B!shop

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 31 61 90 120
    • 7.5.2021  07:40
    Nikdo (2021)

Na tohle jsem se hodne tesil a nezklamalo, ne ze by se jednalo o nejakej revolucni akcnak, sem tam to ma i hluchy mista a logiku to obcas tezce postrada, ale je to proste zabavna jizda. Takovej mix mezi Johnem Wickem a Volnym padem, kterej se ke konci zvrhne v hodne drsnyho Sam doma. K tomu tu mame perfektne natocenou brutalni akci s nekolika fajnovejma napadama, hodne slusnou kameru, dokonale vybranou hudbu a hlavne skvelyho hlavniho hrdinu, Odenkirka si z zadnyho filmu poradne nevybavuju, ale sem sednul naprosto genialne. Nesmim taky zapomenout asi tak na stoletyho Lloyda s hromadou brokovnic. Takze za me proste oddechova zabava, kterou si rad jeste parkrat pustim a druhymu dilu bych se vubec nebranil.

• 24.4.2021  13:18

No lip to asi dopadnout nemohlo. Ne, ze by to byl nejakej film roku, to fakt ne, ale poctive natoceny becko od fanouska pro fanousky rozhodne ano. Jediny, co me krapet nasralo, je to, ze jsme vlastne vsechno videli uz v ukazkach, tak trochu jsem doufal, ze tam bylo vybranejch jen par scen, ale bohuzel ne, o moc vic nez v trailerech tu neuvidime, na Mortal Kombat vlastne ani nedojde, vetsina souboju se sfoukne docela rychle a ackoliv to krvavy rozhodne je, ze by to bylo to nejdrsnejsi eRko historie to fakt ani zdaleka. Jinak pribehove to je samozrejme naprosto primitivni a jde jen o to, jak nahnat postavy k sobe. Herci moc nemaj co hrat, ale prekvapive me srali min, nez jsem cekal a napriklad takovej Kano je vylozene fajn, naproti tomu Raiden je tragickej, s nostalgii vzpominam na genialniho Lamberta. Jako celek film ale utece jako nic, souboje i triky jsou fajn a vylozene si to rika o druhej dil. Takze i kdyz to neni nejakej zazrak, pruser se nastesti nekona a ja jsem vlastne spokojenej a s chuti si to jeste nekdy pustim.

• 16.4.2021  07:46

Jasne, v komiksu se da splacat kde co, ale co je moc, to je moc. Zacatek je docela fajn, solidni uvodni akci vystrida skoro az komedie z osmdesatek, ale to tvurcum vydrzi jen chvili a pak to na dlouhy minuty uvazne na mrtvym bode, kdy se nic nedeje, pricemz postavy fakt nejsou natolik zajimavy nebo hrany tak dobrejma hercema, aby to utahli. Scenar je neskutecna spatlanina vsemoznejch ne uplne spatnejch napadu, ktery jsou ale absolutne nedotazeny a ve vetsine pripadu je to tezce dementni, logiku tady fakt nehledejte. Ono celkove celej pribeh s kamenem prani je uz fakt hodne za vlasy pritazenej. K tomu tu mame dva zaporaky nezaporaky, kdy sice ocenuju, ze to neni zase klasickej souboj, ale tezce prehravajici Pascal tu je prakticky nadbytecnej a zombie Catwoman Wiig se dostane k jedny akci. K tomu tu mame jeste opousteni osmdesatkovejch kulis, jak se to zrovna hodi a haldu sympatickejch hercu, ktery resi furt dokola to samy a nemaj moc co hrat. Jenkins je sice schopna reziserka a vizual nebo akce nevypadaj marne, ale scenar ji tak tezce podkopava nohy, ze je z toho jen silene protahovana blbina s silenou stopazi. Slabsi 3*.

• 26.3.2021  13:32

No co si budem povidat, i kdyz ma tohle z produkce divadla Mir ke klasickymu filmu nejbliz, furt je to jen tak napul amaterskej sled scenek. Cimz ale nechci rict, ze by to bylo nejak vyrazne spatny, naopak me to docela prijemne prekvapilo. Prvni pulka je spis komedie s par fajnovejma forama, druha je spis smutna, celkove proste takova klasicka ceska tragikomedie, kde to na zaver tak trochu vysumi do ztracena. Ale nastesti to neni jen dalsi tisica variace na to samy tema s tema samejma hercema. Na hercich to vlastne cely stoji, za me nejlepsi Albert Cuba, i kdyz Kozubovo role byla taky vyzivna. Ohledne Ferra, co si budem povidat, zadnej uzasnej herec to neni, ale tohle mu bylo psany na telo a dava do toho maximum. Takze celkove jsem vlastne docela spokojenej, cekal jsem to daleko horsi, lepsi 3*.

• 26.3.2021  11:43
    Porota (2020)

Z tech "filmu" divadla Mir je tohle rozhodne nejpovedenejsi a hlavne to je konecne regulerni komedie, i kdyz znacne cerna. Vlastne jen takova dvacetiminutova scenka parodujici talentovy souteze, kde se sesla krome Polaka takova ta hlavni Mirova particka a vsichni jsou naprosto perfektni. Pobavil jsem se, takze spokojenost. Lepsi 4*.

• 22.3.2021  10:54

Me v podstate bavila uz puvodni verze, no a tady je vsechno mnohonasobne vylepseny, takze neni duvod nenapalit plnej pocet. Ctyri hodiny sice pusobi trochu prehnane, ale film utece jakoby nic a Snyder ma tak aspon cas udelat kazdy postave trochu promyslenejsi uvod. Vsechno to tu zkratka tak nejak na sebe lip navazuje, dava vetsi smysl a vysvetluje veci, ktery byly minule bud uplne vypusteny nebo nedavaly smysl. Na druhou stranu se to hlavne v prvni polovine trochu rozpada na jednotlivy epizody, ktery jsou v podstate ve filmu i priznany, takze z hlediska vystavby deje to je trochu stereotypni, vzdy mame nejakou postavu a jeji zrychlenej pribeh/puvod a vse to tak spojuje hlavne Batman. Dalsi plus je, ze film nevypada jako puvodni verze s par novejma scenama, ale jako uplne novej film, par scen clovek pozna, u par vaha, ale vetsina pusobi jako fungl nova. Jak je to v realu netusim, uz to je nejakej patek, co jsem Ligu videl. Dalsi plus tyhle verze jsou zaporaci, opet to takhle dava mnohem vetsi smysl a vsichni vypadaj nebezpecnejs, u puvodni verze jsem si rikal, ze bych se druhymu dilu nebranil, tady bych ho vylozene chtel. No a samotna akce je klasickej Snyder, natoceny to je cool a efektne, sileny filtry z minula zmizely, neco je vylozene libovy (prvni historicka bitva) a jediny co me tu nejak vic rusilo, je do zblbnuti hrajici znelka Wonder Women, pokazdy kdyz jde do akce. Jinak ale celkove hudba je taky o level vejs a je fakt perfektni. Triky samozrejme uz nejsou na uplny top spicce, ale nic rusivyho. Takze za me nezbejva nez rict "Kurva, jo!", Snyder to dokazal, clovek si az musi rikat, jak by vypadalo x dalsich filmu, kdyby reziseri dostali volnost. A okamzite prosim navalte druhy dil.

• 22.3.2021  10:45

Nechci tvrdit, ze to je buhvijaka pecka, ale vzhledem k tomu, ze se jedna o adaptaci videohry, kde se rubete s obrovskejma monstrama, uchopil to Anderson vlastne naprosto idealne. Zadny zbytecny kecy na uvod, pet minut a Milla uz je v jinym svete a netrva dlouho a zacnou souboje. Vata mezi tim je samozrejme o nicem, Milla ani Tony nejsou buhvijaky herci, nastesti na to scenar myslel a dialogu tu je naprosty minimum, takze to slouzi jen jako vypln mezi jednotlivejma akcema. No a akce samotna je fajn, nic prevratnyho, ani z hlediska triku, ale zabava naprosto pohodova. Navic se tu ke konci objevi i Perlman vypadajici jak Will Ferrell. Takze za me vlastne naprosto pohodova oddechovka s rychle odsejpajicim dejem, fajn akci, typove dobre vybranejma hercema a sem tam je to dokonce i napinavy. Vic jsem od toho ani necekal, za me spokojeny 3* a klidne bych si dal pokracovani.

• 15.3.2021  10:32

Tenhle nazev je trochu zavadejici, mnohem vic by tomu sednul ten puvodni - Trochu hodne mimo, pricemz si muzete podtrhnout to "hodne". Film se vicemene odehrava jen v jednom totalne zahumusenym sklepe, kde dvojka vymletejch dementu Ferro a Maly preziva. Obcas padne nejaka hodne libova hlaska, obcas je film docela drsnej, ale vetsinu casu si jen rikate wtf. Coz byl asi ucel. Dejove to sice neni nic extra komplikovanyho a zaver je lehce prekombinovanej, ale za me v zasade opatrna spokojenost, kde se ukazuje, ze Maly fakt hrat neumi a Ferro naopak ano. Znovu uz bych si to nepustil, ale lepsi 3* to da.

• 15.3.2021  10:28

Je videt, ze kdyz se chce, i u nas muze vzniknout atmosferickej thriller/horor, i kdyz tenhle ma jen 20 minut. Dej sice misty trochu postrada smysl, ale je to radne drsny a napinavy a Kozub v hlavni roli je fakt ukazkovej psychopat. Sice jsem to asi uplne nepochopil, ale za tu skvelou atmosferu a Kozuba proste ty 4* dat musim. Co takhle nejakej celovecerak Krizko?

• 15.3.2021  10:25

V ocekavani dalsi komedie po namlsani se u Trech tygru jsem si pustil tuhle "komedii" a fakt jsem nestacil zirat. Chapu, ze i komici si obcas strihnou vaznou roli a nic proti, ale zaradit tohle mezi komedie je fakt hodne mimo. Pulhodinova exhibice Cuby, jejiz dej by se dal shrnout do jedny vety, sice ukazuje, ze Cuba hrat umi a vizualne to neni spatny, ale jinak je to proste totalne, ale naprosto totalne mimo, ze jsem to dokoukal fakt jen z povinnosti a respektu k hercum.

• 15.3.2021  10:13
    Luptákův vlogísek (TV seriál) (2019)

Kozuba jsem si asi poprvy nejak vyraznejs vsimnul prave v Lajne, kde si strihnul fakt ukazkovyho uchyla. Tady dostal prostor se projevit naplno, cehoz do mrte vyuzil. Ne vzdy se u toho clovek vali smichy po zemi, ale vzhledem ke kratky stopazi se clovek fakt nudit nezacne a i kdyz je nejakej dil sem tam slabsi, za me porad spokojenost.

• 15.3.2021  10:11
    Lajna (TV seriál) (2017)

Tohle je proste one man show Langmajera, jedna z jeho nejlepsich roli. Hokej nesleduju, ale sledovat Hrouzkovo pocinani je skvela zabava. Sem tam je to sice trochu slabsi, obzvlast druha serie uz takova pecka fakt neni, ale Langmajer to proste suverene za pomoci miliardy nadavek tahne kupredu. Lepsi 4*.

• 15.3.2021  10:08
    sKORO NA mizině (TV seriál) (2020)

Dalsi pecka od Trech tygru. Tentokrat si herci vystaci bez postav, protoze hrajou sami sebe, ale prekvapive to naprosto staci, nehlede na to, ze je to jeste tak o 200% sprostejsi nez Tri tygri. Uprimne bych se klidne obesel bez Langmajera a spol, chlapci by si vystacili sami, ostatni herci je proste tezce nestihaj, ale jako celek to funguje perfektne. Co se tyce druhy serie (druhy vlny), tam uz je to trochu slabsi a zaverecnej dil v dole si mohli odpustit, ale i tak jako celek skvela zabava.

• 15.3.2021  10:05
    VyPlašení (TV pořad) (2020)

Papirove to urcite muselo znit jako nejgenialnejsi napad v galaxii, nacpat do jedny vily vsechny nejznamejsi postavy hlavni party tygru. Bohuzel ve vysledku uz je to proste trochu stereotypni a hlavne tim, ze tu jsou vsichni ti mongoloidi na jedny hromade, tak to nedava jednotlivejm postavam potrebnej prostor. Sem tam padne dobra hlaska nebo scenka, ale to je asi tak vsechno. Navic to trochu nasilny nacpani do mantinelu reality show ala Vyvoleni to trochu zabiji, obzvlast zaverecny vyrazovani je tu v podstate dost navic. Celkove porad fajn zabava, jako napad dobry, ale zustal bych radsi u jednotlivejch scenek.

• 15.3.2021  09:54
    Tři tygři (TV seriál) (2019)

V podstate jako kazda podobna show to ma slabsi a silnejsi scenky, ale tady nastesti ty silnejsi prevladaj. Nejvetsi zasluhu na tom maj samozrejme skvely a sympaticky herci v cele s Kozubem, ten je nekdy fakt dabelskej. Je skoda, ze trochu vypada jak psychopatickej nacista, jinak si myslim, ze by ho cekala velika herecka kariera, talentu ma na rozdavani. Ostatni, kdyz to rozjede naplno, mu sice jen tak pricmrndavaj, ale kazdej dostane prostor. Samozrejme nejvetsi prdel je, kdyz delaj scenky "s postavama", tam je jisty, ze to bude narez. To ostatni je v podstate takova sprostejsi verze Particky, kde je videt, ze to chlapce jeste bavi, narozdil od lehce za zenitem Suchanka a spol. No a kdyz se sem tam nejaka scenka moc nepovede, nastesti ji zbytecne nenatahujou. Za me naprosta spokojenost, neni to neco, na co by clovek mohl koukat od rana do vecera, tim, ze si herci vytvorili par svejch postav a jedou je furt dokola, to po case zacne bejt lehce stereotypni, ale na skouknuti jednoho dvou dilu ob den to je naprosto idealni.

• 15.3.2021  09:32
    V síti 18+ (2020)

No ja popravde nevim, nejsem dokumentovej typ, ale zase me nijak nevysira se na nejakej povedenej kouknout. Bohuzel to, ze mate silny tema, jeste dobrej dokument nedela. Mit dceru okolo 12 let, mozna bych mluvil jinak, ale proste me to neprislo jako zadna velka pecka. Mame tu tri "herecky", ktery vzhledove skutecne na 12 let vypadaj, bohuzel chovanim mi prisly jak retardovany 8 lety holcicky. Nevim, jak se dneska chovaj dvanactky, ale pochybuju, ze takhle. Navic Klusak si evidentne oblibil Tezkou, takze ostatni dve tu jsou jen tak do poctu. Po uvodnim zajimavym pripravovani prostredi film spadne do neustalyho a stereotypniho kolotoce dopisovani si pres lide.cz a volani pres Skype, kde holcicky dokola opakujou "stydim se", "nevim", "je mi 12" a podobne a rozmazany uchylove na druhy strane jim pisou cim dal tim oplzlejsi veci a sem tam padne i hlaska, ktera cloveka spis rozesmeje, typu "Jenom tu neco lestim". Bohuzel tady se projevi problem verze 18+, ja idiot jsem se domnival, ze se jedna o nejakou prodlouzenou verzi, bohuzel jedinej rozdil asi je v prehlidce povadlejch kokotu, u vecere si to fakt nepoustejte. No a na zaver tu je kratka konfrontace pri kaficku a zakusku s par uchylakama a odchyceni jednoho na rozhovor, trosku to pusobi, ze to je jen tak do poctu a ze se Klusak pri vymejsleni nedostal dal nez k tem chatum. Celkove tak pomerne slusne natocenej dokument se silnym tematem, kterej by se ale klidne dal sestrihat do desetiminutovyho klipu z ranku "Nepozornost pri rizeni zabiji" a podobne.

• 22.2.2021  09:55
    Rohy (2013)

Hodne prijemny prekvapeni, na tohle jsem se fakt tesil a nejak jsem se k tomu furt nemoh dostat, hlavne me teda lakala predloha Joe Hilla. Popravde jedinej problem filmu je asi jeho dylka, 90 minut by asi bohate stacilo, takhle film zacne bejt po case lehce stereotypni a clovek uz jen ceka, jak se to vse vyresi. Ale jinak je tu na pochvalu asi naprosto vse. Scenar je ocekavane hodne fajn, neni to jen dalsi osudova romantarna z americkyho malomesta a i kdyz je vrah jasnej jeste pred jeho odhalenim, dokaze si film udrzet napeti po vetsinu stopaze. Vizualne to je hodne fajn a neustale tu jsou nejaky kamerovy paradicky, cemuz dobre sekundujou ne bezchybny, ale naprosto dostatecny triky. No a Aja se samozrejme nezapre, takze dojde i na par radne krvavejch scen. Radcliffe je prekvapive taky skvelej, popravde krome Pottera asi jeho nejlepsi role. No a Juno je samozrejme jako vzdy nadherna. Takze za me vlastne naprosta spokojenost, skvelej mix mezi ujetou romantikou, cernou komedii a hororem, trochu to zkratit a bylo by to na 5*, takhle jen hodne slusny 4*.

• 8.2.2021  09:40

Ale tak jasne, je to kokotina, ale serial jsem kdysi davno zral, takze nostalgie precijen funguje. Samozrejme stopazi to je tezce prestreleny, dobrou polovinu casu se nic moc nedeje, nehlede na to, ze hlavni particka je docela silena sebranka, takze sledovat jejich dobrodruzstvi vas moc nezajima, nicmene tvurci sem nasrali v podstate vsechno, na co fandove v serialu vzdycky cekali. A ackoliv to cely vypada jak pilot k novymu serialu, musim uznat, ze triky jsou na hodne slusny urovni, akce je taky hodne fajn a Banks je jako zaporacka prekvapive v pohode. Takze za me docela fajn pripominka starejch casu, neni to neco, co by jste si za tejden pamatovali nebo meli potrebu videt znova, ale zabava to porad je, takze za me lehce lepsi 3*.

• 1.2.2021  09:20

Jako neni to vylozene voser, ale potencial to melo daleko vetsi. Tvurci se snazi o jakejsi mix mezi Bladem a Highlanderem, coz by bylo v poradku, kdyby se tady porad jen nekecalo. Akce totiz neni natocena vubec spatne, navic je vse hezky krvavy a Theron v modu Milly Jovovich si to vylozene uziva, jenze na 5 minut povedeny akce pripada 20 minut niceho. Netvrdim, ze by to zaclo vylozene nudit, ale proste takhle se neda akcni becko tocit. Navic se film bohuzel nemuze ani moc oprit o herce, hlavni particka totiz moc sympatii nepobrala, krome teda samozrejme Theron a udelat hlavniho zaporaka z Dudleyho musel nejakej genius, to bylo tragicky. Celkove tu je tak jen fajn akce, solidni Theron a potencial na rozjeti serie, ktera se ale obavam, ze skonci hned prvnim dilem. I kdyz mozna to je dobre. Slabsi 3*.

• 25.1.2021  10:17

Tak se Norton konecne po letech vratil k rezii, navic hodne fajn trailery, na tohle jsem se zkratka tesil. Vysledek rozhodne neni spatnej, ale ani to neni nic kulervouciho, bohuzel, Nortonovi bych nejakej vetsi uspech fakt pral. Takhle tu mame v podstate dobovou kriminalku se sice zamotanym a zajimavym pribehem, kterej ale ve vysledku tak trochu vysumi do zracena a obcas je lehce nelogickej/prekombinovanej. Je fajn, ze to neni nejaka mafianska klasika, kde by se nahaneli poldove a zlocinci, Norton se snazi o neco krapet jinyho, navic s fajn melancholickou atmosferou, ale misty je film proste az moc pomalej a jsou tu casti, ktery klidne mohli skoncit ve strizne, protoze dej nikam neposouvaj. Ale ackoliv tu neni nejaka vylozene kulervouci scena a v podstate tu prakticky ani neni akce, i presto film za tech trochu prehnanejch 140 minut nudit nezacne. Zasluhu na tom maj hlavne fajnovy herci. Dafoe a hlavne Baldwin jsou hodne fajn, Willis na ne samozrejme herecky nema, ale ma minimum prostoru, takze je vlastne taky fajn a vsemu ocekavane kraluje Norton. Ten i v 50 vypada jako takovy mlady ucho, ale tim, ze to neni nejakej drsnej bouchac se od podobnejch filmu taky odlisuje a jeho postavu si diky tomu zapamatujete. A samozrejme i diky ty jeho poruse, to je misty vtipny, misty smutny a misty trochu otravny, nicmene to, ceho jsem se bal nejvic, ze bude delat kokota, jen kdyz se to bude hodit, se nastesti potvrdi jen parkrat, takze ve vysledku super. Jako celek je to proste fajn kriminalka s dobrejma hercema a peknym vizualem, ale nic, z ceho by se mela stat nejaka klasika. Ale i tak v zasade spokojenost.

• 18.1.2021  09:59

Pokud na to clovek nebude koukat jako na dalsi prispevek do X-Men univerza, tak to koukatelny je, nerikam, ze to je nejakej zazrak, ale proste takovy prumerny becko. Jasne, vypada to jak mix mezi Strazcema vesmiru a Dracim doupetem s par pokusama o hororovou atmosferu a dost tragickejma trikama, navic tu prakticky neni pribeh, herci jsou vesrkze otravny, i kdyz Blu Hunt je aspon sexy, ale neni to moc dlouhy a par scen je docela zabavnejch, takze nejaka velka nuda nehrozi. Znova bych si to uz nepustil, ale i tak to ty slabsi 3* da.

• 4.1.2021  11:20
    Vlastníci (2019)

Jako jo, v kontextu soucasny cesky tvorby skutecne klenot, navic konecne neco tematicky originalniho a ne jen milionta variace na Ulici. Jenze kdyby se film zkrouhnul na polovinu, asi by se nic nestalo. Jsou tu skvely sceny i hlasky a obsazeni je taky libovy, navic je dej skvele vygradovanej, ale tak nejak se to zacne casem trochu opakovat, takze ke konci filmu uz clovek trochu tusi, co pride dal. Ale jako celek je to fajn zabavna jednohubka, kde jsem se misty fakt od srdce zasmal a Lev pro Rambu naprosto zaslouzenej. Lepsi 3*.

• 4.1.2021  11:16
    Tenet (2020)

