Černočerná tma (2000)

Hodne podobny vetrelcum, ale skvela zabava s pekelne drsnym Vinem Dieselem.

Cela (2000)

Prumernej thriller, i presto ze tu je vynikajici Vaughn a zajimavej pribeh.

Bratrstvo černé pracky (2002)

Eddie je drtic. Kdyz nekdy slysim o tomhle filmu, vybavi se mi dve sceny - souboj Eddieho s panem Pirkem a pak ta jak tomu belochovy rekli, ze je buzik :)

Bowling for Columbine (2002)

Netvrdim, ze nejlepsi, ale rozhodne nejzabavnejsi dokument co jsem kdy videl.

Bombakšeft (2002)

Po tom co jsem to videl poprvy to vypadalo jako hovadina, ale kdyz sem to sledoval po druhy, uz se mi to docela libilo. Navic tam je spousta mejch oblibenejch hercu.

Blade (1998)

Cool akcni podivana.

Bazén (2001)

Je to debilita, slabej scenar, slaby vykony, ale ty krve je tam docela dost a celkove to je takovy brutalni, ja se bavil takze 4*.

Arachnid (2001)

Takle smesny pavouky snad nemaj ani v hrackarstvi.

3000 mil na útěku (2001)

Nic moc, ale koukat se na to da. Prvni pulhodina je fakt vynikajici, svizna, vtipna a zaroven drsna, proste dobre skloubeny krimi s komedii. Bohuzel pak nastupuje silene nudna hodinka (ktera je navic spis komedie, nez krimi), zaplnena z vetsi casti dialogy a jedini kdo to zachranujou jsou herci, hlavne hodne hustej Kevin Costner. A pak zaverecnej desetiminutovej masakr, kterej je vybornej. Kdyby tvurci film zkratily tak o pul hodky bylo by to fajn, ale pri sve dylce 2 hodiny, precejen misty nudi. Skoda, z daneho nametu, hercu a slusne hudby by se moh udelat ucite daleko lepsi film, jen by to chtelo lepsi a napinavejsi scenar.

Kaena: Proroctví (2003)

Tohle je proste divnej film. Zhruba do poloviny filmu jsem dost tapal, ale pak se spousta veci vyjasnila, i kdyz to porad bylo dost zmatene. Animace je celkem slusna, ale chtelo by to vetsi tempo a trochu sviznejsi hudbu. Navic misty je pribeh strasne utahanej a naopak misty je vse moc rychle, az se clovek ztraci a cele to je misty divne sestrihane. Ale napad to je slusnej a tvurci se stydet rozhodne nemusi.