fritol34

2 body

<< předchozí 1 2 3
    • 14.6.2017  06:09
    Mumie (2017)

Tom Cruise v posledních letech nehrál ve špatných filmech ale i přes zajímavé pojetí si raději pustím verzi s Brandonem Fraserem.

• 21.4.2017  21:25

Já si tohle užil, série má na čem stavět a když se vám znovu ukážou všechny známé postavy tak už to je pro mě výhra. Krom toho jsou tyhle básníci hrozně nenucení a člověka baví poslouchat rozhovory 50-letých taťků o tom jak jde život a abych řekl pravdu tak tyhle básníci se mi líbí asi nejvíc z celé série.

• 8.3.2017  17:59

Smál jsem se po celou dobu a vidět Roberta De Nira v takovéhle roli se mi po Heat ani nesnilo i když už má něco komedii za sebou.

• 8.3.2017  17:53
    John Wick 2 (2017)

Klidně dám za pět, měl jsem to štěstí vidět Johna Wicka a Logana v jeden týden a už dlouho se mi nepovedlo abych byl ze dvou filmů tak namlsaný jiné slovo mě nenapadá. Stejně dobré možná lepší než jednička. Chvalte Keanu Reeves který toho moc nenamluví ale to po něm nikdo nechceme.

• 8.3.2017  17:50

Bože běžte do kina.

• 29.12.2016  19:26

Fassbender nestačí je to divný ve všech směrech, i když se mi hodně věcí líbilo tak nevím jestli to chci vidět podruhé.

• 29.12.2016  19:21
    Trollové (2016)

Tohle mi hodně zvedlo náladu, skvělý písničky, originální animace, příběh. Já víc od animáku nechci.

• 16.12.2016  16:59

Za českou výpravu, Kate a za upíří bitky s lykany dávám tři hvězdy vždy a v kině na konci jsem se přistihl že Hlubokou jako sídlo upírů chci vidět znovu.

• 17.10.2016  02:02
    Inferno (2016)

Kdo četl knížku tak ten bude na konci trpět a nemůže to přejít, ne děkuji Tom Hanks mi v tomhle filmu nevadí ale celé je to kvůli konci o ničem.

• 23.9.2016  23:19

Já si nemůžu pomoct, ale v kině jsem se dost nasmál a nevadila mi absence příběhu, nevadily mi nesouvisle postříháné scény o ničem, jen jsem vnímal atmosféru toho filmu.Ale doufal jsem že jako kapela budou více hrát a být slyšet, mělo to být více zaměřené i do muziky a ne jen do chlastu a hulení. Takže trochu i zklamání že se to mohlo stát i něčím víc než jen prázdninovou blbostí,

• 2.9.2016  13:20

Nedokázalo to udržet moji pozornost na déle než 5 minut hrozná blbost, pár dobrých nápadů, pár vtipů při kterých jsem se zasmál ale jinak mě to hrozně zklamalo.

• 2.7.2016  13:03

Jak už bylo psáno, dobrých hororů narozdíl od Marveláků (nic proti) je hrozně málo, takže když někdo natočí takovouhle lekačku kde i já nadskakuju na křesle v kině tak mu dám za pět, příběh dobrý, všechno dobrý už se těšim jak si koupim blueray zhasnu světla ve dvě ráno a hurá nebo spíš budu nadávat s mrazením v zádech.

• 2.7.2016  12:57

Četl jsem knížky, hrál jsem hry, viděl jsem film, ještě pojmout za ženu Garonu a byl bych přijat do rodiny :)

• 2.7.2016  12:54

Co tady všichni blbnete viděno ve 3D v imaxu byl zážitek, šel sem na to protože jsem doufal že uvidim solidní nářez 20 let po premiéře jedničky, všechno na sebe navazuje, starých známých postav je více než dost a je to výborně udělané, prý že je to přeplácané - no jasně :)

• 3.4.2016  14:13

Jen krátce, dva roky čekání, superman i přes svá morální dilemata je celkem v poho, batman v podání Bena není špatný ale jeho scénář je tak příšerný že má člověk chuť vykřiknout v kině ''proč mi przníte mojí oblíbenou komiksovou postavu'' , akce je málo a ještě je hodně utahaná a moje nejoblíbenější scéna je superman jdoucí na slyšení. Závěrem - proč? (když je dostatek peněz a dobří herci)

• 14.1.2016  20:17

Jen krátce, pokud Django je za pět hvězd jako že bezesporu je tak v tom případě The hateful eight je za čtyři s tím že Samuel má za pět a Russell taky.

• 29.12.2015  19:44
    Malý princ (2015)

I když je škoda že jsem Malého prince neviděl ve francoužštině tak tleskám za český dabing, příběh je vylepšený, rozvitý a možná trochu natažený, ale všechny zásadní věci knížky jsou zachovány kromě konce a světe div se po dlouhé době výborná interpretace mé oblíbené knížky. Kdo četl musí vidět, kdo viděl musí číst a kdo nečetl a neviděl to už si domyslíte :)

• 24.8.2015  22:16
    Herkules a ohnivý kruh (TV film) (1994)

Někdo tady psal že už se na to nevydrží dívat když už jsou dospělí, nuže bylo mi 26 a pokaždé mi ukápne nostalgická slza z dob Xeny a Herkulese na nově. Pro mě je to na stejně úrovni jako barbar Conan, béčkovky se Segalem, Van Dammem, Stallonem atd. Ani nechci pomyslet co by ze mě vyrostlo za člověka bez takovýchto klasických dobro-zvítězí akčňáků. Jo a ještě nindža želvy ale ne ty nové proboha :)

• 20.5.2015  08:41
    Hon (2012)

Bacha spoiler už od začátku : Co to sakra, musím se na tohle podívat znova, to jsem na csfd jediný kdo si myslí že malá Klárka byla skutečně zneužívaná ale ne Lucasem nýbrž svým bratrem a jeho přítelem. Ona si nemůže vzpomenout co se dělo říká v jedné scéně. Film paráda je strašná škoda že sem ho zaregistroval tak pozdě.

• 15.5.2015  10:19

Po každém shlédnutí ve mě tenhle film vyvolává více emocí než předtím, výprava, hudba, obsazení, vyvážení akce a příběhu, všechno jak má být a hlavně dívejte se na originál.

• 25.11.2014  09:09
    Lucy (2014)

Zvláštní, hodně zvláštní film, ale nakonec jestli mě má film donutit přemýšlet a zaujmout tak tenhle to dokázal i když má své chyby a ne jednu. 70%

• 25.11.2014  08:58
    Slídil (2014)

A po princi z Persie, Mariňákovi a jiných rolích proti kterým nemám zhola nic přichází Jake v něčem úplně odlišném. Po většinu filmu jsem se držel za hlavu a říkal co to sakra má bejt. Jde o to že se Vám nebude líbit ani o čem film je, ani hlavní hrdina, jenže budete tak fascinovaní že na to nepřestanete zírat. Pro mě osobně překvapení roku jak ve výkonu Gyllenhaala tak i to že mě něco takového dokáže bavit. P.S. dost silně uvažuju o páté hvězdě. Viděno v Kanadě.

• 30.10.2014  19:08

Takže film z druhé světové bez příkras, nejčastěji viděno z pohledu tankové posádky uprostřed Německa, během posledního odporu kdy Hitler naverboval i svou mámu. Hodně reálné, špinavé, herci skvělí, technika a bitvy kromě závěru skvělé. Nicméně moje oblíbená scéna nebude tanková bitva, ale stolování Brada a jeho kolegů v obsazeném německém měste v bytě se dvěmi němkami. Sečteno konečně zase pořádný film z druhé světové. 80% Viděno v Kanadě

• 20.7.2014  20:01

V kině sem si užíval a pro mě osobně je dvojka o něco lepší než první díl. Postava jestli to tak můžu říct Ceasara je promyšlená do všech detailů a táhne celý film dopředu. Čekal jsem víc Garyho Oldmana a méně opic a dostal sem přesný opak a funguje to výborně.

• 26.5.2014  01:21

Jsem nadšen a odcházel sem z kina s úsměvem a s pocitem že bych zaplatil i víc, nicméně jak bylo podotknuto tento díl se odehrává v budoucnosti a není možné aby profesor X byl naživu ( i když si to všichni přejeme a já nejvíc :) ). Po první třídě velice dobré pokračování. A nejlepší je že krom první třídy se všechny díly X-menů ani nestaly.

• 21.5.2014  11:48

Knížku mám rád, Dana Browna mám rád, Toma mám rád, Audrey mám rád a Magneto/Gandalfa (on je mnohem víc) taky žeru, krom toho tři hvězdy bych dal jen za nádhernou francouzskou angličtinu kterou mluví Sophie. Nechápu nízké hodnocení i když je pravda že mi nějakou chvíli trvalo než sem si po knížce uvědomil co je pravda a co není, ale nakonec to je jenom dobře.

• 8.4.2014  17:05

Konečně marvelovka kterou můžu přijmout téměř bez výhrad, akce i klidnější část jsou vyrovnané a všechno dohromady funguje. Po zmršené jedničce veliké překvapení, jo a běžte na 3D, nekazí to zážitek jako obvykle, ale spíše naopak.

• 5.4.2014  23:28
    Doom (2005)

Ta první půlka je fakt nudná, ale když příjde na 3D a výstřel na sám sebe do zrcadla tak to vyvolává vzpomínky ( osobně se mi to povedlo asi tak 10 krát než sem si zvyknul ve hře) a nakonec finále, hlavně kvůli tomu že hru mám rád dávám za tři.

• 12.3.2014  19:51

Zatim to necháme na třech hvězdách, uvidíme později. Aby bylo jasno jedničku žeru a vždycky když jí dokoukám tak už mám činky v ruce a tvrdě makám. Příběh druhého dílu mě příjemně překvapil svou provázaností s prvním dílem a hlavní hrdina mě opět překvapivě nevadí v porovnání s panem vy víte kdo, Eva je skvělá, Xerxes mě baví, jméno hl. hrdiny které si nikdo nepamatuje si nepamatuju a muzika je parádní. Krve je dost a potěšil mě jeden z komentářů o úbytku kopí což je vážně škoda ale na moři to asi není tak vhodná zbraň ale co já vim. Celkově podařené pokračování které stojí za to vidět ale pro mě zůstává jednička nepřekonána, ale s tím koncem kdo ví jestli série skončila :)

• 27.1.2014  15:28
    Eurotrip (2004)

Po několika shlédnutích dávám plný počet, ten ital ve vlaku je čím dál tím víc nechutnej a celý je to skvělý. Fakt už sem to viděl desetkrát a nemám dost. Geflúgekeinen nebo tak nějak :)

<< předchozí 1 2 3