Skip

ICQ: 176705465
Skype: natt74

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 67 89
    • 26.3.2016  13:28

Příběh je to sice dost blbý, ale na druhou stranu zas není úplně blbě natočený. Takže je to takové rozporuplné něco o tomhle filmu napsat. Ty tři ženský jsou často na odstřel, ale jsou i dobře zahrané. No, koukněte sami a uvidíte. Nebo nekoukejte a ono se vůbec nic nestane, o nic zásadního určitě nepřijdete.

• 26.3.2016  13:08

Docela dobrý romantický film. Je jasné, jak to dopadne, a tak je otázka, jak k tomu dojde. Ne že by šlo o něco super originálního, ale přesto je to v pohodě koukatelné. Prostě vcelku jednoduchý film, který se dá slupnout jako malina, která dozrála tak akorát, aby chutnala... Někdy to stačí.

• 26.3.2016  12:59
    Noe (2014)

Asi každý zná ten příběh o Noemovi a jeho arše. Tenhle film, to je hodně bezvýrazný guláš. Některé scény jsou docela dobré, ale je jich jako šafránu. Převládají ty zdlouhavé a nudné. Předloha by tu byla kvalitní a časem dostatečně prověřená, ovšem zpracovat se ji tentokrát moc nepodařilo.

• 26.3.2016  12:43

Takový obyčejný příběh natočený možná trochu přeslazeně, ale konec konců, proč ne. Nečekejte něco extra třeba jen proto, že máte rádi Audrey Tautou a nemuseli byste být zklamaní. A pokud ano, tak to opravdu není film pro vás, ale takových už jistě bylo a ještě bude.

• 26.3.2016  12:33
    Památkáři (2014)

Takový trochu jiný válečný film natočený podle skutečných událostí. Téma jistě velmi zajímavé, ale zpracování bohužel poněkud pokulhává. Za zhlédnutí však film určitě stojí.

• 26.3.2016  12:25
    Nepřítel (2013)

Film vyžaduje dost divákovi pozornosti. Na tom by nebylo nic špatného. Jenže odměna za tu pozornost je taková hodně průměrná, což je škoda.

• 26.3.2016  12:17

Když se zjančí umělá inteligence, je to více méně průser. Alespoň v představách filmařů. Kdo ví, co nás čeká v budoucnosti. Film je to celkem koukatelný, ale rozhodně nic extra.

• 30.1.2016  11:21
    Don Jon (2013)

Film o tom, že chlapi prostě čumí na porno a některý u toho honěj. Jo, je to tak. No a co? Kdo by z toho dělal vědu. Někdo asi holt jo, a pak je to hysterická kráva. Celkem pohoda film, který asi nesedne každému nebo spíš každé, protože je to poněkud machistické.

• 30.1.2016  11:11
    Doupě (2014)

Dobře natočená akce, nic víc. Takže komu to stačí, bude spokojen, komu ne, musí holt jít na něco jiného.

• 30.1.2016  11:05

Dost zdlouhavý a poněkud afektovaně zahraný film o části života Charlese Dickense. Prakticky nic mě nezaujalo a ke konci jsem se tak nějak více méně prozíval. Možná kamera byla docela dobrá, ale to je tak vše.

• 30.1.2016  11:00

Čtveřice zoufalců, která se sejde na jedné střeše s úmyslem nechat svá těla působení gravitace a ukončit tak svá trápení. A pak se rozhodnou jinak a dají si lhůtu, do které budou ještě žít, a co se děje do té lhůty, o tom je tenhle v klidu zapomenutelný, dost nudný film.

• 30.1.2016  10:51
    Dvojník (2013)

Když se vezme trocha Davida Lynche a Franze Kafky, to celé zabalit do George Orwella, máme velmi lákavé ingredience. Jenže to je asi tak všechno. Výsledkem je zde hodně řídký pudink s pachutí čehosi promarněného. Ale co to bylo? Bůh suď.

• 30.1.2016  10:44

V tomhle filmu se dá koukat leda tak na spoře oděnou Audrey Tautou. Ovšem má-li někdo radši bujnější tvary, tak tam pro něj není vůbec nic.

• 30.1.2016  10:40
    NON-STOP (2014)

Pointa sice nic moc extra, ale jinak vcelku solidní akčňák, který nepostrádá napínavost. Jistě, je tam toho spousta, co už bylo viděno jinde, ale ono to zas až tolik nevadí.

• 30.1.2016  10:26

Mělo to švih a spád, nenudil jsem se a ono to někdy stačí. Prostě se kouknete na špionážní akčňák, který může být natočený blbě nebo dobře, a pak taky něco mezi, což je tento případ. Na předchozí filmy s Jackem Ryanem doporučuju nemyslet a nesrovnávat.

• 30.1.2016  10:18
    Lincoln (2012)

Zpočátku jsem si říkal, že je to pořád jen o politických řečech, které mi toho moc neříkají, a nebyl jsem si jistý, jestli těch 150 minut zvládnu. Jenže ono mě to začalo víc a víc pohlcovat, jak film stále gradoval a nakonec to bylo dost napínavé i přesto, že jsem věděl, jak to dopadne. Nevím, jak se jim to podařilo, ale u mě teda Lincoln ve výsledku hodně zabodoval.

