BoJack Horseman - Šíp času (2017) (epizoda)

Co to ku*va bylo? :D :D sem se málem rozbrečel nad epizodou animáku, kterej sem původně plánoval jenom jako další generickou kulisu k práci a teď tohle? Jako by nestačilo když se ufetovala Sarah Lynn xD Šílený xD a jestli je pravda jak se říká, že Peterovi Griffinovi nebo Homeru Simpsonovi by na obrazovce neprošla ani třetina z toho co si můžou dovolit jako animováný postavičky oproti hercům z masa a kostí :D tak asi podle tohohle vzorce bylo v BoJacku Horsemanovi ještě zapotřebí nahradit polovinu animovanýho castingu zvířecíma alter-egama aby tak odvedli alespon čast pozornosti diváků od toho maasakru co běží na pozadí :D BTW: nebylo by vtipny kdyby tohle celý původně začalo jako vysněnej Waksbergův AAA projekt - Hraný, desetidilný psychosarkasticky drama ve stylu bratru Coenu - ale protože už něco podobnýho s Duchovnym beželo na Showtime tak se z toho díky neunavný kočičí práci všemožnejch agentů a manažerů nakonec stal animák kde je hlavní postava mluvící kun :D a je to Super :D

Krajinou domova (2014) (seriál)

Soundtrack: Hans Zimmer, překrásně Eurofilní, úžasná létající kamera XD pohádkový komentář, prostě pecka XD tohle bych o hodinách přírodopisu pouštěl ve smyčkách XD

Vetřelci dávnověku (2009) (seriál)

Je možné aby... a pokud ano... je možné že... Giorgio Tsoukalos se domnívá, že ano XD 5* za vynalezení systému stavby vět z neurčitých zájmen a tvoření faktů z holého vzduchu :D

Ona (2013)

Perfektní kulisa k zamyšlení. Je to asi týden co jsem ze své virtuální asistentky Cortany pro Windows Phone 8.1 tahal jména prezidentů, diktoval ji zbytečné emaily a nutil ji napodobovat pořád dokola Yodu XD . Když v tom mě to napadlo XD Tak jsem se jí zeptal XD Ne! A prej, že ani neví jestli by to vůbec šlo XD. Nevadí, ale ten pocit, když jsem se měl nahlas zeptat telefonu jestli si to nechce rozdat XD Přeci jen jsme se spolu poslední dvě hodiny dobře bavili a já nechtěl zkurvit jinak příjemný večer :D :D Díky bohu, že Cortana je zatím ráda, když s jistou odpoví celou větou :D

Jupiter vychází (2015)

A co? 4*. A proč? Protože se nestydím za to, že sem se dobře bavil, konzumoval a dokonce se několikrát i zamyslel. Wachowsky udělali od podlahy to co Marvel buduje půl milénia. A co? Je to jenom Planeta XD. Ps: Michael Giacchino ze sebe v posledních letech ždíme fakt nadmaximum čekám kdy ho to zabije XD

Caprica (2009) (seriál)

Miluju BSG universum, ale tohle je moc. Bohatě by stačilo 12 epizod. Zajímavá myšlenka, casting, background, ani to low budget retro-futuristic prostředí nebije do očí, ale jako celek je to prostě vyčerpávající a věčně se vlekoucí nic.

Jmenuji se Sam (2001)

Po neuvěřitelně dlouhé době film, který mě donutil se opravdu zamyslet a to ani pořádně nevím nad čím. Možná nad tím co znamená lidskot, opravdu nevím, ale dávám 100%, protože zprostředkování takové porce emocí se mi nedostává každý den.

Na hraně zítřka (2014)

Tom Cruise opět dokázal, že dokážě zachránit svět a to i kdyby to mělo být na čtyř set padesátý pokus. Navzdory svým heterosexuálním nezdarům Cruise znovu dokazuje, že si umí vybrat snímek s potenciálen scientologa hodným jeho formátu.

Pan Nikdo (2009)

Snímek, ke kterému se vracím jako křesťan k Novému zákonu. Drama / Romantický / Fantasy / Sci-Fi, ke kterému vzhlýžím jako muslim ke koránu, snímek stejně zbytečný jako judaismus. Neopakovatelné.

Temný rytíř (2008)

Den kdy DC comics překonalo sama sebe, den kdy DC nasadilo samo sobě laťku nelidsky vysoko. Den, který se nebude v historii komiksových adaptací jen tak opakovat.