JeyeK

JeyeK

Tomáš Jeziorský

Česko
Student

homepage

1 bod

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 17.1.2017
  V temnotách webu (TV film) (2016)

  Je Darknet náhledem do zvrácené dystopické budoucnosti, která nás brzy čeká, anebo je klíčem k úniku z orwellovské reality, v níž právě žijeme? Na tuto základní otázku se snaží odpovědět investigativní dokument, který na své cestě Darknetem odhalí mnohem více než jen dětskou pornografii a obchody s drogami. Připravte se na nezapomenutelnou exkurzi do hlubin tohoto virtuálního divokého západu.

  • 17.7.2016
  Nulté dny (2016)

  Dokumentární thriller, který jako úplně první odhaluje kompletní příběh Stuxnetu, počítačového červa, kterého vyvinul Izrael ve spolupráci s USA, aby vyřadil z provozu íránská jaderná zařízení. Jedná se o dosud nejobsáhlejší shrnutí fakt o tajné misi dvou spojenců, která otevřela Pandořinu skříňku kybernetické války. Kromě technických aspektů příběh zobrazuje pavučinu intrik zahrnující CIA, Mossad a novou generaci kybernetických zbraní, jejichž ničivá síla je srovnatelná jen s nukleární válkou.

  • 8.2.2015
  Sokotra: Skrytá země (2014)

  Sokotra: Skrytá země je příběh o prastaré a výjimečné zemi, v níž lze s každým novým krokem objevit něco nového. Neopakovatelná pouť její jedinečnou krajinou je jako cesta zpět v čase.
  Dokument je odrazem života a zvyků této izolované společnosti. Vytvořen z příběhů obyvatel tohoto ostrova, kteří vyprávějí o své každodenní snaze o zachování svých tradic v boji s globalizací.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace