jarkolar

okres Přerov
Student

• 29.7.2012  00:13
    Vřískot 4 (2011)

Popravdě jsem si od tohoto filmu moc nesliboval, takže mě mohl jenom potěšit. A to se taky stalo. Jasně starý známý postavy zapůsobily okamžitě, co se na scéně objevily, ale to samo o sobě asi moc velký vliv nemělo. Způsob vražd mi přišel o něco drsnější než v předchozích dílech, což je pro mě krok vpřed. Taky to mělo drive a film mi uběhl rychleji, než jsem čekal. Výsledný rozuzlení mě trochu sklamalo, ale to už tak bylo i v předhozích dílech, takže jsem s tím počítal.

• 26.7.2012  00:33
    Maniak (1980)

Frank utrpěl v dětsví nejedno trauma. Jeho matka byla prostitutka, zavírala ho během kšeftů do skříně a taky jej fyzicky "trestala". Pak jednoho dne zemřela a nechala Franka svým citům a svojí nestabilní povaze napospas. Tím vším nám zadělala na pěknou podívanou, aned co z jejího syna vyrostlo za bestii/chudáka. Ačkoliv většina jeho setkání se ženami nekončí dobře (alespoň pro něžné polovičky), přesto se pokouší navázat normální vztah ... Já osobně jsem víc než spokojenej. K tomuto filmu jsem se dostal víceméně náhodou, ale jsem za ni rád. Mou pozornost měl maniak od začátku až do konce a podle mě neměl ani žádná hluchá místa. Scéna v metru byla fakt perfektní... Joe Spinell v hlavní roli se mi mimořádně líbil. Jediné co bych vytknul bylo neustálé kňučení, hekání a další podobné zvuky, které náš vrah vydával prakticky neustále. "I`m not going to kill you, I`m going to keep you .... ****

• 10.7.2012  22:49
    Zrcadla (2008)

Tak to byla parádička. Téma, který mělo hodně velkej potenciál a skoro naplno je taky využitej. Efekty se zrcadly mě dostaly už na začátku. A ikdyž Kiefera moc nemusím, tady se mi hodně líbil.

• 19.6.2012  22:08

Dát tomuhle hodnocení není pro mě jednoduchý. Hlavně proto, že na mě jednotlivý části filmu působily každá jinak :(. Efekt a krvavý scény jsou ovšem ve všech výborný a ohledně této stránky nemám co vytknout. Nejlépe na mě působila prvních cca 40 minut, který bych zhodnotil na ****. Pak se to celý ale komplikuje a my se setkáváme se strejdou němčourem, což je dost překombinovaný a mě to vůbec nesedlo. Pak ještě ty řeči o mísení rasy a vztahy mezi členy rodiny ke konci a to už bych zase dal na pouhou * hvězdu, tím spíš ta konečná čistě ženská scéna :(.

• 21.5.2012  21:27
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

Jak mě doposud mohl tento seriál úspěšně míjet, to netuším, ale rozhodně jsem rád, že mám nyní většinu dílů stále před sebou a určitě se mám na co těšít. Zatím viděna 1. série a zaujalo mě to jako jen málo seriálů doposud. Postava Arnolda Rimmera prostě nemá chybu.

• 21.5.2012  20:41

Čím jsme si tohle zasloužili, to vážně netuším. Suverénně nejhorší díl ze série a že jsem se u ostatních fakt dobře bavil. Mimořádně stupidní postavy, mezi kterýma narozdíl od předchozích dílů není žádný sympatický charakter. Chování, který fakt bije do očí, sráží i dojem z tradičně povedených krvavých efektů, který mi ale zde přišly o něco slabší než v předchozích dílech ... Ten konec byl jako z jinýho filmu a já si opravdu klepal na čelo. Prosím, vraťme se do lesa a vynechme studenty :(. Hláška dne: Musíme se vrátit, ztratila jsem pohrabáč, je to dobrá zbraň ... WTF?!

• 10.5.2012  09:34
    Kopyto (1981)

Co to zase děláte? Propadám se ... A proč? To vážně nevím :D ... co víc dodat ;) Přišel čas je nahlásit.

