Jizni Tlapa

Jizni Tlapa

michal pláča plaček

okres Kolín
v bankovnictví těžce pracující, železo občas zvedající, na běžeckém pásu běhající, filmům se pravidelně věnující, playsta 3 pařící a na supersportu už nejezdící, jen na cruiseru brblající

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35
    • 9.12.2017  00:13
    Posedlá (2009)

Poštípaná stíhačka za zádama umí znepříjemnit život a tahle je sakra věrohodná! Stejně tak Beyonce, které hrozí status Single ladie, hraje perfektně svoji roli. Bohužel už se to samé nedá říci ó ostatních aktérech. Scénář je ale vyvedený a kolísající gradace příběhu balancuje s celkovým dojmem na hranici výjimečnosti a běžné nudy jednoho románku...70 % Finále alá Válka Roseových je třešnička!

• 8.12.2017  21:10

K čemu je perfektně vymazlený vizuál, když dějově je to odflaknuté klišé??? Přesně tak......k ničemu... Sakramentsky škoda!!

• 7.12.2017  22:36

Woody je už zárukou kvalitního pokoukaní a s koltem v ruce jakbysmet. Tohle je navíc hodně netypické ve svém žánru a kousl jsem i panbíčkářské žvásty. Hudební podkres je pak tím vůbec nejlepším, co tahle pistolérovka bez pořádných soubojů na kolty ukáže... samozřejmě až na ukudlanou nohu v závěru..

• 6.12.2017  22:00

Zřejmě poslední koukatelná role Kilmera. Taky rozhodně poslední role Vala, před onemocněním obezitou. Inteligentní věc, s napínavým příběhem já můžu a nebráním se hodnocení čtyřkou. Kamera a vedlejší role nejsou ničím výjimečným, ale vidět Ala Bundu ve vážné roli je příjemný nezvyk..

• 30.11.2017  22:02

Vražda diváka.....pomalu, ale jistě... Umění má mnoho podob! Né všechny mi sednou....

• 26.11.2017  21:23

Zatím nejlepší díl téhle snahy. Vykrádačka A. Christie mi nevadí, protože rozuzlení bylo nepředvídatelné a obstálo se ctí.... Jen ty diamanty z pilotu mi pořád nedají spát 😀

• 23.11.2017  22:48

S touhle komediální pleškou, která na starý kolena přeřadila na kolej drsňáka mám tady vlastně dva problémy. za 1. Režisér nevysvětluje jeho zkrat v úvodu, který ho zákonitě musel poslat do lochu! Za 2. Než začne šlapat všem gringos do ksichtu, vleče se to jak nudle z rypáku! Skvělé finále se mu ale nedá vytknout..75 % a Don Johnson? Lahůdka!

• 22.11.2017  21:59
    Doživotí (1999)

Jako by se nevědělo, jakým směrem se vydat. Obsazením komedie a místy potvrzující to scénář. Pak zase smutné prvky drama, ale né s vážnou hloubkou, která by dodávala kontrast celé věci. A odkaz Martina Luthera Kinga? Úplně žánrový krok vedle! Na konec ale Se super muzikou Jeana Wyclefa 70 %!

• 21.11.2017  21:50

Zbytečně kritická hodnocení! 200kg Gerard a věčně vytočený čmoudí parťák tvoří výjimečnou nesourodou dvojku, která je právě tím zajímavým! Podobnost s Purpurovými řekami mi také nevadí! Mám rád háv tajemství a ponurou atmosféru! Velmi povedená historka s příchutí mystery prvků a napětí ý během celé stopaže mě nutí do 4hvezdickoveho hodno!

• 21.11.2017  21:44

Dýchá z toho až poetický nádech a není to špatně! Kamera, vizualizace a sound jsou opravdu špička. Co mi vadí, je překombinovaná Story a scénář fádní jako vepř. No jo, všeho moc škodí a zakomponované love linka je tady přesně tou slabinou..70 %

• 20.11.2017  15:40
    Zloději (2012)

Říkám to znovu! Korejská tvorba je záruka 100% podívané a tenhle kousek je toho opět důkazem. Má to styl, vtip a naprosto famózní akci!!!! Hollywood se může jít bodnout!!!

• 16.11.2017  22:21
    Box (2009)

Diazka ve vážně poloze a Langella s půlkou ksichtu? To je skvělá kombinace a autor je si toho dobře vědom, poněvadž na nich staví celý Boxik! Prvotní myšlenka je skvělá, ale její expanze šíleně pokulhává a zabíjí tak další snahu. Atmosféra je na jedničku a celou dobu se vlastne jen snažíte pochopit psycho chování všech zúčastněných...70 % jak vyšitejch

• 15.11.2017  21:47

Takovouhle uřvaninu jsem naposledy viděl v Babovřeskách!!! Další z důkazů, že ČSFD hodnocení bývá mnohdy naposto mimo mísu nebo dílem fanatického hackera.... Nezábavné a tuctově obyčejné! Jak vizuálně, tak scenáristický... úchylárna každým coulem, možná proto high score a titul "kultovky" 😀 a chyba veliká sledovat za střízliva! Jedna v hodnocení za mimino v mixéru... "Ty jeden zmutovanej sráči"

• 15.11.2017  15:51
    Kmotr II (1974)

Utahat, zašlapat, unudit je hlavní poslání Kmotřička!!! Povedlo se mu to dokonale.... tří hvězdičkový Kult, který má vynikajicí momenty, ale spousty i vaty, napěchované do zničující stopaže!!!

