Katcat

Kačenka Kramperová

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 6.7.2019  19:03

1,5/5 Tohle se fakt nepovedlo...

• 3.6.2019  11:19
    My (2019)

Fuha, po uteč jsem čekala trochu víc. Vlastně to všechno vypadá skvěle, ale jak dojde na zpracování, tak akce, logika ani nic jiného není dotažené. Vlastně to bylo hodně divný.

• 25.5.2019  13:07
    Clevelandský únos (TV film) (2015)

Chyběla tomu trochu atmosféra, kterou by si takový příběh zasloužil. Bylo to drsné, ale nějak jsem to z toho necítila. Jsou filmy, kde se člověk dokáže víc vcítit do obětí a skutečně hodně litovat jejich osudy a tady to prostě člověk tak necítí. Aspoň já ne.

• 19.5.2019  11:20

To si delaj prdel, ne?

• 13.5.2019  16:00

Tenhle typ hororů mám stejně nejradši. Tohle bylo super, fakt... 💜 Tak snad bude i dvojka v letadle! :-)

• 12.5.2019  14:59

Mě ty severský filmy nějak neumí zatáhnout do děje úplně. Bylo to úžasný, dobře zpracovaný, ale chybí mi tam "něco", co by mě úplně vcuclo.

• 11.5.2019  17:05
    Potomek (2019)

Sice jsem výrazně snížila svoje nároky na horory, protože kvalitních snímků kurevsky ubylo, ale tohle vážně nebylo zlý. Atmosféru podtrhl skutečně skvěle zahraný Miles. Z toho kluka něco bude.

• 9.5.2019  07:59

Hodinu a půl uzirajici nuda doprovázená absolutně nesmyslným chováním policisty za telefonem. Vyhledávání lokality podle gps byl úplný vrchol. Někde to šlo, někde ne. Když někdo dělá jednohubku o skoro dvou hercích a jedné místnosti, musi si uvědomit, že tyhle chyby jsou hrozně vidět hned na první pohled. Slabé tři hvězdy.

• 8.5.2019  11:12
    V pasti (2018)

Film je pro mě hodně srovnatelný s Tichým místem. Ovšem tohle mě bavilo trochu víc. Už jen to, že být potichu je na hovno, ale to, že venku, mezi těmi bubaky, musíte jít poslepu, to je hrozně tísnivé už tak. Vytváří to úžasnou atmosféru. Slepota je hrozně strašidelná. Bylo to super. Za mě film roku.

• 5.5.2019  16:30
    Thelma (2017)

Ty vole, to je snad jedinej film na světě, kde se skutečně 2 hodiny neděje vůbec nic...

• 4.5.2019  19:08
    Kolonie (2015)

Kdyby film obsahoval víc věcných informací, dala bych lepší hodnocení. V podstatě šlo jen o lásku. Unesli ho, šla za ním, trpěla, aby ho našla, utekli. Jediný zajímavý informace byly v závěrečných titulkách... A závěrem byla chyba obsadit Emmu. Ta holka je krásná, ale hrát neumí. Jediný, co umí, je jeden její mučednický výraz.

• 5.3.2019  14:55

Úplně jsem se v tom ztrácela. Ten film nemá žádnou pevnou linku. Vlastně se tam jen trapně zmatkovalo celou dobu.

• 5.1.2019  12:28

Kvůli tomu hodně zvláštnímu konci dávám jen 4.

• 25.11.2018  01:04
    Máš ji! (2018)

Oddechovka, ale na 4* to nemá! :)

• 14.11.2018  07:49

Pomalý rozjezd, ale velmi kvalitní pilot. Jsem zvědavá na další díly. Konečně mám na co koukat! :)

• 7.11.2018  17:37
    Příběh (2018)

Škoda toho zvláštního konce.

