Kukátko (2014) (pořad) odpad!

Fuj hnusny odpad, cakam kedy to zrusia, nechce sa mi verit ze to ludia pozeraju. Tyto herci to je daco strasne - Polnisova, Jakab, Miezga, Kemka, uz ja Latinak - nemozem ich uz vidiet. Jebo Dangl si mysli, ze ked nalepi "hercom" smiesne fuzy, tak to staci na komedialny serial.

Gravitace (2013)

Krasny film. Sandra Bullock predviedla perfektny herecky vykon, este stastie ze bola Angelina Jolie nenazrana, a zobrali namiesto nej Sandru. Navrat Clooneyho bol perfektny :)

Kapitán Phillips (2013)

S velkym utrpenim som dopozeral tento straaasne dlhy a nudny film. Jednanie piratov nedavalo zmysel, takisto jednanie posadky :( a to nehovorim o milion specialnych jendotiek ... Najlepsie herecke vykony prekvapivo podali pirati, co ani neviem ci su v skutocnosti herci.

Dracula Daria Argenta (2012)

Aj ked to asi nebol zamer tvorcov, tak s tohto filmu nakoniec vznikla hororova komedia/parodia. Pocitacove efekty (hmyz, zvierata, upiry, vlak) boli otrasne. Herecke vykony tiez biedne, dokonca aj Rutger nepodal dobry vykon. Tie dialogy sa tiez tazko pocuvali. Potesila ma iba posobiva hudba a pekne prsicka :) Nevidel som ziadny iny film Daria Argenta, ale ked vyzeraju ako tento, tak ani nechcem vidiet.

Michelangelo - Il cuore e la pietra (2012) (TV film)

TV dokument o zivote slavneho talianskeho maliara a sochara Michelangela. Film bol natoceny pre novy taliansky tv kanal Skyarte, ktory sa bude venovat umeniu. Rutger tu hraje iba zopar minut, v ulohe stareho Michelangela.

Planeta Metal Hurland (2012) (seriál)

Videl som iba 3 diely tohto sci-fi serialu. V kazdom diely sa snazia zaujat necakanym zaverom. Cele je to akesi divne, je dost vidiet ze to malo velmi maly rozpocet.

Prometheus (2012)

Naozaj velke sklamanie, este ze som na to nesiel do kina. Film je docela nudny, ziadne napatie, ziadne lakacky a dost blby pribeh. Bojim sa ako dopadne Blade runner 2, ked ho natoci Ridley Scott.

Alle for én (2011)

Nic moc komedia. Rutgerovu ucast v tomto filme som nepochopil.

Mezi vlky (2011)

Spatny a nudny film. A aj konec ma dost nasral. Judnu hviezdicku jedine za Liama.

Mlýn a kříž (2011)

Film len pre milovnikov obrazov Pietra Brughela. Ledva som to dopozeral, asi som moc nepochopil vyznam filmu. Plusom je pekna kamera a vyprava.