Ilicka

Ilicka

Pavlína Illíková

okres Opava
Studentka!?!

56 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 8.4.2008
  Brendan Fehr
  (herec)

  Brendan se narodil 29.10.1977 v kanadské Britské Kolumbii, v průběhu dětství se s matkou a sestrami často stěhoval, takže žil například ve Winnipegu a Manitobě. V mládí hrál hokej a plánoval studovat učitelství matematiky, současně si přivydělával jako model pro místní časopisy. V roce 1997 se vydal do Vancouveru navštívit… (více)

  • 14.1.2008
  Noah Taylor
  (herec)

  Tento australský herec se sice narodil v Londýně roku 1969, ale v pěti letech se s rodinou přestěhoval na předměstí australského Melbourne. Rodiče se rozvedli, když mu bylo 14, o dva roky Noah později odešel z domova a ze školy a přidal se k St. Martin's Youth Theater.

  K filmu se dostal právě přes tuto divadelní společnost. Pro… (více)

  • 5.1.2008
  Neil Jordan
  (režisér)

  Tento irský režisér se narodil ve Sligu 25. února 1950. Vychován byl v katolické víře, kterou ale postupně opouštěl. Vystudoval Dublinskou univerzitu, obory Irská historie a Anglická literatura. K filmu se dostal v roce 1980 při natáčení EXCALIBURu, kdy byl najat do tvůrčího týmu jako asistent skriptu. Filmový svět mu učaroval… (více)

  • 11.12.2007
  Aaron Stanford
  (herec)

  Narodil se v Westfordu v Massachusetts 27. prosince 1976. Vystudoval Rutgers University Mason Gross School of Arts. Hereckou kariéru započal na prknech divadla svého rodného města, poté spolupracoval s London Academy of Theatre. Ve filmu debutoval roku 2002 ve filmu CUCÁK, kde se jeho mladého hrdinu pokoušela sbalit Sigourney… (více)

  • 11.2.2006
  Karen Cliche
  (herečka)

  Karen se narodila v Québecu v Kanadě, ale kvůli povolání otce, který byl vojákem se v dětství často stěhovala, mimo jiné i do Německa. Po rozvodu rodičů zůstala s matkou v Montrealu, kde ve škole navštěvovala hodiny herectví. Ačkoli úspěšně účinkovala v mnoha divadelních představeních, nikdy si nepřipustila, že by se mohla… (více)

  • 11.2.2006
  Liesel Matthews
  (herečka)

  Tato rodačka z Chicaga pochází z bohaté rodiny majitelů sítě hotelů Pritzkerových. Umělecké jméno si změnila z Pritzker na Mathews podle křestního jména svého bratra, aby předešla sporům rodičů o jméno uvedené v titulcích Malé Princezny. Její otec po rozvodu trval na jméně Pritzker a matka na novém jméně Pritzker-Bagley.

  Její… (více)

  • 11.2.2006
  Eliza Bennett
  (herečka)

  Tato mladá angličanka pojmenovaná po hrdince Pýchy a předsudku se narodila roku 1992, avšak na kontě má už několik zajímavých rolí. Odmalička se věnovala herectví, především ve školních představeních. Ve filmu se poprvé objevila ve svých 10 letech, a to v seriálu „RESCUE ME“. První větší roli si zkusila o dva roky později v… (více)

  • 11.2.2006
  Mara Wilson
  (herečka)

  Narodila se v Los Angeles roku 1987. Již v pěti letech se po vzoru svého bratra objevila v několika reklamách (Texaco, Bank of America) a seriálu MELROSE PLACE. Zaujala filmaře a získala roli dcerky Robina Williamse ve filmu MRS. DOUBTFIRE. Film slavil velký úspěch a díky němu byla šestiletá Mara obsazena do hlavní role… (více)

  • 11.2.2006
  Martin Henderson
  (herec)

  Narodil se v roce 1974 na Novém Zélandu, kde se ve věku 13 let poprvé objevil v lokálních televizních seriálech a filmech ("SHORTLAND STREET"). V roce 1995 se přestěhoval do Austrálie, kde si hned zahrál epizodní roli v seriálu "SWEAT", následně získal hlavní roli v "BIG SKY".

  Jeho první čistě filmovou rolí byla vedlejší úloha… (více)

  • 11.2.2006
  Marlon Wayans
  (herec)

  Narodil se v New Yorku 23. července roku 1972. Pochází z početné rodiny 10 sourozenců, z nichž jsme na filmovém plátně mohli vidět Damona (POLICAJT Z BEVERLY HILLS, POSLEDNÍ SKAUT), Keenena Ivoryho (SCARY MOVIE: DĚSNEJ BIJÁK), Kim (JŮ, VONA JE CHLAP) a Shawna (SCARY MOVIE 1,2). Všicni Wayansovi se objevili ve filmu DOSTANU TĚ… (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace