B!shop

B!shop

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 30 58 87 115
    • 18.1.2019  09:08

Po pravde, ani me moc nenapada, co k tomu napsat, proste ve vsech smerech prumernej animak. Trailery slibovaly zabavnou jizdu a ta se nakonec ve vysledku nekona, vetsina foru totiz uz byla provarena prave v traileru. Prislo mi, ze tvurci taky kolikrat nevedeli, jak dej dal posunout, tak sem nacpali nekolik veskrze mimo hudebnich cisel. Ale jinak to zas takova tragedie neni, po lehce nudnym uvodu se to precejen krapet rozjede, postavy jsou sympataci, hudba v pohode, animace taky zadnej prusvih a skounkout se to v pohode da, jen je to proste i na animak az prilis infantilni a daleko min zabavny, nez to mohlo bejt.

• 16.1.2019  09:54

Uz podle nazvu, kde byly autori bud liny neco vymyslet nebo to ma odkazovat na jeden vyhledavac, plakatu i popisu jsem cekal shit, ale nastesti se zadnej strasnej prusvih nekona. Samozrejme dej je exra stupidni, animace tezce prumerna a vtipy hodne jednoduchy, ale obcas se pobavit da a nekdy dokonce tvurci projevi nejakej ten talent a dovedou udelat napinavou, dojemnou nebo hezky vypointovanou vtipnou scenu, kdy treba pri akci v restauraci jsem si rikal, ze na detskej animak uz to je lehce pres caru. Takze ve vysledku nakonec docela svizna, misty vtipna a pohodova komedie, ktera nestihne nijak vyrazne nudit, ale stejne je to porad jen prumer.

• 14.1.2019  11:49

Fakt hodne prijemny prekvapeni, ze se budu az takhle bavit jsem necekal. Co si budem povidat, predloha je extremne jednoducha, je to v podstate spis par stranek nez knizka textu pro deti, takze vykresat z toho nejakej zasadnejsi pribeh se fakt neda. Tvurci se nastesti o nic takovyho nepokousi a je to tak vlastne takovej mix mezi Sam doma a Fantasticky pan Lisak, kde nejde o nic jinyho, nez "bitky" mezi majitelem domu a zviratama v cele s kralikama a logicky Petrem. No a nastesti je to cely natoceny neuveritelne svizne, moderne a rozhodne se vzajemny naschvaly neomezujou jen na hrabe na zemi, takze dojde i na zasahy elektrinou a podobne. Navic ma film fakt skvelej, sviznej soundtrack, ktery nektery sceny posouva jeste o uroven vys. Animace zvirat je taky na slusny urovni a herci jsou sympataci. Ke konci, kdyz uz se schyluje k velky usmirovacce a ja se zacinal modlit, aby to tvurci totalne nezmrsili, se tomu nastesti naprosto elegantne vyhnou a mame tu tak skoro neprerusovanou, vtipnou, 90 minutovou jizdu. Takze za me maximalni spokojenost.

• 2.1.2019  10:15

Cekal jsem teda vic. Natoceny to je samozrejme skvele, co taky cekat jineho od Sveraka, tady vyrazne cni nad ostatni ceskou produkci, ale to je tak vsechno. Problem je, ze tu neni zadnej pribeh, ne ze by treba takova Obecna skola nejakej zasadnejsi pribeh mela, ale drzelo to pohromade, tady se film rozpada na sled obcas lehce vtipnejch, obcas lehce dramatickejch a vetsinou hlavne nostalgickejch scenek, kde ale ani o jedny nemuzu rict, ze bych si ji par dnu po skouknuti jeste vybavil. Co se tyce hercu, herecka sestava se podarila sestavit silna a vsichni jsou fajn, jen nemaj moc co hrat. No a co se tyce detskejch hercu, hlavni hrdina jeste jakz takz jde, ale ostatni jsou prehravajici blbecci. Chapu, ze z kraticky knizky, ktera je sledem vzpominek, se asi nedalo vystavit nejakej silnej pribeh, ale mozna, kdyby to napsal starsi Sverak, bylo to o nekolik urovni vejs. Film jsem dokoukal, nenudil jsem se, ale znova ho videt nepotrebuju.

