B!shop

B!shop

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 30 60 89 118
    • 18.5.2020  09:59

Asi bych to tak tragicky nevidel. Zadnej zazrak se samozrejme nekona, ale rozhodne to ani nenudi a aspon se to snazi aspon o trochu nejakou originalitu. Co musim pochvalit, je fajn akce, ktery by tu mohlo bejt vic, fajn forky a hlavne vsudypritomnou brutalitu. Ale hlavni vec, co se povedla, je dokonalej soundtrack, ten fakt film posouva o level vejs. Jinak je to vlastne takovy saskovani o nicem, McGregor je sice fajn, ale jeho zaporak prakticky nedostane prostor, damska sestava je sice sympaticka, ale vse si pro sebe krade perfektni Margot, ktera se snazi chovat, jako desnej anarchista, ale ne vzdy se ji to dari. Ale jak rikam, na jedno skouknuti v pohode, zabava to je slusna, ale pokud film vynechate, tak v ramci DCEU vlastne o nic neprijdete.

• 5.5.2020  09:13

Nova trilogie ma bohuzel sestupnou kvalitu. Zatimco sedma epizoda byla fajn, i kdyz to mohlo bejt i natesenim po delsi pauze od trojky, osmicka uz byla krapet o nicem a devitka jde v tomhle jeste dal. Ano, mame tu spoustu epickejch bitek, klasickou perfektni hudbu, vymazleny triky, souboje na mece, souboje ve vesmiru, proste vsechno, co k Star Wars patri, ale to je proste vsechno. Nova particka je tezce nezajimava a i kdyby jim tam trhaly streva nebo si to tam spolu rozdavali, bude vam to burt. Starejch postav nam tu uz moc nezustalo, rozlouceni Carrie je vylozene trapny a Billy Dee v podstate zbytecnej. Ale na to, ze me postavy uz nijak zvlast nezajimaj, jsem si uz vicemene zvyknul, tady je nejhorsi problem naprosto vymastenej scenar. Je mi jasny, ze se tam tvurci pokouseli narvat co nejvic, vsechno douzavrit, sem tam mrknout na letity fandy, ale vysledek je proste nesmyslnej chaos, kde obcas je to jen blby, obcas smesny, ale vetsinu casu to kolikrat proste nedava smysl, at uz dej nebo jednani postav. No a ocekavany epicky finale je zaprvy predvidatelny a za druhy lehce trapny. Jako jo, porad je to jedno z mala zabavnejch sci-fi poslednich let, nuda opravdu nehrozi a klidne na to nekdy znova kouknu, ale se starejma Star Wars to uz moc spolecnyho nema, za me zklamani, i kdyz v podstate ocekavany.

• 5.5.2020  09:04

Asi jeden z nejslabsich komiksovejch filmu, zlaty "predchozi" dva dily. Film ma na komiksarnu vcelku slabejch 100 minut, ale i z tech 100 minut tu je akce asi tak v poslednich peti minutach, zbytek je jen nezazivna vata s vicemene nesympatickejma hercema, ktery nemaj co hrat. K tomu tezce prumerny triky, prakticky chybejici scenar, spousta nesmyslu. Jako pilot serialu by se to zkousnout dalo a musi se Trankovi k dobru pricist, ze i pres vsechny vytky film vylozene nenudi, ale i tak to je proste slabota.

• 22.4.2020  09:37

Jako jo, porad to je koukatelny, ale oproti prvnimu dilu docela propad. Problem je, ze minule to byl fajn mix mezi akci a komedii, tentokrat se to ale uz uplne vyvazit nepovedlo. Zacatek je trochu utahanej a stejne vsichni jen cekaj, az se dej presune do Jumanji, tech par foru to bohuzel nespasi, ale aspon tu je zabavnej DeVito. Kdo by si myslel, ze po presunu do hry zacne nejaka akcni jizda, tak bude zklamanej. Akce je porad docela fajn, ale je ji zoufale malo, postavy se musi vzdy nekam doplouzit, aby se spustila nejaka akcnejsi scena a tak furt dokola, proste film nemuze chytit dech. Od nudy ho tak zachranuje jen dvojka duchodcu, ktera zajistuje vetsinu foru, sice se zacnou po case opakovat, ale i tak dobry. Celkove proste par dobrejch foru, trochu dobry akce, sympaticky herci, ale znova uz to videt nepotrebuju.

