Jizni Tlapa

Jizni Tlapa

michal pláča plaček

okres Kolín
v bankovnictví těžce pracující, železo občas zvedající, na běžeckém pásu běhající, filmům se pravidelně věnující, playsta 3 pařící a na supersportu už nejezdící, jen na cruiseru brblající

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 11.2.2018  22:30
    Dívka za zrcadlem (TV film) (2018)

Opravdu moc pěkně povedené drama! Mimořádně zajímavá kamera a nápad točit film ve filmu. Vilhelmka nikdy nebyla moje favoritka, ale tady působí přiřozeně a neuměle!! Olda K je skvostem a jednička současné česke tvorby!! Víceméně nemám výtek....90 %

• 31.1.2018  08:52

Mrazivá nuda se zajímavou hlavní dvojkou, která k sobě ale pasuje stejně, jako jejich farba kůže-nijak! Jediný moment, kdy jsem se trochu zahřál byl “hrátky s kočičkou” obyčejných 50 %

• 29.1.2018  20:33

Srovnavání s knižní předlohou obecně rád nemám a není to tím, že jsem četl tak maximálně Barbánka a Čtyřlístek. Tohle jsem nahodou přelouskal a i když to knižně považuji za odfláknuté , je to proti téhle filmařině na jedničku! Filmově to šíleně trpí vynechanými scénami a to opravdu zásadními...

• 29.1.2018  20:22

Lambert je švihák a v kombinaci s Tysonem sem sednou nenuceně! Chyba je v příběhu, protože z toho už se prostě ani víc vyždímat nedá. Každopádně JCVDý je pořád jednička a udělat z něj slepého guru senseje je geniální šťouch!! 70 %

• 22.1.2018  05:26

Zpracování mělo být kvalitnější! Nemůžu si pomoci. Tak silný námět by měl v divakovi vyvolat nejsilnější emoce! Ja se však hodně místy upřímně nudil.. 70 %

• 13.1.2018  21:45

" muay thai a láska nejde dohromady" Sakra to je nádhera!! Tetelim se blahem, protože ze zdejšího hodnocení mi běhal mráz po zádech! Ze strachu, že to nebude béčko, že JC prostě nebude stíhat a bude seschlej, že u toho nebude mít ty svoje frajerský kecy!!!! Tohle je ale fantastico dejavu! Bojová sekvence střídá tréninkovou a Klódík v ciganským klobouku, v brýlích záměrně zakrývající jeho kruhy pod bulvama a v naprosto famózní formě, kterou nemá ani Sly nebo Arnie v tomhle věku, mě bere, jako za starých dobrých časů mladého Tong Poa!!!!!

• 12.1.2018  09:42
    Rozpolcený (2016)

Že je McAvoy pošáhlo jsem tusil od dob Wanted. Že jeho zvrácenost, ta herecká, dosahuje obřích rozměrů jsem netušil! Výjimečné herecké dovednosti vévodí této úchylárně!!!

• 10.1.2018  22:23

Tak závěr nám přinese kompletní meny!! Aneb, když čert sere, tak na jednu hromadu.... obsahově na max!

• 10.1.2018  21:53

Macek je bojovnice každým coulem!!!! Toto by se mělo povinně pouštět všem životním srabům a stěžovatelům!!!!

• 10.1.2018  20:49

Ale jasně, že to jde lépe!!!! 100 x lepší než předchozí manželský páreček!!! Pojď mi po 20ti!!

• 10.1.2018  16:37

Tohle bude extra výživné Alláhu akbar

• 10.1.2018  16:35
    Westworld - Série 1 (série) (2016)

Vzpoura strojů a Arnie s T-1000 se můžou jít bodnout!! Absolutní masakr se seriálově nejoriginálnější myšlenkou posledního staletí!!!!!

• 8.1.2018  22:02

3. kousek téhle rodinky hodnotím nejvíce. Autorka jde s rozhovory koněčně na dřeň a snaží se odkrýt upřímné reakce všech. Pani Ivana je však neoblomná a hraje “ životně spokojenou”za každou cenu... nelze ji věřit.. ale i o tom je život...přetvářka může mít různé tváře.. skvělě zachycená paralela mezi oběma dospěláckými životy manželů

• 7.1.2018  21:53

Do první poloviny je to statný plnokrevník, upalující hladově prokousnout cílovou pásku! Pak zvolní na fázi kulhající herky, asi aby v zavěru ukazal, že si tu otep slámy nakonec požvýká oprávněně!!

• 6.1.2018  09:59

Sledovali jsme to s mojí příšerou doma a musime konstatovat, že vizuální stránka věci je tím pohádkově nej!

• 5.1.2018  20:47

" žádný vejce nelibám"

• 4.1.2018  22:09
    Velká hra (2017)

Začátek je přežvaněný až běda a vlastně bych tomu vytknul další věci, poměrně podstatné...(jako zásadní je opět klišé v podobě neklapajicich rodinných vztahů). Navíc, karban mě nikdy nebral. Vem to ale čert, protože hlavní hrdinka byla ozdobou a postupkou celého snímku a rád se nechám opít představou, že takhle nějak se to mohlo opravdu udít... Kevinova nejslabší role posledních let!

