jarkolar

Student

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 10.9.2017  23:48
    To (2017)

Trochu jsem se bál jít do kina, hlavně proto, že původní snímek mám hodně rád a bál jsem se, že budu mít až moc velká očekávání. Ať už nějaká byla nebo ne, rozhodně je film předčil. Nebylo to vůbec zbytečně natáhnuté a dvě hodinky utekly jako voda. Výběr dětských herců, které obecně moc ve filmech nemusím, byl překvapivě kvalitní a jedná se tedy o jeden z mála filmů, kde se mi zalíbili . Odlehčování děje fungovalo dobře a několikrát se smálo celé kino, což je vskutku vzácné u hororového snímku, ale v tomto případě rozhodně vítané. Teď hlavně neposrat pokračování, jak bývá občas zvykem.

• 7.2.2015  13:03
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Nezlobte se na mě, ale tohle je celý o hovně. I kdybyste si domů pozvali 6 náhodných lidí z ulice a pak na sebe koukali, bylo by to záživnější než tahle zbytečnost. Přetrpěl jsem to do konce, protože jsem u toho zrovna obědval a říkal si, že když už to teda nakonec ohodnotím, tak alespoň jeden celý díl, nicméně bylo to utrpení.

• 10.3.2015  21:40
    Chappie (2015)

Přesně na něco takového jsem měl náladu. Polovážné, pravidelně odlehčované vtípky a srandičkami ze strany Chappieho a skvěle podkresleno hudbou tradičně výborného Hanse. Bohužel tam byly scény, kterých jsem se obával, jako pohádka v posteli, které mi kromě pár nelogičností hlavně brání dát plný počet. Celkově jsem byl příjemně překvapenej, protože jsem čekal víc útoků na city a moralizace.

• 3.12.2015  19:52

Musím souhlasit s většinou, a sice že to byl nejhorší výstup tohoto borce. Pořádně jsem se zasmál jen dvakrát a nebylo to prostě ono. Některé z historek mi přišly nedotažené.

• 9.11.2014  19:01
    Interstellar (2014)

Jeden z těch filmů, kde si člověk rád zapřemýšlí i po titulcích a urovná si to pořádně v hlavě x). Těšil jsem se na tento počin hrozně moc dopředu, takže nebudu říkat, že jsem šel do kina bez kladných předsudků. Sedlo mi to od začátku do konce a přeskočilo moje očekávání. Na Chrise je tady vcelku hromada emočních útoků na diváka, který se mu ale povedly a z mýho pohledu se i v týhle oblasti pohybuje docela v pohodlných vodách. Některý scény se mi hned napoprvé zaryly pěkně hluboko do filmové paměti, jako třeba připojování ke stanici, nebo obří vlny na neznámé planetě. Už se těším, až se na to podívám podruhé a utvrdím se v tom, že si ho pošlu mezi svých top10, ale to nikam nespěchá

• 25.10.2014  00:20
    Pečený sněhulák (TV pořad) (2014)

Já viděl dva díly a rozhodně mi to nepřišlo hrozný, naopak. Dal bych tomu 3, ale přihodím ještě jednu za místní chytráky x).

• 23.11.2014  00:40

Bohužel moje očekávání byly po jedničce trochu jinde a možná je to víc moje chyba než tvůrců, kdoví. Scény hrající na city byly o třídu níž než v prvním díle a okázalé akce to v mých očích nijak neobohatily. Spíš než na tento se tedy raději podívám znovu na první díl, ovšem na pokračování se těším.

• 31.10.2014  14:05
    Zombeavers (2014)

Rozhodně koukatelná záležitost, pokud máte rádi hororový komedie. Je to hloupý, nelogický, trikově chabý a herecky plochý, ale o to tam vesměs jde. Já si chtěl u něčeho navečer po učení hezky vypnout a tohle posloužilo skvěle.

• 29.8.2017  23:19
    Coherence (2013)

Skvělý atmosferický film plný napětí. Já tyto kousky spolu s Triangle nebo Timecrimes vážně můžu a zrovna tyto patří mezi ty, které nejsou překombinované a poskytnou rozumné vysvětlení. Zde je nám to naservírováno pod nos a vlastně to vůbec nevadí, protože to na ničem neubírá. Jak zde už spousta lidí napsalo, pro ty, kteří čekají lekačky, akci a nebo spoustu krve to ale není.

• 14.10.2013  20:54
    Hatchet III (2013)

Komu se líbily předchozí díly, rozhodně zklamanej nebude. Efekty jsou slušný, krev teče hektolitrama, lidé umírají po tuctech =)).

• 23.6.2014  00:02

Chuckyho jako postavu mám vskutku rád, ikdyž se mi většina dílů dětské hry nelíbila. Chuckyho kletba mě bohužel jen utrvdila v tom, že tahle série není nic pro mě a nemá mě čím oslovit.

• 27.1.2014  22:31
    Insidious 2 (2013)

Za mě o něco horší než jednička, ale pořád hodně silnej a napínavej horor. Hlavně ta vyšetřovací část mě bavila.

• 22.6.2014  23:53

Knoxvilla a celou tu bandu lidí kolem něj mám už od puberty rád, ale tohle bylo strašně planý a zbytečný.

• 15.6.2013  19:54
    Legit (TV seriál) (2013)

Seriál s vyloženě mužským humorem. Není zde žádná romantika, vztahy a podobné věci, co kolikrát vidět nepotřebujete, když se chcete akorát pobavit. Chápu, že někomu může překážet vulgarita a černý (pro někoho až nevkusný) humor, kterými je často epizoda prostoupena, ale pro mě to je spíš klad.

• 11.10.2013  00:11
    Louis C.K.: Můj ty Bože! (divadelní záznam) (2013)

Moc jsem se těšil, až přijde další vystoupení a jako obvykle mě velice potěšilo. Jak jsem uvedl už někde jinde, nemám chuť srovnávat s ostatními díly . . . Louis je pořád stejnej, a proto mi to tak sedí x). Škoda, že si právě dává pauzu a další jen tak nebude.

• 2.1.2014  16:59
    Muž z oceli (2013)

Vzhledem k tomu, že je to první pořádně koukatelnej film o tomto hrdinovi, jsem ochotnej tomu hodně odpustit. . . Myslím, že hromada lidí může být spokojena a já bych se mezi ně zařadil. Henry je pro mě ideální představitel supermana a vcelku rychle vytěsnil z mojí paměti všechny ostatní. Hodně se mi líbila místy ponurejší atmosféra. Akorát při větě, že je američan jak jen to jde, jsem pořádně zaskřípal zubama.

• 18.12.2013  08:57

Povedených scén bylo míň, jak těch trapných. Tak trochu jsem doufal v překvapení, který se ale nekonalo.

• 7.9.2013  21:51

Za mě nejslabší díl celé trilogie. Už začátek mi dal náznak, že to nebude nic pro mě a bohužel se tak i stalo. Za celou dobu jsem se zasmál možná 3x . . . Částečně to může být i tím, že je v tomto díle asi nejvíc vidět Mr.Chow, což je z mého pohledu ta nejméně sympatická postava všech tří dílů. Viděno snad naposled.

• 8.12.2013  00:09

Vskutku příjemnej filmovej zážitek. Brad opět nezklamal a táhl skvěle celej film. Efekty byly hodně povedený, ale tenhle typ zombíků/nakažených mi prostě nesedí. Neříkám, že by se měli šourat, až by to bylo trapný, ale tohle bylo trochu moc. K úplné spokojenosti mi kromě pohybu nakažených chybělo lepší rozzuzlení a trochu odlišnej konec.

• 29.9.2014  00:43

Tenhle typ filmů mě skoro vždy baví a bylo tomu tak i v tomto případě. V podstatě tam bylo vše, co jsem čekal. Vesmír, očekávání, cesta do neznáma, fáze objevování, záhadný prvek, který drží diváka napnutého a pak i ucházející zakončení. Co bych tomu vytknul by bylo asi zbytečně chaotické střídání kamer a poruchovost, která sice možná přidává na falešné autenticitě, ale mně to při sledování zrovna dobře nedělalo.