• 6.4.2020  11:47

Ja si rikal, ze nema smysl riskovat novej ceskej film. Knizku jsem sice necet, respektive jen sem tam par stranek, ale i ta trocha byla hodne vtipna. Film bohuzel neni. Ze to nema nejakej vyraznejsi pribeh se tak nejak dalo cekat, to by zas tak nevadilo a je fajn, ze to zase neni klasicky cesky komedio drama a investovany penize jsou na tom vcelku videt, on samozrejme ten zamek, kde se to odehrava, vypada sam o sobe dobre, ale i tak je videt, ze to proste neni nejaka lacina tv produkce. Ale tim bohuzel klady konci, herci jsou sice v zasade sympataci, ale nemaj moc co hrat a hlavne se do tech roli vetsinou naprosto nehodi. Co se tyce foru, tech tu celkove moc teda neni a kdyz uz jo, tak to fakt nepobavi, ze bych se aspon trochu usmal se da rict tak o dvou, trech scenkach. Coz je na komedii fakt slaby. Na jedno skouknuti to sice cloveka nezabije, ale uz nikdy vic.

• 23.3.2020  10:07
    Ježek Sonic (2020)

Ja vlastne ani nevim, jestli jsem cekal vic nebo ne, proste vcelku sviznej rodinnej film, kterej nicim neurazi, ale ani nenadchne a tak nejak neni duvod se na nej divat znovu. Pribehove samozrejme stupidni, ale s ohledem na hru to v ramci mezi funguje. Marsden je docela sympatak, Sonic neni tak otravnej, jak jsem se obaval a sem tam i pobavi a Carrey je jako vzdy super a prislo mi, jak kdyby od svejch poslednich roli, kde vypadal tezce sesle, omladnul a misty to rozjizdi jak za mlada. Na rodinnej film jsou triky obstojny, soundtrack taky, film vcelku svizne odsejpa, akce neurazi, hlasky obcas pobavi. Hlavni problem je tak v tom, ze ackoliv nuda nehrozi, vlastne vsechny nejlepsi momenty byly videt uz v ukazce a vypln mezi tim je jen takova vata. Ale mohlo to dopadnout daleko hur, na eventuelni druhej dil bych se klidne kouknul. Lepsi 3*.

• 17.2.2020  11:28

Ty vole Michaele, co se kurva stalo? Netflix dal Bayovi asi naprostou svobodu, coz se projevilo na abnormalnim mnozstvi mrtvol a krve, ale bohuzel na tom tratil scenar. Pribehove to je totiz uplne stupidni, zmatenej a dobry dve tretiny filmu nelogickej mismas, kterej se az ke konci vyprofiluje do jakyhosi pribehu. To ruzny skakani v case, vraceni se o nekolik let zpet a vysvetlovani motivaci postav tu je spis na skodu a bohuzel tim dost trpi i tempo filmu. Jak kdyby to nemohlo chytit dech, akce tu je sice dost, ale proste na Baye dost mdly, ta nedokaze snad ani jednou strhnout, navic trikove taky zadnej zazrak a nejaky cool zabery se taky moc nekonaj. Proste jak kdyby to ani netocil Bay. Ruku v ruce s tim de v podstate dost mizerna hudba, kde je jeden, dva dobry songy a zbytek spis takova uspavacka. Kdyby to aspon zachranovali herci, jenze ty jsou tezce nevyrazny, sice sympaticky, ale vlastne vam jsou ukradeny a Reynolds, kterej by to mel asi hlaskama tahnout, ma tak tri dobry hlasky a jinak je videt, ze by mu spis sedla nejaka komedie. Celkove proste naprosto nezajimavej akcnak a dost mozna to nejslabsi, co kdy Bay natocil. Slabsi 2*.