• 24.1.2016  11:08

Je to zvláštní, ale navzdory tomu, kdy a kde se film odehrává (2. světová válka, Německo), jsem měl pocit, jako bych sledoval nějakou pohádku. Jistě, nijak rozjásanou a veselou, ale přesto to na mě tak působilo, i když téma také nijak pohádkové nebylo. Ač se nejedná o nějaký extra dobrý film, přesto je to vcelku příjemně strávený čas.

• 24.1.2016  10:59

To, co fungovalo ve filmu 300: Bitva u Thermopyl, bylo tady už nudné a okoukané. Sotva jsem film dokoukal a málem jsem se uzíval.

• 24.1.2016  10:29

Krásně barevný, barvitý a místy roztomile kýčovitý (nemyšleno pejorativně) je tenhle film plný jakési hravosti, která mě jako diváka udržovala v příjemné náladě. Všechno tam kupodivu perfektně funguje, ač by si člověk řekl, že se to musí zhroutit jak domeček z karet. Nic takového. Jen další a další povedená scéna a uspokojení z viděného.

• 24.1.2016  10:18

Žádné veledílo není tenhle zlodějský film s komediálními prvky, rozhodně se nestane klasikou žánru. Ale také to není tak úplně zapomenutelné a nudné béčko. Jde o lehce nadprůměrný film, který se dá v pohodě zhlédnout a nemít pocit ztraceného času.

• 23.1.2016  12:26
    Já, robot (2004)

Film se jmenuje stejně jako velmi dobrá Asimovova kniha, ale nelze ho brát jako adaptaci. Spíš je jen inspirován. Jako sci-fi plná akce funguje dost dobře. Kdo by čekal víc, bude zklamaný.

• 23.1.2016  11:46
    Philomena (2013)

Philomena je film o jedné z mnoha objetí tzv. Mariánských domů, katolických institucí, kam byly zavírány svobodné těhotné ženy. Zde žily pod dohledem jeptišek, porodily, a pak bylo jejich dítě dáno k adopci, většinou bohatým rodinám za nemalý peníz. A to se dělo ve 20. století, poslední Mariánský dům byl zavřen v 90. letech. Takže jsem se zase slušně nasral na katolíky. Film je to docela dobrý, zručně zrežírovaný a s přehledem zahraný.

• 23.1.2016  11:36

Zatímco režie bratrů Coenů je prakticky rutinérsky bezchybná a nemohu proti ní říct ani popel, tak mě tentokrát zcela minulo téma. Nemám nijak zvlášť rád folk, takže mě tyhle strasti folkového zpěváka s kytarou nijak zvlášť nebraly. Na rozdíl od většiny ostatních coenovských filmů, tenhle mě nedokázal ani zaujmout, natož pohltit.

• 23.1.2016  11:26

Paní Traversová, autorka Mary Poppins, byla docela nesnesitelná, ale kdo by s ní nesympatizoval, když si nechtěla nechat Hollywoodem zmršit svoji úspěšnou dětskou knihu. Ema Thompson ji zahrála velmi dobře a i celkově na mě film dost zapůsobil. Rád si ho po nějaké době zase zopáknu.

• 10.1.2016  13:42
    Byzantium (2012)

Pro mě možná trochu překvapivý upírský film. Nic moc jsem nečekal, ale ono to vůbec nebylo špatné. Mělo to hlavu a patu, atmosféra mě dokázala vtáhnout a i když byl ten příběh v podstatě jednoduchý, přesto jsem ho rád sledoval.

• 10.1.2016  13:31

V podstatě jde o romantický film, který ale byl (možná rafinovaně) pojat jako malé velké drama. Jde o to, kdo na to skočí. Já to slupnul i s navijákem a vůbec mi nevadilo, že to byla pořádná bouda. Takže každému, co jeho jest, jeden odsoudí, jiný vychválí.

• 10.1.2016  13:20
    Kolonie (2013)

Film, který je prostě tím, čím je. Obyčejným postapo bijákem, na který nebylo moc peněz a přesto je výsledek v pohodě koukatelný, má atmosféru, spád, nenudí a všechno v něm šlape tak, jak má. Takovým filmům fandím.

• 10.1.2016  13:12
    Pot a krev (2013)

Tahle komedie, která snad byla podle skutečných událostí, mě prakticky vůbec nebavila. Sem tam nějaký ten vtípek, který mi posunul koutky úst nahoru, ale to bylo všechno. Ani po režijní stránce nic moc, spíš průměr. Od Michaela Baye bych čekal víc.

• 10.1.2016  12:13
    Koleje osudu (2013)

Téma vyrovnávání se s těžkým psychickým traumatem z války natočené podle autobiografické knihy bylo velmi silné. Problém ale je, že film jaksi nedokázal využít toho, co se zde nabízelo. Ne že by to bylo vyloženě špatné nebo nudné, ale tak nějak to jen plavalo po povrchu. Ne a ne diváka vtáhnout.

• 10.1.2016  11:38
    Nejlepší muži (TV film) (2012)

Téma filmu bylo pojato tak, že se film vyznačuje jistou plochostí, ale ono to ve výsledku nijak zvlášť nevadí. Nekonaly se sluzopudné, rádoby melodramatické scény, k nimž by to celé mohlo svádět, což považuji za velké plus. Naopak tomu dodalo šťávu spíše lehce humorné pojetí. No a Eddie Marsan se předvedl v pro mě zatím nejlepší roli, v jaké jsem ho doposud viděl. Doktor Guttmann mu vyloženě sedl.

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 67 89