• 12.11.2017  09:13
    Království (2007)

Obrovské překvapení, že někdo tak herecký průměrný, může bezchybně natočit něco tak akčního, příběhově poutavého a originálního! Je mi v tomto případě jedno, že naivního! Foxx je záruka kvality a sledovat ho v dement kloboučku a v armaniho brýlích, je lahoda....v celkovém dojmu opravdu intenzivní zážitek!!

• 8.11.2017  21:38

"na světě je milión pěknejch holek, ale která z nich ti přinese lasagne? Spíš ti je snědí"

• 6.11.2017  21:40

"Jak ty do mně, já do tebe hůř!!!! Super obsazení a Kostěj v roli grázla, kterej kostí šmejda za šmejdem a u toho trousí vtipné monology?? Přesně to beru na čtyři hvězdy!!!!

• 5.11.2017  21:29

Tak, jak zaujala úvodní epizoda originalitou, obsazením neznámých tváří a lákadlem v podobě umělecký vyhraněného Hádka, tak třetí díl původní snahu sráží na kolena obyčejného průměru... předvídatelný příběh, profláknuté herecké tváře, odpoutání se od seriálové dcery Hádka, a co diamanty, které to vše spustily???? .....50 %

• 3.11.2017  22:19

Nic tak psschózního jsem neviděl! Naprosto úžasná kombinace tichá a smyčců! Tak jinak divné od první minuty a pokládající mnoho otázek, na které nelze jednoznačně odpovědět.... Já vlastně nemám co říct... Nejsilnější zážitek letošního roku jednoznačně..... A nutno vidět v kině!!!!!

• 2.11.2017  13:23
    Narcos - Série 3 (série) (2017)

Puuuuta!estli!!!! si myslíte, že první a druhá sérka byla nejvíc, utřu vás, jak pravidelný uživatel svůj rypáček! Tohle je absolutní šleha, vtahující diváka do děje od první minuty! Kam se hrabe Pablito! Pacho a synáček Rodrigueze mladšího jsou ty největší grázlové nejgrázlovatější a já mlsně vyhlížím 4. pokračování...

• 30.10.2017  21:56

Daliborek je individuum náckovité a sledovat ho vlastně není ve výsledku nijak zajímavé! Je to vlastně podraz na něj a jeho rodinu a jsou zde momenty, kdy vám ho je vlastně líto! Na dokument strašně nastrojené a opravdu málo kontroverzní! Na komedii zase nevtipné! Rozpolcené pocity z toho mám, a třeba to byl účel, ale na umění málo umělkovité.... spíše jen umělé...

• 25.10.2017  23:51

Jasně podhodhocená šílenost ve stylu největších ujetin W.Ferrella nebo V.Vaughna. scénář pálí hlášku za hláškou a příběh vyhrocenou scénu za scénou! Okořeněné o A.Peet a knírek S. Zahna ...doporučené pro všechny podpantofláky!

• 24.10.2017  20:23
    Rambo II (1985)

"to co nazýváte peklem, je jeho domovem"

• 24.10.2017  18:19
    Jaesim (2017)

Korejec umí mnohem víc! Nemůžu ale napsat, že bych byl nespokojen. Je to přesně ten snímek, který balancuje na hraně čtyř a tří hvězd a vytváří velké dilema! Skvělý námět, opravdu dobře zahrané a nápadité, ale..... vleklé a místy zbytečně nudné...70 % !!

• 18.10.2017  22:58

Hanks s ovarem místo krku má vizáž hloupého jelimana a nevěřím mu roli drsňáka ani na chvíli... Výjimečně mi to ale nevadí, protože formát převyšuje obsah natolik, že slabý scénář a příběh hrají druhé housle

• 17.10.2017  22:05

Margito, skini kadhaj....a pamatuj si Nancy, new Yorku a Libni, zdaleka se vyhni..

• 17.10.2017  19:04
    Shooter (TV seriál) (2016)

První série za čtyři hvězdy, protože sem tam to pokulhává. Dvojka je však perfektní a díl od dílů to graduje ve skvělý akčňák! Nemohu se však smířit se závěrem, finálního, 8meho dílu, který působí naprosto nezávěrečně a víc, než otevřeně...

• 15.10.2017  09:52

Smskovy horor a a noční můra všech, zfilmována po italsku!!! Mooolto perfeeecto!!

• 12.10.2017  23:12
    Take me out (TV pořad) (2017)

1 za Zuzanitu 😀👍

• 11.10.2017  11:30

Jasná ukázka dokonalého filmu s odfláknutým příběhem a scénářem! je to sakramentská škoda, protože Reno se tváří strašně drsně a kostí jednoho mafiána za druhým, je u toho nasnímanej nesekanou kamerou a choreografie akčních scén je uvěřitelná, stejně jako drsně ustřelené palice zdejších zloduchů! 70 %

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35