B!shop

B!shop

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 29 58 86 114
    • 16.7.2018  09:31

Hodne prijemny prekvapeni. Zadny dlouhy kecy, zadnej prekombinovanej scenar, jednoduchy dobrodruzstvi s tahem na branku, uplyne par minut a Kong tu v plny parade masakruje vse v okoli a krome par zbytecne ukecanejch scen se vydrzi rubat az do konce. Je fajn, ze se tvurci vysrali na budovani nejakyho promakanyho scenare, protoze u tohohle druhu filmu fakt clovek jen ceka na to, az si daj do huby, coz se dari na 100%. Herci jsou navic docela sympataci, je videt, ze prachu bylo na film dost, takze triky vymazleny a po vizualni strance parada. Takze za me spokojenost, na pet hvezdicek to sice neni, zas az tak jsem si z toho na prdel nesed, ale rozhodne solidni 4*.

• 16.7.2018  09:22

Vlastne to samy, jako minulej dil. Opet to je jen sled vtipne-trapnejch scenek, v duchu pokracovani se obcas az moc tlaci na pilu, takze je to misty fakt uz trochu moc, ale jako celek to zase odsejpa svizne a dokaze to pobavit. Je tu stejny herecky obsazeni, jako v pripade prvniho dilu a prislo mi, ze si postavy na svoje role uz vic zvykly a jsou v nich prirozenejsi, zadny velky herectvi necekejte, ale rozhodne to je lip koukatelny, nez minule. Takze za me vlastne spokojenost, dostal jsem, co jsem cekal a pobavil jsem se.

• 16.7.2018  09:19

Neskutecna ptakovina, ale clovek se proste musi smat. Pribeh tu vicemene neni, je to spis takovy epizodni, proste scenky ze zivota decek ve skole s jejich problemama a zabavama. Misty se sem sice zacne protlacovat nejaky to poucovani, ale nastesti ne nijak vyznamne, vetsinou to jsou proste tu vice, tu mene vtipny/trapny forky. Film navic dost svizne odsejpa, takze nuda nehrozi. Co se tyce hercu, jasne, nemaj moc co hrat, ale i tak jsou dost tragicky a to deti i dospeli. Ale jako 90 minutova oddechovka, proc ne.

• 12.6.2018  09:14

Zatim nejslabsi z Benem rezirovanych filmu. Problem je, ze tu vlastne neni zadnej poradnej pribeh. Nevadil by mi klasickej tuctovej pribeh o vzestupu mafiana, jako to driv bylo v kazdy druhy kriminalce z tohohle obdobi, jenze tady neni ani to. Affleckova postava se tak nejak potlouka zivotem, chvilku je za chudaka, chvilku si hraje na bosse, ale jako velkej kapo fakt nepusobi, navic ackoliv nehraje nijak spatne, cloveku je jeho postava a jeho motivace v zasade ukradena. Co se tyce ostatnich postav, zadna vylozene nezaujme a vlastne ani nedostane moc prostoru. Zbejva tu tak jen tuctova vypravenka o dobe prohibice a parte gauneru, kde je sice par silnejch scen, ale celkove to misty lehce nudi a trosku pripomina tv film.

• 11.6.2018  10:01

Spatny, takhle to nepujde. Nevadi mi, ze tu nemame tu klasickou vypravenku o vychove decka a navratu do civilizace ala Greystoke, ale v podstate se dej rozjizdi az nejakou dobu od navratu Tarzana, ani to, ze pribeh je hodne jednoduchej, protoze kdyz nic jinyho, alespon dava prostor pro nejaky blbnuti v dzungli se zlejma otrokarema, mistnima kmenama i zviratama, ale tady bohuzel nic moc nefunguje. Triky jsou sice docela fajn, i kdyz nektery zvirata jsou trochu odflakly a celkove vizual vypada, ze nejaky prachy na film byly, i kdyz neustaly ladeni do sedivo-modry zacne bejt po chvili krapet unavny. Hudba je v podstate nezajimava a akce sice zajimava svym prostredim, ale uz ne provedenim, nic, co by tu nebylo. Ale nejvetsi problem, kterej bohuzel pohrbiva celej film, jsem mel z hlavni postavou, Skarsgård je tak neuveritelne nesympaticky, tupe cumici a naprosto bezcharismaticky drevo, ze uz jsem to dlouho nevidel. Bejt tu jinej herec, mozna ty vytky prekousnu a budu se bavit, ale tohle se fakt neda, to byl takovej silenej kokot, ze mi zkazil zazitek z uz tak prumernyho filmu. Slabsi 3*.

