde, jsme již viděli někde jinde. Finále negraduje do nějakého překvapivého zvratu, konec je předvídatelný. Místy jsou v ději hluchá a nelogická místa. Na jedno shlédnutí ucházející, se slušnou atmosférou strachu a lekání. Celkové hodnocení je lepší průměr.

• 20.4.2019  09:37

Vynikající Vinnie Jones, jen závěr mohl být více podrobný.

• 9.2.2019  09:46

Slabota, ani efekty děj nezachrání. Aneb Šípková růženka bratří Grimmů po americku.

• 9.2.2019  09:43

Po infantilním začátku se rozjede celkem zajímavá akce. Slušný průměr.

• 3.2.2019  16:32
    Mrakodrap (2018)

Mně se to moc líbilo. Jednoduchá nadupaná podívaná od začátku až na konec, která rozhodně nenudila.

• 3.2.2019  16:20
    Chatrč (2017)

Walschovy Hovory s Bohem převedené na filmové plátno.

• 3.2.2019  16:14

Jelikož jsem příběh této skupiny lesních hasičů dříve četl než viděl, tak na mě film velmi dobře zapůsobil věrohodností a poctivým zpracováním postav i jejich nelehké práce. Velmi dobře zpracované téma, které se navíc drží skutečných událostí.

• 8.12.2018  10:31

O případy manželů Warrenových jsem se podrobně zajímal. Zde je jeden z jejich nejtěžších případů, na kterém nepracovali ani sami a proti skutečnosti trochu přikrášlen, ale nic to nemění na faktu, že šlo o hrůzný případ, který ve filmu dostal tu správnou děsivou atmosféru. Konečně po dlouhé době kvalitní horror.

• 5.8.2018  12:02

Vykrádačka Kingova Domu v růžích. Ale skouknutelná.

• 20.5.2018  11:09

Slibný rozjezd reflektující elektronické a virtuální úchylky dnešní doby v poslední třetině sráží dolů naivita a zjednodušená nelogičnost děje a chování aktérů.

• 20.3.2018  16:26
    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)

Až na to, že mají hlavy jako píšťalky a tatínek se představuje, jako když tahá chrchel z paty, tak jinak dobrý :-)

• 10.2.2018  11:20

Kvalitně zfilmovaná kniha. Bohužel tyto klasické filmy s Gáborem Konczem (jako další např. Turecké kopí) dříve vysílané na ČT dnes nejdou sehnat.

• 7.2.2018  20:50
    Pustina (TV seriál) (2016)

Celkem kvalitní překvapení. A Dušek v jedné ze svých nejlepších rolí. Podařilo se natočit atmosféru, která je každým dalším dílem lepší a drsnější.

• 27.1.2018  18:06

Ačkoliv začínám mít kopřivku z vlasteneckých amerických snímků, tento se mi celkem až na pomalý rozjezd a dlouhou stopáž zamlouval. Možná proto, že názorně ukázal, jak to dopadá, když si muslimy pustíte ve velkém do své země.

• 27.1.2018  18:03

Drsné, nesmlouvavé, rychlé a zábavné (jako správný komiks). Konec trochu chaotický. Jen si nejsem jistý podobou východního Berlína před bouráním zdi, kde život ve filmu připomínal spíš atmosféru blízkého východu. Ale hudební songy z filmu se koncem osmdesátek na berlínských diskotékách opravdu hrály.

• 27.1.2018  17:59
    matka! (2017)

To byl tedy úlet. Zvláště finále. Aronofsky opět ukázal, že dokáže natočit jakékoliv šílené téma a převést do něho svou fantazii. Jediné, co mně lezlo krkem bylo neustálé omlouvání a prosby Jenifer Lawrence, které ji degradovalo na úroveň domácí puťky. Přes všechny slabiny dávám za originalitu 4 hvězdy.

• 2.12.2017  07:34

Velmi povedený úlet, který od začátku do konce baví a s množstvím vizuálních efektů potěší oko každého fanouška sci-fi. Bessonův mix 5 elementu, Avatara a Hvězdných válek.

• 29.10.2017  17:54

Není to úplně o ničem, ale moc mě to nevzalo. Sokola nějak nemusím a Gvinbleidd Zaklínač (Žebrowski) mi sedí daleko víc v historických a fantasy filmech.

• 23.10.2017  12:48
    1864 (TV seriál) (2014)

Působivé, ale moc roztáhlé. Děj zmáčknutý do čtyř dílů by byl ideálním řešením.

• 12.9.2017  00:11
    To (2017)

Celkem překvapení. Verzi z devadesátého mám rád, ale proti téměř tisícstostránkové knize to není ono. Tato nová verze je mnohem povedenější a krvavější (jako v knize). Doporučuji vidět v kině (zvláště pro toho, kdo původní verzi neviděl a knihu nečetl to musí být silný zážitek).

• 2.7.2017  08:10
    Smrt ve tmě (2016)

Slepý drsný voják v podobě Stephena Langa jednoznačně nejlepší postava filmu.

• 17.6.2017  10:45

Když zapomenete na historii a budete se těšit jen na velkorozpočtovou fantasy, tak Velká čínská zeď rozhodně nezklame. Podoba s Warcraftem nebo Mumií: Hrobem dračího císaře.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9