• 13.2.2020  09:32
    Syn temnoty (2019)

Ale tak vlastne proc ne, trailery sice slibovaly vetsi narez, ale ja se docela bavil. Jasne, veskerej scenar skoncil u napadu na predelani uvodu Supermana a dal to nikdo nijak nepromejslel, na druhou stranu, film je docela nekompromisni, radne krvavej a oko nebo celist jsou docela vyzivny. Navic nektery smrti nejsou uplne cekany. Trikove samozrejme slabsi, ale nic hroznyho, trochu jako pilot nejakyho serialu, s cimz koresponduje i otevrenej konec, i kdyz se obavam, ze dvojky se nedockame. Co se tyce hercu, Banks je docela fajn a Dunn je spravnej uchylacek, vypada krapet jak ze Stranger Things. Celkove takova spis hororova jednohubka, ktera ma par pekne krvavejch scen, nenudi, ale samozrejme nic velkyho se nekona.

• 10.2.2020  09:25

Smutnej konec skvely serie. Fakt nechapu, jak s Cameronovo dohledem a Millerem na rezijni zidli z toho mohla vylezt takova srajda. Uvodni navazani na druhej dil bych jeste ustal, ale to, ze celej zbytek filmu je pak vlastne trapna kopie dvojky, kde se vicemene resi to samy, to uz ne. A to se ani nezminuju o ty halde nelogicnosti. Akce je sice docela fajn, krvi se nesetri, jenze co je to platny, kdyz triky jsou spis prumerny, Arnold se dostane ke slovu malokdy a Hamilton sice vypada jak drsnacka roku, ale akce uz moc nezvladne. Bohuzel to nezachrani ani novacci, spis naopak. Davis tu drsnacku fakt neverite, navic ani neni moc sexy, Reyes je otravna a vrcholem vseho je homoklada Luna, to je proste trapak roku, kterej se celej film tvari, jak kdyz si skrip koule, za celej film ma asi tak dve vety a proste jsem mu to ani minutu neveril. Coz je proste problem, pribeh stupidni a tezce neoriginalni, postavy vam jsou u prdele, triky prumer a hudba krome hlavni melodie nevyrazna. Jediny, co film zachranuje, je fakt, ze je natocenej docela svizne, na akci se da koukat, je to spravne krvavy a proste drsnejch sci-fi neni nikdy dost. Genisys nebylo nic extra, ale tohle je jeste o uroven horsi. Slabsi 3*.

• 3.2.2020  10:48
    Interview (2014)

V podstate divak dostane presne to, co ceka. Dvojka dementu se dostava do dementnich situaci a dela dementni veci a u toho se neustale fuckuje. Proste klasicka odpocinkova komedie, presne to, co od Franka, Rogena a spol. cekate. Tentokrat ozvlastneny mistem, kde se film odehrava a pribehem, kterej je sice vymletej, ale zaroven se mu neda uprit, ze se nad nim tvurci minimalne 20 minut zamysleli, takze to cely dava jakz takz smysl. Rogen je tentokrat upozadenej a celej film si pro sebe krade uchylak Franco, kteryho pak skvele doplnuje Randall Park, ten sice Kimovi moc podobnej neni, ale na to sere pes. Ve vysledku tak neprerusovanej prisun uchylnejch foru a sprostejch hlasek, ktery sice misty lehce spadnou do trapnosti, ale vetsinu casu dokazou skvele pobavit a obcas se povede i docela solidni akcni scena. Za me pohodova a svizna zabava a lepsi 4*.

• 27.1.2020  12:26
    Aladin (2019)

Na tohle jsem se fakt netesil, ale nakonec to byla prekvapive pohodova podivana. Kdyz hned ze zacatku zaznela prvni pisnicka, rikal jsem si, ze to vzdam, ale nastesti film neni jen o tom zpivani, i kdyz pisnicek tu je dost. Pribehove samozrejme nic moc komplikovanyho, ale to se tak nejak ceka, hlavne ze dej svizne odsejpa. Navic herecky obsazeni je banda sympataku, Massoud byl v trailerech na pest, ale ve filmu prijemne prekvapil, Scott je desne roztomila a i ten zaporak je relativne v pohode. Vetsinu foru nebo nejlepsich scen ocekavane zajistuje Smith, kterej nastesti dostal dostatek prostoru, ale nemuzu si pomoct, herecky byl naprosto mimo, jeden z jeho nejhorsich vykonu, jak kdyby mistama vubec netusil, kde je. Ale celkove proste fajn odpocinkova zabava se super vizualni strankou, sympatickejma hercema, ne uplne spatnejma pisnickama a cool rezii od Ritchieho, takze vlastne nakonec spokojenost.

• 13.1.2020  09:21
    Klaus (2019)

Asi jeden z nejlepsich vanocnich animaku. Film si po celou dobu udrzuje sviznost a milost a i kdyz se ocekavane od prvotniho hodne vtipnyho saskovani s frackovitym hlavnim hrdinou presuneme do dojemnejsiho zachranovani vesnice plny silenejch obyvatel a jen tak nejak mimochodem u toho vznikne legenda o Santa Clausovi, nikdy to nespadne do nejakyho prvoplanovyho poucovani a prehnanyho hrani na city. Coz je asi tim, ze to netocili americani. Souvisi s tim i styl animace, ktera je pekna, ale trochu netradicni. Za me teda naprosta spokojenost, film je sice s pribejvajicim casem lehce predvidatelnej a sem tam se nejaky hluchy misto najde, ale i tak jsem se prakticky celou dobu dobre bavil a pristi vanoce si ho rad zopakuju.

• 22.12.2019  18:15

Jako jasne, je to fanouskovskej amaterskej film za par supu, ale i tak spatny. Kdyz to vezmu postupne, knizka je jedna z nej od Zambocha, sice uz si ji tak dopodrobna nepamatuju, ale rozhodne to melo bohatsi dej, nez saskovani v jedny vesnici a narozdil od filmu davala kniha smysl. V podstate celej film se odehrava v jedny vesnici, ktera spis pripomina nejakej tabor bezdaku a v prilehlejch lesich. Problem je, ze nejspis proto, aby to asi vypadalo dostatecne drsne, filmove a postapo, ma celej film naprosto prisernej vizual, kdy je vse bud prakticky cernobily a nebo do hneda a proste to cely vypada, jak kdyz to natacely nekde v kanale a pak to promichali s nejakym artovym filmem cesky televize o lesich. Co se tyce hercu a jejich kostymu, lepsi asi najdete prakticky na kazdy trochu vetsi cosplay akci a o nejakym herectvi nemuze bejt ani rec. Coz se da vcelku ocekavat, ale pres co jsem se nemoh prenest, je naprosto prisernej text, co musi vsichni rikat naprosto prisernejma ceskejma hlasama, z toho proste krvaci usi. Ale zase se musi uznat, ze Blazej nejaky charisma ma. Abych ale jen nekritizoval, diky delce slabejch 70 minut to rychle utece a bitvy jsou docela fajn, sem tam i nejaka ta krev vycakne a animovany sekvence jsou hodne fajn, mozna by bylo lepsi tak udelat celej film. A vylozene pochvalit musim hudbu, ta je jak k naprosto standardnimu filmu pro kino a doda urcitej smrnc tem par slusnejm scenam. Takze celkove se to sice dokoukat da, ale priste radsi sahnu znovu po knize.

• 9.12.2019  09:39

Tak tentokrat ne, tohle Tarantinovi moc nevyslo. Ze zacatku je to fajn retro vylet natocenej skvelou kamerou, se super hudbou a mega sympatickejma hercema. To, ze se to rozpada na jednotlivy sceny, se v pripade Tarantina da vcelku cekat a nastesti ty jednotlivy sceny jsou hodne fajn, prevazne komicky a proste to vsechno hezky odsejpa, i kdyz se vlastne nic moc nedeje. Jenze nekdy po hodine film spadne v podstate do nataceni westernu a clovek si zacne pripadat, ze vlastne kouka jen na ten western, navic ani ne moc zazivnej nebo nejak skvele natocenej. No a pul hodiny pred koncem si asi Tarantino rekl, ze by mel filmem i neco sdelit, zmeni se styl vypraveni, zacne to bejt lehce divny a je jasny, ze se chysta neco velkyho. To nakonec neprijde, uprimne, ze vsech moznejch koncu me tenhle asi jako jedinej nenapad, ale asi bych precijen ocenil nejakej jinej. Takze za me ve vysledku zklamani, herecky perfektni, natoceny suprove, jen ten scenar tentokrat docela pokulhava, kdyby mel film nejakejch 90 minut, asi by to tentokrat stacilo.

• 26.11.2019  10:32

Kvalitativne to je zhruba na urovni prvniho dilu, ale u jednicky jsem se precejen bavil asi vic. Tohle je uz trochu takova nastavovana kase s lehce stupidnim pribehem, ten treti ostrov je proste takovej navic. U jednicky byla nejvtipnejsi uvodni cast pred utokem, tady je bohuzel zacatek lehce utahanej a trochu nudnej a chvili tak trva, nez se to vse rozjede, ale i tak se to pak rozpada na jednotlivy sceny, tu vice, tu mene vtipny a sem tam se najde par brutalnich foru. Hrdinove jsou opet banda sympataku, animace prijemna, hudba fajn, takze ve vysledku v zasade spokojenost, ale znovu uz to asi videt nepotrebuju.

• 11.11.2019  10:29
    Yesterday (2019)

Naprosto ultimatni feel good film. Cely film vlastne stoji na jednom skvelym napadu, kdy vetsina sveta zapomene Beatles (a par dalsich veci, nechte se ale prekvapit) a zaroven na skvelejch pisnickach Beatles. Jelikoz se pohybujem v zanru romanticky komedie, necekejte nejaky vysvetlovani, proste clovek musi prijmout fakt, ze svet zapomnel a dal se v tom nenimrat. Obsazeni se taky povedlo, Himesh je dokonalej, tohle se castingu fakt povedlo. A Lily James je prekvapive taky fajn. Jedinej problem filmu a duvod, proc nedam maximalni hodnoceni, je trochu malo obsahu, ne ze bych se nudil, naopak ty dve hodinu utecou ani clovek nevi jak, ale proste se tu zas tak moc nedeje a kdyby mel film 80 minut, tak se vlastne nic nestane (mozna prijdem o par fajn pisnicek). Ale jako celek fakt pohodova komedie s par skvelejma forama a ocekavanym zaverem, na kterou se jeste nekdy rad mrknu. Na Lasku nebeskou to nema, ale i tak dobra prace.

• 4.11.2019  09:52

Tenhle animak me vubec nelakal, ale nebylo vecer na co koukat, tak jsem mu dal sanci a byl jsem fakt hodne prijemne prekvapenej. Film je ze zacatku spis komedie se spoustou dobrejch foru, aby se postupne presunul do dost mozna jednoho z nejakcnejsich MCU filmu. Pribeh neni sice buhvijak komplikovanej, ale rozhodne dostacuje a dava prostor tvurcum pro ty vizualni hratky. Vetsina postav jsou naprosty sympataci, zaporaci jsou taky v pohode, ale hlavne tu jde o tu vizualni stranku. Ta je jednim slovem uzasna, misty skutecne jako ozivlej komiks, film diky tomu pusobi silene svizne, ale je pravda, ze obcas to je uz trochu moc na ukor prehlednosti. Ale i tak skvela svizna a vtipna zabava a na film s chuti jeste nekdy kouknu.

• 4.11.2019  09:40

Vylozene prijemny prekvapeni. Nic moc jsem necekal a dostalo se mi fajn pohodovyho animaku se spoustou sympatickejch postav (to jediny jsem trochu cekal), relativne originalnim pribehem, kterej hodne svizne odsejpa, spoustou dobrejch forku a prekvapive i fajnovy akce podtrzeny prijemnou animaci a skvelou hudbou. Takze za me naprosta spokojenost.

• 21.10.2019  10:09
    Joker (2019)

