xxxLussyxxx

Lucie macková

Česko

<< předchozí 1 2
    • 3.10.2020  22:15
    Ochránce (TV seriál) (2018)

Perfektně propracované. Od první série až po tu poslední. Dokonce mi ukápla na koci slza, že už to končí, protože to bylo opravdu skvělé a to seriály s takovou tématikou vůbec nesleduji. Náhodou to na mě vykouklo na netflixu a říkala jsem si, že to bude pěkná blbost, ale trošku mě to bavilo a já najednou zírala, že jsem u toho proseděla celý den a jsem skoro u konce první série. Myslela jsem si, že další serie budou už nic moc, ale ne, líbili se mi úplně všechny a nejvíce asi ta poslední, protože v ní se všechno vyřešilo a já se nestačila divit, jak to všechno nakonec bylo. Opravdu smekám jak před autory, tak i před herci. Cagatay je neuvěřitelně talentovaný.

• 4.9.2020  14:29

Nechápu ty odpady tady. Někdo tady píše, že viděl jedničku a nelíbila se mu a přesto šel na dvojku? Demence na druhou... Nazvat autorku knih krávou svědčí jen o tom, že daný uživatel je dementní. Nic méně k filmu. Mě bavil více než jednička. Sice ty erotické scény byly trošku takové neohrabané, ale jelikož ani jeden není extra zkušený herec, tak to zase taková hrůza nebyla. Naštěstí nějaká chemie mezi hlavními postavami byla, jinak by se na to nedalo koukat. Dějová linka super, ale na knihu tu zkrátka nemá. Možná je to herci. Myslím si, že kdyby tam hráli herci, kteří se v branži pohybují už nějaký ten pátek, tak by to bylo lepší. I přes to ale dávám plný počet hvězdiček, protože kdybych nečetla knihy, tak bych neměla s čím srovnávat a film by se mi na plný počet hvězdiček líbil.

• 6.5.2017  21:35
    Pád (2016)

Pěkný film. Kniha sice byla lepší, ale film se mi líbil. Co mi trochu vadilo bylo, že za těch 91 minut co toho moc nestalo. Scény byly podobné jako z knihy avšak udělané na jiný způsob. Př. /SPOILER!!/ Když na Lucindu padal ten anděl, tak jen u něj uklízela smetí a pak na něj zírala, kdežto v knize u něj stála s Danielem a myslím, že ho malovali nebo tak něco. Pak v knize bylo, že Daniel jí vytáhnul plavat k jezeru, ale ve filmu se potkali v bazénu.... Takže to mi nejvíc vadilo na filmu, ikdyž je zase na druhou stranu fajn, že to nenatočily přesně podle knihy aspoň jsem nemohla předvídat co se zrovna stane...

• 8.3.2014  20:08
    Mako Mermaids (TV seriál) (2013)

Super seriál při kterém si zaručeně oddechnete a hodíte všechny starosti za hlavu. Chvílemi je to i trochu napínavé a pár hlášek se tam taky najde. Jiné, ale zabavné H2O :) Zdroj: http://www.serialzone.cz/serial/mako-mermaids/nazory/#ixzz2vOr0jIpL

• 22.2.2014  19:42
    Láska ve hvězdách (TV seriál) (2014)

Tak tento seriál mě naprosto nadchnul. Nic moc jsem si od toho seriálu neslibovala, ale okamžitě po pilotu jsem si ho zamilovala! ♥ Naprosto úžasnej seriál plnej dobrejch herců a zápletek.

• 22.2.2014  19:38
    Tupíři (2010)

Strčte si někam ty odpady. Podle mě nejlepší parodie. A to jsem stmívání ani neviděla. Já se bavila a to je hlavní. Za mě prostě 100%

• 8.12.2013  21:09
    Aaron Stone (TV seriál) (2009)

Nejlepší seriál od DCh, škoda, že už ho nedávaj...

• 9.11.2013  19:44
    Hannah Montana (TV seriál) (2006)

Tak ti co daly odpad by se měi nad sebou zamyslet! Má to děj (to už je jedna hvězda) má to sympatické herce(druhá hvězda) songy taky nejsou k zahození(další hvězda) a to už jsou tři hvězdy. Ty si to minimálně zaslouží! Jenom zamindrákovanej debil může dát odpad! Vždyt tohle byl nejúspěšnější seriál celýho světa!

• 9.11.2013  19:29
    Drákula (TV seriál) (2013)

Pilot byl nic moc. Za to druhý díl už byl o 100% lepší. Zatím to vypadá na seriál, který bych s přehledem mohla řadit mezi své oblíbené. Zatím tedy všechny hvězdičky, uvidím zda hodnocení po pár dílech změním ;)

• 15.10.2013  19:27
    Sortilegio (TV seriál) (2009)

Ti co dali odpad, asi viděli jenom jeden díl. Jinak nevím... Hvězdičku si to určitě zaslouží za děj, protože narozdíl od ostatních telenovel ho má. Další hvězdičku za herce, protože jsou i horší herci. Třeba v Zamilované jsou úplně příšerní. No a to už jsem na dvou hvězdičkách, tak jakej odpad? Příště až budete něco hodnotit, tak se podívejte na první dva díly a nehodnoťte jenom podle toho, že je to prostě telenovela ;) Btw. Já dávám čtyři hvězdičky, protože narozdíl od ostatních telenovel se na to dá dívat :)

• 12.10.2013  20:07
    Lidé zítřka (TV seriál) (2013)

Pilot: 100% Uvidíme co se bude dít dál. Podle pilotu má seriál hodně šancí na úspěch! :)

• 7.10.2013  17:34
    Hollywoodské sny (TV seriál) (2012)

Pochybuji, že ten kdo dal odpad tak viděl minimálně 3 díly.... Sériál je podle mě naprosto v pohodě. Taková oddychovka na večer. Dramatu je tam docela dost, ale že by to byla telenovela, se mi teda nezdá. Já jsem si seriál hodně oblíbila a rozhodně by si zasloužil druhou sérii!

• 5.10.2013  22:07
    Titanic (1997)

K tomu není co dodat. Prostě nejlepší film. A ve 3D je to nádherná podivaná!

• 15.9.2013  20:52
    Wolfblood (TV seriál) (2012)

Na to, že je to od Disney, tak je to hodně dobrý. Konečně se Disney "osvobodilo" od těch klasickej seriálů jako jsou Na parket nebo Pes a jeho blog. Tohle je naprosto jiný a mě se to líbí. Jen tak dál, Disney ;)

• 14.9.2013  19:41
    Fred: The Show (TV seriál) (2012)

Náhodou já se u každého dílu vždy bavím. Ze začátku ten dabing byl opravdu strašnej, ale po pár dílech jsem si zvykla. Je to rozhodně lepší než nějaká trapná Victoria..

• 8.9.2013  17:56
    Batesův motel (TV seriál) (2013)

První sezona byla v pohodě. Napínavá a dramatická. Za mě určitě plný počet hvězdiček, protože dějově je to perfektní. Za 1 den jsem zkouknula 3díly, protože to bylo tak napínavý, že jsem nemohla čekat ani den :D Teď si jen počkat ten měsíc a uvidíme jestli druhá sezona bud stejně tak dobrá a napínavá :)

• 10.8.2013  00:06
    Někdo to rád hloupé (TV seriál) (2010)

Já teda seriály tipu "Telenovela" moc nemusím. Ale tady ten seriál je prostě skvělej. Moc příjemě se na něj kouká. Takovej svižnej komediální, chvílema trochu romantickej seriál. A ta huba taky není špatná. Takže plný počet hvězdiček si určitě zaslouží :)

• 30.7.2013  00:15
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Nejlepší seriál. Mohl bych se na něj dívat pořád dokola. Nikdy nepřestane bavit! :)

• 15.7.2013  23:40

Sandler "Nickyho" hraje opravdu hodně dobře. Skoro jsem nepoznala, že je to Sandler. Děj i humor jsou na jedničku, takže mi nezbývá nic jinného, než dát všechny hvězdičky :)

• 15.7.2013  23:37
    Sám doma (1990)

Viděla jsem minimálně 50x a až to bude zase v televizi, tak se na to podívám zase. Protože ikdyž jsem to viděla tolikrát, tak ty scény prostě neomrzí. Vždycky se u toho pobavím :)

• 15.7.2013  23:31
    Vylomeniny (TV pořad) (2013)

Doufám, že v září budou nový díly, protože tohle je parádní show :)

• 15.7.2013  23:26
    Horákovi (TV seriál) (2006)

Nechápu proč tomu skoro všichni dali odpad. Asi jste zvyklí na seriály typu kriminálka las vegas nebo upíří deníky. Tohle je náhodou skvělej pohodovej rodinnej seriál. Rozhodně lepší než nějaká trapná ordinace v růžové zahradě. To je odpad.

• 8.7.2013  20:52

Krásnej film do nepohody :)

• 5.7.2013  23:13
    Not Today (2013)

Než jsem si to pustila, tak jsem si myslela, kdo ví jaká to bude blbost. Ale ne, není to blbost. Je to film o věcech o kterých nemáme někteří ani tušení, že by se někde mohli dít. Je to film na zamyšlení. Zamyslet se nad tím co v životě máme, čeho jsme dosáhli a vážit si toho. Podle mě je to hodně povedený snímek. Donutí vás zamyslet se, nad spousty důležitých věcí, které považujeme za samozdřejmost. Herecké výkony byly hodně dobré. Vůbec nebyly špatné. Hlavní hrdina byl od začátku sympatický a tu jeho "bezmoc" a sem tam naštvanost jsem cítila až přes monitor. Cody Longo je hodně skvělý herec a rozhodně by ho měli obsazovat do více snímků. A za mě má film plný počet hvězdiček, protože si to zaslouží. A zasloužil by si i tu esemesku, kterou boužel nemohu poslat :(

• 5.7.2013  20:35

Nechápu, jak někdo mohl dát odpat, když je to naprosto boží :D "Říkal jsem ti, že se ten žralok bude hodit" :D Kdo, dal odpad, tak nemá smysl pro humor. Protože pětka je boží :D

• 30.6.2013  19:46

Nejlepší komedie :D

• 30.6.2013  19:11
    Vlčí mládě (TV seriál) (2011)

Tak tento seriál je snad ještě lepší než Upíří deníky. Pilot je dokonalej, není nic co bych vytknula. První řada byla výborná a stejně tak druhá. Ani na vteřinu jsem se nenudila. Třetí série sice nemá na druhou a první, ale zase je tam víc tajemna a je to víc napínavější. Za mě je to rozhodně nejlepší seriál :)

• 30.6.2013  19:05
    Arrow (TV seriál) (2012)

Pilot mě více než nadchnul! Za den jsem zhlédnula 3díly. Na seriálu jsou nejlepší flashbacky a ta akce, které je tam akorát :) A lepšího herce do seriálu snad ani dát nemohli. Prostě bezvadnej seriál, kterej stojí za to :)

• 30.6.2013  19:02
    Ďáblův sluha (TV seriál) (2007)

Jeden z mých oblíbených seriálu. Zábava zaručena, snad ani na vteřinu se nenudíte. Rozhodně stojí za zkouknutí :)

• 11.5.2013  17:59
    Zase ona! (2010)

Příjemná rodinná komedie do nepohody :)

<< předchozí 1 2