chiara

actor

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 27.3.2014  14:14

S velkym utrpenim som dopozeral tento straaasne dlhy a nudny film. Jednanie piratov nedavalo zmysel, takisto jednanie posadky :( a to nehovorim o milion specialnych jendotiek ... Najlepsie herecke vykony prekvapivo podali pirati, co ani neviem ci su v skutocnosti herci.

• 27.3.2014  14:04
    Robin Hood (TV seriál) (1984)

Serial, ktorym som bol v detstve uplne pohlteny. Perfektna atmosfera a dobry casting.

• 27.3.2014  14:02
    Gravitace (2013)

Krasny film. Sandra Bullock predviedla perfektny herecky vykon, este stastie ze bola Angelina Jolie nenazrana, a zobrali namiesto nej Sandru. Navrat Clooneyho bol perfektny :)

• 6.3.2014  12:12
    Partička (TV pořad) (2009)

Zabava pre mentalne retardovanych ludi.

• 6.3.2014  12:11
    Partička (TV pořad) (2011)

Zabava pre mentalne retardovanych ludi.

• 6.3.2014  12:10
    Kukátko (TV pořad) (2014)

Fuj hnusny odpad, cakam kedy to zrusia, nechce sa mi verit ze to ludia pozeraju. Tyto herci to je daco strasne - Polnisova, Jakab, Miezga, Kemka, uz ja Latinak - nemozem ich uz vidiet. Jebo Dangl si mysli, ze ked nalepi "hercom" smiesne fuzy, tak to staci na komedialny serial.

• 24.3.2013  11:05

Aj ked to asi nebol zamer tvorcov, tak s tohto filmu nakoniec vznikla hororova komedia/parodia. Pocitacove efekty (hmyz, zvierata, upiry, vlak) boli otrasne. Herecke vykony tiez biedne, dokonca aj Rutger nepodal dobry vykon. Tie dialogy sa tiez tazko pocuvali. Potesila ma iba posobiva hudba a pekne prsicka :) Nevidel som ziadny iny film Daria Argenta, ale ked vyzeraju ako tento, tak ani nechcem vidiet.

• 10.3.2013  22:10

Kvalitny holandsky thriller. Rutger podal vynikajuci vykon, tak ako vzdy.

• 9.1.2013  21:49
    Metal Hurlant Chronicles (TV seriál) (2012)

Videl som iba 3 diely tohto sci-fi serialu. V kazdom diely sa snazia zaujat necakanym zaverom. Cele je to akesi divne, je dost vidiet ze to malo velmi maly rozpocet.

• 9.1.2013  21:45

Film len pre milovnikov obrazov Pietra Brughela. Ledva som to dopozeral, asi som moc nepochopil vyznam filmu. Plusom je pekna kamera a vyprava.

• 9.1.2013  21:39
    Alle for én (2011)

Nic moc komedia. Rutgerovu ucast v tomto filme som nepochopil.

• 9.1.2013  21:38

TV dokument o zivote slavneho talianskeho maliara a sochara Michelangela. Film bol natoceny pre novy taliansky tv kanal Skyarte, ktory sa bude venovat umeniu. Rutger tu hraje iba zopar minut, v ulohe stareho Michelangela.

• 9.1.2013  21:35
    Nové začátky (TV film) (2007)

Neznasam romanticke filmy podla R.Pilcherovej, toto je sice podla jej syna, ale aj tak to je blbost. Rutger musel byt dost zufaly, ked prijal tuto ulohu.

• 8.1.2013  22:41

Nie je to uz take super, ale na 4* to ma, lakacky funguju super, mame tu zname herecky z prveho dielu - chudato Sarah, po zachrane ju znovu prinutia ist do jaskyne. Ten serif ma teda tiez sral, ale pekne dopadol. V prvom diely sa mi pacil zaver filmu, tu to ale posrali. Rad som sa vratil do milej jaskyne, ale aj tak prvy film nemal mat pokracovanie.

• 8.1.2013  22:36
    Pád do tmy (2005)

Takto ma vyzerat perfektny horor. Jeden z najlepsich hororov poslednje doby. Konec sa mi velmi pacil.

• 8.1.2013  22:33
    REC (2007)

mna uz jebne s tychto super cervenych hodnoteni. V tomto tyzdni druhy film (prvy bol Serbuan maut, ktory mal nevueritelnych 79%) ktory som stiahol a neveril vlastnym ociam aku picovinu pozeram :) Toto bola komedia a nie horor, ani raz som sa nezlakol a ani raz nebal, dalsi nudny film.

• 8.1.2013  22:24

uplne suhlasim s komentarom uzivatela *vosay* stiahol som si tento film na zaklade tunajsieho hodnotenia 79 % ale doteraz nechapem kto tomu dava tak velke percenta. Zevraj vynikajuci akcny film, - he, he. skoro som sa unudil, dokolecka tie iste suboje, nelogicky scenar, ten zaver uplne odveci. Komu chcel ten hrdinov brat na konci sefovat, ked skoro vsetkych obyvatelov zabily ?

• 1.10.2012  16:34
    Mezi vlky (2011)

Spatny a nudny film. A aj konec ma dost nasral. Judnu hviezdicku jedine za Liama.

• 30.9.2012  17:51
    Prometheus (2012)

Naozaj velke sklamanie, este ze som na to nesiel do kina. Film je docela nudny, ziadne napatie, ziadne lakacky a dost blby pribeh. Bojim sa ako dopadne Blade runner 2, ked ho natoci Ridley Scott.

• 26.2.2012  17:28

Zaujimavy rusky akcny film. Len ma jednu chybicku - dost onicom scenar. Po chvilke zacne nudit, tie neustale prestrelky. Konec bol tiez docela nedomysleny. Plusom je kamera a hudba. Na zahnanie nudy postaci.

• 28.11.2011  09:21

Super komedia. Mame tu particku sebevrazednych studentov :))))))

• 15.8.2011  15:02

Strasna sracka, neviem ako to moze mat 76 %. Stallone si myslel ze ked zoberie vela znamych hercov tak staci ked sa postavia pred kameru a hned je super film. Stallone by si uz mal uvedomit svoj vek, uz to vyzera dost smiesne. Rourke si robi asi prdel zo svojim vykonom. Potesili ma iba Eric Roberts a Dolph Lundgren.

• 13.4.2011  16:50

Skvely herecky vykon Rutgera. Brutalita na kazdom rohu a zaujimave nechutnosti. Filmu by pomohlo keby tam bolo viac vtipnych dialogov, bolo to moc vazne, ale inac odporucam.

• 14.3.2011  19:27

No tento film bol lepsi ako Rodriguezova Planeta Teror. Kurt Rusell bol perfektny :) Len dost mi vadili tie rozhovory dievcat, bolo to dost zdlhave, strasne dlho som cakal ked sa konecne nieco zacalo diat.

• 13.3.2011  17:19

No cakal som viac, malo to dobre komicke sceny, ale inac som sa cely film docela nudil. Najviac ma potesila ucast Jeffa Faheya. Hlavne postavy Rose McGowan a Freddy Rodriguez boli onicom. Dufam ze moj najocakavanejsi film roku 2011 - Hobo with a shotgun - bude ovela lepsi.

• 13.3.2011  17:15
    Obřad (2011)

Docela dobry thriller, nasli sa tu velmi dobre fungujuce lekacky, a Anthony tu podal velmi dobry vykon. Zaujimave bolo ze niektore sceny, ktore som videl v traileroch, nakoniec vo filme neboli. Skoda ze viac nevyuzili Rutgera Hauera a Ciarana Hindsa, hraju iba male camea.

• 27.10.2010  08:45
    Černý úsvit (2005)

Kedze isty cas nema doma inu televiziu ako Markiza, bol som prinuteny pozriet si tento skvost zo Seagalom. Kazdy piatok tato debilna televizia dava filmy zo Seagalom - asi bol vypredaj vsetkych jeho sraciek za par supiek, tak to teraz vkuse davaju. Film som dokazal sledovat asi 5 minut, potom som radsej isiel montovat nabytok a uz som iba pocuval - a aj to mi stacilo na znechutenie vecera - je to hnusny odpad.

• 19.6.2010  13:19

Barbarossa je zaujimavy historicky film. Rutger sa perfektne hodi na tuto ulohu cisara Barbarossu. Na to ze to je taliansky film, tak je podla mna na dost vysokej urovni, sice pomohlo by mu keby ze ho trochu skratia, a vylepsia koniec, ale inac v pohode.

• 23.4.2010  15:31

Tesim sa :) Rutgerov Hobo bude super. www.hobowithashotgun.com

• 2.1.2010  22:09
    Apocalypto (2006)

Mel Gibson je velmi dobry reziser. Dobry film je slabe slovo.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6