Achjo, tady si Nolan vybral slabsi chvilku, vzhledem k tomu, ze jsem od nej videl skoro vse, asi muzu s klidnym svedomim rict, ze je to jeho nejslabsi film, nebo mozna spis jedinej slabsi film. Rezijne to ma samozrejme pevne v rukou, takze natoceny to je dle ocekavani naprosto precizne, ale tim pozitiva tak nejak konci. Pribehove to asi nejvic pripomina bondovky s Craigem, zde teda ozvlastneny tema hratkama s casem, jejich vysvetleni se ve filmu smrskne vicemene na jednu vetu, coz vlastne i chapu, ze se v tom Nolan nechtel moc stourat, na papiru to mozna vypada cool, ale natoceny to vypada spis smesne, proste jak poustet si film pozpatku. Vysledek je to, ze je film misty zmatenej, misty nedava smysl a hlavne proste to zpomalovani casu pusobi spis usmevne. Dalsi problem jsou herci, Pattinson je tu sice sympatak a herecky bez pripominek, ale bohuzel nema charisma na to, aby utah jednu z hlavnich postav. Washington si tu bohuzel ukous moc velky sousto, herecky jeste dejme tomu, ale charisma na takovouhle roli proste nema, nehlede na to, ze clovek ani nema moc duvodu mu fandit. Jedina pochvala tak vlastne miri jen za skvelym zaporakem Branagha. Dalsi problem je stopaz, pulku filmu se totiz nic moc nedeje a kdyz uz dojde na nejakou akci, kdyz se budu drzet toho srovnani s Bondem, tak ta je bohuzel dost slaba, pritom potencial tu byl na perfektni vychytavky. Ve vysledku tak sice pekne natoceny, ale tak nejak zmateny pobihani par ne moc zajimavejch postav se silene prestrelenou stopazi. Zkratka nejslabsi Nolan.

• 4.1.2021  11:06
    Gravitace (2013)

Ja vlastne ani nevim. Na jednu stranu tu je naprosto perfektni vizual, skvela kamera i hudba a skvele hrajici Bullock a Clooney, kterej si tady strihnul asi jednoho z nejvetsich sympataku svy kariery. Na druhou stranu, dejove to je misty predvidatelny a ackoliv chapu, ze se Cuaron nesnazil tocit nejaky Star Wars, ale v ramci mezi realistickou podivanou, tak to proste nema tolik deje, aby se tim dalo vyplnit 90 minut, coz je v podstate navic pro sci-fi dost kratoucka stopaz. Nerikam, ze bych se nudil, jen to je proste napinavy jen misty a obcas tu je trochu vata a par logickejch kiksu, ktery to stazi. Celkove lepsi 3*.

• 23.11.2020  10:08

Porad je to vtipna, svizna jizda, jako v pripade prvnich dvou dilu, ale bohuzel lehce sestupna tendence pokracuje. Hlavni problem je vicemene stejnej jako v pripade druhyho dilu, obcas zbytecna vata okolo, vyhazet dvacet minut a mame tu zas komedialni pecku. Vse ostatni je vlastne taky pri starym, dementni pribeh, mizerna-stylova animace a samozrejme halda totalne dementnich foru dohnanejch do krajnosti. S hercu se tentokrat predstavi Keanu Reeves a Danny Trejo a nejvtipnejsi na tom je, ze Keanu podava lepsi hereckej vykon, nez ve svejch normalnich filmech=furt mizernej, ale i tak pokrok. Takze celkove za me spokojenost, oddechovka paradni, ale jednicka zustava stale neprekonana.

• 18.11.2020  10:11

Ne ze by se jednalo o horor roku, ale zas takhle nizky hodnoceni teda nechapu. Je fajn, ze se tvurci pokusili o trochu vic, nez jen vyvrazdovacku na ostrove a tak prvni pulka filmu vic nez horor spis pripomina prani jednotlivejch vyhercu a jak se muzou zvrtnout. Navic tu je prekvapive solidni obsazeni s haldou sympataku v cele s Ryanem Hansenem. A diky tomu, ze kazdej ma to prani trochu jiny, tak se to neokouka a clovek se tesi, jak se to komu vymsti. Druha pulka uz zacne bejt trochu prekombinovana, kdy se tvurci snazi o trochu mindfuck, ale zase aspon neni uplne jasny prakticky az do konce, kdo prezije nebo o co tu vlastne jde. Film sice neni buhvijak strasidelnej, ale par scen je fajn a krvi se nesetri. Takze za me pohodova oddechovka.

