Ramirez85

Ramirez85

Pítrs H.

okres Jihlava
Boogeyman

homepage
Twitter: Ramirez0716

52 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40
  • 14.10.2017  21:13
  Smrtihlav (2017)
  ***

  Dalo se to natočit dvěma způsoby- buď seriózně, kde by atmosféru tvořily samotné pohnuté dějiny, anebo na sílu, na první signální. Bohužel Frantíci s anglickými herci v rolích Čechoslováků a Němců to natočili druhým způsobem (až se nechce věřit, že tohle není hollywoodský film). Jason Clarke se na roli Řezníka z Prahy hodí jen o něco lépe než Kenneth Branagh (tudíž pořád vůbec (sakra, filmaři, víte vy vůbec, jak Heydrich vypadal?)), no a zbytek ansáblu tu už jen tak přicmrndává, aby se neřeklo (včetně mojí oblíbené Rosamund Pike, která tu aspoň měla takové, ehm, hezké scény... :-). Hodně slabé tři hvězdy, jedna pak speciálně pro Jacka O'Connella a spol. za zpěv československé hymny... Anthropoid je jinde.

  • 13.10.2017  21:10

  Děcka, tak vono se jim to podařilo i napotřetí... Opičí trilogie je poctivá filmařina a o tomto díle to platí obzvlášť, konečně se našel někdo, kdo má koule na to, postavit se současnému nablblému blockbusterovému stylu a natočit si film tak, jak sám chce. Planeta opic je samozřejmě mainstream jak vyšitej, ale mainstream co má hloubku a (beze srandy) nějaké to poselství. A to v dnešní době není málo. K filmu samotnému těžko něco dodávat, pokud se vám líbily předešlé dva díly (hlavně tedy Úsvit), u Války si budete vyloženě rochnit. A postava "Bad Monkey" aspiruje na nejzábavnější charakter filmového roku 2017! A to jsem tu ještě nezmínil neskutečnou práci animátorů a taky krásný soundtrack... Jediné, co mě trošku zamrzelo, byl konec- páč jsem pořád doufal v nějaký odkaz na klasickou Planetu opic (chápete, záběr kamery do nebe... do vesmíru, a tam vesmírná loď a na její palubě Charlton Heston...). Na druhou stranu o takovéto trilogii se původním Opicím mohlo nechat jenom zdát. A ještě jedno- Koba, ten opičí zasran, chyběl mi tu, synek.

  • 7.10.2017  22:09

  Strukčně- herci do jednoho sympaťáci (u kterých vás bude i mrzet, že někteří z nich zkapou), navíc herci, co umí hrát (jasně, druhej De Niro nebo druhá Streep nehrozí, ale zároveň to nejsou žádný... hérečky :-), příběh (legenda) zajímavej, příběh, co krásně odsejpá, hudba mrazivá, gore (jop, měl jsem tu lepčejší, necenzurovanou verzi) vychytaný (tohle že byl rok 1981? No shit, gore lepší než v půlce současných krváků). A to nejpodstatnější- atmosféra? Pff, tohle je vysoká škola hororové atmosféry. Takhle má vypadat slasher, kurde.

  • 7.10.2017  12:19
  6 Days (2017)
  ****

  Natočeno britským způsobem- tedy bez srdcervoucích scén a půlhodinových patriotických keců. Někomu se pak může zdát, že je film chladnej a bez emocí. Ale mně tenhle styl, mnohem realističtější styl, prostě vyhovuje víc a má na mě i větší dopad. 6 days je natočeno podle skutečných událostí, co se v Londýně staly léta páně 1980, ale "díky" současnému stavu ve světě je vlastně neskutečně aktuální. Bell výtečnej, Strong jakbysmet, jo, takhle má vypadat film o terorismu.

  • 6.10.2017  21:57
  Leatherface (2017)
  *

  K nový Kožený tváři jsem přistupoval s předsudky, to přiznávám, páč Hooperův originál beru jako jeden z nejlepších hororů všech dob. Jenže co s chudákem Leatherfacem udělala ta dvojka žabožroutů, to se jen tak nevidí. Jasně, snaha o originalitu a po všech těch dílech a remacích snaha o to natočit to jinak a blablabla. Jenže tohle s Texaským masakrem nemá ani zbla společného! Sám mladej Sawyer je tu jaksi jakoby navíc, celej příběh se točí okolo dvojice, která mi ale byla naprosto a úplně u prdele. Ne, tohle je prostě bullshit, kterej se s (povedeným) remakem z roku 2003 nemůže srovnávat, o geniálním originálu ani nemluvě. A to závěrečný rozuzlení, že Ispoiler!I Sawyer není Sawyer?? Meh...

  • 6.10.2017  20:04

  A ono to jde, a né že né- i po sedmé to tomu zparchantělýmu zrzkovi zase zabíjí jedna radost, navíc ta jeho držka plastová je vostrá jako skalpel (který si tu taky přijde na své). Ono takhle- je to nelogická kravina, ale co do řitě čekáte od filmu, kde vraždí panenka? Navíc panenka z osmdesátých let? Na blbečka ostříhaná panenka z osmdesátých let? Tak vidíte. Navíc si Mancini tentokráte vyhrál i s vizuálem- sterilně bílé prostředí psychiatrické léčebny zasněžené bílým sněhem. To se to pak krví červená jedna radost (btw gore je tady fuckt f(mň)amózní). Já musím napsat, že za mě tenhle Kult dobrý, až nečekaně. A Fiona Dourif? Damn, už v Holistické detektivní kanceláři Dirka Gentlyho mě zaujala, a tady, hlavně na konci filmu... asi jsem se zamiloval. Kdo chce další díl? Já! Já! Já!

  • 6.10.2017  15:49

  Co to do prdele bylo? Když už nemít money, aspoň trochu dobré herce ani talent, nesnažila se točit svojí verzi Texaskýho masakru šmrncnutýho Michaelem, Jasonem a dalšími slasherovými hrdiny. Ono samotnej nápad, kdy ten cápek skáče ze stříbrnýho plátna, aby vykydlil ty nesympatický assholes, není úplně marnej, ale to provedení, achichouvej- to bolelo. Když už trash, tak aspoň přiznanej a netfářila se, že to myslela fážně! Jedna hvězda za snahu, ale od odpadu! to bylo !Takhle! blízko...

  • 3.10.2017  20:25
  To (2017)
  **

  Njn, tak To nakonec dopadlo přesně tak, jak jsem se obával... Ten film je pozérskej až hrůza, dobová atmosféra věrohodná asi tak jako v té sračce Stranger Things. Ono s tou atmosférou se To má navíc tak, že To vlastně ani žádnou atmosféru nemá, rejža se chtěl zalíbit a zavděčit současnýmu popcornovýmu divákovi, nenašel koule k tomu, natočit si To po svém, vykašlat se na soudobá klišé... ale vzhledem k těm šíleným tržbám, co má To na kontě, tak učinil asi dobře... byť na úkor... no atmosféry :-) Pennywise... ještě na začátku, ve scéně s lodičkou a utrženou hnátou, jsem si říkal a lebedil, že tu máme po delší době klauna, co je fuckt creepy. Jenže jak šla stopáž filmu, byl čím dál tím víc trapnější a uhozenější, ty jeho epileptický tanečky fuckt nemají šanci vyděsit. Závěr s levitujícími dětmi jsem už protrpěl se šňůrkou od balónku uvázanou pevně kolem krku... Aspoň, že To dítko, co jsem potkal chvíli před projekcí, a co si neslo krásný červený balónek (fakt, nekecám), mě dostalo do toho správného rozpoložení. Ale ani To nakonec nestačilo. Tak snad za dalších sedmadvacet let, až zas dostane To chuť na dětský maso... Sáhněte raději po knížce, je To sice bichle, ale stojí To rozhodně za... To :-)

  • 1.10.2017  21:48

  Zestárlo to (připojení internetu přes vytáčení pevné linky!!), ale nějakým zajímavým řízením osudu to pořád funguje- jako ten nejtypičtější teen-age slasher. Ale ten scénář... OMG, něco tak debilního jsem už dlouho neviděl, naštěstí je to ještě pořád na hraně mezi skutečnou stupiditou a zábavností. Dost tomu samozřejmě pomáhá obsazení- Robert "Freddy" Englund, Joshua "Dawsonův kámoš" Jackson, Tara "ta z Prciček" Reid, nebo Jared Leto. Hlavní hrdinka taky sympaťačka. Jen teda vraha odhalíte dřív, než stihnou zaschnout kapky krve první oběti. Ale o to tu snad ani nejde...

