jarkolar

okres Přerov
Student

• 26.1.2014  02:00
    Děti (2008)

No to nám tedy byl zase jednou pěkně hloupoučkej horůrek. Banda malých parchantů, jejichž průměrný věk je zhruba 10 let díky jakémusi syflu zterorizuje své dospělé. . . Díky tomu, že mezi staršími převládá naprostá demence, chybí normální úsudek a náznak logického uvažování, tak se jim to i (kupodivu!) podaří. Já osobně děcka v hororech v 99% nesnáším a tohle se zařadí s přehledem mezi to, co bych rád co nejdřív vymazal ze svý paměti. No a rozhodně to není jen tím, že se to točí kolem dětí, protože mám spoustu oblíbených hororů točících se kolem dětí (Orphan, Eden Lake) , ale tohle bylo něco neskutečnýho. Exekuce v podobě dětí byly tak směšný, jako když by měly dospělýho člověka utýrat veverky, ale sestříháno by to bylo tak chaoticky, že byste to málem i snědli. Být to pořádně seříznutý do komedie, možná by to i bavilo, ale tohle je pro mě totálně neuchopitelný.

• 24.1.2014  12:19
    Bunraku (2010)

Vizuální stránka je dost netradiční a pro mě asi největší plus filmu. Bohužel všechno ostatní včetně příběhu a postav na mě nezabralo a když pominu pár povedených akčních scén, tak jsem se nudil.

• 21.1.2014  16:34
    Chained (2012)

Velmi příjemný překvapení. Obě hlavní role jsou zahraný fakt skvěle a uvěřitelně. Už úvodní scéna dává tušením jakým směrem se bude film ubírat . . . "Máma už se nevrátí, začni si zvykat." Neměl jsem problém vžít se do situace a děj pěkně ubíhal, prokládaný scénama, který se jen tak nevidí (společné umývání, hra s kartama obětí). Konec to celé jen hezky dovršil, ačkoliv jsem měl v koutku duše představu i o trochu jiným směru. Silný * * * *

• 15.1.2014  12:49

Hodně příjemný skloubení komedie a hororu, který se mi trefilo přesně do nálady. Film je plnej dobrých hlášek a představitel klauna si to evidentně užil. Akorát je tam na způsob pojetí docela dlouhý hluchý místo po úvodní scéně.

• 11.1.2014  00:07

Nejvíc se mi líbila první třetina filmu, kdy bylo ještě přítomno ono tajemno a nebylo moc jasný, co se vlastně stalo. Ta druhá, kdy nastalo toulání po lodi a nahánění, mi přišla trochu chaotická. Moc se mi líbily prostory lodi a jednotlivý sekce, ale jak zmínilo hodně lidí přede mnou, tak scény, kdy šlo o krk, byly mizerně stříhaný a nepřehledný. Ta poslední část filmu, kdy začalo všechno jít hezky do finále a opět nastala objevná fáze, se mi zase líbila opět o něco víc. Hlavní postavy mi byly sympatický všechny, hlavně Ben Foster.

• 9.1.2014  08:47
    Sairen (2006)

Hledá se Hideo . . . Nápad to byl bezpochyby zajímavej, ale zpracování mi moc nesedlo. Film dle mýho neumí pořádně přitlačit na pilu a ani když se dělo něco zajímavýho, tak to se mnou nějak výrazně nehlo. Po zvukové stránce mi to přišlo dost slabý. Ikdyž jsem se díval v noci, sám a pustil jsem si to do sluchátek, nenastal žádný moment, kdy bych trnul, co se bude dít. Atmosféra byla dobrá, ale celkový potenciál osamnělého ostrova se záhadou mi přišel dost nevyužitý. Se současným hodnocením (60%) můžu jenom souhlasit.

• 5.1.2014  18:05
    Plague Town (2008)

Brrr, jedna z největších hororových pohrom co jsem zatím viděl. Všem hlavním postavám jsem přál zmasakrování už od prvních minut, protože ty jejich výkony jsou fakt hrozný. Celej film je roztahanej a nudnej, já bych ho pojmenoval "koukni, jak divný to tady je". Ani jeden mord nestojí za místo v mojí paměti a když už na ně dojde, jsou hrozně odfláknutý. Po vzoru starých vybíječek vidíte zbraň, údiv oběti, následně pohled stranou a výsledek (fakt otřesný). Některý provedení jsou vyloženě směšný jako MENŠÍ SPOILER když si dospělej chlap nechá kolem sebe omotat strunu od dvou malých fakanek KONEC SPOILERU. Dospělí se bojí dětí, nebrání se a ty jim mezitím ubližují proutky, vše doprovázeno hekáním a halekáním. Výrazu dospělých "na mě nekoukej, ony jsou prostě takový" jsem se nemohl než uchechtávat. Toužebně jsem vyhlížel konec a doufám, že na tohle rychle zapomenu.

• 2.1.2014  18:40

Vsadil bych se, že kdybych se na to koukal o něco mladší, mělo by to poctivý místo na některý VHSce a viděl bych to i víckrát. Ale s tím, že jsem to viděl až nyní, tomu musím pár věcí vytknout. Rozhodně se ten film nebere moc vážně, což mu jenom prospívá, ale také je plný hloupostí, nesmyslů a protiřečení. Od efektů si moc neslibujte, ale o ty tu ani moc nejde. Nápad je to sice zajímavej, ale zpracování dost pokulhává. Nejzajímavější momenty pro mě byly mimo čerpací stanici, proto je taky škoda, že většinu času sledujeme pouze dění zde, které se vleče a není moc pestrý a zábavný. "This machine called me an asshole." Slabší ***

• 2.1.2014  16:59
    Muž z oceli (2013)

Vzhledem k tomu, že je to první pořádně koukatelnej film o tomto hrdinovi, jsem ochotnej tomu hodně odpustit. . . Myslím, že hromada lidí může být spokojena a já bych se mezi ně zařadil. Henry je pro mě ideální představitel supermana a vcelku rychle vytěsnil z mojí paměti všechny ostatní. Hodně se mi líbila místy ponurejší atmosféra. Akorát při větě, že je američan jak jen to jde, jsem pořádně zaskřípal zubama.

• 30.12.2013  19:17

Mám rád filmy a hlavně dokumenty o Titanicu, ale tento, ačkoliv je dobře zpracován, nemá bůhvíjakou informační hodnotu a téměř nic nového jsem se nedozvěděl. Víc než polovina filmu se točí kolem individuálních příběhů, které s tím sice souvisí, ale já bych raději důležité detaily, než co konkrétně dělala paní x a pan y, ikdyž třeba příběh topiče byl celkem důležitý.

• 24.12.2013  00:51
    Captifs (2010)

Inu, bylo hezké poslouchat češtinu v původním znění, ikdyž to byly jen nadávky a výhružky §x). Samotný film byl pro mě průměr. Postavy byly fajn, takže jim člověk docela i fandil. Krve moc neproteklo a ani atmosféra nebyla taková, abych tomu dával víc jak 3. Žádná zapamatování hodná exekuce se nekonala a konec nebyl taky ničím zvláštní. Bylo to příjemný koukání, ale na další podívání už to rozhodně není.

• 18.12.2013  13:54

Hodně, ale hodně podobná nálož jako Zkažená mládež, kterou jsem viděl o něco dříve. Připravte se, že během sledování budete zatínat pěsti a bude to ve vás vřít a přesně tohle jsem od toho očekával a taky dostal. Erik je sympaťák každým coulem a ukazuje, že když chcete zatočit s parchanty, musíme mít trochu parchanta taky v sobě. Nemám nic, co bych mohl vytknout. Celé to bylo jako ušité pro moje očekávání.

• 18.12.2013  08:57

Povedených scén bylo míň, jak těch trapných. Tak trochu jsem doufal v překvapení, který se ale nekonalo.

• 17.12.2013  22:49

Film, který začíná tak ale tak pozvolna, až mě fakt nudil. Bohužel, v první hodině se toho moc extra zajímavýho a zapamatováníhodnýho nestane. Zato poslední půlhodina, to je úplně jinej film. Takový tempo mělo být nasazený po celej film, nebo měli z mýho pohledu přidat alespoň něco, co by oživilo první hodinu. Herců jsem rozeznával asi 5, zbytek mi neskutečně splýval, protože byli vybraní snad podle jednoho klíče. Co mi sedlo, byla hudba, ta byla opravdu moc příjemná.

• 11.12.2013  19:08
    Kalvárie (2004)

Je to zvláštní, ale začátek, kdy se nic pořádnýho a napínavýho nedělo, mě bavil víc, než když se to začalo rozjíždět. Nemůžu se zbavit dojmu, že mi něco důležitýho uteklo a že jsem něco nepochytil. Nevím, jestli ty scény měly mít nějakej hlubší význam, nebo prostě stály samy o sobě . . . Nejspíš by to chtělo kouknout znovu v mým případě, abych se pořádně rozhodnul, ale na to už chuť nemám, tak to nechám na středním hodnocení.

• 11.12.2013  10:45

Tak tohle byla paráda. Popravdě jsem čekal něco trochu jiného, ale o to víc se mi to líbilo. Nečekejte umírání po tuctech, krvavé scény a zvraty v psychice jak to v podobných filmech bývá, tohle je úplně o něčem jiném. Je pravda, že děj je pozvolný a někdo by ho snad nazval nudným, ale to není můj případ. Ale spíš než děsivou čekejte tíživou atmosféru.

• 8.12.2013  00:09

Vskutku příjemnej filmovej zážitek. Brad opět nezklamal a táhl skvěle celej film. Efekty byly hodně povedený, ale tenhle typ zombíků/nakažených mi prostě nesedí. Neříkám, že by se měli šourat, až by to bylo trapný, ale tohle bylo trochu moc. K úplné spokojenosti mi kromě pohybu nakažených chybělo lepší rozzuzlení a trochu odlišnej konec.

• 5.11.2013  21:24
    Big Lebowski (1998)

Takovou pohodu jsem z filmu už dlouho necítil. Dudea si prostě nešlo nezamilovat a já mám hned chuť podívat se znovu. Ten koberec se tam hodil, stejně jako Jeff Bridges.

• 18.10.2013  20:38

Suverénně nejhorší díl. Sice jsem se díval jen ze zvědavosti a návaznosti, ale tohle bylo 96 minut nudy.

• 17.10.2013  14:44

No, já viděl tohle vystoupení jako druhé v pořadí (po Complaints and Grievances) a přišlo mi to, narozdíl od ostatních, o něco slabší. Výbornej byl začátek o válkách a pak taky konec, ale prostředek mi přišel trochu hluchej . . .

• 14.10.2013  21:39

Tak tohle byla parádička, sotva jsem začal smutnit, že jsem od svého oblíbence Louise C.K už viděl úplně všechno a že se nic nového v nejbližší době nechystá, objevím tohoto týpka, kterej je stejně přísnej a ještě k tomu v úplně jiných tématech. Jsem moc rád, že všechny ostatní vystoupení mám ještě před sebou a už teď mám jasno, že mě čeká 7 hodin zábavy. Sprostej, cynickej, bez hranic.

• 14.10.2013  20:58
    Chobotnice (1998)

Poprvé jsem to viděl ještě na základní škole a z nostalgie jsem si to pustil znovu a musím říct, že mě to nyní bavilo mnohem víc, než tehdy. Je z toho cítit ta odlehčenost a jak nemusím kloubení komedie a hororu, tak tady to nemělo chybu. Z monstra jsou vidět skoro celý film jen všudypřítomná (a inteligentní? xP) chapadla, ale ono je to dobře, protože to stačí a popravdě když už je monstrum ukázaný celý, za moc to nestojí. Jak je uvedený v zajímavostech, není ve filmu kladných hlavních postav, takže po většinu času máte takovej divně škodolibej pocit =)). O něco lepší ***

• 14.10.2013  20:54
    Hatchet III (2013)

Komu se líbily předchozí díly, rozhodně zklamanej nebude. Efekty jsou slušný, krev teče hektolitrama, lidé umírají po tuctech =)).

• 14.10.2013  20:43
    Pod kůží (2008)

No mně osobně to monstrum moc povedený nepřišlo. Bodlinky a jejich projevy byly docela příjemný na sledování, ale jako samotný to nebylo moc děsivý a hlavně ani moc ukázaný. Bohužel mi to stvoření přišlo lehce impotentní, vzhledem k tomu, co se mu povedlo za celou tu dobu udělat v porovnání s tím, co jsme viděli, že umí. Půlku filmu jsou v bezpečí díky dveřím a výloze, kterou se ani nesnaží nějak barikádovat a dveře (jak je několikrát ukázaný) zamykají jen podle nálady nejspíš a bohužel jim to proti tomuto nepříteli stačí. Nebudu už moc víc konkretizovat, abych zbytečně neprozrazoval . . . Velký plus byli herci, kteří mi sedli všichni.

• 11.10.2013  00:11
    Louis C.K.: Můj ty Bože! (divadelní záznam) (2013)

Moc jsem se těšil, až přijde další vystoupení a jako obvykle mě velice potěšilo. Jak jsem uvedl už někde jinde, nemám chuť srovnávat s ostatními díly . . . Louis je pořád stejnej, a proto mi to tak sedí x). Škoda, že si právě dává pauzu a další jen tak nebude.

• 8.10.2013  23:00
    Man (2012)

No ano, je to vcelku trefné, ale ne všechno je černobílé a má pouze špatnou stranu. Jak už napsali mnozí přede mnou, škoda toho konce.

• 8.10.2013  22:13
    Neznámý (2011)

Příjemné překvapení. Svižné a nenudící, místy depresivní a zároveň svěží. Herecké obsazení mi neskutečně sedlo.

• 24.9.2013  22:39

Zaprvé se mi líbilo hlavně tísnivé prostředí . . . Mám rád horory, které se odehrávají v zimě, na ledu a mimo civilizaci (on je ostatně z tohoto prostředí i můj nejoblíbenější horůrek vubec). Začátek pozvolný, ale z mého pohledu ne nudný, střední část napínavá a zajímavá, konec mi přišel trochu ošizený, ale to nebudu rozvádět, abych zbytečně neprozrazoval děj. Celkově se mi film líbil a rozhodně mi nepřišel zdlouhavý, jako některým místním uživatelům.

• 20.9.2013  23:35

Jediný, co můžu ohodnotit kladně, jsou efekty a provedení eliminací (nejlepší je pro mě asi kousek s páteří). O ostatních věcech jako je atmosféra, herci, příběh a průběh se to ale říct nedá. Když to vezmu postupně, tak atmosféra vlaku není ničím zajímavá a také tím, že existuje jen jedna cesta skrz vlak, docela nudná. Herci jsou pak typické oběti, o nichž se nemusíme nic dozvědět, protože jediná jejich úloha je být dřív nebo později eliminován a cokoliv, co podnikají do doby, než se tak stane, prakticky nemá žádný význam. Příběh je pak docela uhozenej a těžko uvěřitelnej . . . Nehledě na to, že si američané možná doopravdy myslí, že po Evropě jezdí vlaky, ve kterých vás bez větších problémů zbaví orgánů tak, aby byly ještě použitelné. Slabší **

• 13.9.2013  19:28
    ATM (2012)

Film plný hloupostí, ať už menších (ale přesto k zamyšlení), tak přímo do očí bijících. Já obvykle nejsem ten, co chytá každou scénu za racionální konec, ale tohle mi prostě nedalo a nad některými situacemi a rozhodnutími postav jsem se musel pozastavovat. Onen záhadný věznitel nepůsobil moc děsivě a nijak moc se v průběhu filmu nepředvedl, což jsem čekal do poslední chvíle, že se stane. Samotné trio pak není nijak zvlášť trýzněno během svého pobytu, takže pokud čekáte skupinu lidí, která bude trpět a strádat, tak tady se toho nedočkáte.Koukatelný to bylo, ale že bych to musel někdy vidět znovu, to opravdu ne.