B!shop

Honza Bishop

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 29 57 84 112
    • 27.9.2017  09:46

Na tenhle film jsem se docela tesil, jenze kdyz jsem si ho pustil, tak jsem asi 45 minut premejslel, jakto, ze to je tak dementni a vubec to neodpovida ukazce. Pak jsem "nastesti" zjistil, ze jsem si omylem pustil jinyho lego Batmana, nahodil jsem jiz toho spravnyho a nastesti to byl uplne jinej kalibr, uz od uvodnich titulku sranda, super animace, zajimavej pribeh. Po hodince sice zacne dej krapet skripat, ale kdyz se zrovna nekonaj nejaky fory, vynahradi to akce. Takze nakonec jsem byl spokojenej.

• 27.9.2017  09:44
    Lego: Batman (2013)

Tak tohle se fakt nedalo. Film jsem si vlastne pustil omylem a od zacatku jsem u nej trpel. Silena animace, stupidni dej a proste neskutecnej opruz. Po nakejch 45 minutach jsem to proste musel vzdat, hrozny.

• 27.9.2017  09:42

Tak tady uz nam sla kvalita krapet dolu. Ne, ze by prvni dva dily byly nejakej komedialni vrchol, ale clovek se tak nejak bavil po celou dobu. Tady uz se proste vari z vody, osvedceny fory se opakujou, novy moc nefungujou, takze se da zasmat jen obcas. Ale jako takova oddechovka na jedno skouknuti to porad jeste obstoji.

• 12.12.2016  10:04

Za me lepsi, nez prvni dil. Z toho jsem v dobe vzniku buhvijak odvarenej nebyl, ale casem se z neho stala vanocni klasika a nebude trvat dlouho a urcite bude i z druhyho dilu. Tvurci pochopili, ze tu jde hlavne o Trojana s Dvorakem, takze maj maximalni prostor. Coz je sice dobre, na druhou stranu pusobi vse ostatni takovym dojmem, ze to tu je, jen aby se nereklo a jak uz to tak v pohadce byva, zlo mohlo bejt potrestany. Coz by bylo jedno, kdyby ve spouste roli nebyly super herci, ktery tak nemaj prakticky zadnej prostor. Jinak samozrejme spousta scen a vtipu je pouze variace na ty z prvniho dilu, ale krome uz ke konci trochu unavnyho vzajemnyho urazeni dvou hlavnich postav to nijak nevadi. Coz je samozrejme ale zasluhou skvelejch hercu. Jinak asi neni moc co dodat, behem roku bych si tenhle film nepustil, ale na Vanoce proc ne, v ty zaplave sracka novodobejch pohadek se fakt jedna o perlu.

• 2.12.2016  09:09

Musim rict, ze jsem cekal o moc vic. V dnesni dobe uz nestaci mit jen partu vice ci mene sympatickejch zvirat, ktery nekam putujou. Sem tam je to sice vtipny, ale spis ve stylu, jeee roztomily zviratko, nez ze by tu byl nejakej vylozene megozni for. Tohle je podle me proste idealni animak pro mensi deti, u kteryho se budou rodice silne nudit. Jinak k tomu asi neni moc co dodat, i pres kratkou stopaz se film misty trochu tahne, ty nejlepsi vtipy byly predstaveny uz v ukazce a animace ani hudba k zadny spicce nepatri. Za me zklamani.

• 1.12.2016  09:12

Ultra, ale fakt ultra sprostej animak, kterej snad prekonava i takovy preborniky jako South Park nebo Terkel ma problem. Skoda, ze taky neni ultra zabavnej. Ne, ze by to nebylo vtipny, jen je to spis o par megoznich forech, nez ze by se clovek chechtal celou dobu. Obcas je to tak bohuzel jen sprosty, ale zase prijemna zmena, oproti jinejm animakum, kde ty trochu pro dospely sem tam neco naznaci, tady je vse hezky natvrdo. A ted nemyslim jen sprostou mluvu, ale i vizualne jsou nektery sceny fakt hodne za hranou, vevodi tomu asi setkani s panem zneuzitym kondomem a zaverecny orgie. Co se tyce pribehu, ten je originalni, ale urcite z neho slo vytezit jeste o fous vic, na druhou stranu, zaver vypada trochu jako priprava pudy pro dalsi dil, tak uvidime. Ale za me spokojenost, 90 minut pohodovy zabavy, rad si to nekdy zopaknu.

• 30.11.2016  11:21

Ani jsem nějak nic moc nečekal a taky jsem nic moc nedostal. Průměrná animace a podprůměrnej příběh o doručování jednoho zapomenutýho dárku. Postavy jsou veskrze nesympatický, vtipů minimálně. Aspoň, že to relativně svižně odsejpá, na vypnutí mozku a zabití hodiny a půl asi v pohodě, ale to je tak vše. Slabší 3*.

• 30.11.2016  11:19

Myslim, že film přesně přináší to, co musel každej čekat. Mánii kolem hry jsem sice nikdy nepochopil, ale filmu se zábavnost upřít nedá. Je samozřejmě jasný, že úvodní šaškování je jen příprava půdy k "bitvě", ale upřímně řečeno, začátek mě asi bavil nejvíc, obzvlášť cesta za orlem Vazounem je dokonalá, asi pět minut filmu, kdy jsem se fakt válel smíchy. Jinak film ale svižně odsejpá, hlavní hrdinové jsou fajn a celkově mě to narozdíl od hry bavilo, takže za mě spokojenost.

• 20.11.2016  13:46

Po nic moc ukazkach jsem ani nic moc necekal, ale nakonec jsme byl docela prijemne prekvapenej, film je jak zabavnej, tak napinavej, neni nouze o velkou destrukci i fajn forky a tech 130 minut utece jako nic. Hlavni problem je v pribehu, respektive jeho absenci, tady proste zadnej poradnej dej neni, particka hlavnich hrdinu pobiha po meste, obcas se nekde objevi nejaky magicky zvire a aby se nereklo, ze tu neni zadnej zaporak, tak se resi velkej mrak. Zvraty jsou odhadnutelny predem a nevim, kolik jich tvurci zamysleli, ale da se takhle mluvit zhruba o dvouch. Co se tyce hercu, Fogler je prekvapive zabavnej, Farrell sice v pohode, ale kdyby tu nebyl, nic by se nestalo, no a Redmayne, tomu bych dal nejradsi pres hubu, jeho ulisnej, stale stejnej vyraz je desne iritujici. Ale celkove jsem se bavil, nechapu sice, co chtej resit v dalsich dilech, ale klidne na ne kouknu.

• 14.7.2016  10:43

Tesil jsem se a nebyl jsem zklamanej, spis naopak, to se mi zas tak casto nestava. Bal jsem se, aby veskery fory nebyly provareny uz v ukazce s lenochodama, coz se ale potvrdilo jen castecne. Tech masakralnich foru by se dalo sice spocitat na prstech rukou, ale vubec to nevadi, protoze se film muze oprit o super zapletku, ktera je sice v zanru krimi celkem provarena, ale v ramci animaku se to zas tak casto nevidi. Navic tu jsou super postavy, hlavni dvojka nema chybu a i kdyz dojde i na nejaky to moralizovani a infantilni forek, spis jde o animak pro dospely, takze za me naprosta spokojenost. Navic super animace, takze si vazne nemam na co stezovat a pro me jeden z nej animaku roku.

• 8.7.2016  09:11

Jednim slovem zklamani. Knizka je skvela, takze jsem se hodne tesil, ale tohle se bohuzel moc nepovedlo. Musim uznat, ze film odsejpa relativne svizne, dani za to je bohuzel naprosto zkratkovitej, podivne sestrihanej dej. Chapu, ze se do 100 minutovyho filmu nedaj narvat vsechny zabavny sceny z knizky, jenze tohle proste nedava smysl. Podle me, kdo necet knizku, nemuze minimalne pulku veci ve filmu pochopit, je to pouze sled mimoznich scen, ktery na sebe kolikrat ani nenavazujou. Samozrejme taky je mozny, ze naopak, kdo knihu necet, bude se dobre bavit, ale ja neustale videl akorat, ze tady chybi tohle, ze tohle je udelany jinak a podobne. Jsem smirenej s tim, ze film se nerovna kniha, ale snad u zadny jiny adaptace knizky, kterou jsem cet, me to takhle nerozcilovalo. Kapitolou samou pro sebe jsou herci, to je neskutecna sestava silenejch individui, bohuzel ne v tom vtipnym smyslu. Celkove se sice obcas pobavit da, filmarsky to uplne blbe nevypada, ale za me proste ne, slabsi 3*.

• 27.3.2016  17:20

Prvni film me svyho casu totalne rozsekal, to se tady uz bohuzel nepodarilo, ale i tak je to fajnova zabava. Pribeh je ocekavane totalni demence, stejne jako vetsina scenek a dialogu, ale co si budem povidat, tohle clovek od SpongeBoba tak nejak ceka. Animace je tragicka, ale opet, to se tak nejak ceka a spolu s dementnim pribehem to dohromady skvele pasuje. Je skoda, ze je tu misty jen takova vata okolo, kdyby se film sestrihal tak na 70 minut, asi bych tam tech 5* napalil. Ale i tak v zasade spokojenost, urcite rad skouknu jeste nekdy znova.

• 27.3.2016  17:17

Klasicka nastavovana kase. Velky plus je, ze je tohle jeden z mala animaku, kterej se nesnazi nijak zvlast poucovat, ale hlavne bavit. Problem je, ze tech masakralnich scen je tu dost pomalu a vetsina monster neni moc vyuzita. Jinak k tomu asi neni moc co psat, pobavit se u toho da, dabing, animace i hudba jsou neurazejici, ale zadna velka sranda se bohuzel nekona. Ale i tak lepsi 3*.

• 8.3.2016  18:49
    V hlavě (2015)

Pro me zklamani, vzhledem k tomu, ze se jedna o film od Pixaru a navic s fakt zajimavym tematem, jsem ocekaval nejakou super zabavnou jizdu, ale nic takovyho jsem bohuzel nedostal. Hlavni problem je, ze tady neni zadnej normalni pribeh, ta jakoze vyprava zpet na "velitelstvi" mi teda jako nic buhvijak uzasnyho neprislo. Kdyby aspon vata mezi tim byla vyplnena nejakejma super forkama, ale bohuzel, ve vetsine pripadu to je fakt jen vata. Skutecne vtipny scenky a hlasky by se daly spocitat na prstech jedny ruky, navic jich je vetsina az v zaverecnejch titulcich. Tady taky Pixar ukazuje, ze napadu by bylo dost, jen je z nejakyho duvodu poradne nevytezil. Takze za me po vsech strankach prumer, jak pribehove, tak vtipama a tentokrat prekvapive i animaci.

• 25.2.2016  17:05
    Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)

Myslim, ze 10 epizod je na dany tema trochu moc. Jasne, Ash je furt ten starej znamej namachrovanej idiot co nejde pro hlasku daleko a krev tu misty strika ze vseho a na vsechny strany, takze v tomhle ohledu bez problemu, jenze je to cely tak trochu stereotypni, obzvlast, kdyz clovek skoukne vsechny dily najednou. Rek bych, ze celkove je to tak pet skvelejch dilu a pet prumernejch. Nicmene bavil jsem se a na min nez 4* to rozhodne neni.

• 25.2.2016  17:03

Myslim si, ze vetsina uz byla recena, takze jen ve strucnosti. Prislo mi, ze film tak trochu nevi, co chce bejt, jestli regulerni pokracovani pro fandy a nebo remake pro novou generaci divaku. Takze na jednu stranu tu jsou skvely camea a setkavacky se starejma (vetsinou doslova) znamejma postavama, na druhou stranu je to trochu recyklat deje minulejch epizod. Me to nejak zvlast nevadilo, dej ma spad, furt se neco deje, herci jsou super a triky bezchybny, ale kdybych se v tom chtel stourat, tak pribeh zrovna buhvijakej neni, navazani na predchozi epizody je jen tak aby se nereklo a hlavni zaporak je tragickej. Body navic to ziskava za spoustu odlehcenejch az vtipnejch scenek. Takze ve vysledku spokojenost a tesim se na dalsi dil.

• 25.2.2016  16:59
    Mimoni (2015)

Jasne, je to naprosta infantilni kravovina, ale je to ciste o tom, jestli vas ty maly zluty banany serou nebo ne. Me v Ja, padouch bavili, takze jsem vicemene cekal, ze se budu bavit a to se skutecne stalo. Nechapu sice cely to halo okolo, kdy skoro na kazdym kroku v obchodech jsou hracky a jidlo ve tvaru Mimonu, ale budiz. Co se tyce samotnyho filmu, to je proste cistokrevna oddechovka, zadny poucovani, zadny zbytecny kecani, proste sled tu vice, tu mene vtipnejch scenek. Jedina skoda, ze uvodni putovani historii neni delsi. Ale i tak za me naprosta spokojenost a pro me jeden z nejvtipnejsich animaku minulyho roku.

• 27.6.2015  23:09

Nechapu, jak se tohle muze nekomu nelibit. Na Pana prstenu to samozrejme nema, ale po slabsim druhym dile krok spravnym smerem a za me naprosta spokojenost. Tesim se na prodlouzenou verzi, v prvni polovine filmu jsou nektery veci reseny dost zkratkovite a je videt, ze by Jackson potreboval aspon o pul hodky delsi stopaz. No a druha pulka je proste jedna velka bitva, kterou bych ale asi spis nazyval bitvou ctyr armad, rozhodne bych za armadu nepovazoval nejaky vlky a co si budem povidat, hrstka unavenejch lidi taky neni zrovna buhvijaka armada. Coz je ale pripominka ani ne tak k deji, jako spis k nazvu filmu, proste at uz jde o kohokoliv, vsichni se tu skvele rubou a vetsina hlavnich postav dostane prostor pro nejakej epictejsi souboj. Navic se hezky navazuje na LOTRa, triky naprosto bezchybny (nastesti, u traileru jsem mel drobet obavy), hudba tradicne skvela a herci jako vzdy ve svejch rolich presny. Sice ani po skouknuti nejsem presvedcenej o tom, ze bylo nutny Hobita rozdelit na tri dily, ale pripadnymu dalsimu navratu do Stredozeme bych se urcite nebranil (Silmarillion se mi z knizek libil nejvic). Takze za me jasnejch pet hvezdicek a naprosto dustojny zakonceni.

• 27.6.2015  23:03

Musim rict, ze jsem cekal vic. Asi byla chyba ocekavat film podle komiksu s neprerusovanou akci, ale trailery byly proste tak vyzivny, ze neslo odolat. Vysledek sice neni spatnej, ale ani sem si z nej nesed na zadek. Mame tu proste jen trochu prehnanejsi, trochu krvavejsi a daleko zabavnejsi variaci na Jamese Bonda. Vetsina akce byla navic provarena v ukazce a co si budem povidat, ty vsemozny komba se od Kick-Ass zas tak moc nelisi. Mozna bych sel i na tri hvezdicky, ale zaver a hlavne extra super kulervouci masakr v kostele byl tak perfektni, ze to nakonec ty ctyri hvezdicky dalo. Jinak co se tyce hercu, tak tady si neni na co stezovat, vsichni skvely. Rozhodne nechci tvrdit, ze by slo o spatnej film, Vaughn je zaruka kvality, akce a fory jsou skvele namichany a nuda nehrozi, jen jsem mel proste vetsi ocekavani.

• 27.6.2015  22:57
    Želvy Ninja (2014)

Moc jsem od toho necekal a ackoliv rozhodne nejde o nejakej vyzivnej blockbuster, za me nakonec spokojenost. Zadnej moc komplikovanej dej, takze se film nikde moc dlouho nezdrzuje a porad se neco deje. Je sice fakt, ze vsechny nejlepsi akcni momenty uz byly videt v traileru, ale zas tak moc to nevadi. Sem tam tu mame nakej forek pro odlehceni, ale mohlo by jich bejt vic. Celkove ale myslim, ze se tvurci presne trefili do toho vyzneni filmu, ktery se k zelvam hodi nejvic. Jedinej problem mam tak vlastne se samotnejma zelvama a Triskou, ne ze by byly trikove nejak spatny, to ne, jen proste vypadaj divne, trochu humusacky, ale zaroven trochu smesne. Takze ackoliv nemam potrebu koukat na film znova, nemuzu rict, ze bych se od zacatku do konce nebavil a o to slo tvurcum asi predevsim, takze pod ctyri hvezdicky nepujdu a pripadny pokracovani s chuti skouknu.

• 2.6.2015  14:28

Po ukazkach jsem se na film docela tesil a zklamanej jsem nebyl. Sice se nekona nic originalniho, ale na druhou stranu, i kdyz se jede podle zabehnutejch klise, dokazali je tvurci vymackat na maximum. Takze je tu namichanej idealni mix mezi situacni komedii, kterou obstarava chvilema nemotornej hlavni robot, nekolika dojemnejma scenama (na animak az prekvapive intenzivnima) a samozrejme akci, ktery neni naprosto co vytknout, snad jen to, ze se clovek ani nenadeje a je konec filmu, pritom bych si jeste minimalne pul hodinku souboju s chuti dal. Jinak animaci a dabingu neni vicemene co vytknout, ale nijak zvlast z dnesniho standardu nevybocuje. Takze za me spokojenost, urcite nekdy rad mrknu znova.

• 14.2.2015  21:54

Nevim co se na tom vsem nezda, me to neprislo nijak zvlast horsi nez prvni dil. Je fakt, ze ze zacatku cloveku leze na nervy, nez si zvykne na ty myslenkovy pochody jednotlivejch postav, nektery dejovy linie jsou tu spis jen tak do poctu a nektery postavy obsazeny novejma hercema se holt neubrani srovnani s predstavitelama z prvniho dilu a ve vetsine pripadu bohuzel z toho vyjdou jako porazeny, ale jinak je vse v naprostym poradku. Takze i pres tohle je vetsina hercu fajn, hudba bez problemu a graficka stranka opet spickova, nebejt slabsiho rozjezdu, asi bych sel do plnyho poctu.

• 14.2.2015  21:51
    Hercules (2014)

Tak tohle me hodne mile prekvapilo, nic moc jsem necekal a nakonec se z toho vylouplo skvele zabavny fantasy. Film je totiz pojatej presne tak, jak to bylo potreba, tudiz se nebere zas nejak extra vazne a neni nouze o hlasky, ale zaroven se neustale bojuje a tim padem neni nouze ani o krev a ze to je misty fakt prijemne brutalni. Navic nejen Dwayne, ale vsichni herci z hlavni particky jsou poradny sympataci a dohromady jsou skvele sladeny, ze je radost koukat, jak masakrujou nepratele. Mohlo tu sice bejt vic boju s vsemoznejma stvurama, ty jsou dost rychle odbyty, ale mozna to je dobre, protoze co si budem povidat, triky rozhodne nepatri mezi spicku. Ale za me spokojenost, film se nezdrzuje zbytecnejma kecama a pouze se snazi pobavit a to se dari od zacatku az do konce.

• 14.2.2015  21:47

Ocekavane naprosto totalni demence, ale prekvapive to vubec nevyzniva jako nejaka traparna nebo zbytecnej film. Farrellyove na cloveka neustale tlaci jeden for za druhym, nekdy jsou ocekavany, nekdy dokazou i prekvapit, sem tam to je sice humac, ale v 90% pripadu to je skvelej naklad. Navic Carrey i Daniels radi jak za mlada, i kdyz precejen Carrey uz zacina vypadat na podobny blazneni krapet stare. Takze za me naprosta spokojenost, sice ultra vymasteny, ale jizda od zacatku az do konce.

• 11.12.2014  12:16

Na tohle jsem se tesil fakt maximalne a i kdyz mi to uplne neutrhlo koule, je to skvela, zabavna jizda. Je videt, jak se tvurci strasne snazili odlisit od jinejch komiksovejch filmu a nedelat z hlavni particky typicky kladase a hrdiny, ale zaroven tam chteli narvat klasicky superhrdinsky proslovy a sceny. Vysledek nastesti dopad nadocekavani dobre, takze ackoliv dojde na uz nespocetnekrat provareny sceny, nikdy nechybi nejaka hlaska, ktera by pocitani hrdinu krapet schodila a odlehcila situaci. Tady prekvapive vitezi Rocket, jakozto nejnahlaskovanejsi clen tymu a doved bych si vcelku dobre predstavit film pouze s nim a Grootem. Ostatni sice nejsou spatny, ale nejak extremne se neprojevi, i kdyz samozrejme kazdej dostane nejakej svuj prostor. Jinak pribeh neni z nejkomplikovanejsich a stejne tak zaporak nevzbuzuje takovou hruzu, jak se asi tvurci snazili, ale nejak zvlast to ani nevadi, protoze je tu spousta akce i foru a ty dve hodiny neni sebemensi chvilka na nudu. Navic tu jsou dokonaly triky a skvela hudba. Takze ja jsem spokojenej a netrpelive vyhlizim druhej dil.

• 30.11.2014  12:24

21 Jump Street bylo na poli ujetejch komedii naprosty zjeveni, od zacatku do konce rezba jak hovado, tudiz jsem se na druhej dil hodne tesil. Jenze tentokrat jsem bohuzel zklamanej. Tvurci si z toho sice kazdou chvily delaj prdel, ale proste to je nastavovana kase a pribehove vlastne to samy, co prvni dil. Akorat to proste uz neni tak vtipny, neustaly reseni skoro homo vztahu hlavnich postav zacne bejt za chvily otravny, zapletka je naprosto blboucka a for se povede jen obcas. Je sice fakt, ze kdyz uz, tak to stoji za to a par scen je solidni naklad, ale bohuzel jako celek film nijak extra nepobavi. Za sympaticky herce, fuckovani a sem tam brutalni scenu to ty 3* da, ale vic ani omylem.

• 9.11.2014  17:44

Na tohle jsem se fakt tesil a sice pobavilo, ale takova mega pecka to zas neni. Hlavni problem je v delce, necenzurovana verze ma skoro 140 minut a to je na stupidni komedii z divokyho zapadu krapet moc. Neda se rict, ze by tu byly nejaky vylozene hluchy mista a film slusne odsejpa, ale nejakejch 80 minut by bohate stacilo. S vtipama je to takova ta klasika, obcas pobavi, obcas trapny, nekdy clovek jen krouti hlavou a sem tam se skoro smichy vali po zemi. Proste pobavit se u toho rozhodne da, i kdyz spousta foru a nadavani je krapet navic a pusobi tu jen tak do poctu. Navic vetsina nejlepsich scen se provarila uz v traileru. Co se tyce hercu, sice nemaj moc co hrat, ale jsou to sympataci. Takze ve vysledku zabavna oddychovka, ale jestli budu mit chut koukat na to znova, to fakt nevim.

• 24.10.2014  17:56
    Památkáři (2014)

Tak ja nevim no. Jako tema je velice zajimavy a rozhodne vhodny k natoceni, ale nejsem si uplne jistej, zda by nebylo lepsi zvolit format nejake miniserie nebo serialu. Takhle, ackoliv ma film dve hodiny, prislo mi, ze vidim jen sem tam nejake stripky z akce, ktera se tahla nekolik mesicu. Hlavni hrdinove jsou sympataci, ale tak nejak se tu jen mihaj, ze si k nim clovek nedokaze utvorit poradne zadnej vztah. Jinak po filmarsky strance v zasade bez vytek, vizualni stranka je super, hudba je taky fajn. Jenze proste ackoliv me to zajimalo a dve hodiny utecou jako nic, prijde mi, ze s danym tematem slo udelat daleko vic a vic nez lepsi 3* to proste neda.

• 4.10.2014  09:27

Jasne, je to super, to kazdej cekal, ale stejne mam dojem, ze to mohla bejt jeste vetsi jizda. Po spickovym uvodu, kterej ale trochu vypada jak budoucnost z Terminatora s robotama z Thora, se totiz dej presune do minulosti, coz by rozhodne nevadilo, problem je, ze to zacne bejt tak trochu moc ukecany. Jasne, furt se neco deje, kdyz dojde na akci, tak je skvela, ale proste to mohlo bejt akcnejsi. Navic Wolverine, kterej tu je v podstate za hlavni postavu, nedostane moc prostoru a co si budem povidat, ty jeho kosteny drapy jsou o nicem. Co se tyce samotnyho pribehu, aby se nam tu potkala mlada a stara sestava, tak to asi jinak neslo, ale moc se nad tim cestovani v case nebo dalsima vecma nesmi premyslet, obcas to zacne pusobit skoro az usmevne. Nastesti nechybi spousta hlasek a narazek, ktery to trochu odlehci. Jinak neni moc co dodat, herci jsou skvely, triky taky, hudba taky, takze za me spokojenost, ale doufam, ze priste to Singer rozjede jeste o fous vic.

• 18.9.2014  12:51

Pro me hodne prijemny prekvapeni, po skouknuti traileru jsem nic moc necekal a nakonec spokojenost. Pohadka o Sipkove Ruzence je sice tak jako podivne upravena, ale film nepostrada vtip, takze to vubec nevadi. Navic trikove to je spis fantasy. Neni tak nouze o spoustu zajimavejch potvor, bitvy a souboje a hlavne to ma vsechno skvelej vizual. Herecky vykony jsou taky super, obzvlast ocekavane Angelina, ktera vypada jako temnej andel naprosto spickove. Navic vice nez prijemna stopaz, takze pro me zabavny od zacatku do konce.

<< předchozí 1 2 3 4 29 57 84 112