Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Dokumentární
  • Akční
  • Dobrodružný

O mně

Říkávám o sobě, že jsem odkojený televizí, podotýkám tou "komunistickou", a jsem na to docela hrdý, protože si myslím, že české pohádky a filmy pro mládež byly dost dobré. Asi je výhrou, že tehdy ještě nebyl net, kdo ví, čím bych byl odkojený v tomto případě.

Jsem tu hlavně kvůli lepšímu upamatování toho, co jsem už viděl. Párkrát jsem se o to pokoušel různými tabulkami, ale tady to asi bude nejsnadnější. Láká mě také tento svět informací, názorů...

Rozhodně nejsem filmový odborník ani fajnšmekr, v hodnocení filmů se řídím bezprostředním účinkem, ale nepovažuji se za primitivního konzumenta. ;p

Film obdivuji jako souhru obrazu, pohybu, slova a hudby, která může být geniálně "výživná". A chození do kina, alespoň třeba do Artu v Brně, považuji dnes za podobně vysokou kulturu jako chození do divadla před dvaceti lety.

Co se hodnocení filmů týče, neexistuje jeden správný vkus, objektivní posouzení, ale vždy relativní, v relaci k něčemu a k někomu. Navíc asi většina zdejších členů podobně jako já hodnotila alespoň prvních 200 filmů dost zpětně v čase zhlédnutí, tedy pramálo bezprostředně.

Ovládací panel
2 body

Reklama

Reklama