Roman.Ticka

okres Frýdek-Místek
V červených číslech.

1 2 3 4 5 11 21 30 40
    • 24.9.2016  22:31

Pohádky tohoto typu mám tak nějak pořád ráda a pro muže typu Tarzan mám holt slabost, takže tak asi...😍🐒😚

• 24.9.2016  22:22
    Sousedi 2 (2016)

Všechno, ale trapnost nade vše, přesto tak nějak v rámci snesitelnosti🎉😗😵🌵

• 18.9.2016  20:16

Naprostá vizuální pecka. A když se fantazii meze nekladou?!...😉😋😎😗

• 17.9.2016  19:58
    Boj (2015)

Se ztrátami se počítá...

• 15.9.2016  08:18

Ano, nejvýstižněji zde "pasuje" slovo RUTINA a to ve smyslu, že se vesměs a po 1999krát potvrzuje...prožitá dětská traumata prolínající se do dospělosti a ne každému stačí tehdejší pomsta, jejíž přesah se tímto automaticky dostává do hrůzostrašné a morbidní patologie...Proto celkově slabší 3,5, ale s radostí přihodím za skvělé zúčtování Assada v závěru...tady nejde než souhlasit, fandit a hluboce si oddychnout!

• 12.6.2016  20:06

Solidní žánrovka podle mého gusta, tzn. efektní akční jízda téměř nepřetržitě s občasnými hláškami a fešáky v hlavních rolích. Butlerovi jsem věřila každou ránu, každý hmat. Co mě baví čím dál víc je nekompromisnost řešení terorismu bez ohledu na rasu nebo národnost. S nimi se holt nevyjednává 😉 👊 💣

• 4.5.2016  17:34
    Noc bezMoci (2015)

Nikdo není nedotknutelný možná, ale vlezdoriti a bezpáteřní obraceči kabátů se přizpůsobí každé době, každému režimu. Proto jsou asi ve vrcholné politice TI praví a nejlepší. Jinak naprosto unikátní psychosonda do lidských charakterů - přímo fenomenální výkon krásné Vericy Nedesky!! ☺Kino na hranici 2016

• 4.5.2016  17:27
    Saulův syn (2015)

Favorité bývají někdy velkým zklamáním, asi se nemá nic přeceňovat. Chápu dobře v rámci svých možností útrapy fašismu v koncentrácích, je dobře je neustále připomínat jako varování! Je jisté, že pobyt a život TAM člověka otupí, změní, jelikož nepřijde jen o základní potřeby, ale úplně o vše, zejména svou identitu a osobnost. Nějak ale od podobných filmů očekávám spíš organizaci záchranné akce v téměř nemožných podmínkách než honbu za zachování důstojnosti alespoň jednoho z tamních obyvatel, byť je již stejně mrtvý, jako všichni i ti živí. Nic proti tomu, ale v této konečné fázi je to už jen tělo, nemá cenu si nic dalšího namlouvat. Kino na hranici 2016

• 4.5.2016  17:20
    Agnieszka (2014)

Malá radost za první komentář zde k filmu, velká za pěkné dílko, umocněné dvojjazyčným doprovodem. Strastiplný osud vyvrženců ze společnosti a jejich těžký úděl na cestě nahoru či dolů vždycky chytne za srdce. Sice jsem nestihla položit otázku na konec filmu panu režisérovi, protože mi jel vlak, ale tak nějak není složité přijít na to sám. Nejlépe každý sám za sebe a skrz sebe sama. Kino na hranici 2016

• 1.5.2016  21:33
    Mallory (2015)

Chvíli mi trvalo než jsem "naskočila", ale postupně se mi před očima rozvinul těžký úděl ženské, která měla nějak víc smůly než ostatní. Plané řeči a slibotechny střídaly překážky řehtajícího šimla s citovými i fyzickými bolestmi v partnerství, což nikomu na optimismu nepřidá. Přesto je Mallory moc silná osobnost, a proto jí úpřímně fandím. Tvrdá realita je podána bez servítků, takže vznikla agitka nejen pro smažky, ale také úředníky, politiky a vlastně kompletní rodiny. Škoda jen, že zde nepadlo téma jejího dětství, tam někde je zakopaný pitbull. 🔨 😉 Kino na hranici 2016

