Jizni Tlapa

Jizni Tlapa

michal pláča plaček

okres Kolín
v bankovnictví těžce pracující, železo občas zvedající, na běžeckém pásu běhající, filmům se pravidelně věnující, playsta 3 pařící a na supersportu už nejezdící, jen na cruiseru brblající

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35
    • 18.10.2017  22:58

Hanks s ovarem místo krku má vizáž hloupého jelimana a nevěřím mu roli drsňáka ani na chvíli... Výjimečně mi to ale nevadí, protože formát převyšuje obsah natolik, že slabý scénář a příběh hrají druhé housle

• 17.10.2017  22:05

Margito, skini kadhaj....a pamatuj si Nancy, new Yorku a Libni, zdaleka se vyhni..

• 17.10.2017  19:04
    Shooter (TV seriál) (2016)

První série za čtyři hvězdy, protože sem tam to pokulhává. Dvojka je však perfektní a díl od dílů to graduje ve skvělý akčňák! Nemohu se však smířit se závěrem, finálního, 8meho dílu, který působí naprosto nezávěrečně a víc, než otevřeně...

• 15.10.2017  09:52

Smskovy horor a a noční můra všech, zfilmována po italsku!!! Mooolto perfeeecto!!

• 12.10.2017  23:12
    Take me out (TV pořad) (2017)

1 za Zuzanitu 😀👍

• 11.10.2017  11:30

Jasná ukázka dokonalého filmu s odfláknutým příběhem a scénářem! je to sakramentská škoda, protože Reno se tváří strašně drsně a kostí jednoho mafiána za druhým, je u toho nasnímanej nesekanou kamerou a choreografie akčních scén je uvěřitelná, stejně jako drsně ustřelené palice zdejších zloduchů! 70 %

• 9.10.2017  22:27
    Zlato (2016)

Jsou to snadné počty! 1 super námět podle reálu + 1x obsazení pupkatého Conaugheyo se sestřihem na Česílka + 1x koukatelný exteriér a 1 hustej soundtrack=4!!

• 9.10.2017  18:40

Dle mého názoru jednoznačně nejlepší herecký výkon Tomího Cruise!!! Škoda, že Stone nevysvětlil dostatečně důvod vzniku téhle vietnamské šlamastiky! Stejně tak USA neúspěchu/prohry! Ostatní bylo ale tak výjimečné, že nemůžu jinak než 4.

• 6.10.2017  08:45
    Rocco (2016)

Zklamání z tohohle Italského hřebce,a to ho mám opravdu rád. Dokument, ale není porno, a tak je nutné více přemýšlet, než jen bezprostředně klátit. Vadí mi, že spíš než sonda do života tohoto polo_boha, je to behind thé scene z různých pornofilmů. Vadí mi ošizená zpověď jeho kolegů z branže a nejvíc mi vadí minimum informací z roccových začátků... absurdně nejlepší postavou je pro mě nakonec bratranec Gabi

• 5.10.2017  22:42
    Wind River (2017)

Renner sem padne jak prdel na hrnec a to samé se dá vlastně říct i ó ostatním obsazení. V kompilaci s mrazivou divočinou a super přechodů z absolutního klidu do akce to dělá výjimečný biják! Na pět tomu ale chybí dotazenejši dialog a rozkrytí charakteristik alespoň hlavních aktérů....

• 5.10.2017  13:02
    Blade Runner (1982)

Spousty humbuku kolem téhle původní kultovky a přemrštěné očekávání! Tak bych popsal své první setkání, s nevím, zda původní režisérskou verzí nebo sestříhanou náhražkou... Skvělý nápad ve slabém tvůrčím konceptu.. uvidíme co na to remake

• 1.10.2017  11:32
    Lilyhammer (TV seriál) (2012)

Neuvěřitelně zábavná podívaná na sympatického mafiósa, snaživě se integrujícího mezi úchylné Seveřany v geniálně napínavém příběhu a mrazivém prostředí!!! Frankie boy hraje s neuvěřitelnou grácií!!!what thé fuck....?

• 29.9.2017  18:50

70% hororový kumšt a vůbec nejlepší z českého hororového prostředí posledních let!

• 19.9.2017  19:01
    Brimstone (2016)

Celkem slušná filmařina, trpící přetaženou stopáží! Originální westernové zpracování a herecké výkony jsou tím vůbec nejlepším, na čemž lze stavět výsledné hodnocení...chapterové rozdělení smrdí Tarantinem, ale diváka to alespoň správně nasměruje a zorientuje.. zajímavá podívaná!

• 17.9.2017  21:01
    To (2017)

Těšil jsem se na lekačku jako blázen, ale dostal jsem odvárek průměrně rozjetého kolotoče a trdlujicího klauníka! K tomu mám obavy, že nebýt návštěvy kina a navíc Dolby Surround sálu, ubral bych ještě jednu... Tak děti, pomodlit, vyčůrat....a spát....dobrou Crusty

• 14.9.2017  07:52

Ukázka kontraproduktivní snahy neobjektivně poukázat na Babišovo impérium, plná všeobecných řečí, konstatujicí všeobecně známe skutečnosti, které jsou jasné i průměrně inteligentnímu jedincovi! Sedlák zůstane sedlákem a businessman businessmanem.....jaké zjištění...

• 13.9.2017  19:38

Nafuckuj to, pofuckuj to, vyfuckuj to jsou nejpoužívanější výrazy téhle komedie, a tak je jasné, že scénář je více než vyvedený a hází Samuela zpátky do dob Pulp fiction, což mu prostě sedělo vždycky. Kupodivu uhlazený hezoun Reynolds k němu taky padne a tak už jen zbývá komentovat muziku a akci! Obojí je super a já měl po dlouhé době strašnou radost..no z toho scénáře!!! Škoda, že je to tak natažené....jo a Salma je nejlepší zahranou postavou!!!!

• 12.9.2017  10:33
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

90% zajímavost ve stylu BH 90210 plná zvratů, podrazů a rozmazlených puberťáků! Navíc opravdu brilantně zahraná a s vygradovaným závěrem! Něco tak starého v novém kabátě jsem dlouho nezachytil...tak proč ne 100%? Min 2 díly se šíleně vlečou a jejich střih a nápad spíše iritují..

• 11.9.2017  21:53
    Otec & otec (1983)

70% podívaná, začínající bohužel až momentem setkání těhle dvou protipólních hereckých ikon, což se stane až v nějaké 40 minutě... Do té doby je to obyčejně nezajímavé

• 5.9.2017  22:37

Šíleně trpící absencí popisek zúčastněných účinkujících a blízkých známých, včetně letopočtů konkrétních flashbacků, tohohle, jinak výjimečného člověka! Jinak velmi zajímavá kamera a pohledy do zákulisí na rýšův troskoidní stav. Špatně nazvučené dialogy pak celou zajímavost pohřbily dokonale.... 70 % pro tohohle mého oblíbeného interpreta

• 5.9.2017  18:28

Tak bacha Tomík je zpátky ve hře a po tragickém výkonu v Můmiijce dokazuje, že ho ještě nemůžeme spláchnout do filmovych hajzlíků! Od první minuty to má šílené koule a i když je zde akce pomálu, divák nemá šanci vydechnout!! Skvělý hudební doprovod, autentické záběry a příběh nejfrajerštějšiho letce escobarovi doby!! Fičák!

• 4.9.2017  22:30

Tu čtvrtou v hodnocení dávám na poslední chvíli, kdy mě dosekal samotný závěr, který je po hodně dlouhé době impozantní a dává tomuhle snímku punc zajímavosti! Jinak jsem upřímně čekal scénář, trhající bránici. O tom tom to tady ale neni... blondy 007 je jednička, to se jen potvrdilo... Bacha na vidláky!

• 3.9.2017  18:47

Šunti na vodě.....aneb.... překvapení se nekonalo...😬💩a jedeme v českém standardu s okoukanými gesichty a ztrápeným Langošovým výrazem!!

• 3.9.2017  13:26
    I Am Bolt (2016)

Emocemi sršící ukázka jamajského talentu, natočená na go próčko, s výpověďmi dalších atletických hvězd a pro mě nejlepší sportovní dokument posledních let!!!!

• 31.8.2017  21:46

Je to typická oldschoolovka s mizernými efekty s plátnem v zádech, s absurdním jednáním některých zúčastněných a s nepřetržitým hudebním doprovodem. Hlavní frajer je ale sympaťák co umí fackovat a kopat padouchy reálně a uvěřitelně, má sedm životů jako kočka a jezdí v super káře. Škoda, že mu scénář neumožňuje vtipnější a frajerštější dialogy, které by ho pasovaly do role vysněného ochránce všech poctivců! 70 % i za těch pár Bond vychytávek!

• 29.8.2017  23:14
    Bang Bang! (2014)

Indická mixka telenovely, akční podívané, muzikálu a drama že to nejde dohromady? Pěkný tůdle a funguje to! Překvapení jako blázen a já jdu hledat další ind klenoty!

• 28.8.2017  21:57

"Zatracená zkurvená malá sekretářka...." úplně obyčejný tuctový námět s neobyčejným obsazením a líbivými soundtrackem, se snesitelnou stopáží. Lehce nadprůměrná normálka..

• 27.8.2017  22:06

Smrdí to chlastem, prachem, potem a klasikou na sto honů!! A je to přesně tak od začátku až do konce! Spaghetti west jako blázen s příchutí vtipu a frajerských pohledů, to vše za zvuku smyčců! Nejlepší vážný snímek dvojice H a S!

• 22.8.2017  22:26

Tatum podle mě nikdy neuměl moc hrát, ale role pokladače na lopatky mu sedla jak prdel na žíněnku! Jeho nejlépe zahraná role bez diskuse! Když k tomu přičtu ponurou atmosféru, příběh podle true Story a opravdu zajímavé vedlejší postavy, je čtyřka hvězd jasná volba! Já se opravdu bavil, i když jsem se nezasmál ani jednou....(no jednou vlastně, když Chaning naběhl v úvodu s gumovym nosem a elastickém dresiku na tatami)

• 20.8.2017  22:00

Je to jiné a tím výjimečné! Žádné souboje na kolty, žádné klasické desperados a žádní, větrem vyloženě ošlehaní frajeři! Skvělé obsazení tradičních hereckých es v netradičních polohách? Jednoduchý příběh a vleklé momenty berou pátou v hodnocení!

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35