Jizni Tlapa

Jizni Tlapa

michal pláča plaček

okres Kolín
v bankovnictví těžce pracující, železo občas zvedající, na běžeckém pásu běhající, filmům se pravidelně věnující, playsta 3 pařící a na supersportu už nejezdící, jen na cruiseru brblající

17 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Dr. House (TV seriál) (2004)

  Bože .-), děkujeme ti, že jsi dokázal stvořit a dosadit do filmové branže postavu jako je H.Laurie. Po průměrném výkonu v Letu Fenixe bych v tento herecký koncert nikdy nedoufal. Vše doplněné o slušňáka Wilsona, podlézajícího Chase, věčně nespokojeného Formana, sexy Cameronovou a vynalézavou Cuddyovou je to vše jako cardio-stimulátor, kterému nidky nedojdou baterie!!

 • poster

  Columbo (TV seriál) (1971)

  Peter Falk a jeho životní role. Detektivní seriál tak trochu "naruby", který zaujme hlavně díky postavě detektiva Columba. Skvělé herecké výkony a dokonale propracovaný námět a scénář. Jeden z vůbec nejlepších detektivních seriálů, který lze sledovat i po 40ti letech. Lehkost a nadhled s jakým dokáže P.Falk vyřešit zdánlivě neřešitelný prípad je dechberoucí!!

 • poster

  Dexter (TV seriál) (2006)

  Máte pocit, že Vás někdo sleduje? Nemáte čisté svědomí? Je Vaším tajemstvím druhá identita v podobě vraždící stvůry? Pak si dejte pozor, můžete být totiž právě loveni lovcem DEXTERem! Ten, na první pohled "nekňuba", a však něčím charismatický a stále připravený hájit spravedlnost "tak trochu po svém"!!! Nejoriginálnější námět (dovolím si tvrdit) posledního desetiletí. Zajímavě dialogy a skvěle krvavá znělka, to je DEXTER!!! Záměrně víc neprozradím. "Ukrojte" si sami svoji porci!

 • poster

  Magnum (TV seriál) (1980)

  Vynikající T.Selleck, který je tak nějak vždy nad věcí. Zewluje si ve vypůjčené vilce na pláži, prohání se ve vypůjčeném ferrari a i ty hadry co má na sobě nejsou určitě jeho. T.C. se svojí helikoptérou je vždy po ruce a společně s Rickem Magnuma nenechají nikdy na holičkách. Pohodový seriál, který mi dopřeje odpočinku, trochu akce a hodně legrace.-)

 • poster

  Profesionálové (TV seriál) (1977)

  Tyhle ty dva frajery prostě "miluju". Koho by kdy napadlo, že britský seriál lze sledovat opakovaně xx let s takovým zájmem. Skromný kudrnáč a neskromný kotletář v triu se stále distingovaným blondýnem jednou nohou v důchodu, se výborně doplňují. Vtip, akce a geniální ústřední melodie, která se zapsala do filmové historie.

 • poster

  Vražedné pobřeží (TV seriál) (1991)

  Nic jiného mě nehodí do nálady a pohody tak jako kanaďan "beach boy" Nick Slaughter se Spyderem a charismatickou Silvii. Tenhle seriál neztrácí nic na svém kouzlu i po tolika letech. Velmi zajímavé detektivní zápletky, vtipné dialogy, jeep Wrangler a naprosto nesmrtelná úvodní znělka, která se Vám vryje do paměti hned, jakmile zaslechnete úvodní tóny!!

 • poster

  Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

  Geniální, vtipné a bez hlubší myšlenky. Přesně to, co očekávám od USA komediálního seriálu. Výborně zvolení herci a lovcovi Charliemu věřím každé slovo. Charlie, jsi můj idol!!.-)

 • poster

  Kutil Tim (TV seriál) (1991)

  O kutilství jde až v "poslední řadě" a to mi vyhovuje. Skvělý sitcom ve stylu Krok za Krokem, kde T.Allen ztvářňuje životní roli. Kdo ví, jestli Tima kdy napadlo, že postavu kutila už nikdy ničím nepřekoná. Tradiční nepřehlédnutelná znělka a vyčnívavě "neviditelný" soused Wilson!

 • poster

  Cirkus Bukowsky (TV seriál) (2013)

  Říct o Cirkusu Bukowsky,že jde o ČT1 seriálové veledílko vůbec nejpovedenější za desítek let by nebylo vůbec vychloubačné a předimenzované. Bukowsky je frajer, vládnoucí vtipným a konstruktivním slovem, které mu diktuje chytře poskládaný scénář. Není mu cizí kdejaká cizí sukně a pakliže si usmyslí,dostane ji! Navíc se žene za chytře povedenou vraždou a sekunduje mu skinheadkovský alkáč H. Čermák. Proti sobě mají klidného charismatického Hanzlíka a hlavně V. Dlouhého, kterého bych už chtěl navždy vidět v pouze záporné roli. Je tím vůbec nejlepším co Cirkus nabízí. O hudebním doprovodu , leteckých záběrech a akčních momentech už nebudu mluvit v superlativech...bylo by to na dalších xxx řádků a překročil bych tak svůj koment standard.....

 • poster

  Ray Donovan (TV seriál) (2013)

  Rayda a jeho bandička divnolidí vyžehlí každou patálii a mě je baví u toho pozorovat. Dělají to fikaně,s nápadem a hlavně pod rouškou tajemství, která se postupně odkrývají až v samém závěru série. Bratři Donovanové jsou rozhodně tím seriálově nejlepším v letošním roce a já mlsně vyhlížím druhou sérii. Za Voighta, v roli zvráceného fotříka a obzvlášť za jeho trefné hlášky přidávám pak tu čtvrtou a půl v dosavadním hodnocení..90 %, které po shlédnutí páté série měním na čistých pět