• 18.11.2020  10:06

Slusnej ulet, ale nastesti docela vtipnej. Uvod je paradni, skoda, ze to v podobnym duchu nevydrzi dyl, postupem casu se to totiz z zid z minulosti vs. moderni spolecnost presune k lehce utahanymu a ne moc vtipnymu dramatu o dulezitosti rodiny a podobne. Porad tu jsou vtipny momenty, misty je to tak ujety, az se clovek musi smat, par foru je fakt pecka, ale bohuzel tu je i spousta hluchejch mist a to nema film ani 90 minut. Nicmene Rogen+Rogen to v pohode utahne a ve vysledku je to tak docela prijemna a aspon trochu originalni oddechovka.

• 9.11.2020  10:35

V podstate docela zbytecny pokracovani, ale i tak jsem se na film docela tesil. A ve vysledku je to takovej Ferrellovo prumer, kterej neurazi, nenadchne. Je tu par fajn foru, spousta foru, kdy clovek jen pokrci rameny a par vylozenejch traparen. Vsichni herci prehravaj jak o zivot a zatimco v prvnim dile to bylo vtipny, tady jsou mistama na pest, jejich jednotlivy charaktery jsou vyhnany misty fakt uz dost za hranu a asi nejvic tomu vevodi totalne vylizany hovado Carell. Ocenuju, ze tu nechybi zaverecna mega bitka, kde se zase ukaze halda znamejch xichtu, ale bohuzel to film z prumeru nevytahne. Ne, ze bych se nejak zasadne nudil, ale priste si radsi znovu pustim jednicku.

• 2.11.2020  10:09
    Pod vodou (2020)

Vzhledem k tomu mizernymu hodnoceni jsem cekal sracku z ranku vsech tech mega zraloku, ultra anakond a podobne a nakonec hodne prijemny prekvapeni. Film se s nicim nesere, jeste se ani nepredstavi postavy a uz jde vsechno do sracek a zacne v podstate neprerusovana 90 minutova jizda za zachranou. Prekvapive vetsi atmosferu ma pohyb ve stanici nez pod vodou, protoze to prvni pripomina Vetrelce, kdezto ve skafandrech se vlastne nic moc nedeje, i kdyz reziser zvlada budovat slusne stisnenou atmosferu. Co se tyce hercu, nejaky budovani postav tu je uplne upozadeny a je to vlastne fuk, na postavach vam vlastne vubec nezalezi, nicmene je fajn, ze neni uplne odhadnutelny, kdy kdo zarve. A prekvapive skutecne nejlepsi je Stewart, ktera fakt hraje, jak kdyz si spletla zanr a jako bonus tu vetsinu casu lita jen ve spodnim pradle. Je trochu skoda, ze vlastne nema moc co ukazat, ale to je detail. Naproti tomu Cassel tu je naprosto nevyuzitej. A Miller aspon obcas trochu pobavi. Prekvapive se povedly i monstra, tvurci je chytre moc neukazujou, ale i kdyz je na ne nejakej vetsi zaber, ostudu rozhodne nedelaj, po trikovy strance jsou zvladnuty slusne. Takze i pres par hluchejch mist fajnova jednohubka a za me spokojenost.

• 29.9.2020  10:31

Jednotlivy mise si zacinaj bejt dost podobny. Tady se navazuje na predchozi dil, ale dej je tak silene prekombinovanej, ze se v tom zacnete za chvili ztracet, coz je paradox, protoze misty je film naopak desne predvidatelnej. Takova trosku az sci-fi akce z minulejch dilu lehce ustoupila do pozadi a tentokrat je akce vic spinava a uveritelna, bohuzel by ji tu mohlo byt vic. Herci jsou tradicne fajn a mile prekvapil i Cavill. Takze celkove fajn akcni thriller, kterej 150 minut docela slusne odsejpa, ale neni tu nic, co by nejak vybocovalo z tyhle serie.

<< předchozí 1 2 3 4 31 61 90 120