Jizni Tlapa

Jizni Tlapa

michal pláča plaček

okres Kolín
v bankovnictví těžce pracující, železo občas zvedající, na běžeckém pásu běhající, filmům se pravidelně věnující, playsta 3 pařící a na supersportu už nejezdící, jen na cruiseru brblající

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 22.4.2018  21:52
    Metanol (TV film) (2018)

Kajínku, Afričane, Kmotře Mrázku a další nepovedené filmařiny, jděte se bodnout. Tenhle alkáč je jiná kvalita. Neokoukané obličeje, obyčejně vyprávěné, skvěle hudebně podkreslené a zajímavě nasnímané! Mám absťák po druhém dílu!!

• 5.4.2018  23:19
    Marian (1996)

Strašně kvalitní věc. Přitom úplně obyčejně natočená. Bez klišé a přetvářky. Na surovo naservírováno.. všem gadžům i ciganům..a to mam rád

• 30.3.2018  15:12

Tahle slečinka se s tím od první minuty nemaže a to je vlastně to nejvíc. Udržuje diváka po celou dobu v napětí dobře načasovanou pitevní scénou, nápadem, hudebním podkresem, ústřední obdivovatelskou dvojicí a závěrem, ze kterého si onen diváček stříkne do textilu...

• 27.3.2018  21:58

Silný námět! Silná slova! Částečně silní muži! O životě s labilkou ženou je třeba mluvit, bránit se mu a bojovat s ním všemi dostupnými prostředky...dobře, že tato témata začínají tvůrci brát vážně a s pozorností... obsah vítězí nad formou

• 21.3.2018  18:31

Mon ami...Jeden už by nevěřil, že může mít Hercule větší knírek a ejhle...on múže mít i šmrnc heterosexuála, zasazeného do skvěle propracovaného digitálu s výjimečnou kamerou. Nadhlavní a okénkové pohledy jsou fakt skvělé. Michelle a zbytek profláknuté bandy jsou už jen tak navíc...

• 18.3.2018  09:02

Norci by se měli držet krimi žánru, kterým umí zaujmout a ledově paralyzovat diváka. Pohádkově ho uječet není to pravé ořechové. Když k tomu přidám odfláknuté efekty a originální příběh bez jasně předvídatelného závěru, vychází mi jasná trojčička

• 16.3.2018  22:14

Do posledních minut jsem to viděl na 50% průměr. Kromě McQueenových kukadel a dvou krasek na tom opravdu nebylo nic zajímavého... závěr mě však přesvědčil o nadprůměru a lehčí originalitě a tak dávám třetí bez výčitek

• 12.3.2018  21:29
    Bright (2017)

Je to vlastně mixka Lebkounů a toho druhýho strašně hnusnýho, na co si nejde vzpomenout. Každopádně jestli nezačnete v prvních minutách zvracet, můžete zažít netradiční mlátičku s vtipem a vážností zároveň a hlavně klasicky vykníratého Smithe.. hodně jiné to je a tím je to výjimečné! Jo a už vim, to druhý je Blade 👌🏿😀

• 11.3.2018  21:41
    Psanci (1980)

Nedostatečně vymačkaný western citrón. Obrovský herecký potenciál, souboje na kolty a akce obecně, prostředí prérie a mnoho žánrově žádoucího nebylo využito!

• 5.3.2018  21:53
    Kontrakt (2006)

Vidět Morgana v roli záporáka je laskomina.Cusack je jeliman a role drsňáka mu naopak klasicky nevoní.. celé je to ale parádní béčko s hafo dějovými zvraty, v ideální stopáži a sem tam s parádní hláškou...

• 2.3.2018  22:20

Táhna se to, jak čekání Ivana na žvanec při okupaci Moskvy! Ten se ale přeci jen nakonec dočkal zlomu. Ja to štěstí neměl a překvápko se nekonalo. 4h natahovaní a naprostého průměru.. 50 % a dobrou

• 1.3.2018  23:28

“Tak snad abych šel pochcat rybu” ...geniální sonda do života 50 % smrtelníků s excelujícím DeVitem v jeho životní roli a režisérské tvorbě!!

• 27.2.2018  21:14

Bratři Mašínové v akci, aneb jak by Bruce Widlice potřeboval naleštit plešku by se to taky mohlo jmenovat! Poměrně solidní akci střídá nůďo sekvence a hlavní slabinou je kupodivu sam Brucka, jehož štěky a drsnej výraz je už dávno pryč! Nadprůměr tak drží samotný děj, jeho zvraty a nečekané momenty...

• 11.2.2018  22:30
    Dívka za zrcadlem (TV film) (2018)

Opravdu moc pěkně povedené drama! Mimořádně zajímavá kamera a nápad točit film ve filmu. Vilhelmka nikdy nebyla moje favoritka, ale tady působí přiřozeně a neuměle!! Olda K je skvostem a jednička současné česke tvorby!! Víceméně nemám výtek....90 %

• 31.1.2018  08:52

Mrazivá nuda se zajímavou hlavní dvojkou, která k sobě ale pasuje stejně, jako jejich farba kůže-nijak! Jediný moment, kdy jsem se trochu zahřál byl “hrátky s kočičkou” obyčejných 50 %

• 29.1.2018  20:33

Srovnavání s knižní předlohou obecně rád nemám a není to tím, že jsem četl tak maximálně Barbánka a Čtyřlístek. Tohle jsem nahodou přelouskal a i když to knižně považuji za odfláknuté , je to proti téhle filmařině na jedničku! Filmově to šíleně trpí vynechanými scénami a to opravdu zásadními...

• 29.1.2018  20:22

Lambert je švihák a v kombinaci s Tysonem sem sednou nenuceně! Chyba je v příběhu, protože z toho už se prostě ani víc vyždímat nedá. Každopádně JCVDý je pořád jednička a udělat z něj slepého guru senseje je geniální šťouch!! 70 %

• 22.1.2018  05:26

Zpracování mělo být kvalitnější! Nemůžu si pomoci. Tak silný námět by měl v divakovi vyvolat nejsilnější emoce! Ja se však hodně místy upřímně nudil.. 70 %

• 13.1.2018  21:45

" muay thai a láska nejde dohromady" Sakra to je nádhera!! Tetelim se blahem, protože ze zdejšího hodnocení mi běhal mráz po zádech! Ze strachu, že to nebude béčko, že JC prostě nebude stíhat a bude seschlej, že u toho nebude mít ty svoje frajerský kecy!!!! Tohle je ale fantastico dejavu! Bojová sekvence střídá tréninkovou a Klódík v ciganským klobouku, v brýlích záměrně zakrývající jeho kruhy pod bulvama a v naprosto famózní formě, kterou nemá ani Sly nebo Arnie v tomhle věku, mě bere, jako za starých dobrých časů mladého Tong Poa!!!!!

• 12.1.2018  09:42
    Rozpolcený (2016)

Že je McAvoy pošáhlo jsem tusil od dob Wanted. Že jeho zvrácenost, ta herecká, dosahuje obřích rozměrů jsem netušil! Výjimečné herecké dovednosti vévodí této úchylárně!!!

• 10.1.2018  22:23

Tak závěr nám přinese kompletní meny!! Aneb, když čert sere, tak na jednu hromadu.... obsahově na max!

• 10.1.2018  21:53

Macek je bojovnice každým coulem!!!! Toto by se mělo povinně pouštět všem životním srabům a stěžovatelům!!!!

• 10.1.2018  20:49

Ale jasně, že to jde lépe!!!! 100 x lepší než předchozí manželský páreček!!! Pojď mi po 20ti!!

• 10.1.2018  16:37

Tohle bude extra výživné Alláhu akbar

• 10.1.2018  16:35
    Westworld - Série 1 (série) (2016)

Vzpoura strojů a Arnie s T-1000 se můžou jít bodnout!! Absolutní masakr se seriálově nejoriginálnější myšlenkou posledního staletí!!!!!

• 8.1.2018  22:02

3. kousek téhle rodinky hodnotím nejvíce. Autorka jde s rozhovory koněčně na dřeň a snaží se odkrýt upřímné reakce všech. Pani Ivana je však neoblomná a hraje “ životně spokojenou”za každou cenu... nelze ji věřit.. ale i o tom je život...přetvářka může mít různé tváře.. skvělě zachycená paralela mezi oběma dospěláckými životy manželů

• 7.1.2018  21:53

Do první poloviny je to statný plnokrevník, upalující hladově prokousnout cílovou pásku! Pak zvolní na fázi kulhající herky, asi aby v zavěru ukazal, že si tu otep slámy nakonec požvýká oprávněně!!

• 6.1.2018  09:59

Sledovali jsme to s mojí příšerou doma a musime konstatovat, že vizuální stránka věci je tím pohádkově nej!

• 5.1.2018  20:47

" žádný vejce nelibám"

• 4.1.2018  22:09
    Velká hra (2017)

Začátek je přežvaněný až běda a vlastně bych tomu vytknul další věci, poměrně podstatné...(jako zásadní je opět klišé v podobě neklapajicich rodinných vztahů). Navíc, karban mě nikdy nebral. Vem to ale čert, protože hlavní hrdinka byla ozdobou a postupkou celého snímku a rád se nechám opít představou, že takhle nějak se to mohlo opravdu udít... Kevinova nejslabší role posledních let!

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37