Jizni Tlapa

Jizni Tlapa

michal pláča plaček

okres Kolín
v bankovnictví těžce pracující, železo občas zvedající, na běžeckém pásu běhající, filmům se pravidelně věnující, playsta 3 pařící a na supersportu už nejezdící, jen na cruiseru brblající

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39
    • 29.3.2020  10:24

Když se najednou sejdou zombie kočička se zombie jelenem, přidá se k nim zombie penis a doplní je zombie ňadra s partou třech mentolů ve skautskym mundůru, nemůže to dopadnout špatně!!!

• 18.3.2020  03:10
    Hrdá Mary (2018)

Zbytečně podhodnocené béčko, plné akce a napětí od první minuty! Glover jako bad papa nejvíc a jako bonus supa gangsta soundtrack!!

• 19.1.2020  21:31

První hoďku to zavání mizérií, ale pak tihle kuci s 30kg nadváhou začnou scénáristicky a akčně přitápět pod kotlem a konečně si můžu oddychnout. Kam se hrabe Mizera dvojka, tohle je s jedničkou vtipná a akcí dotažena frajeřina!

• 24.11.2019  21:31
    Vlastníci (2019)

Bezesporu nejpovedenější dílko české tvorby letoška ! Na téma “12 rozhněvaných vlastníků” až tak né originální, ale scénáristicky a herecky doladěné... doporučeno né jen pro SVJ...

• 7.11.2019  18:57

No fate!! Sárah je vyzobaná slunečnice a strhaná ve ksichtě..komu to ale vadí, když ještě pořad dobře umí rozdávat facky plechovka Termíkům! Když po první 4hvězdičkové hodině do toho vlítne Arniek T-8osmistovka a udělá z toho rázem 5ti hvězdu, mačkám slzu a prosím “vrať se ještě jednou zpátky”

• 31.10.2019  23:05
    Agent (TV seriál) (2019)

Brilantní... Vidět Borata na vážno, v příběhu jak se to stalo, v koukatelné stopáži a v počtu jedné sérii po šesti kouscích v oldschool zpracování je prostě seriálová paráda...nej letoška!

• 28.10.2019  21:48

Netradiční Spancerovina, kde facky předloktím a vtipné hlášky mají navážno stopku.. klasická vážná šablona western předlohy ve stylu 7 Statečných baví a závěrečná vyvražďovačka je prostě prima!!

• 23.9.2019  17:22

Rambič naposledy krvácí a dává si sakramentsky na čas. Je to už starší pán a tak na to jde krůček po krůčku, sem tam pronese, že jeho válka vlastně ještě neskončila a je citově na max...když mu však dáte šanci, v poslední hoďce vám to bohatě vynahradí prostřeleným očíčkem, utrženou nožičkou, uříznutou hlavíčkou a všemi možnými explozemi, ve kterých je John J. i na penzi prostě jednička!!!Rambič zemřel...ať žije Sly....

• 13.9.2019  09:42

No mercy...ani pri hromada fightu v útrobách školy! Dokonalý warm up závěr jako jasně čitelná předehra k 3. sérii!

• 29.8.2019  18:59

A teď špetka vážnosti i s rýmovačkou...Cobra Kai never die.. žeru spousty flashbacků a postupně dávkované návraty původních postav !!

• 28.8.2019  09:02
    Cobra Kai - All In (S02E05) (epizoda) (2019)

Natírání plotu a leštění káry po xxté a přesto jinak?? Pět hvězd je sakra málo!!! Boj končí až když ty řekneš!

• 27.8.2019  22:28
    Vdovy (2018)

Vata jako blázen prvních 90 minut by dávala alespoň naději ke grande finále, které se ale nekonalo.. a tak lehce nadprůměrně za myšlenku, námět, těch pár stříleček včetně super záporáka.. ps: Neeson je už dědeček

• 27.8.2019  08:47
    Tour de doping (TV film) (2017)

Vůbec Doposud nejpovedenější sportovní parodie...Dolph s květákem na hlavě, Glover s mikrofonem na hlavě a Inkognito Lance nemůžou zklamat ani jednoho fandu hobíka!

• 22.8.2019  08:28

Sensei John Kreese je nejvíc!!!!

• 22.8.2019  08:25

Daniel-san smutní po panu Mýí, stále vypadá na 15 a říkají mu “dědo”...

• 19.8.2019  21:55

Balanc pokračuje....

• 19.8.2019  09:04

No Mercy... legenda pokračuje!!! A má to pořád balanc!!!

• 18.8.2019  08:43

Quentíno, fanoušek odschool snímků a westernů... si udělal věc pro sebe... s naprostým ohledem na svoje potřeby a chutě! A tak vznikla vůbec první neakční, každou minutu nevyhláškovaná a vtipem nehýřící něco, co nebylo špatné, jen prostě nové, ale né podle tarantinovského fanouška.. pro nefandu a neznalce 60tek naprosto navíc nijaké.. 70 %

• 14.8.2019  22:07

Lekačka letošního roku.. chodidla od bahna a mrtvej kocour Mikeš... absolutní spokojenost!! Knížku nečti, nesrovnávej, hned puštěj!!!

• 12.8.2019  22:24
    Pašerák (2018)

Klinťák je už vyschlej a zmačkanej jak papír a hodně měkne. Pašerák je toho důkazem v každém ohledu. Já mu ale dávám čtyřku za super námět , akci a scénář! Pátou mu beru za klišé a předvídatelný konec, který je jednoduše nuda...

• 4.8.2019  21:54

Už to není jen o autíčkách a sexy kočičkách... je to ale stále akční nářez naplno splňující béčko klišé šablonu! Navíc doplněný o slušný scénář a klasicky ironickou ústředni dvojku! Černý záporáček a dokonalý vizuál jsou tak už jen poslední dokonalostí....

• 3.7.2019  22:24
    Mafie vraždí jenom v létě (TV seriál) (2016)

• 26.5.2019  18:32
    John Wick 3 (2019)

Něco jako filmová sekaná umletá z 5345ti padouchů, postupně umírajících kopačkou, lokýtkem, kulkou a ostřím Keana, který by potřeboval projít barbershopem a sprchou ... a nahned! . ..aneb jak Dvojka dostává po ksichtě

• 14.5.2019  21:22

Zajisté jde o nejkníratější hasičský snímek historie s nejtlustším Bridgesem všech dob..to mi ale nestačí a nepomůže tomu ani námět based on true story a ani sem tam ohníčková akce. Ještě že se koochám super scénériemi, dobrým obsazením a sem tam tou nějakou akcí

• 20.4.2019  21:55
    Pepa (2018)

První opravdová role, ve které je Suchoš přirozený, nenásilný a smutně vtipný! Veliké překvapení..

• 2.4.2019  23:45

Že by nová póza JCího? Každopádně se mi líbí a snad prvně nelze mluvit o Béčku. Kvalitní gangsta drámo až s uměleckým zpracováním!! To je JCho správná cesta na dědkovský kolena... super soundtrack mimochodem!

• 10.2.2019  19:14

Už tu není vše boží jako v jedničce.. příběh je vlastně neskutečná slátanina, kterou nepobírá dospělí, natož hároš.. celkem 3x smích od celého obecenstva v kině včetně Jižní tlapy juniora a líbivá muzika. 3 hvězdy s odřenejna ušima

• 30.1.2019  16:40
    Cobra Kai (TV seriál) (2018)

Největší seriálové pohlazeníčko letošního yíra a já mlsně vyhlížím druhou sérošku... hadžime!!!!!

• 27.1.2019  18:51
    Kluci z hor (2018)

Vyloženě překvapení, jelikož jsem přesvědčený, že T. Magnusek režisérské řemeslo prostě neumí... tímto snímkem mě ale naťukl k přemýšlení o dání mu posledni šance a ještě sem tam se na něco z jeho tvorby podívat..Jirka Lábus je číslo jedna českého plátna!

• 22.1.2019  09:16

Srdíčko všech postarších ročníků plesá... kult po 25ti letech pokračuje a já chci alespoň Pana Miiyagiho znovu pokoukati..

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39