Jizni Tlapa

Jizni Tlapa

michal pláča plaček

okres Kolín
v bankovnictví těžce pracující, železo občas zvedající, na běžeckém pásu běhající, filmům se pravidelně věnující, playsta 3 pařící a na supersportu už nejezdící, jen na cruiseru brblající

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38
    • 13.10.2018  22:15

Tolik humbuku pro tohle? Mizérie výjimečná samotným námětem bez zajímavějších informací, které by, byť částečně poodkryly jakoukoliv zajímavost samotné události nebo soukromí Neila! Bohatě postačí v domácí produkci... bez chemie, s několika povedenými záběry...50 % a víc ani ťuk..

• 6.10.2018  09:51

Zrodila se herečka! Z Lady Baby Jagy! Je to tahoun celého snímku a nutno přiznat, že nebýt jí a jejího pěveckého umu, stálo by to za vyliž Country! Bradleho chlastací 13. komnata byla tak jen příjemným doplňením... PS: nutno pozřít v kině!!

• 2.10.2018  22:47
    Gulag (TV film) (1985)

Tenhle kriminal disponuje tolika silnými momenty! Naproti tomu ale bohužel staví spousty vaty, a tak trestá diváka leckdy obyčejnými akcemi, které nejsou ani ničím extra drsným, a to, Gulágeg bezesporu musel být! Jinak je ale originální sledovat Hercuila v plnovousu a vězeňském mundůru..70 %

• 21.9.2018  08:19
    Mrakodrap (2018)

Jedna noha a velkej barák? Proč ne? Jako námět na základ poctivého béčka úplně stačí a když k tomu přihodíte pár drsno vtipnejch hlášek, přehršle digitálu a hlavního muscle hrdinu líbajícího svoji protézku, dostanete pokoukáníčko obřích rozměrů!!

• 15.8.2018  21:46
    Teror (1997)

Výjimečně pošahaný Sheen v životně zahrané roli zasazený mezi herecké diletanty, nudné interiéry, bez špetky nápadu a scénáře nudícím k chcípnutí.... a ty spratky bych sám taky chtěl sejmout aneb sousedy si nevybíráme

• 13.8.2018  17:18

Tomio neumřel..ba naopak žije a vypadá jako lázeňský švihák. Už neukazuje břišáky jako v díle předchozím, ale o to víc skáče, kope, kouše, padá a světe div se, rychle se zvedá!! Sem tam i řekne povedený fórek, a tak mu rád dám za jeho snahu čtyřku a půlku z pěti, protože on ten příběh, do kterého Tomíka obsadili byl přeci jen obyčejně hloupoučký...a Vanessa Kirbi by měla být budoucí Bondgirl

• 31.7.2018  22:10

Ale jó... má to všechny aspekty kvalitní lekačky! A navíc hezkou Bluntku takže snímku odpustím těch pár absurdních momentů...jo a chci to vidět v dabingu 😀

• 26.7.2018  23:36
    Monstrum (2008)

Typická 70% vykrádačka Godzilly, kde kamera chce být tím nejlákavějším, ale ve skutečnosti diváka irituje na maximum!

• 25.7.2018  22:34

Ind tohle umí! To je jasný. Bohužel ale pevně drží předepsanou normu. 1. Hlavni hrdina kromě toho že je děsně nabušenej musí po xx minutách zazpívat 2. Musí proběhnout love story jako řemen 3. Vše to musí trvat min 2 hoďky a více Odpustit si to dal bych i pět, protože tohle je ukázkové béčko s pořádnýma kopancema do gulí, fackama a lepákama, otočkama a drsnejch keců!!

• 24.7.2018  21:51
    Odvlečen (2007)

V závěru je to víc udojenější než bych si přál, ale jinak jde o kvalitni thriller, pootevírající praktiky špionážních služeb ve stylu Ve jménu vlasti!! Herecky nic výjimečného

• 11.7.2018  22:27
    7 životů (2017)

Ukázkově zpracovaný přechod z úvodního půl hoďkového drama do akčního nářezu, plného překvapení, zvratů, výbuchů a zvrácená ségří sedmička, vymýšlející intriky a levou až do prava....nejoriginálnější námět letošního roku!!!

• 27.6.2018  22:21

Ukázková 70% věc s vnadnou Krugerovkou a dementním protikladem, dokazující onu pověstnou slepeckou “lásku”. Naivní, ale scénáristicky bohaté a výživné. Se zbytečně nataženou stopáží a fajn lokacemi napříč kontinenty...

• 23.6.2018  20:08

A zase ty smradlavý, slizský příšerky...na jiný způsob a přesto stále stejně! Nejsem fanda těhle šupinatců ale Zánik mě pohltil. Akce za akcí s nablblým příběhem. To je přece Jurská práce od Prvohor a ve výsledku na to chodí divák kvůli vizuálu! A ten je, bez diskuse, krutě dobrej!!

• 21.6.2018  22:35

Aha, tak tohle je prostředí těch Marků Dalíků a Ivo Rittigů...bezkompromisně řečnický nářez jedne zrzavé kočky a její nic netušící smečky loutek! Ukázkové oblouznění samotného diváka začínajíci maximálně na dvou hvězdách a postupně přihazujícím až k té páté v úplném závěru.. krásná práce!!!