  • 1.10.2017  16:32
  Paddington (2014)
  ***

  Přestože jsem nebyl cílovka (páč nejsem dítě, jsem starej cynik), musím říct, že se mi tenhle ve všech směrech "čistý" film, ve kterým se nemluví sprostě, ani neteče krev (přestože jsem se párkrát přistihl, jaký by asi z toho medvěda byly steaky- jako sorry, ale chvílema byl ten plyšák děsně nesnesitelnej! :-), docela líbí, příjemný osvěžení. Navíc je to britský až na dno sklenice s pomerančovou marmeládou, což Ramirez, ten starej britofil, umí ocenit. Příběhově sice sladší a ulepenější než ta marmeláda samotná, ale who cares, je fajn, že i takovéto filmy mají v dnešní době místo. A ten Londýn... brilliant!

  • 30.9.2017  21:41
  Panoptikum (1981)
  ***

  Ale tak dalo se, první třetina sice nuda, kde postavy pronášejí nějaké repliky, ale vy se přistihnete, že slyšíte jen jakési "blablabla", ale jakmile Frankensteinovo monstrum sundá masku a ukáže svojí, ehm, pravou masku, začne se konečně něco dít, počet teenagerů se začne zužovat, holky začnou ječet... Přesto se z toho dalo vytřískat víc, to prostředí Panoptika k tomu vyloženě vybízelo. Ale závěr byl perfektní, TO je přesně ta osmdesátková atmoška, jak jí máme my, horror maniací, rádi.

  • 25.9.2017  15:02
  Vetřelec: Covenant (2017)
  odpad!

  Starej Ridley Scott si z nás musí dělat děsnou bžundu, protože po divným Prometheovi přišel ještě větší shit. Od dementního castingu (Danny fuckin! McBride? WTF?!), přes příběh jak od houfu nafetovaných opic, až po triky jak od retardů z Asylum. Ten film je tak neskutečně předvídatelnej, alieni tak neskutečně neděsiví a herci tak neskutečně toporní, až si budete skutečně přát, aby Scotta nějakej pravej alien zakousl a on už dal této kdysi kvalitní franšíze pokoj. S tímhle jdi, Ridley, do prdele. Bez pardonu.

  • 17.9.2017  17:53
  Ledová smrt (2006)
  **

  Slabý, od slasheru samozřejmě nečekám nějaký objevný děj a hluboce prokreslené charaktery, od slasheru očekávám bradavky a pořádně krvavej bodycount. Tady jsem se však nedočkal ani jednoho, postavy sice nejsou banda dementních otrapů, ty palce, aby přežily (což samozřejmě nepřežijou- ne, tohle fakt nebyl spoiler), jim i docela držíte, ale co je největší problém, je postava toho motherfuckera, co se je rozhodl naporcovat do zavařovaček. Ani tady jsem nečekal něco tak kultovního, jako jsou mistři v oboru, páni Michael s Jasonem, ale tady tenhle strejda? To jako fakt? Něco mezi zamrzlým Amundsenem a bezďákem. A to moc charismatický není... Navíc atmosféra zamrzla kdesi v těch zasněžených horách a samotné vraždičky jsou zábavné jak pondělní rána. Dvojka slibuje větší masakr, tak snad...

  • 14.9.2017  19:19
  Garth Marenghi's Darkplace (TV seriál) (2004)
  ****

  Seriál tak neskutečně osmdesátkovej, že nebudete věřit, že má jako rok vzniku číslovku 2004... Richard Ayoade je buď mimozemšťan, nebo bere sakra dobrej materiál, anebo je jednoduše génius (možná, že á, bé i cé je správně), pokud se vám zdál v Ajťácích jako mimoň, tak se podívejte na toto. Páč toto jste ještě neviděli. Každopádně seroš asi fakt jen pro fajnšmekry jak hororových haluzí, tak suchýho britskýho humoru (na některé by to mohlo být weird už až moc). Ale uznejte sami, kde uvidíte jakousi kulatou věc s obřím okem znásilňovat chlapa, jenž o pár chvil později porodí malou kulatou věc s obřím okem... Richardovo přehrávání a pohledy do kamery k nezaplacení. Jo, takhle mají vypadat pocty céčkovým hororům.

