xxxLussyxxx

Lucie macková

Česko

<< předchozí 1 2
    • 4.9.2020  14:29

Nechápu ty odpady tady. Někdo tady píše, že viděl jedničku a nelíbila se mu a přesto šel na dvojku? Demence na druhou... Nazvat autorku knih krávou svědčí jen o tom, že daný uživatel je dementní. Nic méně k filmu. Mě bavil více než jednička. Sice ty erotické scény byly trošku takové neohrabané, ale jelikož ani jeden není extra zkušený herec, tak to zase taková hrůza nebyla. Naštěstí nějaká chemie mezi hlavními postavami byla, jinak by se na to nedalo koukat. Dějová linka super, ale na knihu tu zkrátka nemá. Možná je to herci. Myslím si, že kdyby tam hráli herci, kteří se v branži pohybují už nějaký ten pátek, tak by to bylo lepší. I přes to ale dávám plný počet hvězdiček, protože kdybych nečetla knihy, tak bych neměla s čím srovnávat a film by se mi na plný počet hvězdiček líbil.

• 3.10.2020  22:15
    Ochránce (TV seriál) (2018)

Perfektně propracované. Od první série až po tu poslední. Dokonce mi ukápla na koci slza, že už to končí, protože to bylo opravdu skvělé a to seriály s takovou tématikou vůbec nesleduji. Náhodou to na mě vykouklo na netflixu a říkala jsem si, že to bude pěkná blbost, ale trošku mě to bavilo a já najednou zírala, že jsem u toho proseděla celý den a jsem skoro u konce první série. Myslela jsem si, že další serie budou už nic moc, ale ne, líbili se mi úplně všechny a nejvíce asi ta poslední, protože v ní se všechno vyřešilo a já se nestačila divit, jak to všechno nakonec bylo. Opravdu smekám jak před autory, tak i před herci. Cagatay je neuvěřitelně talentovaný.

• 6.5.2017  21:35
    Pád (2016)

Pěkný film. Kniha sice byla lepší, ale film se mi líbil. Co mi trochu vadilo bylo, že za těch 91 minut co toho moc nestalo. Scény byly podobné jako z knihy avšak udělané na jiný způsob. Př. /SPOILER!!/ Když na Lucindu padal ten anděl, tak jen u něj uklízela smetí a pak na něj zírala, kdežto v knize u něj stála s Danielem a myslím, že ho malovali nebo tak něco. Pak v knize bylo, že Daniel jí vytáhnul plavat k jezeru, ale ve filmu se potkali v bazénu.... Takže to mi nejvíc vadilo na filmu, ikdyž je zase na druhou stranu fajn, že to nenatočily přesně podle knihy aspoň jsem nemohla předvídat co se zrovna stane...

• 22.2.2014  19:42
    Láska ve hvězdách (TV seriál) (2014)

Tak tento seriál mě naprosto nadchnul. Nic moc jsem si od toho seriálu neslibovala, ale okamžitě po pilotu jsem si ho zamilovala! ♥ Naprosto úžasnej seriál plnej dobrejch herců a zápletek.

• 28.9.2013  18:31
    Babovřesky (2013)

Zbytečně dlouhý film. Úplně by stačila klasická hodina a půl. Ta poslední půl hodina byla tak nudná, že jsem myslela, že usnu. Děj byl taky nic moc. Hned jak umřela ta babka, jsem věděla, že půjde o nějakej poklad...Nic méně tam bylo pár scén u kterých jsem se zasmála a některé hlášky si budu dlouho pamatovat. Takže odpad si to určitě nezaslouží.

