sehe

Lia P.

Slovensko

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 5.2.2018  22:08

Jessica Chastain brilantne zahrala mrchu,ktorej som úplne uverila chladnokrvnú bezcitnost.V závere .......fakt skvelé

• 30.1.2018  22:01

Malé ľudské príbehy.Krasne vyrozprávané.Človečina to je to slovo

• 5.10.2017  21:50
    CE.ZA.AR. 2017 (TV pořad) (2017)

Scéna pekna,architekti sympataci,diela zaujímavé,ale prečo musí potrhlí Sajfa dehonestovať ten vecer.Architekti urcite vedia,kedy tlieskať aj bez neustáleho Sajfovho vyzvania k veľkému potlesku.No a narážka na manželské pary?V podstate sa chudák Sajfa predviedol,aky je trápny

• 20.9.2017  00:52
    Nina (2017)

Film nekomercny,ale reálny.Depresia ostáva po vzhliadnuti.V podstate su vsetci traja nešťastnými,nikto neťaží zo situácie.Na záver nam mohlo byt ponúknuté riešenie .Kamera a hudba a civilne herecké výkony sa mi páčili.zeriavnik a pumparka velmi dobre spolu sadli.

• 27.7.2017  00:38
    Dunkerk (2017)

Ako sa zúčastniť operácie Dynamo?Sadnite do kresla v Imaxe.Nolan nam dal tu možnosť sa ocitnúť v 1940 v Dunkerque a prežiť peklo.Pri evakuácii sa potopilo 6 britských a 3 francúzske torpedoborce.

• 4.6.2017  21:23
    Mělčiny (2016)

Chudák žralok,toľko sa namakal,a tak blbo skončil.Neubrzdil.Aspon pekna scenéria,ked uz film o ničom.

• 20.3.2017  20:46

Prečo ma rozsekal čínsky Tichý výkrik na kusy?Pretoze tak čistý a úprimný vzťah medzi krásnymi a mimoriadne sympatickými ludmi sa v prostredí horskej dediny vybrusi do naozaj drahého diamantu.

• 19.3.2017  23:49

pateticnost patri k ruskemu filmu,ale v kombinacii s gycovym obrazom,naivitou,hudbou,ktora je fajn,ale s videnym obrazom nesedi,robi z hrdinky zeny ostrelovacky,akusi pjeknu sem tam umazano zakrvaveno zraneno neznicitelnu gerojku

• 16.2.2017  21:37
    Souboj na špičkách (TV film) (2016)

Slabučké,ale hodnotím 2*za to,ze v skutočnosti je ten boj ci neuznávanie sa navzájom medzi klasikarmi a modernistami prítomný.Hlavny je jednoznačne radosť z pohybu a tanca.

• 12.2.2017  23:24

Film skôr o špine v politike,lepších rodinách,právnikovi,ako o špine v eskortnych agentúrach,ktoré tie persony z lepšej spoločnosti využívajú.

• 12.2.2017  21:35

Dostatočne akčné a ani záverečný happyend nevadil.Take fajn.

• 11.2.2017  20:18
    Benny a Joon (1993)

Perfektný Johnny Depp.Ukážka,ze uz v mladosti vynikal,teda skvelým hercom sa treba narodiť,lebo naučiť sa to urcite nedá.Velmi milý film.

• 11.2.2017  00:18

Modry anjel očami dcéry,priateľov,vnuka.Fascinujuci pohlad na zrodenie a pád veľkej hviezdy.

• 8.2.2017  20:49
    Paterson (2016)

Ako sa dá všednosť poeticky dat na plátno

• 31.1.2017  22:09

Príbeh pekny.3 a pól *

• 26.1.2017  16:06

Excelentný severský film o neznášanlivosti a rasizme,kde v nádhernej prírode žijú uz 5000 rokov ludia v súzvuku s nou.Samovia,ale čelili v 30tych rokoch opovrhovaním.Náražky na ich maly mozog,smrad a neschopnosť robiť nic iné iba chovať soby,podrobovali ich výskumu atd.Mlade samske dievča sa chce vymaniť z pre ňu určenej budúcnosti a ide za svojim snom študovať a byt učiteľkou.Herecky výkon výborný.

• 20.1.2017  21:06

Na tie veľké mená celkom nezáživno-unilý dokument.Cohen je pán,či bohužiaľ bol pán a s Cavom,U2 to celé mohlo vyznieť celkom inak

• 19.1.2017  20:51

Film čisto na efekt.Umelé scény bez hĺbky.Pozeralo sa na to,ale nic to nedalo a uz vôbec nezanechalo.Mozno iba modré Craigove oči

• 12.1.2017  21:58
    Tanečník (2016)

Výnimočný tanečník,aky sa narodí raz za dlhy cas.Nurejew,Baryshnikov.Sergej Polunin dostal skvelý dokument o svojom nelahkom živote mimoriadne talentovaného chlapca z Ukrajiny,ktorý aj vdaka celej rodine rozprchnujucej sa po zárobkoch na štúdium baletu malého Sergeja neustál celkom odlúčenie od rodiny a v mimoriadne mladom veku odchádza zo scény

• 2.1.2017  23:57
    Chorus Line (1985)

Bezkonkurenčný Američania v muzikály

• 1.1.2017  22:43
    Suburra (2015)

Vdaka Suburre(inak výborný film) som objavila skvelú hudbu M83.vesmirno-nadpozemska

• 24.12.2016  00:54
    Športovec roka 2016 (TV pořad) (2016)

Dost bolo uz Nuneza a dvoch radobyvtipnych moderátorov.Mame skvelých športovcov,tak si zaslúžili nieco viac.Chybala noblesa.Dostali sme vtipnejsi vyhráva.

• 14.12.2016  20:21
    Adidas versus Puma (TV film) (2016)

Príbeh hodny filmového spracovania.Adidas versus Puma,veľké firmy vznikajúce v ťažkej dobe.Pre mna informačne zaujímavé a i spracovanie TV filmu oceňujem.Ak tie 3 pásiky Adidasu vznikli takouto formou,ako vo filme,tak zaujímavé zistenie.

• 6.11.2016  15:16

Made in France pre mna šokujúce pozeranie filmu dnes po teroristických útokoch v Paríži,ktorý akoby presne predpovedal to čo sa stane po natočení filmu.Hroza

• 5.11.2016  19:27
    Ten jediný (1999)

V takom daždivom tmavom jesennom podvečernom dni sa dánska komédia od SUsanne Bier hodila úplne a hlavne aj poskytla možnosť pousmiať sa a vychutnať si Papriku.

• 28.9.2016  23:35
    Sonny Boy (2011)

Silné.Ved je to tu stale.Rasizmus.

• 17.9.2016  23:34

Este aj typologicky sa tak dokonale strafit výberom Toma Hanksa do role pilota Sullenbergera,ktorý sa v závere filmu sám ukáže je naozaj perfektné.

• 6.9.2016  23:10

Jednou si dole jednou nahoru.Velmi ma to zaujalo.Vsetky tie dobové fotky a ukážky.Ako sa staval Barandov a jeho terasy.Rozpravanie a spomínanie samotnej Baarovej pokladám za fantasticke čosi,ze to režisérka zdokumentovala.

• 17.7.2016  23:09

Skor tema,ako rezia sa u mna hodnoti vysoko.Redford sa vzdy angazoval a to spolu s jeho herectvom je velke plus.Krasny clovek

• 3.7.2016  20:31
    Hudobníci (TV seriál) (2014)

Vladimír Godar 5* výborná kamera

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17