  • 9.9.2017  10:13
  Zilionáři (2016)
  ***

  Hessův divnostyl mi v Napoleonovi Dynamit vyloženě sednul, Jared nejen že natočil film o vidlácích z prdelákova, ale natočil ho stylem tak jiným, tak správně trapným, že se člověk smál od skvělých úvodních titulků (za hudby The White Stripes) až do konce. Velkou měrou mu ke trapné dokonalosti (a dokonalé trapnosti) pomohl herecký ansábl s Jonem Hederem a Efrenem Ramirezem (Vote Pedro) v čele.Jeho další snímek, Boží zápasník, se pak opíral o charisma Jacka Blacka. No a do třetice- Divnej týpek, film, kde byla trapnost dotažena na novou úroveň (pamatujete útočné jeleny?). O něco podobného se Hess snaží i v Zilionářích, bohužel buď už jeho styl humoru jaksi vyčpěl, nebo ho tentokrát nechali ve štychu samotní herci, kteří prostě nejsou dost... no trapní no :-) Přestože se o to Zach Galifianakis, s tím svým debilním účesem a pitvořením, snaží od prvního záběru. Kristen Wiig je až moc zlatá a Owen Wilson... Owen Wilson by se už měl odebrat do hereckého důchodu. Na druhou stranu klobouček rejžovi za to, že si jede pořád to svoje, přestože jsou jeho komedie fakt jen pro úzkou skupinu diváků.

  • 8.9.2017  16:03
  Megan Leavey (2017)
  ***

  Film od ženský, o ženský, pro ženský... Americkej patriotickej kýč jak bitch, Kate Mara je na rozdíl od svý ségry Rooney prostě herecký dřevo, co to tou hezkou tvářičkou nezachrání, Draco Malfoy se tam jen mihne (kromě Kate další castingovej přešlap), dějově je to nesmírně odfláklý, i když film trvá skoro dvě hodiny a na konci si všichni Amíci, s hot dogem v ruce, zatleskají a popláčou. Tak proč tři hvězdy? Pro jedinou opravdovou stár, toho chlupatýho šikulu, kterýho bych nejradši adoptoval taky. Opravdové Megan Leavey však velký respekt a úcta.

  • 4.9.2017  16:30
  Život (2017)
  *

  Takhle neoriginální kousek jsem už teda hoodně dlouho neviděl, rejža je posranej strachy jakkoliv zariskovat, šablon se drží víc než Calvin Klein astronautů (takže tu máme squadru: Amík-ftipkař, Britka-frigida, Japončík-počítačovej nerd, Ruska-no... prostě Ruska, vždyť víte, jak vypadají Rusové v amerických filmech :-) a jak to celé dopadne, víte zhruba po skončení úvodních titulků. Emzák nezajímavej, že i trus od Aliena je zajímavější, no prostě tady je všechno špatně, špatně na druhou. Jediná zapamatovatelná scéna (i když asi nechtěně) je tak ta, kdy se Calvin Klein snaží spářit s tou ruskou astronautkou ("Snaží se dostat dovnitř!" Muhehe, to si piš :-).

  • 3.9.2017  18:54
  Divokej Bill: Koncert doma (koncert) (2015)
  ****

  Ne tak dobré jako vidět Billy naživo-naživo (což je jasné), ani ne tak dobré jako legendární Lucerna, ale i tak je tenhle záznam koncertu z domovských Ouval jedna velká rocková pohodička, jde vidět, že domácí svoje Billy milujou a od první písničky dokáží vytvořit pecka atmosféru. O kterou se však stejnou měrou postarala i kapela samotná. Pro mě spokojenost i díky tomu, že se na záznam dostaly songy z mých nejoblíbenějších, včetně tenkrát ještě horké novinky, pésničky Tsunami. Tak snad bude i nějakej ofiko záznam z Tour letošní.

  • 3.9.2017  18:45
  Marvellous (TV film) (2014)
  ****

  Kdyby jste náhodou nevěděli, proč je fotbal pro Angličany něco jako náboženství, něco jako smysl života... něco jako život sám, pak si pusťte tenhle malý velký film a pochopíte. Pobavily cameo role fotbalových legend Lou Macariho a Gary Linekera, nebo cameo samotného Neila Baldwina. Pro mě film citovka i díky tomu, že kdybych nefandil už skoro dvě dekády Manchesteru United, pak by moje fotbalový srdce bilo právě pro Stoke City FC... protože ten klub, ten bídnej klub, nejde nemilovat. A... "She stood there laughing. Ha ha ha ha. I put my dick in her hand and she laughed no more. Whoooaaaaaaahhhhh. Why Why Why Delilah..."

