G..

G..

Česko
Blbeček, antitalent na všechno, nepřítel školy. Až vyrostu, chci být ovocem do Jogobelly.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 18.2.2019  13:18
    Pride (2014)

Rudy z Misfits, Moriarty, Levandule Brownová, Billy Mack, profesorka Umbridgeová a další se dají dohromady, aby bojovali proti Margaret Thatcherové. Originální film, ve kterém se hezky mísí vážná témata s humorem, a na který se určitě ráda podívám znovu. Jen by mohl být o něco kratší.

• 7.2.2019  11:45

Docela masíčko.

• 21.12.2018  12:47
    Strašidla (2016)

Herci v hlavních rolích tragičtí, příběh o hovně, ani vtipný to nebylo. Opravdu nedokážu jmenovat jedinou pozitivní věc.

• 23.8.2018  19:01
    Set It Up (2018)

Celkem překvapení. Dost jsem se bavila a párkrát i nahlas zasmála. Postavy vesměs sympatický a Lucy Liu je prostě queen.

• 3.6.2018  13:03

Fajn herci, ale film jako takovej dost velká nuda. Ten konec byl ale celkem milej.

• 4.5.2018  17:51

Why is Gamora?

• 28.3.2018  16:38

ZOOLOGY, BITCH!!

• 29.12.2017  10:15

Už jen za ten vynikající soundtrack. Nejlepší písničky: Barová, Lanová, Vousatá, Divadelní, Ta úplně první/poslední, .... a všechny ostatní.

• 13.11.2017  20:10

Měla jsem asi moc velká očekávání, protože mám ráda filmy jako jsou Prázdniny nebo Nějak se to komplikuje (pořád nechápu to nízký hodnocení tady) a podle traileru to vypadalo na něco podobnýho... a jako jo, to prostředí je stejně kouzelný atd, ale děj byl prostě o ničem. Ale Reese můžu a ostatní herci jsou taky sympaťáci, tak aspoň tak. Mimochodem, kterej tydýt zas přeložil ten název? Bože

• 29.10.2017  15:06

Jediná scéna, za kterou bych strhla body, byla ta, kde si polonahý Thor zpátky oblékne košili. Jinak to byl nářez od začátku do konce, takhle jsem se v kině nenasmála od 22 Jump Street. A přitom tomu nechyběla ani pořádná akce, mimochodem doprovázená Zeppelinama, co víc si přát? Nejzapamatovatelnější byl však KORG - už kvůli němu se na Thora Ragnarok podívejte v původním znění. Pecka.

• 20.8.2017  16:03

Dialogy byly občas hodně trapný, z toho polskýho predátora se mi otevírala kudla v kapse, z jeho dabingu ještě víc, je to celkově dost předvídatelny a těch postelových scén, z nichž se vlastně asi ani jedna neodehrála v posteli, bylo až příliš. Takže jsem ráda, že jsem na to nešla do kina a nemusela litovat peněz. Jedinej dobrej byl Leo. A kupodivu i písnička Ewy Farne. Radši se podívám na Vejdělka.

• 2.1.2017  21:36
    Prázdné místo (TV seriál) (2015)

Sérii jsem zhlédla ihned po přečtení knihy. A dost mě zklamala. Spousta věcí byla vynechána úplně (včetně postavy Gavina), spousta byla podstatně změněna, a ne k lepšímu. Především závěr, který ve mě v knize vyvolal emoce, mě v případě seriálu nechal naprosto chladnou. Škoda.

• 27.11.2016  18:13

Po letech čekání a těšení jsem upřímně řečeno trošku zklamaná. A za to může především Rory a její dějová linka a chování ve všech čtyřech dílech, neuvěřitelně dlouhý a naprosto zbytečný muzikál, nedostatek času na obrazovce pro mé oblíbené postavy, příliš mnoho času na obrazovce pro Logana a jeho kamarády (proč dostali víc prostoru než Lane?), rozvod Paris a Doyla, no a taky ten úplný závěr. Nevím, jestli chtěli udělat paralelu k Lorelaině situaci nebo proč se rozhodli udělat tohle, ale fakt se mi to nelíbilo. Čekala jsem nějaké uzavření po té hrozné sedmé řadě, ale nakonec mě závěr té hrozné sedmé řady asi uspokojil o něco víc. Na druhou stranu bylo fajn vidět všechny znovu a některé poprvé (PAN KIM!!!), vyvolalo to pořádnou nostalgii. Emily je pořád stejně dokonalá, a navíc teď používa slovo bullshit, takže je vlastně ještě dokonalejší, Lorelai se trošku za ty roky změnila, ale díky bohu jen po fyzické stránce, a Luke je pořád Luke, bručoun se srdcem ze zlata. Jen ten Richard mi tam chyběl :(

• 16.10.2016  13:32

Po tom, co jsem četla o tom, jaký různý nechutnosti Leto dělal svým kolegům při natáčení, aby se prý dostal do role, jsem byla celkem zvědavá, jestli mu to teda k nečemu aspoň bylo. Jenže ten jeho Joker byl totalně k smíchu. A to nemyslím v dobrým. Nebo jsem možná byla jen zaujatá právě po tomto zjištění, nevím, ale ta postava mi prostě přišla trapná. Heath dokázal, že se dá zahrát dokonalej psychouš i bez toho, aby otravoval ostatní herce na place. Ale Jokera tam naštěstí bylo málo a ostatní postavy se mi líbily poměrně hodně. Ať už to byl El Diablo, Croc nebo i Rick Flag. Potěšila i Viola Davis, moje oblíbenkyně z How To Get Away With Murder. Film však táhne dvojka Deadshot/Harley v podání Willa Smithe a Margot Robbie. Mimochodem, tihle dva se mi jako parťáci líbili už ve Focus. Doufám, že se spolu zase v nějakém filmu objeví, podle mě tvoří lepší duo než takoví JLaw/Bradley Cooper.

• 19.9.2016  16:27
    Mladí a hladoví (TV seriál) (2014)

V originale docela zábava. Ale z dabingu se mi zvedá kufr. Chudák Emily...

• 24.8.2016  19:36
    Lizzie Bennet Diaries, The (TV seriál) (2012)

Ja jsem pro všechno, co smrdí po Pýše a předsudku.

• 9.8.2016  18:46
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

That 80's vibe tho...

• 8.8.2016  17:36
    Sing Street (2016)

Pokud se vám líbil tenhle film, určitě si pusťte i Begin Again.

• 7.8.2016  21:09

Scéna na benzince mi zůstala v paměti.

• 23.1.2016  21:55

Úplný porno pro Bear Gryllse.............(no pun intended)...

• 28.12.2015  18:57
    Brooklyn (2015)

Neřekla bych, že ze Saoirse Ronan vyrostla výborná herečka. Ona totiž výbornou herečkou byla vždycky. Tedy aspoň od Pokání, kde jsem ji viděla poprvé a velice mě zaujala. A právě ona je hlavním, avšak ne jediným, důvodem proč má smysl vidět Brooklyn.

• 14.12.2015  22:16
    Odpočívej v pokoji (TV seriál) (2001)

Kéž bych mohla hodnotit posledních 6 minut finální epizody zvlášť. Ty v člověku vyvolají víc emocí než všechny předchozí díly dohromady. Opravdu zážitek.

• 4.12.2015  19:20
    Mimoni (2015)

Dobrá hudba. A Bob.

• 8.10.2015  21:04

Určitě slabší než předchozí epizody, ale z nostalgie nemůžu dát méně než pět.

• 2.9.2015  16:22

Nebudu lhát, při scéně, kde Neil krmí delfína hambáčem, smaženým kuřetem apod. jsem čurala smíchy.

• 29.8.2015  14:36

Pamatujete na Modrý blesk, kde si černošský zlodějíček schová diamant na staveništi a když se tam o něco později vrátí, zjistí, že na tom samém místě stojí policejní stanice, tak se začne vydávat za policajta, aby ten diamant dostal zpátky? Vyměňte černocha za Němčoura, policejní stanici za školu a diamant za pytel peněz a máte Fakjů pane učiteli. Až na to, že tohle je mnohem vtipnější, surovější a vůbec celkově zábavnější. Elyas M'Barek je velkej sympaťák (hlavně když si nasadí ty brýle) a učitel jako je pan Müller by měl být na každé škole. Viděno s dabingem, bojím se, že by mi ta ošklivá němčina zkazila zážitek.

• 26.8.2015  18:05

Neskutečně přeslazené, až z toho člověka bolí zuby. Co se týče dvou dějových linek, ta s Hawkey Piercem a tou buchtou, co nepřežila Rudou svatbu byla určitě zajímavější, nicméně Britt Robertson je sympatická a Scott Eastwood fešák, takže ani oni nijak nevadili. Ale jak říkám, je to sladký jak cukrkandl. Určeno fanouškům N. Sparkse.

• 24.8.2015  12:29

Přestože mám Colina i Emmu moc ráda, k sobě mi vůbec neseděli, za což s největší pravděpodobností může fakt, že je dělí téměř třicetiletý věkový rozdíl. Takže příště až je někdo obsadí spolu do filmu, radši ať hrají otce s dcerou. To ale není jediná věc, která mi na filmu vadila. Celkově mi přišel hrozně utahaný a nezajímavý, že se mi dokonce podařilo u něj na pár minut usnout. Zkrátka zklamání.

• 23.8.2015  22:44
    Dárek (2015)

Milé děti, šikanovat druhé je špatné.

• 16.8.2015  13:39
    Babovřesky 2 (2014)

Byla jsem nucena se na to dívat v autobuse. Ty dvě hodiny už mi nikdo nevrátí. Ale možná jsem jen nepochopila tu komplexní zápletku, jelikož Babovřesky 1 jsem neviděla. Těžko říct.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16