• 13.9.2013  19:28
    ATM (2012)

Film plný hloupostí, ať už menších (ale přesto k zamyšlení), tak přímo do očí bijících. Já obvykle nejsem ten, co chytá každou scénu za racionální konec, ale tohle mi prostě nedalo a nad některými situacemi a rozhodnutími postav jsem se musel pozastavovat. Onen záhadný věznitel nepůsobil moc děsivě a nijak moc se v průběhu filmu nepředvedl, což jsem čekal do poslední chvíle, že se stane. Samotné trio pak není nijak zvlášť trýzněno během svého pobytu, takže pokud čekáte skupinu lidí, která bude trpět a strádat, tak tady se toho nedočkáte.Koukatelný to bylo, ale že bych to musel někdy vidět znovu, to opravdu ne.

• 21.1.2014  16:34
    Chained (2012)

Velmi příjemný překvapení. Obě hlavní role jsou zahraný fakt skvěle a uvěřitelně. Už úvodní scéna dává tušením jakým směrem se bude film ubírat . . . "Máma už se nevrátí, začni si zvykat." Neměl jsem problém vžít se do situace a děj pěkně ubíhal, prokládaný scénama, který se jen tak nevidí (společné umývání, hra s kartama obětí). Konec to celé jen hezky dovršil, ačkoliv jsem měl v koutku duše představu i o trochu jiným směru. Silný * * * *

• 15.1.2014  12:49

Hodně příjemný skloubení komedie a hororu, který se mi trefilo přesně do nálady. Film je plnej dobrých hlášek a představitel klauna si to evidentně užil. Akorát je tam na způsob pojetí docela dlouhý hluchý místo po úvodní scéně.

• 24.6.2013  09:57
    Looper (2012)

Ach jo ... Taková parádní první půlhodina, která mi naslibovala pořádnou akci a napětí a ono se to (menší SPOILER! ) vyvine ve smutný drama o něšťastný lásce a jednom zázračným dítěti =(. Pro mě zabitej vynikající nápad.

• 8.10.2013  23:00
    Man (2012)

No ano, je to vcelku trefné, ale ne všechno je černobílé a má pouze špatnou stranu. Jak už napsali mnozí přede mnou, škoda toho konce.

• 22.5.2013  22:33

Hodně zajímavý téma. Nespočet scén, kdy se smějete, ikdyž dění je tragický. Rozhodně jsem rád, že jsem to viděl a opakování se určitě bránit nebudu. Zpívaných scén mohlo být z mýho pohledu určitě méně, protože mi docela lezly krkem a ikdyž tomu název nenapovídá, film je místy (hlavně ke konci) strašně naivní.

• 8.1.2013  00:12

Horší jak trojka, lepší jak čtyřka, asi tak si páte pokračování stojí v mých očích. Už jen prostřední maloměsta (a samozřejmě lesa) mi přijde přirozenější a už tento aspekt na mě působil pozitivně. Vraždy jsou opět kruté, originální, podle mě opět o malý kousek více hnané do extrému. Bohužel zabijácké trio upadá svou inteligencí díl od dílu níž a níž a ani postavy/oběti nedokážou ničím zaujmout a ikdyž umírají jedna po druhé, ve vás to maximálně vzbudí radost, jakým způsobem že byly poslány na onen svět.

• 18.10.2013  20:38

Suverénně nejhorší díl. Sice jsem se díval jen ze zvědavosti a návaznosti, ale tohle bylo 96 minut nudy.

• 3.4.2013  22:28

Sbírka se v mnohém liší od prvního dílu, což naznačuje už úvod, který je možná trochu přehnaný, ale mě se rozhodně líbil. Přibylo akce a krve, trochu na úkor atmosféry a věrohodnosti, ale mně to prostě sedlo a dobře jsem se bavil. Já byl určitě rád za velkou změnu oproti jedničce, protože ikdyž mě první díl hodně bavil, koukat na to samé jen s obměněnou sestavou obětí a pastí už by tak zábavné nebylo. Jak už zmínilo hodně uživatelů ve svých komentářích přede mnou, velkým plusem byl také konec, který jsem ale po prvním díle tak trochu očekával.

• 28.3.2014  19:00

Po většinu stopáže celkem nuda, shromaždování informací a chození odnikud nikam. Posledních asi 25 minut bylo o dost zajímavějších, ale celkově mě film nebavil, ani nazaujal. Konspirační teorie moc neřeším, ale v tom problém nebyl.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6