Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi
  • Thriller

Recenze (2 651)

plakát

Jedna za všechny (2014) 

Příběh je to sice dost blbý, ale na druhou stranu zas není úplně blbě natočený. Takže je to takové rozporuplné něco o tomhle filmu napsat. Ty tři ženský jsou často na odstřel, ale jsou i dobře zahrané. No, koukněte sami a uvidíte. Nebo nekoukejte a ono se vůbec nic nestane, o nic zásadního určitě nepřijdete.

plakát

Krásné lži (2010) 

Docela dobrý romantický film. Je jasné, jak to dopadne, a tak je otázka, jak k tomu dojde. Ne že by šlo o něco super originálního, ale přesto je to v pohodě koukatelné. Prostě vcelku jednoduchý film, který se dá slupnout jako malina, která dozrála tak akorát, aby chutnala... Někdy to stačí.

plakát

Noe (2014) 

Asi každý zná ten příběh o Noemovi a jeho arše. Tenhle film, to je hodně bezvýrazný guláš. Některé scény jsou docela dobré, ale je jich jako šafránu. Převládají ty zdlouhavé a nudné. Předloha by tu byla kvalitní a časem dostatečně prověřená, ovšem zpracovat se ji tentokrát moc nepodařilo.

plakát

Prostě spolu (2007) 

Takový obyčejný příběh natočený možná trochu přeslazeně, ale konec konců, proč ne. Nečekejte něco extra třeba jen proto, že máte rádi Audrey Tautou a nemuseli byste být zklamaní. A pokud ano, tak to opravdu není film pro vás, ale takových už jistě bylo a ještě bude.

plakát

Památkáři (2014) 

Takový trochu jiný válečný film natočený podle skutečných událostí. Téma jistě velmi zajímavé, ale zpracování bohužel poněkud pokulhává. Za zhlédnutí však film určitě stojí.

plakát

Nepřítel (2013) 

Film vyžaduje dost divákovi pozornosti. Na tom by nebylo nic špatného. Jenže odměna za tu pozornost je taková hodně průměrná, což je škoda.

plakát

Transcendence (2014) 

Když se zjančí umělá inteligence, je to více méně průser. Alespoň v představách filmařů. Kdo ví, co nás čeká v budoucnosti. Film je to celkem koukatelný, ale rozhodně nic extra.

plakát

Don Jon (2013) 

Film o tom, že chlapi prostě čumí na porno a některý u toho honěj. Jo, je to tak. No a co? Kdo by z toho dělal vědu. Někdo asi holt jo, a pak je to hysterická kráva. Celkem pohoda film, který asi nesedne každému nebo spíš každé, protože je to poněkud machistické.

plakát

Doupě (2014) 

Dobře natočená akce, nic víc. Takže komu to stačí, bude spokojen, komu ne, musí holt jít na něco jiného.

plakát

Vášeň mezi řádky (2013) 

Dost zdlouhavý a poněkud afektovaně zahraný film o části života Charlese Dickense. Prakticky nic mě nezaujalo a ke konci jsem se tak nějak více méně prozíval. Možná kamera byla docela dobrá, ale to je tak vše.