Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Animovaný

Recenze (1 215)

Dort (2014)

Anistonku myluju 😘 už dávno. V této dramatické rovině, kdy jsem se ani minutu nenudila, svůj status megahvězdy jen potvrdila. Krásně silný příběh, a co víc, dovolil mi na 2 hodiny naprosto zapomenout na ještě chmurnější realitu dneška. 👍😉💗

Svědomí (1948)

Každá doba má své a lamentace nad hroznou dobou v konfrontaci se soudobým pokrokem, má svou pravidelnou rotaci poplatnou aktualní situaci. Ovšem síla humanity a především hodnotového systému, se nedala přehlédnout, ba naopak nejen vtáhla do děje, ale mrazila v zádech stejně jako před 73 lety. Z čiré zvědavosti podívat se do minulosti na způsob života, vznikl velmi hodnotný a zajímavý zážitek. V dnešní absurditě naprosto nevídané... 👍😯☺️😷

Romantici (2010)

Nevím jak to skončilo... docela praštěnou story zazdil konec s bouřkou, která asi rozhodla o ničem. Děs😩🥸

Joker (2019)

Psycho jak Brno, ale přesto bravurně ukočírovaná a mistrně naservírovaná podívaná Jokera s výkonem hodným Oscara. Naštěstí už dnes všichni víme, že Joaquin a Plešoun jedno jest. Spravedlnosti bylo učiněno zadost hned dvakrát, bravo!! 🥳🤪🤡

Na nože (2019)

Crazy jako ostří, jen je někdy těžko rozlišit pravdu od falše, co je černé nebo bílé, protože je to vlastně barevné!? 😁🤔🤐😝🙂

plakát

Marie Terezie (2017) (TV film)

1. část za 4 2. část za 3 jako obvykle bohužel ;-(

plakát

Terminátor: Temný osud (2019)

Nářez parádní hezky po klasicku s vynikající Lindou a vtipným Arniem. 🤩😈👌❄️🔥