• 8.9.2013  17:56
    Batesův motel (TV seriál) (2013)

První sezona byla v pohodě. Napínavá a dramatická. Za mě určitě plný počet hvězdiček, protože dějově je to perfektní. Za 1 den jsem zkouknula 3díly, protože to bylo tak napínavý, že jsem nemohla čekat ani den :D Teď si jen počkat ten měsíc a uvidíme jestli druhá sezona bud stejně tak dobrá a napínavá :)

• 18.7.2013  11:45

Na to, že film je od MTV, tak je to hodně dobrý film. Pobavila jsem se a zápletka byla super. Sice tam pár scén bylo zbytečných, ale i tak jsem se bavila :)

• 9.11.2013  19:29
    Drákula (TV seriál) (2013)

Pilot byl nic moc. Za to druhý díl už byl o 100% lepší. Zatím to vypadá na seriál, který bych s přehledem mohla řadit mezi své oblíbené. Zatím tedy všechny hvězdičky, uvidím zda hodnocení po pár dílech změním ;)

• 7.12.2013  11:31
    Film mých snů (TV film) (2013)

Nejnudnější film od DCH co jsem kdy viděla. Dávám aspoň jednu hvězdu za hudbu. Jinak je to totální propadák.

• 12.10.2013  20:07
    Lidé zítřka (TV seriál) (2013)

Pilot: 100% Uvidíme co se bude dít dál. Podle pilotu má seriál hodně šancí na úspěch! :)

• 8.3.2014  20:08
    Mako Mermaids (TV seriál) (2013)

Super seriál při kterém si zaručeně oddechnete a hodíte všechny starosti za hlavu. Chvílemi je to i trochu napínavé a pár hlášek se tam taky najde. Jiné, ale zabavné H2O :) Zdroj: http://www.serialzone.cz/serial/mako-mermaids/nazory/#ixzz2vOr0jIpL

• 14.7.2013  21:38

Podle mě to bylo zbytečně dlouhý. Úplně by stačilo tak 50minut. Závěrečných 17minut je tam úplně zbytečně. Čekala jsem teda od toho víc. Ale dávám tři hvězdy, protože jsem se i zasmála. Hlavně u scény s měsíčkama :D

• 8.7.2013  20:52

Krásnej film do nepohody :)

• 5.7.2013  23:13
    Not Today (2013)

Než jsem si to pustila, tak jsem si myslela, kdo ví jaká to bude blbost. Ale ne, není to blbost. Je to film o věcech o kterých nemáme někteří ani tušení, že by se někde mohli dít. Je to film na zamyšlení. Zamyslet se nad tím co v životě máme, čeho jsme dosáhli a vážit si toho. Podle mě je to hodně povedený snímek. Donutí vás zamyslet se, nad spousty důležitých věcí, které považujeme za samozdřejmost. Herecké výkony byly hodně dobré. Vůbec nebyly špatné. Hlavní hrdina byl od začátku sympatický a tu jeho "bezmoc" a sem tam naštvanost jsem cítila až přes monitor. Cody Longo je hodně skvělý herec a rozhodně by ho měli obsazovat do více snímků. A za mě má film plný počet hvězdiček, protože si to zaslouží. A zasloužil by si i tu esemesku, kterou boužel nemohu poslat :(

• 5.7.2013  20:35

Nechápu, jak někdo mohl dát odpat, když je to naprosto boží :D "Říkal jsem ti, že se ten žralok bude hodit" :D Kdo, dal odpad, tak nemá smysl pro humor. Protože pětka je boží :D

• 15.7.2013  23:31
    Vylomeniny (TV pořad) (2013)

Doufám, že v září budou nový díly, protože tohle je parádní show :)

• 30.6.2013  19:05
    Arrow (TV seriál) (2012)

Pilot mě více než nadchnul! Za den jsem zhlédnula 3díly. Na seriálu jsou nejlepší flashbacky a ta akce, které je tam akorát :) A lepšího herce do seriálu snad ani dát nemohli. Prostě bezvadnej seriál, kterej stojí za to :)

• 14.9.2013  19:41
    Fred: The Show (TV seriál) (2012)

Náhodou já se u každého dílu vždy bavím. Ze začátku ten dabing byl opravdu strašnej, ale po pár dílech jsem si zvykla. Je to rozhodně lepší než nějaká trapná Victoria..

• 7.10.2013  17:34
    Hollywoodské sny (TV seriál) (2012)

Pochybuji, že ten kdo dal odpad tak viděl minimálně 3 díly.... Sériál je podle mě naprosto v pohodě. Taková oddychovka na večer. Dramatu je tam docela dost, ale že by to byla telenovela, se mi teda nezdá. Já jsem si seriál hodně oblíbila a rozhodně by si zasloužil druhou sérii!

