• Thriller

Zlaté dno (1942)

Nejen že mě tahle skvělá komedie pobavila, ale dokázala mě místy i dojmout, a to se mi zatím u žádného jiného Burianova filmu nestalo.

Nejlepší člověk (1954)

Velmi trefná satira. Když tak koukám na dnešní zastupitele, tak se toho moc nezměnilo, spíš vůbec nic. Všichni ti herci si své role zahráli opravdu s chutí a je radost se na ně dívat.

Nevěrná (2007) odpad!

Dost slabota, navíc nudné a herci dost hrozní.

My dvě (2007)

Docela zábavné, především ta anketa, ale že by to byl nějak dobrý film, to ne. Ale je fajn, že si holky umí udělat srandu samy ze sebe, což je vlastnost k nezaplacení.

Modern Art (2007)

Taková malá blbůstka, ale docela slušně jsem se díky těm dvěma "znalcům" moderního umění pobavil.

Anička (2006)

Z toho filmu docela mrazí v zádech. Musím říct, že tohle se opravdu povedlo.

Milionář z chatrče (2008)

Tak tohle je těžce přeceněný film. Zrovna jemu padají otázky, díky nimž se my dozvídáme, kde a jak vyrůstal, a na které tedy odpovídá správně, pak pomůže náhoda...a otázka za 20 milionů by měla být spíš na rozjezd. Po formální stránce je to docela dobré, dobrý střih a kamera, ale obsah je plytký a herecké výkony dost bezvýrazné. Prostě doslova mnoho povyku pro nic.

Mučedníci lásky (1966)

Tak mě tenhle podivný povídkový film zcela spolehlivě minul. Jestli bylo co chápat, tak jsem nepochopil. Byla to jedna velká nuda.

Osud (2007)

Docela příjemný filmeček.