  • 27.8.2017  22:02

  Těžko uchopitelný film a když vidím jen těch 622 hodnocení, tak očividně film ne pro každého. Film, k jehož pochopení je dost možná třeba znát knižní předlohu, dát si celý ten příběh do souvislostí. Příběh, který není o válce, není o politice, není o třídních vrstvách, ale příběh, který je o našich nejniternějších pocitech a uvědomění se, kam vlastně patříme, kde je naše místo. Všichni tři hlavní herci (McGregor, Connelly, Fanning) hrají naprosto civilně a dávají tak snímku potřebnou hloubku. Přesto mi tu něco k tomu, abych mohl Americkou idylu opravdu docenit, chybělo... ale díky za moji milovanou Audrey Hepburn a krásnou verzi Moon River. "Co je to život?" "Život je jen krátká chvíle, kterou si tu odžijeme..."

  • 27.8.2017  15:09

  Válečný film zase trochu jinak, a po Nolanově Dunkerku (který ve mně pořád rezonuje), jenž ukázal tuhle historickou událost z pohledu Britů, tu máme tentokrát pohled Francouzů, resp. hlavně vojáka Maillateho, kterého tak skvěle ztvárnil Jean-Paul Belmondo. První, co mě na Víkendu na Zuydcoote zaujalo, jsou bojové scény, nálety Štuk, výbuchy, vše působí velice realisticky (chvílemi to dokonce překonává i Nolanův majstrštyk). Film bez patosu a velkých vlasteneckých proslovů, ale o to silnější (díky kleopatře za tip na tento skvělý válečný kousek a doporučuju dál).

  • 12.8.2017  12:59
  DVTV (TV pořad) (2014)
  *****

  Veselovský je nejlepší moderátor v Čechách, Moravě a Slezku, který i tou nejjednodušší otázkou dokáže odstřelit kdejakého "myslitele". A v ČT jsou retardi, že se takového člověka zbavili. Amen.

  • 7.8.2017  15:41

  Tak tohle mi sedlo dokonale, jak Steve tak Rob jsou moje krevní skupina, tudíž jsem jejich rozmluvy a imitace různých filmových legend sledoval s úsměvem na rtech (ten film není žádná debilní potřeštěná komedie, ale prosluněný trip s lehkostí a šarmem Mini Coopera- ano, Mini, Itálie- The Italian Job, ale těch narážek je tam o mnoho víc). Film, co nemá žádný dramatický děj, film, který možná nemá ani scénář, ale o to lépe se na něj dívalo. O to spíš, jestli máte rádi anglický suchý humor a dokážete se naladit na jeho vlnovou délku. Plus samozřejmě bella Italia. Jen jedna věc- gosh, jak já se bojím krize středního věku, co vám po čtyřicítce zabuší na dveře... no ještě mi pár let "bezstarostného" mládí zbývá, che :-)

  • 5.8.2017  20:53

  Krásný romantický film o dvou milencích a jedné unesené. Unesené jejich láskou a vzájemným porozuměním (on toho čokla ukopat nechtěl, ale kálet v obýváku, to se prostě nedělá, no uznejte). Ona chuděra z rozvrácené rodiny, nepochopená, za to uchopená v řetězech a slzách. Den pomalu končí, azurová obloha se mění v indigovou modř osázenou hvězdami, a na bílém tílku se rozlívají skvrny červené jak vlčí máky v obilí... "Walk in silence. Don't walk away, in silence. See the danger. Always danger..."

  • 4.8.2017  17:55

  Blbý na novým Kongovi je, že si ty nejlepší scény vymlátí hned na začátku (myslím hrátky s helikoptérami), pak už je to celý jen "popojdi pár metrů, střílej na všechno, co se hejbe, popojdi pár metrů a tak pořád dokola", až jeden začne ztrácet pozornost a zájem. Ale na druhou stranu kvituju, že to rejža, na rozdíl od Petera Jacksona pár let nazpátek, vzal celý jako jednu velkou bžundu a pochopil, že točit seriózní film o přerostlým opičákovi je bulšit. Takže tu máme namáklej blockbuster, kdy mozek nechte za dveřma a jen se bavte, nebo se o to aspoň pokuste. Nějak takhle měl vypadat novej Jurskej park, teda pardón, svět. Ale i tak je to, stejně jako nová Godzilla, hrozná kravina. Ale docela zábavná.

