Jizni Tlapa

Jizni Tlapa

michal pláča plaček

okres Kolín
v bankovnictví těžce pracující, železo občas zvedající, na běžeckém pásu běhající, filmům se pravidelně věnující, playsta 3 pařící a na supersportu už nejezdící, jen na cruiseru brblající

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33
    • 16.6.2017  23:14

Šel jsem do bijáku s nulovým očekáváním a musím konstatovat nadšení! Baywatch 21.století je scenaristicky napěchována bomba, která strká svého seriálového předchůdce plně do kapsy! Copak byla Pobřežka někdy něčím jiným než Béčkem? Nikdy a jen filmový negramot by po ní chtěl víc! Já se skvěle bavil a odpouštím ji odflaknutý digi vizuál a normál Story... Závěrečná scéna s Hajzlhofem je nejvíc!

• 12.6.2017  22:09

Z počátku mě tahle parta moralistů a Mirků Dušínů lezla na nervy a přál jsem si, aby to nebylo další pokračování BH90210 v čele s Brandonem. Naštěstí se z toho po několika minutách vyklubal zajímavý snímek, pitvajicí vztahy až do morku kostí, nutící k přemýšlení a srovnávání s vlastním životem... hodně zde nepochopený snímek..

• 9.6.2017  13:49
    Mumie (2017)

Opravdu veliká depka z téhle podívané se mi hrné do hlavy. Efekty žádný šlágr, příběhově jednoduché a tuctové. Výpravou obyčejné a Tomík Cruisovka je adept na postavu Král Jeliman. Je to pouho pouhý průměr, který zachraňuje scénář, nabízející sem tam vtipný moment..... a jestli je někdo Mumie...je to Russel Crowe!

• 7.6.2017  19:49
    Jean-Claude Van Johnson (TV film) (2016)

Originální! Sebesrandovní! Svižné! Ve stylu JCVD movie! Prostě nářez!

• 6.6.2017  22:21
    Kill'em All (2017)

A je to tu! Další noční můra všech B fanoušků JCVDýho se stala skutečností. Ano, už i legendární Belgičan začal využívat dubléra pro akční i do půl těla vysvlečených sekvencí! Společně s tímto faktem a osekaným střihem to jsou 2 zásadní momenty tohoto snímku. Jinak je to povedená akčňárna se zajímavou zápletkou v závěru a vůbec 1.historickou scénkou, ve které Jean sejme k smrti svého biologického synátora! A to stojí za shlédnutí...

• 5.6.2017  22:31

Je to dojárna, ale příjemně dramaticky namícháná s protipólem komediality! Hlavní hrdina už je zárukou dokonalého hereckého řemesla a se svou dětskou parťačkou vytvářejí dokonale koukatelný pár! Stejně tak vedlejší role jsou originální a dobře obsazené. Je to prostě netradiční pokoukaní, které vás donutí přemýšlet, zasmát se a utrousit nějakou tu slzinu...

• 4.6.2017  22:00

Italská poctiva westernovka a to je sakra super! Je to trochu vykrádačka Tenkrát na západě, 7 statečných a Terence Hilla v kombinaci s geniální muzikou Morriconeho se super drsnými desperády, soubojů na kolty a větrem ošlehanou krajinou! Western podle 100% receptu!

• 23.5.2017  21:38

Smrdí to Rockym a to mám sakra rád! Houževnatost hlavního hrdiny se sestřihem na dementa srší na všechny strany. Stejně tak síla filadelfijské atmosféry je temně krásná! Tréninky, tvrdost a super soundtrack je už tak nějak navíc! Marky Mark je muž mnoha rolí...

• 21.5.2017  22:13
    Maršál (1969)

Wayne je tlusťoch a věřit mu drsňáka lze každým snímkem méně a méně. Tady je alkáč a to mu jde naopak na výbornou. Problém je v dívčí postavě, které chcete poslat kulku už v prvních minutách téhle kovbojky a český dabing tomu vůbec nepomáhá. Zůstávají tak vedlejší role, které jsou super. Stejně tak souboje na kolty a krásná scenérie...to je ale sakra málo!

• 15.5.2017  22:01

Opičák je dílo klasické asijské školy, která ve stylu Mstitele s píšťalou, Opičího krále nebo Komnat Shaolinu využívá zrychlených záběru a musím konstatovat, že tohle byla ta největší slabina! Příběh neobvykle koukatelný. Stejně tak scénář a špičková choreografie jsou tím výjimečným. Je to ale k prdu, protože tahle mlátička vás vrátí do doby VHSek a přiznejme si, že retro ve filmařině nefrčí!!

• 8.5.2017  22:13

Absolutní kult nelze tomuto béčku jakkoliv upírat! Kdo by mu chtěl odpárat dotažený scénář, super choreografii, ulíznutého Dolphika v tesilkách u pupku, v koních a dobře se hýbajícího nebožtíka Lee, ten ať si rovnou sám naběhne na katanu 😀" tak a teď už ti na utírání zadku zbyde jen jedna ruka"

• 8.5.2017  20:36
    Room (2015)

Slabej pokojíček, slabej! Takový námět měl nabídnout divákovi silné emoční vypětí, domyšleny příběh, temnou kameru a hlavně smysl dávající únik a následnou integraci! Nic z toho se nekonalo a pro mě je to sakra málo na vyšší hodnocení! O hudebním podkresu nemluvě....herecky bez chyby, to je bez diskuse

• 8.5.2017  11:13
    Projekt A (1983)

Super choreografie prostě stačit nemůže! Co příběh? Co scénář? Co další aspekty utvářející celkový dojem? Asijská nátura dokáže být mnohém originálnější a hlavně inteligentnější!! Sorry Jackie...

• 1.5.2017  22:54
    John Wick 2 (2017)

Absolutně nejakčnějši Reevsovina všech dob! Počítat mrtvé by bylo stejně zbytečně jako komentovat trvale nemožný a mastný sestřih hlavního drsňáka! Řeknu tak jen, že choreografie je tím vůbec nejpovedenějším za poslední měsíce, hláškově ošizený scénář a pomalý nájezd prvních 20 min pak tou největší slabinou! Jednička dostala kopačku do řiti!

• 28.4.2017  14:07

Kontraproduktivně dlouhé! Až moc agitační, tlačící na pilu za každou cenu. Sakramentsky dávající minimum prostoru protistraně! Nadprůměr je tak jen námět, lokace a opravdu povedený před závěr ukazující protipólní zájmy konzumně kapitalistické s přízemní společností... Čekal jsem mnohem více!

• 25.4.2017  23:40

Konečně se Mr. Úkáčko usměje, zamračí, lekne a celkově ukáže emoce (bohužel zas přespříliš) a konečně se v rolích vedlejších postav ukázali jedinci, nepřipomínající stádo polo duševně méně svěžích divadelníků. Fighty jsou dokonale full kontaktní a jsou opět tím zásadním lákadlem. Rozhodně nejlepší díl téhle mlátičky!!70 %

• 25.4.2017  23:28
    Aftermath (2017)

No je to tu, nebudeme si nic namlouvat. Arnie je akčně za zenitem, ale to vůbec neznamená, že se na něj nedá dívat. On totiž hrát umí a dokazuje, že i vážnější poloha mu není cizí. Je opravdu příjemné pozorovat ho v dobře napsané roli, v originálu jeho rakouskoangličtiny, ve skutečném příběhu bez předvídatelného vývoje a s velmi zajímavou kamerou.. Rozhodně podhodnocené známkování

• 17.4.2017  19:27

A je to tady! Nej akčňárna letošního roku je tady! Celý je to napumpovaný jako Dweyneův bicák, tříska to, bouchá to, střílí to, kejve se to, blejská se to a hlavně v celkovém konceptu to funguje a srší vtipem!! Skvělé obsazení (Kurt je švihák) a skvělé lokace! Tunning není zewling.... Rozhodně nejlepší díl dosavadní série!

• 15.4.2017  08:22

Série iXek nebyla nikdy o promakaném příběhu, a tak by bylo zcela naivní čekat cokoliv příběhově na úrovni. Šlo a jde o akci a ta je zase vymazlená! Pravda, Vin vepřová hlava s digitalem upravenou figurou vypadá na lyžích komicky, ale k filmu patří! Stejně tak chválím další obsazení a to zejména Tonyho Jaa a IP Mana. Tihle frajeři tu měli být už od jedničky!!

• 14.4.2017  11:52

Parádní exteriéry a hlavní vyšinutý hrdina jsou hlavní dva trumfy tohohle snímku. Celé se to táhne jak smrad z čerstvě vyvrhnutého soba a pointa filmu není úplně zřejmá..Má dvě roviny..A třeba to byl úmysl.. Penn je pro mě pořád lepší herec než režisér..

• 11.4.2017  22:42
    Volavka II (2003)

Ukázkový příklad toho, že čeho je moc hodně, toho je sakra strašně moc 😀. Přepálená stopáž a hektická dějová linka v kombinaci s asijským obsazením nemůže vykouzlit nic lepšího, i když ostatní je na špičkové úrovni!! Volavica číslo 1 zůstává nadále leadrem téhle ságy...

• 3.4.2017  18:36

Je dost pravděpodobné,že čtvrtou v hodnocení dávám díky IMAXu a jeho ohromující projekci, protože to byl opravdu nářez, při kterém jsem se líbal se Scarlett, cítil kopačku od jejího blond parťáka a uskakoval před letícím spojlerem kosmického fichtla...Ale k filmu. Je to ohraný nápad, průměrný soundtrack, nádherná hlavní ničitelka a dechberouci zpracování!! Jdi do IMAXu!

• 2.4.2017  21:27

Tohle mělo být sakra lepší!! Super atmosféra a charisma jednorukkého hrdiny byly dostatečně kvalitní propriety do úvodu téhle pseudo westernovky. Škoda obyčejného příběhu a jeho gradujících absurdit. Pohnojená kvalita za tři a půl hvězdice!

• 31.3.2017  15:35
    Zločin (TV seriál) (2007)

A je to tu! Nemožné se stává skutečností a legendární severská série Most dostává nakládačku od dánských sousedů!! Od prvního dílu to šlape a i přes množství epizod vás Zločin nepustí ani na minutu! Úplně jednoduchá zápletka rozpletená do geniálního příběhu a ukázková tvorba ve stylu honu na kočku a myš!

• 28.2.2017  23:01
    Temné nebe (2013)

Varování: po shlédnutí si nezapomeňte vyklepat kaštany!!! Šediváci na každém kroku, dokonalá gradující atmosféra, věrohodnost jak má být, stopáž na snesitelné hranici a ono oblíbené mrazení, bez kterého se poctivá hororovka prostě obejít nemůže!!!

• 11.2.2017  09:41

Poctivé Béčko, které horda zdejších uživatelů nepobrala a já se neostycham hodnotit vysoko! Skvělá choreografie a přesvědčivá doložka, že MJW je jeden z nejlepších bojovníků současného filmu!! Tupý a předvídatelný příběh, sem tam povedená hláška, capoeira, dobrá muzika a trojka skvěle zahraných záporáků!!!

• 9.2.2017  22:42
    Náhlá smrt (1995)

Nevěřim, že by se chlap s hodinkama za 10 tisíc nechal vyhodit do povětří..!!!za 15 tisíc madam, za 15.... scenaristicky rozhodně kvalitní, ale.. .Největší slabina téhle ledárny je JCVdyho spratek, který by si zasloužil hokejkou po...,. ksichtě!A nemyslím tím jeho dcerku..

• 29.1.2017  18:04

Nejvykřičenější scénář všech dob, aneb mnoho humbuku povyku pro nic...Skvělý sound! A všechny čsfďáci, dávající 5 z pozérství!!!

• 28.1.2017  11:06
    Zilionáři (2016)

To co Zach shodil na figuře, nabral na vlasech a ochlupení. Drží si svuj standard duševně méně svěžího lidoopa a vlastně je to jeho nejuvěřitelnější poloha! Na plné čáře ho ale válcuje jeho filmová snoubenka Mckinnon, která je kouzelně úchylná a tahá snímek z průměrné podívané. Co naopak sráží celkovou kvalitu je umotaně přemotaný příběh a postava nájemného knírače. Je to tak ve výsledku ukázkový příklad 70% podívané!

• 19.1.2017  22:11

70 % a čtvrtá byla na dosah, nebýt výčitek a procitnutí hlavního hrdiny v závěru! Damon skvělý, námět perfektní a stopáž snesitelná!!

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33