• 23.3.2013  22:54
    Kráska a zvíře (TV seriál) (2012)

Pilot mě strašně nadchnul. Neskutečně jsem se bavila! Musela jsem si okamžitě pustit druhý díl. Avšak jaké bylo mé zklamání. Nudila jsem se snad od začátku až do konce! Kdyby nebylo sympatické herečky Kristin, tak bych se na to snad aňi nedívala. Chtěla jsem vědět, jak to bude mezi "kráskou" a "zvířetem" tak sem koukala. Až do cca sedmého dílu zachraňoval seriál J.T "Pan vtipný chemik". Od cca 8.dílů jsem se začala bavit! Konečně jsem se těšila na nový a nový díl. Konečně akce, napětí...Seriál mě baví až doteď! Snad mi to vydrží :D Pokud se kouknete na pilot a aspoň trochu vás něčím zaujme, tak určitě vydržte do toho osmého dílů. Bude to stát za to ;) Edit 8.12.2013 - Druhá série je naprosto božská! Už se tam neřeší vraždy. Už je to úplně o něčem jiným. Konečně to není kriminálka, ale pořádnej Drama seriál! :)

• 3.12.2012  21:54
    LOL (2012)

Od filmu jsem čekala mnohem více. Sklamal mě. Něco se stalo a za chvíly se to hned vyřešilo..Dokola a dokola! Kdyby tam nehrála sympatická Miley Cyrus, tak bych ten film asi uprostřed vypnula. Jednu hvězdičku dávám Miley Cyrus, Druhou Hudbě a třetí za ten výlet ve Francii, protože to byly jedinné scény u kterých jsem se vyloženě nenudila a nekoukala na zbývající čas do konce filmu.

• 15.9.2013  16:45
    Ladíme! (2012)

Pěkná svižná zábavná teen komedie. Rozhodně jsem se bavila a scéna tam nebyla trapná ani jedna. Hudba byla moderní, což považuji za velké plus. Nejvíc jsem se nasmála u scény, jak na zemi ležela ta čínanka ve zvratcích a dělala andělíčka :D

• 2.7.2013  21:40
    Snooki a JWOWW (TV pořad) (2012)

Dvě trapky co se nuděj a vymýšlej kraviny. ODPAD!

• 30.6.2013  18:57
    Spring Breakers (2012)

Po 30 minutách jsem to vypla. Největší stráta času! Nikdy v životě jsem se tak snad ani nenudila! Vážně lituji těch 30ti minut!

• 22.11.2013  19:06
    Violetta (TV seriál) (2012)

na DCH To prezentujou jako velký hit...Nechápu proč. Je to spíš velký odpad než hit. Možná by to mělo úspěch, kdyby z toho udělali film. Viděla jsem asi pět dílů a všechny byly nudné! Úplně plno zbytečných scén. Nějaká taneční skupinka dostala hned v prvním nebo druhém díle pracovat společně na nějaké choreografii a oni to řešili i v dnešním dílu! Není normální řešit kravinu pět dílů! Jednu hvězdičku dávám aspom sympatické hlavní herečce. Toť vše.

• 20.10.2013  18:29

Animáky vůbec nemusím, ale tento film je v pohodě a pobaví :)

• 15.9.2013  20:52
    Wolfblood (TV seriál) (2012)

Na to, že je to od Disney, tak je to hodně dobrý. Konečně se Disney "osvobodilo" od těch klasickej seriálů jako jsou Na parket nebo Pes a jeho blog. Tohle je naprosto jiný a mě se to líbí. Jen tak dál, Disney ;)

• 6.7.2013  22:25

Příjemná rodinná komedie :)

• 9.11.2013  19:31
    Pako mých snů (TV film) (2011)

Čekala jsem od toho rozhodně víc, ale co se dalo čekat, když je to od Disney. Každopádně v televizi se na to dívat dá....

• 16.7.2013  00:28
    So Random! (TV seriál) (2011)

Sara: Že je to modře znamená, že je to více méně dobré hodnocení né, že je to v češtině!!

<< předchozí 1 2