• 4.11.2018  13:21

POZOR SPOILER!!! What the hell was that shit... Tohle kdyby Satan viděl, ten by se posral. Celý díl věnovat fanatikům z nějakýho sklepa, který Majkla dovedou k Blbýmu a blbějšímu z nějaký debilní parodie, co mu pod kilem koksu zachráněj tu čubku tím, že ji robonaklonujou. To jako really?

• 31.10.2018  17:06
    Pátrání (2018)

Překvapení roku a jeden z výborně fungujících snímků. Napínavé, dramatické, emocionální.

• 20.10.2018  22:19

Předvídatelný a tisíckrát ohraný děj odehráný na oko úplnými amatéry. Fakt zoufalost.

• 20.10.2018  11:39

Škoda té zvláštně zfilmované zkoušky, tam díl přišel o velký potenciál. A ten song od bílé? Wtf? Nejslabší díl poslední série, ale vůbec neztrácím naději. Tohle je s první sérií zatím nejsilnější série.

• 17.10.2018  11:52
    Slunovrat (2008)

Klasický průměr. Nenadchne, neurazí, ale je fajn to vidět.

• 5.10.2018  17:19

Tvl, mě to úplně dostalo. Snad nejlepší očista zatím! :)

• 22.9.2018  20:26

To je přesně ten typ filmu, kde nevíte, jestli máte dat odpad nebo čtyři hvězdy. Hele, tak troch oboje. Ale spíš ty 4. Hlavně díky za něco nového. Já už tesknu po dobrém hororovém díle.

• 15.9.2018  23:33
    Sestra (2018)

Na tento film jsem se opravdu dlouho těšila, nicméně přišlo jen obrovské zklamání...

• 14.9.2018  15:24

První díl nové série jasně dokazuje, že tohle bude skvost...

• 28.8.2018  20:09
    Delirium (2018)

Tohle je dobré téma, ale těžké na zpracování. No, co si budeme. První půlka byla ještě obstojná, ale druhá byl teda otřes. Slátanina, podle mě sám režisér párkrát nevěděl, co se děje, dokud si nevzal prášky.

• 21.8.2018  18:27
    Kazišuci (2018)

Já tyhle sprosté komedie nemám moc ráda. Působí to hrozně lacině, což platí i pro tento film. Ale musím říct, že dobré obsazení a i nadprůměrný smysl pro humor ten film úplně otočily a z průměrného amerického dílka se stala vážně bezva komedie.

• 18.8.2018  15:43
    Jurská školka (2017)

Absolutní odpad jak vizuální, tak morální. Jako v roce 2017 použít místo dinosaura jen plastovou figurku, která sem tam pohne o milimetr tlamou, to kde jsme. A to nesnáším přeefektované filmy, ale tohle je doslova divácká urážka. Dále, jedná se o rodinný film, takže v podstatě bych měla vzít svoje děcko v morálním vývinu, sednout si s ním k televizi a pustit mu tohle hovno, kde outsider zprovozní jakoby dinosaura a v podstatě ho po zbytek filmu někdo týrá nedostatkem kyslíku. Alles. Žádná jiná pointa. Demence jak cyp. Chudák dítě. A chudák já. Chudák moje mozkové buňky. Umřely na nedostatek kyslíku, protože mi tahle kokotina sebrala dech. A za tohle někdo zkasíruje prachy. Hovno, ty vole.

• 14.8.2018  17:26
    Wind River (2017)

Sice to bylo super zpracované, bezva hudba, přesvědčiví herci, tak i tak mě to hrozně nudilo. Chybělo tomu trochu napětí, dost scén bylo málo dotažených. Lehký nadprůměr. Očekávání bylo daleko větší.

• 7.8.2018  07:19
    Replace (2017)

Já v podstatě tyhle psychedelické filmy obdivuju, bývají náročnější na pochopení, i když to není tento případ. Za mě rozhodně plus pro loňský rok, jeden z těch silnějších článků, co zvedá průměr už tak mizernému, hororovému žánru posledních let.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11