• 7.6.2018  23:00

Když už si to šahá pro čvrtou v hodnocení, zase to sklouzne do obyčeje. Tohle krasně smrdí v úvodu Trainspottingem a úvodní předmluva namlsává diváka na cool podívanou. Zbytek je ale prakticky nic extra a hned zase výjimečně dobré. Ukázkových 70 %

• 5.6.2018  20:16

Minutově přepálená nálož, ukazující Butlera v drsňáckém nesparťanském světle. Fiftyho Centa v nerapující poloze a tolikrát okoukané téma loupeží a honiček ve zcela novém hávu. 100% důkaz, že když máte geniální príběh, máte z půlky vyhráno!!

• 4.6.2018  18:18

Umotat, zamotat, pomotat, rozmotat a zahodit! Hlavni poslani tohohle snímku! A mně se to fakt líbilo...

• 30.5.2018  16:04
    Deadpool 2 (2018)

A zase....Vše naruby oproti všem zajetým filmovým standardům s pořádnou dávkou humoru a akce..strach z nepřekonatelnosti jedničky byl spláchnutý po prvních minutách! Ale trojka již nežádoucí!!!

• 11.5.2018  23:54

Červený nebo žlutý? Asijska bombice... doslova

• 9.5.2018  16:06

Co by měl splňovat 80% thriller? Napětí, akci, alespoň lehce inteligentní dialogy, charismatického staříka v hlavní roli, čitelně přehledný příběh..Je to prostě fajnový a to mi stačí!!

• 5.5.2018  10:15
    Na doraz (2017)

Šílenej doraz, po adrenalinu, vzrušující Halle, svižné kameře a všeho thrillerovského dychtícího diváka ! Všechny tyto aspekty onen divák nakonec dostane, ale co je to platné, když scénáristicky a diletantským chováním všech aktérů hází Kidnap Kidnapa do absurdního obyčeje...

• 28.4.2018  20:46
    Uteč (2017)

Spíš psycho než horor žánr a hrátky režiséra s divákem začínají od první minuty. Věrohodnosti neubírá ani obsazení neokoukaných tváří. A samotné rozuzlení je už genialitou samotnou. Jedno doporučení : nečtěte dopředu děj! Má to o to větší grády..

• 22.4.2018  21:52
    Metanol (TV film) (2018)

Kajínku, Afričane, Kmotře Mrázku a další nepovedené filmařiny, jděte se bodnout. Tenhle alkáč je jiná kvalita. Neokoukané obličeje, obyčejně vyprávěné, skvěle hudebně podkreslené a zajímavě nasnímané! Mám absťák po druhém dílu!!

• 5.4.2018  23:19
    Marian (1996)

Strašně kvalitní věc. Přitom úplně obyčejně natočená. Bez klišé a přetvářky. Na surovo naservírováno.. všem gadžům i ciganům..a to mam rád

• 30.3.2018  15:12

Tahle slečinka se s tím od první minuty nemaže a to je vlastně to nejvíc. Udržuje diváka po celou dobu v napětí dobře načasovanou pitevní scénou, nápadem, hudebním podkresem, ústřední obdivovatelskou dvojicí a závěrem, ze kterého si onen diváček stříkne do textilu...

• 27.3.2018  21:58

Silný námět! Silná slova! Částečně silní muži! O životě s labilkou ženou je třeba mluvit, bránit se mu a bojovat s ním všemi dostupnými prostředky...dobře, že tato témata začínají tvůrci brát vážně a s pozorností... obsah vítězí nad formou

• 21.3.2018  18:31

Mon ami...Jeden už by nevěřil, že může mít Hercule větší knírek a ejhle...on múže mít i šmrnc heterosexuála, zasazeného do skvěle propracovaného digitálu s výjimečnou kamerou. Nadhlavní a okénkové pohledy jsou fakt skvělé. Michelle a zbytek profláknuté bandy jsou už jen tak navíc...

• 18.3.2018  09:02

Norci by se měli držet krimi žánru, kterým umí zaujmout a ledově paralyzovat diváka. Pohádkově ho uječet není to pravé ořechové. Když k tomu přidám odfláknuté efekty a originální příběh bez jasně předvídatelného závěru, vychází mi jasná trojčička

• 16.3.2018  22:14

Do posledních minut jsem to viděl na 50% průměr. Kromě McQueenových kukadel a dvou krasek na tom opravdu nebylo nic zajímavého... závěr mě však přesvědčil o nadprůměru a lehčí originalitě a tak dávám třetí bez výčitek

• 12.3.2018  21:29
    Bright (2017)

Je to vlastně mixka Lebkounů a toho druhýho strašně hnusnýho, na co si nejde vzpomenout. Každopádně jestli nezačnete v prvních minutách zvracet, můžete zažít netradiční mlátičku s vtipem a vážností zároveň a hlavně klasicky vykníratého Smithe.. hodně jiné to je a tím je to výjimečné! Jo a už vim, to druhý je Blade 👌🏿😀

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38