Vodní svět (1995)

Hovadina strašna.Kevin Costner staby akýsi tarzan so ziabrami a plavacimi blanami.

Showgirls (1995) odpad!

Niekedy treba absolútne vypnúť a v tom prípade je Showgirls to pravé.Dopozerala,ale myslím si svoje.Pruderna Amerika,ktorá zatkne i cikajuceho mladého muža za odhalovanie sa na verejnom priestranstve,tu predvádza chorý svet,pozlatko Las Vegas.

Dosky 2014 (2014) (pořad)

Vtipne,vydarené odovzdávanie dosiek a pre mna objav Genius Locci

Bezva chlap (2010)

Nejaká vrazdicka,nejaký odpudzujuci sex a napriek tomu sa na konci severskeho Bezva chlapovi usmievam.

Bílé dlaně (2006)

Silne štyri i za to,že som tiež pocitovala tu bolesť malého 10 ročného maďarského gymnastu,ktorú mu sposobovala náročná a tvrdá gymnastika na naradi,ale hlavne brutalny,komunistický tréner.Biele dlane plynu pomaly,no maju množstvo zaujímavých strihov,prelinajuc rôzne obdobia hlavného hrdinu s výbornou hudbou a hercami z nie zrovna známeho športového prostredia gymnastiky.Scéna pri nastupoch na čiaru s malými chlapcenskymi nohami je brutal.

Případ Wagner (2013) (TV film)

Dozvedela som sa zaujímavé informácie z Wagnerovho života.To,že bol antisemita,vieme všetci,ale to ,že sa rad obliekal do ženských hodvabnych šiat,tak takéto pikosky som netušila.Avšak realizácia dokumentu bola pre mna trochu smiešna.

Hodiny (2002)

Filmový skvost aj na druhé vzhliadnutie najvyššie hodnotenie.

Fair Play (2014)

70% Priklonila som sa k 4 hviezdam,kvôli realistickemu zachyteniu tej nestastnej doby.