• 8.6.2018  10:58

Je to skvely, mohlo to bejt skvelejsi. Clineovo kniha je ve svy podstate docela jednoducha a buhvijak originalni taky neni, ale proste je na ni videt, ze ji psal fanda a nacpal tam fakt prakticky vse. Do filmu uz z jeho podstaty vse nacpat neslo, to je vicemene takova hlavni vytka. Nevadi mi, ze je dej knihy vcelku prekopanej, spousta toho je vypustenyho a jsou tu naopak nejaky veci, co v knize nebyly, s tim jsem tak nejak pocital, precejen bylo potreba nacpat neskutecnou haldu vsemoznejch poct a narazek do dvou hodin. Skoda jen, ze jsou tu v podstate jen tri vetsi akce, ktery byly videt uz v ukazkach, rozhodne z toho slo udelat i vetsi jizdu. Stejne tak i pres omezeni dany mediem sem mohlo bejt nacpano vic odkazu z knihy. Tim nerikam, ze jich tu je malo, aby to clovek vsechno vstrebal, bude to chtit rozhodne nekolik dalsich skouknuti. Hudba je taky super, ale taky tu mohlo bejt tech znamejch pisnicek vic. No a stejne tak triky, rozhodne lepsi, nez jak jsem se po skouknuti traileru bal, ale mohly bejt jeste lepsi, i kdyz chapu, ze v tom mnozstvi postav, prostredi atd. je tezky kazdou blbost vypiplat do dokonalosti, ale misty to je precejen lehce kvantita na ukor kvality. No a co se tyce hercu, Rylance je uchvatnej, i kdyz na pres drzku, Sheridan mi vadil min, nez jsem se obaval a Cooke je sympatacka. Takze jak uz jsem psal na zacatku, je to hodne fajn, ale vsechno, pres mnozstvi narazek a hudbu az po triky mohlo bejt jeste lepsi, takhle si nejsem uplne jistej, zda se to zaradi mezi nejvetsi kultovky, ale i tak jsem naprosto spokojenej, Spielberg prijemne prekvapil a ja se dve hodiny bajecne bavil.

• 8.6.2018  10:50

Presne takovej ten typ animaku, kterej clovek skoukne a prakticky okamzite zapomene, protoze tu neni nic vylozene super, na co by clovek vzpominal, ani nic vylozene spatnyho, kdy by jste vzpominali, co ze to bylo za sracku. Pribeh je relativne originalni i kdyz samozrejme v ramci animaku, animace sice neni uplne top, ale rozhodne ostudu neudela a hudba vcelku fajn. Postavy jsou taky v pohode, hlavni dvojice dokaze pobavit a neni otravna a vedlejsi postavy sem tam hodi nejakej slusnej forek (vlci rulez). Takze na 80 minut v pohode zabava, ale nic vyjimecnyho, proste jeden z mnoha.

• 6.6.2018  09:58

Nechapu tolik nespokojenejch komentaru a mizerny hodnoceni, jasne, neni to zadna pecka, na druhou stranu v porovnani se soucasnou animovanou produkci az na par vyjimek to naprosto v pohode obstoji. Pribeh je sice dementni, ale neda se mu uprit urcita originalita, minimalne prostredim, kde se dej odehrava. Animace spis prumerna, hudba spis nadprumerna, fory obcas zafungujou, obcas ne, linie v "realnym" svete vicemene zbytecna a postavy bezezbytku sympaticky a zabavny. Takze na 80 minut vypnuti naprosto v pohode film.

• 4.6.2018  10:01

Pro Burtona naprosto idealni latka, ale nemuzu si pomoct, nejak jsem ve filmu nemohl najit tu jeho typickou morbidnost a hravost. Ale krome tohohle vlastne nemam vyhrady. Krome ujetyho a zbytecne akcniho finale se film verne drzi predlohy. Uprimne divim se, ze se nedrzel i v zaveru, takhle si lehce zazdili pudu pro pripadny pokracovani. Kdyz divak precka lehce nudnej a ukecanej uvod, rozjede se fajn hororova pohadka, ktera je viditelne cilena na mladsi publikum, i kdyz obcas je tu nejaka scena pro otrlejsiho divaka (oci vedou). Dej sice neni buhvijak slozitej, ale svizne odsejpa, triky jsou fajn a herci prekvapive sympaticky v cele se super Evou Green a Terencem Stampem. Nekdy zhruba po hodine a pul jsem si uvedomil, ze se vlastne skvele bavim a ze uz utekla hodina a pul. Takze za me spokojenost, s chuti bych si dal dalsi dily.

• 4.6.2018  09:53
    451 stupňů Fahrenheita (TV film) (2018)

Uprimne, divim se, ze to trvalo tak dlouho, nez vznikla dalsi adaptace Bradburyho knihy, ta z roku 1966 je uz precejen hodne stara. Na druhou stranu, nez tohle, to radsi nemuselo vznikat nic. Mozna tu ted urazim nejakyho vyznavace knizni predlohy, ale krome ty jedny zasadni myslenky kniha zadnej zazrak neni, takze v tomhle ohledu to mel film hodne tezky, vystavit dej na tom, ze pozarnici knihy pali, aby si to nakonec jeden rozmyslel, proste neni zrovna dvakrat pevnej zaklad. Jenze bohuzel tady nic jinyho vlastne neni. Ale abych filmu nekrivdil, to nebylo ani ve verzi z roku 66, ktera taky neni zadnej zazrak. Kdyby to alespon, kdyz uz chybi poradnej scenar, tahli herci, ale bohuzel. Jordan je vylozene na presdrzku, jeho promena neni nijak zvlast dobre vysvetlena a Shannon se furt tvari jak uprchlej silenec. Vizualni stranka je sice celkem fajn a triky taky nenastvou, na to ze se jedna o tv film, ale to je tak vsechno. Zhruba po hodine deje jsem byl dotazan, kdy ze se zacne neco dit a zhruba v tu chvili jsem si uvedomil, ze premyslim nad tim samym. Slabsi 3*.

• 4.6.2018  09:40
    Temná věž (2017)

Ja si nemuzu pomoct, me to bavilo. Naprosto zapomente na Kingovu Vez, cetl jsem ji komplet a s ni to ma spolecnyho fakt minimum, ale jako beckovy akcni fantasy to funguje. Tvurci z knih vybrakovali ten naprosto totalni zaklad a ten jeste osekali, aby narvali pres ctyri tisice stran textu do 90 minut dlouhyho filmu a ve vysledku to je tak jednoduchej pribeh postavenej na zajimavy myslence, kde se vystridaj tak ctyri ruzny lokace, ale me to prekvapive stacilo. Tim, ze je vse nahusteny do 90 minut neni cas se zdrzovat nebo vykecavat, takze film krome povinnyho lehce nezazivnyho uvodu uhani svizne kupredu, triky jsou prekvapive hodne fajn (samozrejme na becko) a herci nenastvou. Kdyz se prenesete pres to, ze je pistolnik cernoch, tak neni Elba uplne spatnou volbou, McConaughey je vylozene libovej a Taylor v porovnani s jinejma detskejma hercema nesere. Akce je tu dost, zaverecne prestrelka je hodne cool, takze ja jsem vlastne spokojenej. Z pohledu vernosti k predloze to je samozrejme na odpad, z pohledu zabavnyho becka na jedno skouknuti vicemene bez vyhrad.

• 4.6.2018  09:32

Podle me je tohle naprosto zbytecnej dil, uprimne receno, dva dny po skouknuti uz si nepamatuju, o cem ze to bylo. A popravde ani nevim, co tady vlastne komentovat. Jasne, mame tu vesmirny souboje, mame tu nejakej souboj na mece, ale nic, co by tu uz nebylo, navic v souhrnu tu ty akce neni nijak moc, kdybych chtel videt lode dlouze letici ve vesmiru, muzu si pustit Star Trek. A hlavne se vlastne nic moc nevyresi, sice tu je spousta dilcich pribehu, takze prakticky co 20 minut tu je nejaky epicky vyvrcholeni dejovy linie, ale ten hlavni pribeh jde od nikud nikam a na konci jsme vlastne zase na zacatku. Triky jsou samozrejme vymazleny, vizual i hudba ocekavane super a par scen fakt potesi (nebudu spoilerovat) a ve scenari skutecne neni nouze o zvraty, tj. pokud nekdo prijde napr. s nejakym planem, neznamena to, ze ho dotahne do konce nebo se v prubehu neudela jinej plan a podobne, coz potesi, ale ve vysledku vam jsou vlastne potavy i jejich osudy naprosto ukradeny. Z hercu potesi mozna tak Gleeson, to je fakt spravny hovado, sem tam tu je i nejakej ten forek, ale od Star Wars asi cekam neco drobet jinyho, takze za me slabsi 4*.

• 29.5.2018  09:19

Mam rozporuplny pocity. Na tenhle MCU film jsem se zatim tesil asi ze vsech nejmin a nakonec to tak spatny nebylo, misty to naopak bylo docela fajn, ale ja mam proste hroznej problem s hlavni postavou. Black Panther je proste naprosto tuctova postava, ktera, kdyby nebyla zasazena do zajimavyho prostredi, tak totalne vysumi. Jako hlavni hrdina cernoch navlecenej v latexu s kocicima usima, jehoz hlavni zbrani jsou drapy? Zdravime Catwoman. To samy se vlastne da rict i o zaporakovi. Killmonger je Black Panther sjetej pres kopirak, akorat, ze misto do fialova je do zluta. Ruce si muzou podat i herecky, protoze Boseman i Jordan jsou tu fakt desny drevaci, nenapada me, kterej superhrdina nebo zaporak mel nizsi charisma za hodne dlouhou dobu. Skoda, ze vic prostoru nedostal Serkis, ten by byl mnohem vic fajn, i kdyz jeho uchylnacka ruka teda taky nic moc. No a k tomu si prictete dost smesny jmena vetsiny postav typu Curo, Chcala a podobne (minimalne s dabingem to takhle dementne zni) a dosti dementni jazyk Wakandanu, kterej je na podobny perly taky bohatej. Co ale naopak musim pochvalit, tak je zajimavy a vizualne skvele udelany prostredi s bezvadnejma trikama a tim, ze se sem nenasrali zadny jiny MCU postavy, pusobi to i drobet originalnim dojmem, navic se tu neresi osud sveta, ale jen boj o trun, coz je taky fajn zmena, i kdyz dej samozrejme buhvijak slozitej neni. Akce je spis prumerna, ono s Kocicakem toho asi moc lepsiho vymyslet neslo, ale je podporena fakt suprovou hudbou, ktera ji dost pozveda. Celkove se tak nejedna o zadnej zazrak, ale ani propadak, takze lepsi 3* to da.

• 23.5.2018  08:55
    Trollové (2016)

Musim rict, ze me to nesralo tak moc, jak jsem cekal. Lepsi pochvalu ze sebe asi nevymacknu. Nicmene postupne. Cely je to jak naspeedovany a osklivejsi Smoulove a je to od zacatku do konce neskutecne infantilni, tvurci si asi rekli, ze kdyz uz, tak at to stoji za to. Vsude prepaleny barvy, tri prdele silenejch vsemoznejch potvurek a banda ultra na zabiti trolu, ktery furt tancujou, zpivaj a objimaj se. Sem tam se sice povede nejaka vtipna hlaska a zaporaci jsou vcelku fajn, ale jinak fakt nebudu cilovka. Jediny stesti filmu jsou pisnicky, ty jsou vetsinou docela chytlavy a diky nim dej svizne odsejpa, takze se ani nenadejete a je konec. Co se tyce animace, tak je dost odflakla, misty to pusobi jak hadrovy loutky, ale tak nak to zapada do celkoveho ladeni filmu. Ale 3* to da.

• 4.5.2018  09:25
    Baby Driver (2017)

Nevim no, asi jsem od rezisera Soumraku mrtvych a Hot Fuzz cekal vic. Kdyby se aspon film nebral tak zbytecne vazne a bylo to ladeny vic do komedie, dalo by se tomu spousta odpustit, takhle jen zustala naprosto tuctova a predvidatelna krimi historka o parte zlodeju s jednim ridicem, kterej sice rizenim da vzpomenout na Stathama v Kuryrovi, ale jinak je to trapak. On vlastne Elgort je prakticky jedinej z hercu, kterej me sral. Chapu, ze ve snaze sladit dej s hudbou z neho udelali magora ze sluchatkama, ale misty je uz fakt na pres drzku, kdyz musi zastavit akci, aby si pretocil pisnicku, navic se furt tvari jak trouba, co neumi do peti pocitat. Naopak ostatni herci jsou super, v cele s Hammem a Foxxem. Film se samozrejme snazi neustale tvarit desne cool, ale za chvilku se to okouka, i kdyz je pravda, ze ke konci nabere dej slusny tempo a ke konci se da i mluvit o nejakym napeti, navic naroubovani pisnicek na dej je misty fakt skvele udelany. Mozna, kdyby se tvurci zamerili i na vymakanejsi scenar a ne jen audiovizualni stranku, mohla z toho bejt pecka, takhle jen svizne odsejpajici film na jedno skouknuti, kterej neurazi ani nenadchne.

• 2.5.2018  10:12

Na rozdil od ostatnich se mi Prometheus libil, takze jsem se tesil i na Covenanta, i pres slabsi ukazky a ve vysledku v tomhle pripade spis zklamani. Dej sice docela solidne navaze na predchozi dil a vsechno je to o poznani temnejsi, triky a celkove vizualni stranka jsou ocekavane bez chyby, ale tim klady vicemene konci. Samotnej dej je tezce tuctovej, velkej zaverecnej zvrat mi byl jasnej uz tak od dvou tretin filmu. Herci jsou banda nesympatickejch blbu, takze mi u vsech bylo naprosto ukradeny, kdy chcipnou (v pripade tohohle filmu skutecne spis kdy nez jestli, Ridley se s tim nemaze) a co se tyce androida, Fassbender hraje sice stejne dobre jak minule, ale tady mi uz lez lehce na nervy. No a poslednim hrebickem do rakve jsou samotny vetrelci, krome zaverecnyho frajera vypadaj vsichni dost prapodivne az usmevne, i kdyz chapu, ze jsme v prequelu, takze tu chtel asi Ridley ukazat jakejsi vyvoj. Celkove tak vlastne prumerny, hezky krvavy a vicemene nenudici sci-fi, ale od Ridleyho a potazmo cely fransizy Vetrelcu proste cekam vic.

• 23.4.2018  10:05

Ja si nemuzu pomoct, me to bavilo. Tim nechci tvrdit, ze se jedna o nejaky veledilo, proste solidne natocenej, tuctovej komiksovej film. Jako vicemene v pripade vsech DCEU filmu tu je ocekavane stejnej problem - zaporak a souboje. Steppenwolf je sice o neco lepsi, nez minuly zaporaci, ale furt je to proste jen takova kriva huba se sekerou, kterej ve vysledku nic moc nepredvede a ma naprosto tuctovy motivace. No a akce je proste opet jak sjeta pres kopirak, mame tu vic hrdinu, takze tu jsou drobne obmeny, ale oraznovy finale je uz precejen krapet moc. No a jinak je to proste jak seznamovacka MCU s fast forwardem, protoze samozrejme tady bylo na predstaveni hrdinu a jejich seznameni daleko min casu, takze se na uvod rychle odbydou kecy a pak uz je to vicemene jen akce. Prekvapuje me, ze film, u kteryho by to asi bylo nejvic obhajitelny, je paradoxne s porovnani s ostatnima DC nejkratsi, otazka je, jestli to je spatne, spis asi ne, ty dve hodiny tak nejak staci. No jinak triky ocekavane v pohode, zasah dvou reziseru neni vicemene znat a herci az na par vyjimek sympataci, dokonce i sem tam utrousi nejakou tu hlasku, v tomhle ohledu je asi nejzabavnejsi Miller. Nicmene vsichni maj svy momenty, obzvlast scena, kdy si Aquaman strci do prdele laso a zacne ze sebe sypat moudra me fakt pobavila a muzu se s ni stotoznit, protoze ona vlastne ta Liga jsou vicemene trapaci: Batman nic vlastne neumi a mezi ostatnima pusobi tak trochu trapacky, Superman - mrtvej a dal bez komentare, Wonder Women je jedina pouzitelna, navic oproti minule ma tak dvojnasobne zarizly spodky, Flash - jeho vlastnimi slovy pribehnu a do nekoho strcim - jinak receno, pro normalni boj nepouzitelnej, Aquaman - ja nevim, tohle je proste takovej homous, ze vlastne ani nevim, co krome plavani umi, no a Cyborg, jako tady je asi potencial, jenze je to proste takovej Robocop bez pistoli. Takze je vlastne s podivem, ze se vsichni dozijou konce filmu, kde je videt snaha o pripravu pudy pro druhej dil, kterej uz nejspis asi nebude, ja osobne bych se mu ale nebranil. Celkove ale proste dve hodiny v pohode zabavi, takze neni duvod nedat 4*.

• 16.4.2018  09:21
    Wonder Woman (2017)

Pro me prijemny prekvapeni, film, kterej se od ostatnich soucasnejch komiksaren odlisuje, hlavne samozrejme dobovym zarazenim, ale tady to vlastne i staci. Jak kdyby tvurci smichali neco malo z Thora s trochou vic prvniho Kapitana Ameriky, vysledek je fajnovej dobovej mix. Samozrejme bych si moh stezovat na to, ze film je, jak uz je tak trochu v pripade DCEU klasikou, asi tak o pul hodiny delsi, nez by bylo potreba a tak je v prostredni casti lehkej nedostatek akce, ale neni to nic, co by cloveka nastvalo, hlavne zasluhou sympatickejch postav. Gadot sice neni az takova kraska, jak se tu vsichni tvari a o jejim hereckym nadani by se dalo pochybovat, ale sympaticka rozhodne je. Mame tu sice jakoze prvni komiksovej film z hlavni hrdinkou, ale co si budem povidat, uplne stejne prostoru dostane super sympatickej Chris Pine, kterej "necekane" pusobi jako Kapitan Amerika sjetej pres kopirak. Jinak pribehove to nic extra napadityho neni, ale nevadi. Vybusny finale tu je spis jen tak do poctu a je dost podobny finale z Batman vs. Superman. Ale celkove, ackoliv se fakt da najit spousta vytek, je to proste zabavna jizda, ktera bavi od zacatku do konce.

• 9.4.2018  11:47

Serial je super, takze jsem se na film hodne tesil, ale nakonec spis zklamani. Prvni pulka filmu je presne v duchu serialu, sice tu je i nejakej ten pribeh, ale je to perfektne naroubovany na aktualni politicky temata, je tu spousta znamejch politiku, nektery si pro sebe urvali i par vet, Daniel jako vzdy uzasnej, Dalecký a Třešňáková take, jako vzdy, fajn, i kdyz tentokrat jsou jeste krapet vic ve stinu Daniela. No a je to proste zabava od zacatku az zhruba do ty poloviny filmu. Bohuzel ve druhy se upusti od parodovani a pruzeni politiku a zacne se jet vlastni pribeh, kterej byl pro me misty zmatenej, misty lehce nudnej, ale hlavne uz bohuzel pouze minimalne vtipnej. Skoda, kdyby tvurci udrzeli latku nasazenou prvni pulkou filmu az do konce, byl bych naprosto spokojenej, takhle jen lepsi 3*, sice to nastesti neni jen dil serialu natazenej na filmovou stopaz, ale na serial to bohuzel nema.

• 9.4.2018  11:43
    Kancelář Blaník (TV seriál) (2014)

V podstate asi to nejlepsi, co kdy bylo na Streamu k videni. Daniel je naprosto genialni arogantni kreten, kterej by si moh podat ruku treba s McBridem. Dej samozrejme sazi na to, ze znate politickou situaci, vzhledem k tomu, ze me nechava naprosto v klidu, spousta vtipku mi unikla, ale vzhledem k tomu, ze je tu casto spis takovej buranskej, extremne sprostej humor, kazdej si tu neco najde. Je to serial, takze samozrejme ne kazdej dil je tak uzasnej, zalezi to samozrejme taky na parodovanejch politickejch tematech, ale zasmat se da u kazdyho dilu, navic nektery hlasky jsou fakt genialni. S pozdejsima seriema, kdy uz se krapet odstoupilo od systemu v kancelari resime nejakou situaci a je tu snaha o rozvijeni nejakyho pribehu, kterej prostupuje celou serii, tak jde zabavnost lehce dolu, ale i tak je to takova kazdotydenni jistota. Lepsi 4*.

• 6.4.2018  09:12

Pro me vcelku prijemny prekvapeni, po tech miliardach odkladu jsem cekal daleko vetsi pruser. Pribeh sice neni buhvijakej, ale je proste v duchu hry, takze je vlastne naprosto dostatecnej, ono ostatne castokrat to vypada, ze spis clovek sleduje nejakou in-game animaci a kolikrat na me padla nostalgie a zavzpominal jsem, jak jsem kdysi Warcraft paril, nektery zabery fakt jako kdyby vypadly ze hry. Coz podporujou taky fajn triky, samozrejme sem tam se neco ne uplne vyladenyho najde, ale nic co by rusilo. Co se tyce hercu, ne ze by hrali spatne, jen tak nejak nemaj dostatek charisma pro svoje role, ale opet, nic, co by vylozene rusilo. Hlavni problem filmu tak vidim v hudbe, ta neni dostatecne chytlava, aby podporila film a dala bojovejm scenam, nebo naopak tem klidnejsim nejakej vetsi naboj, takze i kdyz film odsejpa docela svizne, obcas zacne lehce nudit. No a druha vec, co mi vadilo, je az prilisny zamereni na to, ze mame jakoby prvni dil, nic moc se neuzavre, je to jen takovy povrchni seznameni se svetem a postavama a uprimne bych byl dost prekvapenej, kdyby jsme v nejblizsich letech nejaky pokracovani videli. Ale i tak to da solidni 4*.

• 3.4.2018  09:36

Jo, je to zabavny, ale mohlo bejt i vic. Film sazi hlavne na cool look a zabavu a bohuzel se to dari jen nekdy. Rozjezd je super, rychla predstavovacka postav, i kdyz u nekterejch jsem si rikal, co tu vlastne delaj, kdyz nic moc neumi, jenze pak se to zasekne na hromade kecu, kdy je tu tak pul hodinovy hluchy misto, ktery clovek musi pretrpet, aby se dostal k akci. Ta mohla bejt i drsnej, ale zaporaci jsou docela fajn a dej zacne svizne odsejpat. Z hercu ocekavane potesi Smith a Robbie, prekvapive Courtney a Delevingne a naopak jsem byl lehce rozpacitej z Leta. Skoda, ze se tvurci bali vic odvazat, mohla to bejt pecka, takhle to uvazlo nekde na puli cesty, ale treba se pouci a druhej dil uz bude zaslouzena pecka. Ale za me i tak v zasade spokojenost.

• 3.4.2018  09:30

Cekal jsem pruser, nedockal jsem se. Jasne, film je zbytecne dlouhej (a to jsem videl jen kino verzi) a v prvni pulce lehce roztahanej a pak tu jsou takovy ty usmevny scenky typu vysvetleni, proc spolu vlastne S a B bojujou, jejich udobreni atd., ale to je vicemene vsechno, s cim jsem mel problem. Jinak proste je to kurva Batman. Cely je to radne temny, prijde mi, ze krome masakralniho finale film sazi spis na dialogy nez nejakou zbesilou akci a jde tak spis ve stopach Nolana nez MCU, coz je v pripade Batmana jedine dobre. Navic se sem nemusi nasrat tri prdele spratelenejch superhrdinu, jako v pripade nejnovejsich filmu od Marvelu. Nevim, mozna uz jsem unavenej z konkurence, ktera serviruje vetsinu filmu jak sjetou pres kopirak, ale me proste zmena hlavnich hrdinu sedla a vetsinu filmu jsem se dobre bavil. Co se tyce hercu, Affleck je fajn, sice z neho uz asi zadnej hereckej velikan nebude, ale rozhodne to neni nejakej zasadni propad po Baleovi. To samy vicemene Cavill, herecky zadnej zazrak, ale je to sympatak. Prekvapive vsechny herecky zastinil skvelej Eisenberg, jehoz Luthor je fakt super. Dojde samozrejme i na povinnyho mega zaporaka, kterej je tu tak aby se nereklo a vypada jak zmutovana kombinace King Konga a Hulka, ale aspon vypada, ze by byl fakt schopnej dat nekomu pres hubu. No a triky ocekavane bez chyby. Takze za me i pres lehce natahovanej a lehce usmevnej dej lepsi 4* a spokojenost.

• 3.4.2018  09:19

Uprimne, cekal jsem to horsi. Ono vytahnout nejakej smysluplnej pribeh ze hry, kde neustale furt dokola jak trotl opakujete ty stejny cinosti je problem, ale v ramci moznosti se to tvurcum povedlo, i kdyz motivace zaporaku jsou prinejlepsim usmevny. Je desna skoda, ze se vic deje neodehrava v minulosti, protoze akce neni vylozene debilni a bere si vicemene to jediny dobry na hrach. Herci sice nemaj co hrat, ale zadnej zasadnejsi problem jsem s nima nemel. No a triky, zadna spicka to neni, ostatne spis tu mame akcni becko, takze to asi ani nikdo necekal, ale nic, co by vylozene rusilo. Takze ve vysledku me to vlastne ani nijak nesralo, mozna az na otevrenej konec.

• 3.4.2018  09:15

Tak ja nevim no, jako tesil jsem se, ale ve vysledku asi naprosto zbytecnej film. Jednicka je pravem naprostej kult a vynikajici film, dvojka bohuzel sazi hlavne na to, takze serviruje vicemene nesmyslnej pribeh, kterej speje do bodu, kdy se hlavni ctyrka po letech konecne setka. Nevadilo by, ze to je vlastne jen sled scenek, ostatne to byl i prvni dil, jenze tohle se dosti tahne, soundtrack uz taky neni buhvijakej a druhej den jsem mel problem si vybavit dej filmu. Herci jsou sice porad super a je fajn je videt po dvaceti letech, ale nostalgie a par cool scenek bohuzel ke spokojenosti v tomhle pripade nestaci, navic trailer sliboval mnohem vic psychedelickou jizdu. Lepsi 3*, ale priste si radsi znovu pustim prvni dil.

• 22.3.2018  09:10

Fakt nechapu, proc se dela pokracovani k ctyri roky starymu filmu, kterej nemel zadnej vyraznejsi uspech a jehoz pribeh je vlastne uzavrenej. Vzniknul tak divnej prequelosequel, kterej stoji jeste vic za prd nez prvni dil. Prequelovej rozjezd dava nadeji, ze by se mohlo dit alespon neco trochu zajimavyho, ale to by nesmelo po chvili nasledovat "o x let pozdeji" aby se dost humpolacky preskocily udalosti prvniho dilu a zaclo se rozvijet scenaristicky naprosto stupidni pokracovani prvniho dilu, kde sice zustava hlavni lovec, ale doplnujou ho jen dva trpaslici a dve trpaslice. Obcas sice zafunguje nejakej for, akcni sceny nejsou uplne nejhorsi a nejaka ta krev taky ukapne, ale celkove to pusobi proste rezijne desne nezvladnute a scenaristicky naprosto stupidne, ani nemluve o dosti rozvleklym tempu. Fakt nechapu, jak se podarilo tvurcum presvedcit k ucinkovani takovou spoustu super hercu, ktery se sice snazej, ale nemaj co hrat. Ne ze by me to vylozene nasralo, spis mi to bylo ukradeny, ale vic nez lepsi 2* to fakt neda.

• 20.3.2018  11:05

No uz je videt, ze to spadlo do regulerniho becka a to ani prvni dily nebyly zadny velkorozpoctovy podivany, ale i tak to je prijemne koukatelny. Dej je samozrejme lehce stupidni, ale je fajn, ze se tvurci pokusili celou serii uzavrit, i kdyz co si budem povidat, na zaver az takovy koule nemeli, aby to skutecne uzavreli, takze tu jsou furt vratka pro dalsi dil (podle me uz dost zbytecny). Jinak akce je docela fajn, zombiku jsou haldy, vse je radne krvavy, triky sice zadnej zazrak, ale vylozene nerusi a Milla snad nestarne. Takze za me porad docela v pohode koukatelny becko na jedno skouknuti.

• 19.3.2018  10:55

Waititi je magor. To me napadlo nekolikrat behem sledovani tretiho Thora. Cely je to pojaty jak nejaka osmdesatkova videoherni rezba, ktera se nebere moc vazne a filmu to vlastne jen prospelo. Velky plus je, ze se sem nesnazili tvurci narval zase tri prdele superhrdinu, ale vystaci si vicemene se dvema a Thor s Hulkem jsou skvely duo. Pribehove je to sice lehce ujety a misty krapet mimo, ale celkove je pribeh docela fajn. Co se tyce zaporaku, Surtur je fajn, ale Hela Cate Blanchett je naprosto luxusni, rozhodne jeden z nejlepsich zaporaku ze vsech MCU filmu. Trikove je film v pohode, i kdyz u nejakejch vetsich digitalnich efektu je videt, ze to precijen nebyla uplne nejvetsi financni priorita, treba takovy Avengers maj triky o uroven lepsi, ale zase to neni neco, co by vylozene rusilo. No a hudba je naprosto luxusni. Jedinej problem filmu jsou tak pouze nejaky vaznejsi sceny v kombinaci s lehce premrstenou stopazi. V akci si je totiz Waititi jistej v kramflecich a jakmile proste k nejaky dojde a ze ji tu je dost, do toho zacne hrat skvela hudba a vsichni se zacnou masakrovat, je to naprosta spicka, kdyz to obcas spestri nejakym tim forem, tak jich vetsina cloveka pobavi, ale jakmile se dej zpomali, zacne se vic mluvit a neco resit, tak se film zacne lehce tahnout. Kvuli tomu u me porad vedou Strazci galaxie, ke kterejm ma tohle sice hodne blizko, ale ty meli precijen vyvazenejsi tempo. Ale i tak to da slabsich 5*.

• 16.3.2018  11:27

Prijemny prekvapeni. Film vizualne i pribehove pripomina mix mezi Pocatkem a Batman zacina, coz ale vubec neni na skodu, vzhledem k tomu, ze oboje jsou skvely filmy. Tohle je proste v ramci MCU jeden z nejvice se lisicich filmu, jasne, mame tu nejake narazky na ostatni superhrdiny, nemuze tu chybet zaporak, ale proste celkove funguje film sam o sobe a funguje skvele. Nechci zase tvrdit, ze by se jednalo o neco, z ceho by si clovek sednul na prdel, ale mame tu fajn pribeh, skvelou vizualni stranku, pohodovou hudbu, super triky a hlavne spoustu skvelejch a sympatickejch hercu, ktery zvladaj jak vazny sceny, tak i nejaky odlehcenejsi. Za me proste spokojenost, po opruzech typu Obcanska valka nebo Homecoming jsem zase zacal chovat drobnou nadeji, ze nejde MCU do kopru.

• 14.3.2018  09:10

Hm tak tudy cesta nevede, zatim nejslabsi film o Kapitanovi. Ocenuju, ze se tvurci snazi o civilnejsi rovinu, celej film se bere vic vazne a je zde pokus o nejaky rozvijeni charakteru jednotlivejch postav. Bohuzel to zustalo na puli cesty, takze zjednodusene receno se da rict, ze tu mame dalsi Avengers, jenze bez akce a bez zaporaka. Co si budem povidat, Bruhl je mozna schopnej herec, ale tady je naprosto zbytecnej a zaverecny, jakoze uzasny odhaleni, o co tu vlastne jde, je prinejlepsim trapny. Problem taky je, ze i kdyz se tu rozviji charaktery jednotlivejch postav, tech superhrdinu uz tu je proste moc, aby dostali poradne prostor, takze kolikrat se mi stavalo, ze jsem si rikal, kam zmizla nejaka postava, kdyz tu jeste pred peti vterinama byla. Nehlede na to, ze i kdyz se vic mluvi, nez bojuje, furt se resi ty stejny sracky, co uz v x filmech pred timhle. Co se tyce akce, za zminku stoji mozna fajn uvod, vcelku uchazejici zaver a pak jedna mega bitka uprostred filmu, ktera ale vinou nacpani sem vsemoznejch novejch postav vyzniva spis usmevne. No a zbytek je proste lehce se tahnouci a misty nudnej balast, kterej kdyby nevznikl, tak se vlastne nic nestane, navic 150 minut je fakt smrticich, na to, ze tvurci nemaj poradnej pribeh ani moc akce, tak by si bohate vystacili na 90 minutach.

<< předchozí 1 2 3 4 29 58 86 114