• 3.1.2018  22:55

"neojebe-li tě Jůlie, ojebu Julií já"….....Ferrell jde zase na dřeň a škatulkuje tuhle mukl jízdu do krabičky"úchyláren".. Tohle je přesně jeho žánr a když tančí v rytmu Capoeiry, dementně čumí, vystrkuje chlupatý dekolt včetně odhalené řiti, dokazuje, že je to kudrnatý blondýno ùchyl na pravém místě!!! Na Ferrella třeba speciální náturu, což zdejší maestros csfsfdos zřejmě nejsou!

• 2.1.2018  22:17
    Góóól! (2005)

Název je bohužel stejně originální jako fočus samotný! Nejde o to, že je to dementní hra! Chtěl jsem snímek plný jedinečného odhodlání, tréninkových pasáží, dobře nasnímaných zápasu a hlavně charismatického hlavního hrdiny, který jde tvrdě a hlavně nekýčovitě za svým snem......nic takového..

• 30.12.2017  22:04

Tak to jsem z toho pacient...aneb jak utáhnout diváka drtivou stopáží! Dějová tuctovka s krásami pohoří Atlas..

• 29.12.2017  10:42
    Gremlins (1984)

Stejně jako Mončičák o 10 let posléze.. byť to byl aušus na první pohled, chtěl ho a měl ho každý!!! Geniální zkloubení hororu a komedie.. "co to dělají? Dívají se na Sněhurku. A líbí se jim"

• 21.12.2017  21:16

Je to prakticky jen o čistém hraní!!! A samozřejmě o obnažených ňadrech E. Thurman a hlubokém pohledu M. Pfeiffer...

• 20.12.2017  23:45
    Zóna smrti (2005)

Typická ukázka nevyužitého potenciálu pana IP mana! Šikmooká akčňárna s první fackou až ve 30 minutě??? Neexistuje!! Excelentní závěr to pak nemůže vytrhnout!

• 20.12.2017  22:14

Sakra nádhera!!! Tetelim se, jak stará bréca, která si střihla oba dva tyhle úhlavní důchodce na poslední důstojné cestě za poctivou akcí, frajeřinou, drsnejma kecama a hlavně 1. Jackieho drsnou polohou, která mu šíleně sekne!!! Je to lahůdka pozorovat ho jednou, jak ze sebe nedělá blbečka obecného... Brosnan je bombónek.... netřeba komentovat!!!!!

• 19.12.2017  23:10
    Dobrej policajt (TV seriál) (2012)

Nemůžu si pomoci, ale tím, že hodnotím 3kou jsem rozhodně větší drsňák, než hlavní hrdina tohohle přeznámkovaného seroše! On totiž vypadá jak mongol a vymanit se z jedné herecké pózy, v tom mu scénář rozhodně nepomáhá. Celé je to v jedné emoci, zahalené do temna, nicterak zajímavého. 60 % za nápad, vedlejší role a dobře odvedenou akci!

• 18.12.2017  22:00
    Vendeta (2011)

Mimořádné překvapení! Niki Klícka nemá svůj ztrápený výraz, dokonce hraje a jeho proklatě vysoké čelo se tradičně nemračí v jakékoliv poloze! Dobrý příběh a líná rybka v závěru mě nutí hodnotit čtyřkou,....bez pohrůžky!!!

• 17.12.2017  15:01

Třeba je to dabingem, ale jsem od Ferrella zvyklej na větší pecky!!! Jít na dřeň, víc úchylačit a bejt ještě větší dement, než se očekává!!! Chybělo mi to a je škoda! Hudební výběr však bez chyby...70 %

• 15.12.2017  17:30
    Lajna - Bůh (E08) (epizoda) (2017)

Slabší zakončení celé série, kdy nám Langoš už trochu vyměkl, ale já mu to odpouštím, protože svým výkonem v celé Lajně se vrací do množiny mých oblíbených českých aktérů, ze které jsem ho už dávno vyřadil... Kapitán Demo a jeho úvodní znělka pak pět hvězd!!!!

• 14.12.2017  21:18

Jen super choreografie nestačí!!!! Perfektně odvedená bojovka s pár vtipnými momenty a absolutně odflaknutým příběhem a scénářem!!! Jet-li ho průměrná nuda a důkaz neherectví v outlém věku...

• 13.12.2017  23:43
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

Hodnotím-li dokument z pohledu zpracování, kamery, objektivity, účinkujících vyjma hlavního aktéra Kádžínka a kontroverzního nápadu, který dokument mít musí vždy, jsou to poctivé tři parády.. pakliže bych to stočil na samotnou osobu Káji Nemaříka, musel bych mu dát plný počet!! Dokázat ošálit takovou masu, s úsměvem se tlemit všem, sám tomu uvěřit a vydělat baťoh na debilitě českého národa, (návštěva UJAKU byla nejvíc) to dokáže jen opravdový fenomén!!! PS: já vím Jirko, žes v těch perpentýnach zatočených jsi u toho fakt byl!!

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36