Hlavni problem Jokera je v tom, ze se hlasi ke komiksovejm filmum. Tohle totiz s komiksama nema absolutne nic spolecnyho. Vzdycky je fajn, kdyz se nekdo pokusi jit proti proudu nastavenymu MCU a natoci neco trochu realistictejsiho a drsnejsiho, jenze zatimco Nolan presne trefil tu hranici, kde to je jeste komiksovy a zaroven realisticky, Phillips bohuzel ne a film by se tak vubec nemusel jmenovat Joker. Tady mame proste sestup jednoho cloveka do silenstvi, kterej jede podle vicemene predvidatelny sablony, kdyz se hlavnimu hrdinovy, kterej je ze zacatku i vcelku sympatickej, postupne stavaj dalsi a dalsi prikori a on zacina bejt cim dal tim vic zahorklej. Nerikam, ze to neni natoceny pusobive, ale vzhledem k tomu, ze film vlastne nema zadnou pointu, jsou to takovy dve hodiny o nicem. Zachranuje to samozrejme genialni Phoenix, ale tady opet narazime na problem komiksovosti. On proste hraje obycejnyho, vysilujiciho cloveka, trosku pochcanka, kterej vam je vicemene ukradenej. Naproti tomu Ledgerovo Joker byl zaporak, kterej vypadal nebezpecne. Herecky bych je nerad srovnaval, oba byly super, ale kazdej holt trochu jinak. Celkove tak dobre natoceny, skvele zahrany drama o propadu jednoho cloveka do silenstvi, ale mezi komiksovy filmy bych to snad ani neradil a ze bych to potreboval videt podruhe, to fakt ne.

• 21.10.2019  09:56

Nechapu, ze tvurci do tohohle v podstate hororovyho becka sehnali takovou hvezdnou sestavu, Sheen, Frost, Pegg a ostatne uz i ten Butterfield. Jinak se jedna o pomerne jednoduchou hororovou komedii s par dobrejma forama, vicemene sympatickejma hercema, spoustou fuckovani a ke konci krvavejma jatkama. Skoda, ze tvurci trochu vic nehrajou na tajemno a uz od zacatku je vicemene jasny, ze tahle skola je hodne mimo. Na jedno skouknuti docela pohodova zabava, ja jsem se vcelku bavil.

• 14.10.2019  10:05

Asi jako v pripade prvniho dilu, nebylo to spatne, mohlo to bejt lepsi, na knihu to nema. Zatimco u prvniho dilu jsem mel dojem, jak kdyby si tvurci vzali z knihy jen to nejzasadnejsi, tady mi prislo, ze dej z knihy si prevzali hodne volne a lekacky si delaj vicemene po svym, bud uz si knizku tolik nepamatuju, nebo se ji proste tak dusledne, jako u prvniho dilu, nedrzeli. Co se tyce stopaze, nevadi, film ani chvilku nenudi, navic co si budem povidat, ono by to sneslo i delsi stopaz, ale je fakt, ze prvni cca. hodinka je trochu rozvleklejsi a sla by prostrihat. Co se tyce lekacek, je jich tu dost, ale pusobi trochu oldschoolove a spis se jede na nechutnost a triky, nez vylozene vystraseni divaka, takze ve vysledku to je krvavy, nechutny, prachy jsou na tom videt, ale tech trikovejch zaberu tu je skoro az moc a obcas to je spis usmevny. Co se tyce hercu, je to takovy, jak kdyz na jeden znamej xicht musi bejt jeden neznamej, takze tu mame McAvoye, Hadera a Chastain a pak tri noname xichty, respektive ctyri, ale sedmej looser se pocitat vlastne nemusi. Chastain je fajn, Hader je skvelej, jak kdyby mu to psali na telo, McAvoy az moc pripomina silence, ale v pohode a prekvapive fajn je Ransone. Ale Ryan je naprosto tragickej. Skarsgard je fajn, ale paradoxne je mnohem strasidelnejsi bez masky, coz tu je bohuzel jen tak minutu, jinak jeho makeup je furt lehce usmevnej. Taky je fajn prolinani s minulosti a detskejma hercema, klidne to takhle mohli mit uz v prvnim dile. Takze celkove jsem spokojenej a i kdyz bych asi mel nadavat, ze me to nevystrasilo, ja si to uzil, takze neni duvod nedat 4* a pripadne "ultra" sestrih obou dilu rad skouknu.

• 14.10.2019  09:50

Sice jsem becko cekal, ale i tak lehky zklamani. Jako kopie Sawu to je malo krvavy, respektive skoro vubec a jako pokracovatel Kostky to je malo napinavy. Sice pribehove v pohode, dneska tolik oblibeny unikovy hry dotazeny do extremu, ale pohrbiva to zbytecne prekombinovanej konec a hlavne herecky obsazeni. To je banda urvanejch, nesympatickejch blbu, kterejm smrt kolikrat i prejete. Jinak design jednotlivejch mistnosti je docela fajn a nektery hadanky jsou docela napadity, ale proste kvuli hercum a misty trochu pomalejsimu tempu to obcas krapet nudi. Jako becko na jedno skouknuti v pohode, ale potencial byl o neco vyssi.

• 14.10.2019  09:47
    Psí ostrov (2018)

Hodne specifickym zpusobem natocenej animak, kterej je misty nechutnej, misty akcni, misty vtipnej a po celou dobu naprosto perfektne a stylove "natocenej". Urcite se to nebude libit kazdymu a o animak pro deti se fakt nejedna, ale proste je to do posledniho detailu vybrouseny, kam se hrabe treba posledni produkce Pixaru. Krome fajn animace musim vyzdvihnout hlavne skvele padnouci hudbu, ktera tomu dodavala dalsi rozmer. Takze ne ze by se nenasly nejaky chybicky, ale celkove jsem skoro naprosto spokojenej. Lepsi 4*.

• 7.10.2019  10:33

Jako neni to tak tragicky, jak by hodnoceni napovidalo, navic sci-fi neni nikdy dost, jen se asi od Birda cekalo vic. Hlavni problem je, ze jediny dve zajimavy postavy, tj. Clooney a Laurie jsou na vedlejsi koleji, Robertson to fakt neutahne. Dalsi problem je, ze tvurci zbytecne setri s ukazovanim Zeme zitrka. Chapu, ze se hraje trochu na mysteriozni notu, jakoze o co tu jde, co se stalo, co se musi udelat a podobne a tvurci obcas docela uspesne napinaj, ale i tak proste to srani v soucasnosti obcas trochu nudi. Taky by to sneslo vic akce, ta co tu je neni vubec spatna, i kdyz samozrejme v mantinelech rodinnyho filmu. Navic i kdyz 4 roky stary, triky v pohode obstoji i dneska, ty jsou hodne vymazleny. Vetsinu casu jsem se docela dobre bavil a cekal jsem, jak se to nakonec vsechno vyresi, vse se vysvetli, zapadne to do sebe atd. Ale to jsem cekal moc, konec tak nak vysumi do ztracena a popravde, trochu celej film pohrbiva. Mozna bych tam dal i tu ctvrtou hvezdicku, ale za ten konec fakt ne.

• 7.10.2019  10:19
    Spolujízda (2019)

Nejvetsi problem tyhle jinak pohodovy buddy komedie je neschopnost chytit tempo, nevim, jestli byl strihac neschopnej nebo to je vina rezisera, ale je to v podstate jedina vec, ktera film kazi. Bautista a Nanjiani jsou fajn dvojka a dobre se doplnujou, i kdyz herecky jsou oba tragicky a misty jsou oba na presdrzku. Fory jsou taky fajn, i kdyz vetsinu jich uz provaril trailer, je fajn, ze nejaky to fuck nebo cakanec krve/rozstrileny telo se moc neresi. Jenze proste se to rozpada na ty jednotlivy scenky, hlavni dvojka se nekam doplouzi, tam se odehraje nejaka prestrelka/dialog a presouvame se dal, bohuzel v dost linym tempu, neni to proste cool, pritom parkrat tu nejakej naznak cool akce ala Bay je. Nevim, proc to takhle nemohli drzet po celou dobu. Ne, ze bych se nebavil, ale mohlo to bejt urcite o uroven lepsi, kdyby to dostal do rukou schopnejsi reziser. Lepsi 3*.

• 30.9.2019  09:18

No na rovinu, malem jsem to nedal. Prvni dva dily jsou genialni, treti uz je zbytecnej a o uroven slabsi, ale furt koukatelnej, ale tohle je vylozene shit. Nekdy po ctyriceti minutach, kdy se ve filmu prakticky nic nedeje, jsem se pristih, ze zacinam usinat, tak jsem se na to vybod a zbytek dokoukal az dalsi den, protoze nemam ve zvyku hodnotit neco, co jsem nevidel cely. Ale bohuzel, kdybych zbytek nevidel, o nic bych neprisel. Neustale se tu dokola omilaj ty stejny motivy, dialogy, zapletky a je to proste otravny. Pribeh proste stoji za prd, i kdyz prostredi poute je docela fajn. Lehce to zachrani par novejch vedlejsich postav, ty maj aspon par dobrejch hlasek a akce neni vylozene spatna. Ale to je tak vsechno, stary postavy jsou tu spis na pest. Tenhle dil proste vzniknout uz nemel a jestli Pixar planuje jeste patej, tak to me rovnou zastrelte.

