G..

G..

Česko
Blbeček, antitalent na všechno, nepřítel školy. Až vyrostu, chci být ovocem do Jogobelly.

14 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Láska nebeská (2003)

  Vánoce bez Love Actually nejsou Vánoce. Nejvíc nejlepší, nejdokonalejší, nejvtipnější, nejkrásnější, nejromantičtější, nejangličtější a nejmilejší film na světě. Alan, Colin, Bill, Hugh, Liam, Emma, Keira, Laura, Martin, Kris, mám vůbec pokračovat? Richarde, miluju tě!

 • poster

  Nedotknutelní (2011)

  Frantíci se zase jednou trefili do černého. Pokaždé když se na tenhle film dívám, tlemím se u toho jak měsíček na hnoji. Krása.

 • poster

  Piráti na vlnách (2009)

  Jestli takhle Curtis půjde dál, tak se moc těším na další jeho tvorbu. Piráti na vlnách jsou výborně obsazený film se skvělým scénářem a naprosto geniální hudbou. Ten konec byl náádhera.

 • poster

  Hvězdný prach (2007)

  Když mě takhle nadchl film, netuším, co se stane, až se mi do ruky dostane knížka. Výborný film, výborné obsazení. Partička duchů, Ricky Gervais a především Robert De Niro v roli tak trošku (víc) přitepleného kapitána byli zkrátka užasní. Upřímně řečeno, radši bych se o Vánocích dívala na pohádky jako je tahle než na tu přeceněnou Popelku.

 • poster

  Forrest Gump (1994)

  Doják všech dojáků. Hanksova nejlepší role. Nejlepší soundtrack ze všech.

 • poster

  Lásky čas (2013)

  Netuším jak to Richard Curtis dělá, ale dostane mě pokaždé. Úžasný příběh, obsazení, hudba, komediální prvky, dojemné momenty, všechno jde krásně ruku v ruce. About Time je už třetím Curtisovým filmem, co se dostane do mé top 10. Teď jen doufat, že s režií ještě nesekne definitivně. Mimochodem, kdybych měla schopnost cestovat v čase, asi bych ji využila podobně jako Bill Nighy v tomhle filmu. Číst knížky pořád dokola. Anebo zajít si na tenhle film ještě aspoň jednou aniž bych věděla, o čem vlastně je :)

 • poster

  Pýcha a předsudek (2005)

 • poster

  Tmavomodrý svět (2001)

  Vedle Pelíšků a Kolji můj nejoblíbenější českej film. Jestli vás nerozbrečela scéna s Barčou, tak jste z kamene.

 • poster

  Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

  Totální ptákovina, kterou ale ještě po deseti letech umím citovat a u které se nasměju stejně jako když jsem ji viděla poprvé. Asterix jednička se s tímhle nedá ani srovnat.

 • poster

  Thor: Ragnarok (2017)

  Jediná scéna, za kterou bych strhla body, byla ta, kde si polonahý Thor zpátky oblékne košili. Jinak to byl nářez od začátku do konce, takhle jsem se v kině nenasmála od 22 Jump Street. A přitom tomu nechyběla ani pořádná akce, mimochodem doprovázená Zeppelinama, co víc si přát? Nejzapamatovatelnější byl však KORG - už kvůli němu se na Thora Ragnarok podívejte v původním znění. Pecka.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace