„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)

Opravdu film, který vidím stokrát a pořád mám pocit, že ho vidím poprvé. :D Přesto, že ho znám skoro celý z hlavy. Pořád se směju jak malá. :DD Aneb: "Ručník končí. Ručník končí."

Siti hyunteo (2011) (seriál)

Nedalo mi to a dneska jsem si pustila OST.. jeden z těch hodně lepších, co jsem slyšela... City Hunter mě uchvátil hned při prvním dílu, kdy jsem opravdu nevěděla do čeho jdu. Ani jsem si nečetla recenze, ani neviděla trailery. Nic. A výsledek?? Stálo za to. Moje první Min Ho dorama. Nikdy na ni nezapomenu. Hlavně na bojovku v kuchyni. Dnes už legendární scénu, dokonce i pro Min Ha, který si jí v jedné Čínské show zopakoval a pamatoval si. :-)) Smekám.

Shineui (2012) (seriál)

Přesto, že se právě začal vysílat a blíží se do své poloviny a měla bych s komentářem počkat, jenže mám z Faith opravdu dobrý pocit. Užívám si to jako každou doramu. :-)) Moje třetí historická K-dorama zatím nezklamala. Výběr herců je na jedničku, zápletky také. Velice ostře sledovaná domáci dorama. Ani se nedivím, když Min Ho má opět po roce doramu. :D

Poseidon (2011) (seriál)

Hledala jsem akční doramu a Poseidon mi padl do oka. Choi Si Won jako bonus. Jedna probděná noc nebyla ztracená. Užila jsem si to, vycvičená z ATHENY a IRIS. Je sice pravda, že příběh chvílemi stál, přesto jsem čekala, kdy toho zloducha dopadnou. O zrádce a nové spojence nebylo nouze, láska tam byla, brekot taky. Co víc si přát?? Mokrých 5*

Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (seriál)

Po IRIS jasná volba. Nelituji, už první díl dal tušit, že se zde bude překonávat IRIS. Což se tvůrcům a hercům podařilo. Během dalších dvou dílů jsem začala bytostně nesnášet Yoon Hye In, dokonce i na konci jsem jí přála smrt. Zkoušela jsem jí chápat, sice se mi to podařilo, ale přesto nenalezla jsem k ní cestu... Zbytek už byl pro mé oko více dost a pro mé srdce také. Po zjištění, že tam hraje Choi Si Won moje K-popové srdce zaplesalo. OST bezchybný. Jasných akčních 5!!

Ailiseu (2009) (seriál)

O téhle doramě bych nevěděla, kdyby tam nehrál Choi Seung Hyun (TOP). Prvních pět dílů jsem ho tam chtěla pořád, ale jak se děj posouval a měnil bylo mi jasnější, že TOP není ten, koho tam víc sleduji, byli to Lee Byung Hun a Jong Joon Ho. Jejich přátelství bylo těžce zkoušeno. Za polovinou jsem jen čekala, kdy všechno vyjde najevo. V čem jsem měla pravdu a v čem ne. Jedna z nejlepších akčních doram, co jsem viděla. :-))

Radši kluci než kytky (2009) (seriál)

Dlouho jsem odolávala téhle verzi, ale po poté, co jsem viděla City Hunter jsem už déle nemohla odolávat kouzlu Lee Min Ho Oppa. Tak jsem jednoho dne začla značně nadopovaná kafem a energy drinkama a ukončila druhý den. Nelituji toho, že jsem obětovala skoro 30 hodin mého života. Musím říct, že odklad, který jsem měla se vyplatil. Mohla jsem dostatečně uznat Min Ho schopnost hrát a méně slintat nad Yoon Ji Hoo (Kim Hyun Joong). Ovšem odrazilo se to na závilosti na třetím členu F4 - So Yi Jung (Kim Bum). Opravdu se zde najde vše, co člověk potřebuje, napětí, lásku, humor, natvrdlost, skvělý OST, dávku akčnosti... Ze začátku jsem nesnášela kudrlinky co měl Mon Ho, ale pak začaly chybět. :-))

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974)

Z těch všech filmů s nimi, se mi tenhle líbí nejvíc. :-)) Ani nevím proč. Možná, že se u tohohle tolik nasměju. ;)

Tanburingu (2010) (seriál)

Nejvíce obdivuju hlavní postavy, že se museli dřít, aby se to naučili. O to tahle dorama je věrohodnější. Neměli žádné dvojníky, všechno odřeli sami. Poklona jim!! Proto mám Tumbling tak ráda. Výběr herců nemohl být lepší. :-))

Gaksital (2012) (seriál)

Možná to bude znít divně, ale lepší doramu jsem neviděla. Tolik se toho za těch 28. dílů stalo... nikdy bych nečekala, že tolik špatných zvratů se tam může vejít. Sice jsem měla představu, jak to skončí, a že Lee Kang To je ve skutečnosti dobrák, ale musel sloužit té špatné straně, aby se postaral o rodinu... Všem, kdo milují maskované hrdiny, co trpí pro jiné... mrkněte se na to. Uvidíte, že vám to učaruje jako mě.