• 6.5.2012  16:43
    Uprchlíci (1986)

Příjemné, vtipné ... Pro mě jedna z nejoblíbenějších rolí Gerarda Depardieho. Jediné co mi nesedlo byla ta malá holka ... já sice obecně děti moc rád ve filmech nemám a hlavnš ty "divný a střelený", ale tahle mi vadila ještě trochu přes rámec, přišla mi úplně mimo a já jsem jí prostě nic nevěřil... trochu mi srážela celkovej dojem ale pořád nemůžu dát nic než *****, už kvůli tomu, že dobrých komedií je jako šafránu.

• 4.5.2012  19:41
    Sliz (1988)

Příjemnej horor. Sice žádnej strach nebo dokonce hrůzu nečekejte, ale rozhodně to koukatelný je. Efekty mě moc potěšily, čekal jsem je mnohem horší na to, z jaké doby film je. Některý scény byly dokonce hodně slušný a pěkně udělaný...

• 11.4.2012  18:53

horor bez napětí, bez akce bez jakékoliv smyslnosti a plný nepřesností a naprosto stupidního chování postav ...

• 22.3.2012  16:58

pro mě jeden z nejlepších dílů

• 12.3.2012  17:34

Výbornej díl. S Tomem nám to moc dobře nedopadlo. To s tím dárkem s překvapením bylo pěkně drsný pro malý děti :).

• 21.2.2012  18:57
    Rozvedený se závazky (TV seriál) (2010)

Výborně ... přesně dávka humoru, který mi chyběl a který mě vážně dostal. Vtipné, upřímné a depresivní zároveň.

• 25.1.2012  18:34

Zombie vypadají fakt luxusně, akce dobrá, děj taky. Bohužel nemůžu si pomoct, je na tom hrozně moc vidět, že je to starej film a některý efekty mi prostě neseděly ...

• 24.1.2012  19:12

Dobré navázání na první díl, o něco tvrdší scény, svižný tempo. Sice už nesledujeme tým pěkných ženských, ale o to více si zase mohli dovolit :). Kromě přihlouplého konce se mi líbil celý film. ****

• 14.1.2012  21:08

Výborné překvapení ! Po posledních tragických dílech opět cesta vzhůru. Na první dva díly to sice stále nemá, jelikož aby se stalo něco originálního, musí se tomu hold jít hodně naproti, ale možná, že to ani tak nevadí. Úvodní scéna pro mě nejlepší ze všech dílů. Sice souhlasím s tím, že první část filmu byla nejlepší, ale ten konec mě taky pohladil po duši.

• 22.12.2011  08:53

Sice tam není skoro žádná lekačka nebo situace, že by jste byli vyděšení, ale rozhodně výborný film. Sympatický hl. hrdina, postupný vývoj jeho myšlení a osobnosti. Děj docela dost předvídatelný a konec taky moc nepřekvapí, ale to mi vůbec nevadio, možná právě naopak.

• 18.12.2011  17:07

Ale jo, ušlo to ... bojový scény dobrý, hl. postava sympaťák, hudba mi seděla. ALE: - klasická americká střední škola: holky hubený, silikonový, totálně blbý, borci nabouchaní jeden vedle druhýho, kromě typickýho loosera, který se jak jinak na hl., postavu nalepí - znázornění zápasení jako jedinýho zájmu a otázce úšpechu na škole - žádná postava kromě Tylera není vůbec rozvedena - celej příběh postavenej na rivalitě dvou zápasníků, která vznikne a skončí praktcky nijak

• 16.11.2011  22:59

Příjemná komedie na volné odpoledne. Nic přelomového, ale rozhodně ne propadák. Humor je dost přímočarej, stejně jako děj, což někomu nemusí sednout. Možná trochu přehnaná hustota sprostých slov na tento žánr - není mezi nimi snad ani 2 minutová pauza. Po dobrém začátku to sklouzne (jak asi každý čekal) k vyzdvihnutí rodinného života a vše se v dobré obrátí. Konec se mi moc nelíbil stejně jako způsob přeměny ... ale holt to nesmí člověk brát vážne. Největší dojem na mě udělal Jason Bateman.

• 29.10.2011  21:09
    Hondo (1953)

Western, který se mi trefil do noty. Já sice nejsem fanouškem tohoto žánru, ale na Hondo jsem se při přepínání programů už dodíval. Není příliš agresivní, hrubý a přitažený jako to mají některé westerny ve zvyku. Žena na ranči mi akorát moc neseděla, ale to je možná jen můj pocit ... jinak moc hezký film na sobotní odpoledne.

• 8.10.2011  11:36

Sice zajímavý, ale postupně nudný dokument o fakticky známých věcech. Nápad velmi zajímavý, provedení o něco horší. Podle mě trochu přehnané dramatizace ze strany lékařů a jeho známých. akorát mi v hlavě vyvstává otázka, zda opravdu zastává, co v dokumentu popisuje, nebo jestli mu šlo jen o to se zviditelnit a něco si vydělat. Každopádně už mu v Macu siper size nikdo nenabídne :).

• 9.9.2011  22:02
    127 hodin (2010)

Velice působivý film. Možná jeden z nejlepších co jsem kdy viděl.... Podle mě nejlepší výkon Jamese Franca vůbec. Rozhodně jsem neviděl naposled.

• 2.8.2011  23:25

Tohle už se pěkně dlouho nevysílalo co? :(

• 14.7.2011  23:43

Jedna z nejlepších komedií, které jsem za poslední dobu měl šanci shlédnout v čele s mým oblíbeným simonem Peggem. Duo s Nickem frostem evidentně plodí dobrou závavu a já se už teď těším na jejich další počin.

• 14.7.2011  23:38
    Kanibalové (1980)

K tomuto filmu jsem usednul právě včera a vůbec nevěděl o co jde. Nečetl jsem si popis, ani EPG nic. Měl jsem náladu na horor a přesně tohle slovo mě do sedačky posadilo... Teď nevím jestli jsem rád, že vůbec vím, že nějaký takový film existuje. Já se chtěl bát a byl jsem zhnusen, čekal jsem napětí a nebylo tam žádné. Jen vláček nechutných scén, při kterých jsem seriózně uvažoval o vypnutí. No shlédl jsem až do konce a hodnocení se raději vyhnu. Možná je v tom něco skrytého, ale mě to neoslovilo.

• 14.7.2011  23:31
    Takešiho hrad (TV pořad) (1986)

Mě osobně tahle soutěž teda neoslovila. Zmatek, ve kterém nejde ani tak o to sledovat vývoj a průchod jednotlivých soutěžících po disciplínách ale o to udělat z toho šou a hlavně "zábavu". Opravdu otrřesné soutěže a ještě k tomu ty otravné replaye ... Díky bohu alespoň za Ninja Faktor... podle mě 100:1

• 14.5.2011  12:29

Tak tomuhle říkám propadák. Ohromná nuda... Škoda necelých dvou hodin. Naprosto nesmyslný chování, plynutí času atd. A ten stupidní konec? To snad ani nemysleli vážně!

• 23.4.2011  22:40
    Larva (TV film) (2005)

Tak tento horor ztroskotal tak jako mnoho před ním a určitě i ještě mnoho za ním na netvorovi... To co bylo zde oním původcem strachu. bylo něco, co by mě ani ve snu nenapadlo. Z krávy vyleze motolice, která umí létat, lozit po stromech, skrývat se a dokonce i plavat ve vodě... ke všemu jí dokonce naroste pátěř a vy si říkáte co způsobilo tento rozruch? Jakési podivné hnojivo od místní korporace ... směšné! Zpočátku mi přišlo, že se film točí více kolem dobytka než kolem lidí... Jedním slovem katastrofa, nic víc mě nenapadá a asi ani nenapadne, protože na tento film hodlám co nejdříve zapomenout.

• 22.4.2011  21:35
    Muzikál ze střední 2 (TV film) (2007)

Toto není komentář, ale varování! Sledování na vlastní nebezpečí... Mě samotnému probíhala myšlenka vytrhat si vlasy.

• 22.4.2011  21:31
    Zeke a Luther (TV seriál) (2009)

Ke shlédnutí tohoto, jsem byl donucen díky svojí mladší sestrě (6), která když má v ruce ovladač, tak skončí na disneyChannelu... To co tento seriál cpe do diváka se snad ani nedá popsat... Opravdu obdivuju lidi, kteří jsou nuceni (počítám že stejkně jako já velice mladými ratolestmi) sledovat tento výplod. NO MORE