  • 30.7.2017  19:10

  Mick je Rock, já jsem Roll." (Keith Richards). Hodně sexu, ještě víc drog a samozřejmě rock'n'roll, aneb dokument o natáčení slavné desky od Stones Exile on Main Street. Je až s podivem, v jakých primitivních podmínkách tenhle masterpiece vznikal (tu ve sklepě, támhle v kuchyni, nebo na chodbě). A jak říká Jack White, Stouni si touhle deskou vytřeli zádel se všema pisálkama a jejich potřebou škatulkování. Velké album.

  • 29.7.2017  20:42

  A o co, že to v Engelandu tenkrát takhle nevypadalo a že ti lidi tam tenkrát takhle nemluvili...? Ano, máme tu další z řady historických filmů, kde se postavy chovají naprosto současně (už jsem jen čekal, kdy vytáhne Art (ano, tady se i krátké jméno Artuš familiérsky zkracuje, aby to bylo husto-kruto-přísný, ehm) ajfoun a cvakne si selfíčko) a i tady to vypadá a zní naprosto kreténsky. Lawovi jsem nevěřil jedinej křivej pohled, Bana byl nějakej votrávenej a Charlie? Hele, mám tě rád, chlape, v SoA jsi byl skvělej, ale, himbajs šůviks, takhle ne... Jako letní brainwash budiž, ovšem tohle legendární téma si žádá serióznější uchopení, páč Guy Ritchie si možná přestal hrát (na Tarantina), ale dospět odmítá... (Vzkaz pro "ty víš koho": pokud budeš dávat bedlivý pozor a zbytečně moc nemrkat, tak tam toho Beckhama zaregistruješ ;-).

  • 27.7.2017  21:25

  Pod tíhou zážitku z Nolanova Dunkerku jsem si pustil jiný film o britské armádě během WW2, tentokráte o dvou zubařích, co zdrhli ze svý základny, přepluli do frickama pustošené Francie, sabotovali jim nějakou radarovou stanici (či co to bylo), to vše v televizním looku, zato s akcema jak z Call of Duty. Tohle je ale hlavně krásná dobová záležitost, s britským humorem, kde válka není ani krvavá ani zdrcující. A pokud je to opravdu inspirované skutečnými událostmi, tak hrdinným dentistům klobouček a respekt až na půdu Big Benu. A to i přesto, že ze všeho nejvíc připomínali Laurela a Hardyho, nebo minimálně Mr. Beana... "Pozor, Adolfe, zubaři přicházejí!"

  • 23.7.2017  22:35
  Song to Song (2017)
  ****

  Njn, zase se jednou objevil "tak trochu jiný" film, než je běžná soudobá komerční produkce, tak šup s tím do modré barvy... ale co už, na téhle databázi mě to nepřekvapuje. Fassbender tyhle arogantní zmrdy hraje natolik věrohodně, až má jeden obavy, jestli jeho jeden z nejoblíbenějších herců není arogantní zmrd i v běžném životě :-) Rooney Mara je čím dál tím krásnější a herecky zajímavější. Ryan Gosling i tentokrát nasadil výraz utrápeného baseta. A Portmanka byla tentokráte nějaká divná. Jak moc jsem naivní, když doufám, že to v opravdovském hudebním světě takhle nevypadá? Že mu nevládnou povrchní hovada? (Ano, prvně jsem chtěl napsat jakože überfestovní yntelechtuálskej komentář, ale slovy klasika: "screw you, guys").

  • 23.7.2017  17:18

  Mám rád FF, ale tenhle Grohlův pomník americký (nejen) rockový muzice mě moc nezaujal. Dílem tím, že spousta těch kapel mě jednoduše nebavila a dílem tím, že je to natočený děsně... nevím, nechci psát rovnou že pozérsky, ale prostě celkem fest nezáživně a jakoby na sílu cool. Jinak samotnej nápad, vydat se do míst, které mě hudebně ovlivnily, je super, stejně tak ten fakt, že jsem díky Sonic Highways objevil pár "nových" jmen, ale od někoho, kdo má za sebou natolik bohatou hudební historii, jsem čekal víc. Podobně natočené (aspoň vizuálem) Sedm epoch rocku je nesrovnatelně zajímavější. Edit: Tak druhá polovina lepší, o dost lepší, hlavně díl z Kalifornie a (samozřejmě) ze Seattlu. Zkrátka kdo má rád muziku, jako že opravdu rád, nejen jako kulisu při žehlení, tak je Sonic Highways dokumentem pro něj.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace