V bublině (2022) odpad!

Film o hovně. Zlatý žraločí tornádo 😀

High Strung (2016)

Miluju taneční filmy a ještě spojené s hudbou no super pecka. Uźila sem si film od začátku do konce. Můj první film který byl propojený skrz 3 žánry jako je balet, street dance a houslový virtuóz :-) Prosím víc takových filmů :-)

Škatuláci (2014)

Miluju sýry a miluju pohádky takže u mé za plný počet bodů čili 5 a klidně bych dala i 6 protože sem se u toho hodně nasmála :-)

Transformers: Zánik (2014)

Sklamání a to velký protože bez hlavního hrdiny minulých dílů už to prostě není ono :-/ Jinak efekty docela dobrý

Let's Dance All In (2014)

Nenadchne neurazí takovej průměr i když díly předtím byli lepší :-)

Den po konci světa (2014)

Bože ze začátku sem si říkala pořád jo dobrý to se rozjede a na konci sem se mlátila do hlavy že sem vůbec něco takovýho stáhla no hrůza a děs. Celej film čekáte že se začne něco dít, přemýšlíte o čem vůbec ten film je a nakonec sice rozuzlení máte ale úplně napalicu. No doufám že příště už na takovou hovadinu nenatrefím i když podle popisu vypadal film dobře :(

Labyrint: Útěk (2014)

Nechápu jak může mít kniha tolik čtenářů protože film byl hrůza :-/ Nesmyslnej příběh obćas se tam ukázala nějaká ta zrůdićka a toď vše ... No a ten konec? Trošku nechápačka když sem se ohlídla na celý film pospátku. Takže za mě bohužel nebrat

In Your Eyes (2014)

No musím uznat mě se to líbilo jak sviňa :-) Nic bych tomu filmu nevytkla aji sem se zasmála ale přece jen musím dát 4 hvězdičky za konec který mi přišel strašně rychlý a nedokončený :( jinak super :-) A jedna hvězdička rozhodně patří soundtracku který sem si musela okamžitě po dokoukání filmu pořídit :-) DOPORUČUJI

Babovřesky (2013)

Nevím co se vám na tom nelíbí ale ja sem se nasmála jak sviňa :-)