• 1.5.2016  21:06

Český film občas zvedne laťku úrovně kvality a výsledek stojí nejen za zhlédnutí, ale taktéž zamyšlení. Tentokrát více než jindy(e) bylo příjemné sledovat nedobrovolné putování rodinného psa, nakolik zvládl porvat se s přírodními živly a neznámým prostředím, aby pak trauma netrauma stmelil člověčí rodinu s radostí sobě vlastní a bez nároku na odměnu, natož sebemenší vděk. 🐕 😎 Kino na hranici

• 25.4.2016  14:57
    Kolonie (2015)

Jsou to spíš lepší 3*, neboť podobných filmů, alias Vesnice, Rituál aj., na téma sektářské degradace osobnosti postavené na bázi strachu a utrpení, bylo natočeno dost a lépe. Takže nakonec za 4 díky napínavému závěru od akce "tunel" a samozřejmě kvůli sladké Emmě a neméně sladkému Danielovi.😘🍬

• 23.4.2016  21:51
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Hudbu miluju o tom žádná, vidět a slyšet staré většinou hvězdné pecky jakbysmet, ale že ten náš malý český rybníček má tolik dravých štik, mě dostalo. Opět se vrací známé - zlaté české ručičky. Už asi vím v čem je jinak problém - v nekvalitní logistice na tuti. Tady vše naprosto klape, kromě skvělých výkonů, včetně choreografie a poroty. Naši komedianti si u mě hodně šplhli, dokonce i Čvančarka je snesitelná. 😜 🆒 💫

• 22.4.2016  22:22

Každý příspěvek proti stádní nicotnosti stojí minimálně za 5* 👏 😋 ✌Scéna v hotelu: "Budu spát na gauči.. Aaa ale není tu gauč." 😆 💑

• 20.4.2016  19:57
    Terminátor (1984)

Klasika co snad nikdy neomrzí. Škoda jen, že se nedá teleportovat do jednoho z nejlepších let - 1984, kdy by teprve dnešní technikou zhýralý divák dokázal plně ocenit nadčasovost provedení tohoto průlomu ve svém žánru, právnickým výrazem řečeno - precedentu...😎💪☝🚀😉

• 8.4.2016  07:58
    Na jezeře (TV seriál) (2013)

Seriál se vyznačuje naprosto unikátní analýzou lidských charakterů, je to tak komplexní, až hmatatelné, navíc herecké výkony všech taktéž špičkové, mistrně propletený scénář nevyjímaje. Je to radost převeliká vidět, slyšet a cítit děj v tak širokém rozsahu, jak jen lidská mysl dokáže být nekonečně rozpínavá a všeobsahující. Víc takových seriálů, v tomto případě bych brala další série. Příklad za všechny: jiskření mezi Johnno a Robin je nejen eroticky elektrizující, ale každá jejich milostná scéna je všechno, jen ne navíc nebo zbytečná. ;-)

• 4.4.2016  18:50

Pro někoho možná zlatý střed, což sedí v případě věku obou protagonistů. Jinak je to jen další "hluboká" konverzačka cestou uličkami a místy Paříže. Když ale víc než děj sleduji rozdíly jejich vzhledu, je něco špatně! Aspoň napíšu na co jsem přišla: Ethan byl nejlepší ve 20 a 40 a Julia ve 20 a 30. 🚻

• 4.4.2016  18:45

Průměrný cestopisný průnik do středu jedné evropské metropole i duší dvou mladých bezstarostných lidí, snad jen trochu příliš znalých problematiky věci a rozumných vzhledem k věku i době. 😏 🙉

• 2.4.2016  09:51

Pravý britský břitký humor pěkně v černém natvrdo, open a najisto výstřel jedovatým šípem proti falši a pokrytectví způsobem velmi příznivým a potěšujícím...👍 😎 😂 😈

• 1.4.2016  22:39

Scéna v hotelovém pokoji byla fuckt psycho...větší rozdíl mezi Marsem a Venuší snad neexistuje! P.S. Jak košatá a rozvětvená je lidská mluva - museli jásat nejeden učitel či spisovatel, jen já ne - nejraději bych ji v tu chvíli smetla do hajzlu, kam ostatně úspěšně směřovala. 💩 😜 🎯 👎

• 25.3.2016  23:44
    Deadpool (2016)

"Šel bych s tebou, ale nechce se mi." Ať to beru z jakéhokoli pohledu, snahy vyvinout jistou dávku pochopení nebo alespoň táhnout s davem, nechce se mi 😜 💩👎

• 24.3.2016  23:08

Jak to tady hezky kecál rozvinul do několika vět roz(v)bitých, snaživý Leo se tak plazil, aby si konečně zasloužil vysněného naleštěného plešouna, až by se nad ním slitovala i božská veverka Božka a nakonec, aby svých devět životů nepřečerpal, mu ho z milosti dala. Né, že by si ho nezasloužil už tenkrát na západě v Titaniku, ale přece jen musel ještě dojít severní cestou přes východ na jih a dozrát k velkorysému odpuštění. Amen.

• 12.3.2016  22:06

Bratři jak se patří, za jejichž výkon by se nemuseli stydět ani Affleckové nebo Matt s Dejmonem. Teď vážně, musím přiznat že mě občas ta vole socka a smažka neskutečně srala, někdy oba braši, někdy všichni, ale stejně tak si České lvy plně zasloužili, jen na babičku zapomněli 😜 👍

• 11.3.2016  21:13
    Suburra (2015)

Ani nevím jak a přišel konec, tak to bylo strhující a napětím nervy drásající. Něco jako ruská ruleta - hlavní atrakce na drsné Sicílii, posunuté tak trochu na sever až někam k norským fjordům...Přestože oblíbený žánr, nemohu jít z důvodu až patologicky působícího zla výš, i když si to vysoká kvalita a prestiž provedení (ne)zasloužily.

• 6.3.2016  14:56

Nelze jinak...Tarantino je jen jeden...opět nezklamal...autentičnost doby a prostředí byla naprosto hmatatelná a mrazivá až do morku kostí a ztuhnutí hektolitrů krve...😜👍👻🔫

• 26.2.2016  23:11

Připojuji se k názoru uživatelky kaylin, už je na mě příliš tolik negativ a plytkého klišé. Zvláště z Ameriky, kde se rozpor bije za každým rohem. Jedině snad policista Dane Wells zvládl svůj part na úrovni rovné kvalitě, že bych ho okamžitě brala na pomoc a ochranu vně i uvnitř mého domu.😍👍

• 23.2.2016  20:50

Přestože uvnitř mne jsou rozporuplné pocity...něco jako neotravuj a snaž se být tím, kým jsi...a vo tom to právě je. Jelikož se učím mít alespoň 10% Gerdiny tolerance, nelze než ocenit minimálně herecké výkony a soudobou výpravu.

• 23.2.2016  08:15

V kompaktu to fungovalo, neboť každá, byť malinká snaha, se počítá. O to víc, pokud se tak děje na úrovni první (rodina) nebo druhé (škola) distance. "V mé třídě je četba poezie odměnou sama o sobě." Historická věta. K výbornému herectví potřebná nostalgie hudby, prostředí dané doby... A je jen krůček nasolit "A" všem bez rozdílu.

• 22.2.2016  07:37

Všecko bylo podivné, taková kostrbatá agitka na hloubku lidských předsudků a zdrojů traumat (v tomto případě dvě klíčové postavy). Jediné, co lze vyzdvihnout hodně vysoko, byly scény "sbližování" se dvou outsiderů v lese, kdy se vývoj děje nedal absolutně předvídat. Vynikající prostá a funkční terapie!! Naopak viníka smrti staré paní jsem tipovala dávno a je jen smutné, že zatímco jeden umíral osvobozen a s úsměvem na rtech, druhý svou strastiplnou cestu do zatracení teprve nemile nastartoval. Nástupem do policejního auta to v žádném ohledu nekončí...☻

• 20.2.2016  23:44

Skvělá severská vyvražďovačka ve stylu Coenových Farga se stylovým parte po každé jedné popravě. Chladný přístup všech přítomných, bez ohledu na jejich původ proložený zemitým humorem v prostředí věčného sněhu v situacích ad absurdum naservírovaný stejně přirozeně jak jej život běžné nabízí, získává na hodnotě a staví snímek hodně vysoko!

1 2 3 4 5 11 21 30 40