• 26.12.2018  17:03
    K smíchu (TV seriál) (2018)

Divak se musi na tenhle serial naladit, ja jsem zkouknul prvni dil v ocekavani klasickyho Carreyho humoru, kterej se tady nekona a byl jsem rozhodnutej, ze na takovou sracku fakt nemam chut koukat. Jenze nejak nebylo casem do ceho stournout, tak jsem zkouknul druhej a treti dil a u tretiho jsem si zacal rikat, ze to tak spatny vlastne neni. No a pak jsem to s chuti dokoukal az do konce. Nicmene je pravda, ze humor tu je hodne specifickej, navic je to spis smutny/dojemny drama, nez vylozene komedie a vsechny postavy jsou krapet mimo, samozrejme v cele s Carreym, kterej to ale hraje skvele. Takze nakonec docela fajn serial, ale musi se mu dat cas, jsem zvedavej na druhou serii.

• 17.12.2018  09:13
    Akční park (2018)

Necekal jsem zazraky, ale i tak me to zklamalo. Napad na saskovani v zabavnim parku je idealni material, aby se Knoxville vyradil a skutecne neuplyne snad pet minut, aby nekdo nekam neupad, neco na nekoho nespadlo a podobne, jenze tvurci to neumi podat, takze to pusobi, ze se to deje jen tak mimochodem, jako kulisa filmu a i kdyz je to misty trochu usmevny, ze by se u toho dalo nejak nasmat, to se rict neda. Herecka sestava je samozrejme naprosto mimo, ostatne ani nemaj co hrat, ale bohuzel i ten Knoxville, kterej je vetsinou v podobnejch rolich jistota, tu nic moc nepredvadi a vypada spis jak prestarlej pedofil. Par momentu se tu najit da, ale jinak nuda.

• 12.12.2018  09:45

No pribeh sam o sobe neni nic extra komplikovanyho, ale jako zaklad pro typickou Ferrellovskou komedii bohate staci. Cim se tenhle film vymyka z prumeru je Rkova pristupnost, kterou tezi fakt do mrte. Hlavni hrdinove se tak chovaj jako psychopati, ktery neustale fuckujou, vyhrozujou lidem, dojde i na nejaky ty usekany koncetiny a celkove se s tim film moc nesere. Navic tu chybi jakykoliv poucovani a podobny veci, kdy by postavy meli za svy spatny chovani zaplatit, tady vsem vsechno projde, nikdo se nepouci a je to fakt prijemna zmena. Navic diky naprosto dostacujici delce 80 minut film skvele odsejpa, Ferrell i Poehler jsou skvely a nektery fory jsou zabijacky. Sice se nekona zadna komedie roku, ale rozhodne hodne zabavna zalezitost.

• 10.12.2018  09:15

Po pravde receno, asi takhle nejak jsem to cekal. Oproti prvnimu dilu, kde se jen saskovalo po meste, se tu hraje vic na pribeh a celkove jen ton filmu lehce temnejsi. Ale ve vysledku tu dost razantne ubylo zvirat, humoru a furt se neco jakoze desne osudovyho resi a po 130 minutach si clovek uvedomi, ze se vlastne nic nevyresilo, dej se nikam neposunul a vzhledem k neustalymu predstavovani dalsich a dalsich postav vlastne nikdo nedostane poradnej prostor neco predvest. V pripade Redmaynea to je spis plus, ten je na pest jako minule, ale zamrzi to treba v pripade Foglera, kterej tu dela vicemene jen krovi, Deppa, jehoz zaporak ma naprosto nevyuzitej potentical a nebo Lawa, kterej je sice extra sympatickej, ale taky nema sanci nic predvest. Tvurci si tak asi vsechno nechavaj az do dalsich dilu. Nicmene abych jen nekritizoval, predstaveni par postav potesi, triky a celkove vizual jsou na skvely urovni, akce je povedena a netvrdil bych, ze ji tu je malo a tech 130 minut jsem se zkratka bavil. Takze se sice nekona nic zasadniho, jen vyplnovej dil, ale v zasade povedenej a vic se z toho stejne asi vytezit nedalo. Slabsi 4*.

• 28.11.2018  09:42

Aneb jak z materialu na pul hodiny a stupidniho pribehu vykresat super akcni scifko. Co si budem povidat, nejakyho promakanyho deje tady skutecne moc neni a to ne jen proto, ze se celej film vicemene opakuje par scen, ale Liman z toho proste dokazal vytezit maximum, i kdyz clovek nejakou scenu vidi uz po x-ty, pokazdy je na ni neco zajimavyho, obcas to je kulervouci akce, obcas nejaka vtipna scenka. Ale nemuzu se ubranit dojmu, ze treba takovej Bay by tu akci natocil vic cool. Jinak triky skvely, herci v cele s Cruisem a Blunt taktez. Kdyby byl film o neco vic napinavej a nebejt lehce stupidniho konce, asi bych napalil plny hodnoceni, fakt jsem se bavil kralovsky, ale takhle jen lepsi 4*.

• 31.10.2018  09:45

No co si budem povidat, tohle je jen takova zabavna blbina, necekejte zadny velky osudy a podobne, ale ono by se to sem ani nehodilo, proste par zlodejskejch akci jednoho z nejslavnejsich paseraku. Filmu se neda uprit, ze je sviznej a zabavnej, furt se neco deje, na druhou stranu, cloveku je to tak trochu ukradeny, vime, ze hlavni dvojka to prezije a zbytek cloveka moc nezajima. Triky jsou ocekavane skvely, ale hudba mi prisla docela odflakla. Co se tyce hercu, Woody je tradicne fajn, Bettany jako zaporak ujde, Clarke je spis otravna a Ehrenreich je sice sympatak, ale moc charisma fakt nepobral. Takze rozhodne zabavi, pro skalni fandy Star Wars nutnost, ale pro beznyho divaka vicemene zbytecnej dil, kterej kdyz neuvidi, nic moc se nestane. Ja jsem se bavil, ale potrebu videt to znovu nemam, slabsi 4*.

• 11.10.2018  09:30

Musim rict, ze me to prijemne prekvapilo. Branagh, jakozto clovek, kterej se chce drzet predlohy, byl samozrejme predlohou zaroven svazanej, ale dela vse pro to, aby v ramci moznosti udelal z filmu moderni detektivku, ktera nebude jen unyla konverzacka, ale dojde i na nejakou tu akci a divak se bude bavit. A dari se mu to, vizualne to vypada moc pekne, i pres to, ze triky jsou trochu slabsi, dari se budovat hodne napinavou atmosferu a navic tu je naprosto spickova sestava hercu. Konec je sice lehce uspechanej v porovnani s rozvleklejsi prvni polovinou, ale film proste bavi od zacatku do konce. Jediny, pres co jsem se neprenes, je Branaghovo Poirot, proste mam zafixovanyho Sucheta. Ale i tak solidni 4*.

• 4.10.2018  10:08

Neni to uplna sracka, ale s Hotelem Transylvanie se to fakt merit nemuze. Pribeh je sice fajn, ve vysledku sice dojde na stary dobry rodinny hodnoty, ale poucovani neni moc nuceny, dej se nikde zbytecne nezdrzuje, postavy v zasade sympataci, forku dost a nektery fakt fajn, ale celkove to proste pusobi strasne levne, ani vlastne nevim proc. Zkouknout se to da, ale cloveka to tak nak vlastne ani nezajima. Slabsi 3*.

• 2.10.2018  09:46

Bal jsem se, co z toho bude, prvni film mam docela rad a jako malyho me to docela dokazalo vydesit a i kdyz je tenhle remake naprosto zbytecnej, me to zase bavilo. Dej nikde zbytecne nevazne, herci jsou docela sympataci, triky sice slabsi, ale nic hroznyho a atmosfera solidni, par lekacek je taky fajn, sice nejsou moc napadity, ale fungujou, trochu to pripomina Nezvratny osud. Takze zadnej zazrak, ale bavil jsem se dobre a cameo Kiefera potesi. Slabsi 4*.

• 24.9.2018  11:59
    matka! (2017)

Ja tomu nerozumim, co se to snazil Aronofsky rict? Asi fakt nema rad necekany navstevy. Film vlastne krome samotnyho zaveru neni moc horor, spis si clovek furt rika wtf, co to ma zase bejt a hlavne, co to ma za smysl. Lawrence se zmatene mota po baraku, misty tu jsou nejaky parapsychologicky naznaky, ale ve vysledku to neni nijak zvlast rozvedeny, do toho Bardem, kde clovek taky nevi, co si o nem myslet a celej dej tak vlastne jen vyplnujou navstevy neznamejch lidi a tu vice, tu mene vyostreny sceny s tim spojeny, typu nesedejde mi na stul. Z postupem casu to zacne bejt cim dal tim vetsi psycho a zaverecnej zvrat je sice fajn, ale zaroven predvidatelnej a popravde, taky krapet mimo, jako celej film. Ne ze by to bylo vylozene spatny, zajimavej napad, ale asi by to stacilo rozehrat na plose 80 minut.

• 24.9.2018  11:57

Ja jsem spokojenej, uz dlouho tu nebyl takhle kvalitni valecnej film, Gibson na to porad ma. Prvni hodinku se sice nic moc nedeje, je to takova ta klasicka buzerace na cvicaku, ale je to proste natoceny zabavne a trosku jinak. Velitele nejsou takovy svine a i kdyz vyrvavaj, jsou to sympataci, coz je ale mozna jen dany obsazenim Vaughna a Wortingtona. Ale ani spolu vojaci nejsou za nejaky srace, i kdyz samozrejme cocku za svoje presvedceni nestrilet dostane. No a druha pulka uz je valecna, pricemz nejakejch 20 minut v prostredku rozjede Gibson fakt skvely valecny peklo, nepretrzita strelba, vsude mrtvoly a utrhany koncetiny, proste Rko jak se patri. No a zaverecna 45minutovka je to, proc tenhle film vlastne vznikl, tedy to, cim se hlavni hrdina odlisuje od ostatnich a proc vlastne dostal svuj film. A i kdyz Gibson nehraje nejak extremne na city, stejne je to dojak. No a jako celek to proste skvele funguje, i kdyz samozrejme mohlo by to bejt jeste lepsi, protoze krome ty hlavni myslenky se film vlastne zas tak extra neodlisuje. No a film sice stavi na skvelym Garfieldovi, kterej asi hraje zatim nejlip v zivote, ale stejne je to furt takovej uculujici se pubertak, ze mu to clovek obcas uplne neveri. Ja bych tu spis vyzdvihnul vykon skvelyho Weavinga a ultimatne sympatickou Palmer. Lepsi 4*.

• 17.9.2018  09:33

Skvela jizda, ale slo z toho vytezit o tolik vic, ze bych skoro rek promarnena sance, kdybych se tak dobre nebavil. Pribeh dava prostor pro spoustu blbnuti, hlavni hrdinove tu vlastne hrajou uplne opacny postavy, Rock je za ustrasenyho poseru, Black za sexy blondynu, jakkoliv uchylne to zni. Gillan je mega sexy a vypada, jak kdyby vypadla z nejakyho Street fightera pripadne anime. Jen ten Hart dela vicemene stejny hovado, jako vzdycky. Jedinej nezajimavej je patej clen party, kterej se ale nastesti pripoji az ke konci. Co se tyce zaporaka, ten neni buhvijakej, ale je to vlastne fuk. Film sice nikde nedrhne, ale z jednotlivejch charakteru se dalo vytriskat vic a rozhodne sem slo nacpat vic akce, protoze Kasdan s ni evidentne nema problem, ta co tu je, je super. Jako komedie to funguje taky bez prpoblemu, hlasky super, jen se tu trosku narazi na herecky limity hlavnich hrdinu, proste ne vzdy jim ty opacny charaktery verite. Ale bavil jsem se od zacatku do konce, o nic vic asi neslo, takze spokojenost.

• 17.9.2018  09:27

Nechapu, co tim chteli tvurci rict. Kdyz pomineme tu samotnou myslenku zmensovani, tak se nejedna o zadny sci-fi. Krome toho, ze se hlavni hrdina obcas trapi s takovejma vicemene beznejma problemama typu manzelka, penize, prace, tak to neni zadny velky drama. No a krome par lehce usmevnejch momentu, prevazne v momente, kdy na scenu vstoupi prudici vietnamka, to neni ani zadna komedie. Film vlastne jen tak pomalu plyne a sleduje zivot par lidi, aniz by se neco moc resilo nebo se nejak vic vytezila myslenka zmensovani. Herci jsou sice sympataci, natoceny to je docela pekne, ale to je tak nejak vsechno. A totalne odflaklej, useklej zaver, tomu fakt moc nepomuze. Slabsi 3*.

• 14.9.2018  09:20
    Castle Rock (TV seriál) (2018)

Serial samozrejme dokaze nalakat, vsichni jeste vzpominaji na skvele Stranger Things, ktere serial vizualne pripomina, navic je zastitenej jmenem Kinga a zasazenim do jeho fiktivniho mestecka, kde se odehravala hezka radka jeho skvelejch knih. No a rozjezd je fajn, zacnou se na sebe vrsit jedna zahada za druhou, je to misty i radne drsny a krvavy a dobre se na to kouka. Jenze s pribejvajicima dilama to spis nez zahadny zacina bejt zmateny, stale se na sebe vrstvi dalsi a dalsi nejasnosti, ktery ale postradaj jakoukoliv logiku a vlastne se nic moc nedeje. Nektery dily se stupidne venujou naprosto nezajimavejm vedlejsim postavam, jimz asi kraluje naprosto na pest Sissy Spacek. Ono ale celkove herci nejsou zadnej zazrak z hlediska sympatii, clovek vlastne nema moc komu fandit, Lynskey je otravna a zase pripomina svoji stihacku z Dva a pul chlapa, Holland se fakt na hlavni roli nehodi, Skarsgard neustale divne cumi. Mym oblibenec se tak stal perfektni serif Scotta Glenna, kterej bohuzel moc prostoru nedostane. Co se tyce zaveru serial, par veci se sice lehce propoji a vysvetli, takze jsem zacal mit lehkej pocit, ze scenaristi nebyli totalne zmateny, ale nejakej smysl by v tom moh bejt, jenze je desne videt, ze se pripravuje puda pro druhou serii. Popravde, chvilema jsem uvazoval, ze to vzdam, nakonec jsem to dokoukal, ale druhou serii uz asi nedam.

• 10.9.2018  10:22

Priste si musim poradne precist jmeno rezisera, nejak jsem nabyl dojmu, ze je autorem Mike Nichols a docela jsem se tesil, namet vypadal zajimave, jenze tady reziroval pro me neznamy Jeff Nichols a podle toho to taky vypada. Cely to pusobi silene lacine, film ma skoro dve hodiny, ale silne se tahne a vetsinu casu se nic moc nedeje. Herci v podstate nemaj co hrat, fakt nechapu, ze sem nalakal tolik velkejch jmen. A aniz by se neco moc resilo/vysvetlovalo, porad proste nekam jedou a aby to nebylo tak stereotypni, obcas se tu mihne nejaka jina postava, ktera je pronasleduje. Konec je pak precejen drobet zajimavej, ale uz to vyslednej dojem moc nezlepsi. Bejt tu schopnejsi reziser, verim tomu, ze by to utah, ale tohle pusobi, ze vsichni byly naprosto bezradny a nevedeli, co ze to vlastne toci. Takze takhle fakt ne, tahle variace na E.T. se moc nepovedla.

• 10.9.2018  10:16
    Who Is America? (TV seriál) (2018)

No nevim, asi jsem cekal vic. Cohenovi se sice podari par slusnejch nachytavek, ale pro me, jakozto cloveka, nesledujiciho americkou politickou scenu, to byla vicemene prehlidka neznamejch xichtu. Sice z nich kolikrat dostane takovy mega trapnosti, ze je vlastne jedno, kdo to je, protoze ze sebe udela uplnyho curaka, ale stejne je to zabavnejsi, kdyz je tu treba Dick Cheney, kteryho clovek precejen zna. Co se tyce Cohenovo postav, nektery dostanou minimum prostoru, nektery naopak kvanta, ne vzdy k moji spokojenosti. Dalsi co to trochu srazi je fakt, ze misty fakt az zbytecne moc tlaci na pilu a veskerou zabavu tak de facto obstara sam a nenecha hosty se poradne ztrapnit, pripadne se nekdo nechytne a pak rozhovor/scenka trochu vyzni do prazdna. Ale v kazdy epizode se vicemene da najit par perel. Vetsinu casu to neni komedie, u ktery by se clovek valel smichy po zemi, ale spis se citi trapne, co ze to je mezi nama za dementy, ale myslim, ze to byl i Cohenovo cil, takze ve vysledku asi mise splnena, ale urcite slo sehnat zajimavejsi hosty a vytvorit vic postav. Lepsi 3*.

• 10.9.2018  10:04

Akce je naprosto perfektni, herci jsou totalni sympataci, cely je to natoceny radne cool a to je bohuzel asi tak vsechno. Problem je, ze zapletka samotna je dost tuctova a akce je tu prekvapive naprosty minimum. Takze ta vata mezi jednotlivejma akcema, obzvlast v prvni pulce filmu je tu vicemene jen ta uvodni, je bohuzel misty trochu nudna a nezachrani to ani obcasny forky a hlasky. Taky co se tyce Rkovy pristupnosti, sice tu vesele caka krev a fuckuje se, ale oproti minulymu dilu mi to prislo trochu umirnenejsi. Rozhodne se nejedna o spatnej film, zabava to je furt poradna, ale slo z toho vytezit daleko vic.

• 6.9.2018  09:51
    Coco (2017)

Pixar se po case rozhodl zase jednou pro neco originalniho misto delani zbytecnejch pokracovani uspesnejch veci a vysledek je moc fajn. Pribeh je ocekavane na Pixar v pohode, samozrejme se obcas trochu moc tlaci na pilu ohledne nejakejch rodinnejch hodnot a konec je ultimatni dojak a zvraty se daj vicemene cekat, ale tak nejak to vubec nevadi a sem se to vlastne hodi. Navic celej dej skvele utika, podporenej jeste perfektnima pisnickama a skvelou vizualni strankou, ktera je fakt pastva pro oci, i kdyz paradoxne animace sama o sobe az takovej zazrak neni. Proc teda ne 5*? Protoze ma Pixar jeste na vic a forky moc nefungovaly, ale jinak jsem spokojenej.

• 4.9.2018  09:34
    Deadpool 2 (2018)

Ja se bavil jeste o fous vic nez v pripade prvniho dilu. Vsechno super z prvniho dilu zustalo zachovany a jeste je to vsechno dle pravidel dvojek vetsi, vic krve a umirani, vic hlasek, velkolepejsi souboje, ktery misty trochu zavani digitalem a lehce se spis z komedie presunujou k regulernim X-Menum, ale nic vylozene rusivyho. Herci jsou opet skvely, Reynolds se v tyhle roli fakt nasel a par scen, kterejm asi vevodi nastup X-Force je naprosto nezapomenutelnejch. Ja se skvele bavil od zacatku do konce, jasnejch 5*.

• 24.8.2018  09:31

Prvni dil jsem nevidel, popravde ani jsem nevedel, ze nejakej je, ale po par lehce zmatenejch narazkach jsem to zjistil, ale myslim, ze neni absolutne potreba ho videt. Jinak pribeh je hodne, hodne zjednodusenej Indiana Jones michnutej Larou Croft, ale ocenuju, ze se furt jedna o docela akcni a dobrodruznej animak, tech tolik neni. Samozrejme musi dojit i na radoby vtipny zvirata (pes s papouskem) a o poznani vtipnejsiho sidekicka zombika/mumii. Samotnej animak je pak docela svizne natocenej, uplne stupidne to nepusobi, sem tam se da pobavit a pribeh je naprosto dostacujici, i kdyz desne jednoduchej, na animaci je videt, ze je levnejsi, ale zadny drama, takze za me nakonec vlastne spokojenost, o zadny veledilo se samozrejme nejedna, ale na evropsky pomery nadprumer.

• 15.8.2018  09:25

Uvod s navazovanim pratelstvi me docela navnadil a po pocatecnich pochybach jsem se zacal tesit, jenze bohuzel, pochyby byly opravneny, pak uz to slo do kopru. Hlavni problem je v ustredni dvojici, Delevingne sice ocekavane nic moc nehraje, ale aspon se na ni docela dobre kouka a je vcelku sympaticka, ale DeHaan je tak neskutecny, necharismaticky hovado, ktery snad hraje jeste mizernejc nez Cara, ze totalne pohrbiva celej film. Pritom casting vedlejsich postav se naopak poved perfektne, super Hawke, nemene fajn Owen a prekvapive hodne fajn Rihanna i Hauer. Jinak pribeh je na podobnou zalezitost vicemene typickej, vydalo by to na jeden dil Star Treku, Hvezdny brany a podobne, ale nic vylozene tragickyho. Horsi je, ze se dej docela tahne, akce je pomalu a ten zbytek proste ustredni duo neutahne. Aspon, ze se na to docela dobre kouka, triky sice obcas zahaprujou, ale vizualni stranka je hodne libiva. Doufal jsem, ze by treba Besson dal vzpomenout na Paty element a v par scenach se mu trosku priblizil, ale jinak to je veskrze prumerny scifi.

• 7.8.2018  12:56

Pro me zklamani a promarnena prilezitost. Myslenka po deseti letech budovani vesmiru konecne vsechny hrdiny nahnat dohromady je sice super, jenze nekteri hrdinove se tady potkavaji uplne poprve, takze tu je vlastne i nekolik seznamovacek, ktery ve vysledku pusobi jeste uspechanejc nez DCEU, jednu minutu se dohadujou, kdo je kdo a o par minut pozdejc jsou schopny za sebe polozit zivot. No a jinak je celej film vicemene smeska nijak zvlast napaditejch souboju, respektive nic, co by clovek za uplynulou dekadu nevidel, namichana s humornejma scenkama a hlaskama, ktery jsou nastesti fakt vtipny a zabavny. Jenze stejne to cely pusobi na jednu stranu desne uspechane a neprehledne, ale zaroven se film docela tahne, proste je to jen ne moc souvisejici slepenec jednotlivejch scen, ktery nemaj tah na finale, ktery tady vlastne stejne ani neni, jelikoz je fakt videt, ze se jedna teprve o prvni dil ze dvou. Co potesi je snaha o lehce temnejsi ton a po uvodnim umirani jsem se zacal tesit, ale vyreseny smrti nekterejch hrdinu v zaveru bylo fakt nehorazne trapacky, chapu, ze s touhle pristupnosti tu nemuzem mit rozsekany tela a podobne, ale takhle to byla jen smes naprosto tuctovejch a zamenitelnejch smrti, kdy si druhej den po skouknuti vlastne ani nepamatuju, kdo ze to umrel a kdo prezil. Jinak co se tyce hercu, tam neni co resit, znama particka, vsichni do posledniho sympataci, i kdyz treba na takovym Downeym je uz ten vek docela videt. No a Thanos/Brolin docela prijemne prekvapil, i kdyz makeup je takovej lehce usmevnej. Triky taky v pohode, ale zadnej zasadni posun od minulejch dilu. Tesil jsem se na nejaky mega epicky finale a dostal jen sled tu vice, tu mene fajn souboju, sice to da 4*, ale dalo se z toho vytriskat nekolikanasobne vic.

• 30.7.2018  10:19

To byla hrozna ptakovina. Tvurci si s artusovskym mytem vicemene vytiraj prdel a delaj si s postavama co chtej a cely to pusobi jak mix mezi nejakou pc hrou, Robinem Hoodem a Solomonem Kanem. Jenze co se neda filmu uprit, je to zatracene zabavny. Dej se riti kupredu, neni nouze o spoustu vychytanej souboju, nejaky ty kouzla, docela drsnou atmosferu a misty i humor. Hunnam sice moc charisma na hrani vudce nepobral, ale jako takovej floutek, co to ma na haku je skvelej. Ostatni herci jsou taky vcelku fajn, ale nejvic prostoru ma ocekavane Hunnam. Proste blbost, ale ja se dobre bavil.

• 30.7.2018  10:14

Vcelku nuda. Uz prvni dil nebyl zrovna akcni jizda a v nastolenym trendu se pokracuje. Jediny, co vlastne stoji za pozornost, je vizualni stranka, spolu s vymazlenejma trikama se na to fakt moc pekne kouka. Jenze tak nejak se trochu ztratila ta atmosfera depresivni budoucnosti, nemuzu si pomoct, ale tady to zas tak depresivni nebylo. Jinak pribeh se snazi navazovat na prvni dil a opet nastolovat nejaky zasadni otazky lidstvi, ale moc se to nedari, vetsinu casu je to vicemene o nicem. Co se tyce hercu, Ford se tu ohreje tak 20 minut az ke konci filmu a Gosling je sice v zasade sympatickej, ale nema moc co hrat. Kdyby to melo 90 minut, tak asi v pohode, takhle na me mistama slo spani. Nemuzu rict, ze by to byla vylozene sracka, proste jinej druh sci-fi, nez ktery se dneska vetsinou toci, ale Villeneuve asi nebude muj typ rezisera, takze jen 3*.

• 30.7.2018  10:09

Pro me po prvnim fajn dilu trochu zklamani. Vicemene dostavame to samy, co minule, ale tak nejak uz to neni tak zabavny. Akce tu moc neni, vetsina ji navic byla provarena v ukazkach a ta co tu je, by urcite mohla bejt i napaditejsi a vic vyuzivat zvetsovacich/zmensovacich schopnosti. Aby to tak nebyla jen spousta kecu, tvurci pridali na humoru, fory jsou fajn, ale vetsinu jich obstara misto sympatickyho Rudda naprosto perfektni Pena. No a jinak samotnej pribeh je v podstate o nicem, neustale nekdo nekoho pronasleduje, furt se honi zmensena laborator a kdyz uz po stopadesaty zase nekdo nekomu neco ukradne, zacne to bejt krapet otravny. Zaporacka Ghost je pak docela tragicka. Celkove by to proste chtelo zapracovat na lepsim pribehu, protoze akci nebo rozpoctem se to s hlavnima MCU filmama fakt rovnat nemuze.

• 24.7.2018  09:37
    Párty (TV seriál) (2018)

Zadnej zazrak se nekona, na druhou stranu, po tech pul hodinach to je naprosto v pohode koukatelny a rozsah 10 epizod je tak akorat. Zakladni premisa o giganticky party na zaver stredni, kterou porada samotna skola a studenti behem ni nesmi opustit budovu je sice lehce pritazena za vlasy, na druhou stranu, jako vychozi situace pro dementni komedii z ranku prcicek naprostej ideal. Kazda epizoda ma sice nejakej drobnejsi pribeh, ale spis jde o to, jak party postupuje a jednotlivy postavy resi to, co vyresit prisly, at uz to je osukani trenerovo zeny, nalezeni zahadny cosplayerky nebo prodavani chlastu. Misty to je vtipny, misty si to hraje na trochu dojemnou nebo rozumovaci notu, ale ve vysledku to nikdy nesklouzne k nejaky nude, ale ani k nejakymu mega odvazu. Postavy jsou vicemene bez vyjimek sympataci, dostavaj tak nejak stejne prostoru, holky jsou dostatecne sexy, ale vetsina jsou herecky naprosty dreva, ale vzhledem k tomu, ze se vetsinou jedna o neznamy "herce" a vlastne ani nemaj co hrat, tak je to fuk. Za me v zasade spokojenost, idealni na to, aby si clovek pustil jeden dil, sned si veceri a parkrat se zasmal.

<< předchozí 1 2 3 4 30 58 87 115