• 16.9.2019  10:04

Jako oddechovka v pohode, ale zadnej komedialni narez necekejte. Film paradoxne vic funguje jako komedie o manzelskym paru, kterej je uz spolu nakej ten patek a spada do stereotypu, nez ta krimi linie ala Cluedo, i kdyz i tady se podari par foru. Ono ja vlastne ani nemam co vytknout, protoze tak nejak tohle jsem presne cekal, docela svizne natoceny, chemie mezi Aniston a Sandlerem funguje, ostatni postavy sympataci, sem tam nejakej dobrej for nebo hlaska. Neni to nic, na co by si clovek za tejden vzpomnel, ale na odpocinkovej vecer, proc ne.

• 16.9.2019  09:51

Vazne tohle natocil ten samej clovek, co totalne pokurvil Homecoming? Nevim, jestli to je tim, ze jsem fakt nic necekal, ale tohle byla super zabavna jizda, u ktery jsem se bavil jako uz dlouho u MCU filmu ne. Proste presnej opak predchoziho dilu, vsechno, co tam nefungovalo, tady funguje na vybornou. Spidey se presunul do Evropy, takze neni nouze o vizualne pekny prostredi misto uz tezce okoukanejch mrakodrapu New Yorku a i kdyz je to furt v takovy lehce pubertalni rovine, Spidey uz tu neni vylozene za trapaka, ale v akci se neztrati. Vsichni herci jsou super sympataci, Holland i Zendaya jsou skvela dvojka a hlavne tu je naprosto genialni Gyllenhaal, takhle fajnovyho zaporaka jsme tu dlouho nemeli. No a co se tyce akce, ta je svizna, skvele natocena, trikove perfektni, neni nouze o cool zabery, ale zaroven je zabavna a celkove forky a hlasky ve filmu fungujou na vybornou. Kdybych mel filmu neco vytknout, tak to bude mozna delka, precejen to hlavni se zacne dit az nekdy od poloviny filmu, prvni pulka je jen takovy saskovani, ale narozdil od Homecoming zabavny. Proste maximalni spokojenost.

• 9.9.2019  09:50

Jako uprimne, kdyz pominu jiny herecky obsazeni, vazne se to tak moc lisi od minulejch dilu? Ja bych teda nerek. On i pribeh je dost podobnej, zase tu mame nakou invazi a tajemnou zbran od hodnejch mimozemstanu. Jasne, tempo by mohlo bejt obcas trochu sviznejsi, ale mensi mnozstvi akce je vyvazeny vetsim mnozstvim forku, ktery sice nejsou nejak smrtici, ale rozhodne pobavi. Vedlejsi postavy jsou zabavny, hlavni dvojice je sympaticka a docela jim to spolu ladi a kdyz uz na nejakou tu akci dojde, tak je docela fajn a trikove bezchybna. Zadna kultovka z toho asi nebude, strihac se mohl vic snazit, ale jako prijemna sci-fi oddechovka, proc ne, ja se bavil slusne.

• 9.9.2019  09:46

On to vlastne zas tak spatnej film neni, problem je, ze je naprsto zbytecnej, dej je nezajimavej a postavy vam jsou u prdele. Navic vyvoj pribehu je vicemene jasnej od zacatku do konce. Akce je sice fajn, trikove taky bez problemu, ale nic vylozene kulervouciho se tu nekona. No a Sophie Turner v hlavni roli je samozrejme prusvih. Ne, ze by me to nejak extra stvalo, misty jsem se sice krapet nudil, ale furt to jsou X-Meni, jen to proste bohuzel uz nema co rict a za dustojnou rozlucku se to fakt oznacit neda. Ale i tak to je o fous lepsi nez Apokalypsa.

<< předchozí 1 2 3 4 30 60 89 118