PenelopaW

Taťjana Antonová (roz.Bernátková)

okres Liberec

<< předchozí 1 2 3 4
    • 16.5.2020  22:58
    Potvora (TV seriál) (2016)

Pozitivní recenzi na Potvoru jsem objevila v časopise a shodou náhod mi ji relativně krátce na to doporučovala kamarádka. Nicméně jsem se k ní dostala až s odstupem asi půl roku, nějak jsem se pořád nemohla donutit si to pustit. Po prvním díle jsem si říkala, že to zase takový nářez není a moc to nepobírala. Pustila jsem si díl druhý a pořád nic, naopak humor mi přišel dost přitažený za vlasy, sexuální scény až moc (a divné), vztah hrdinky k Harrymu dost hnusný (nicméně on byl fakt jelito, i když ten dinosaurus mne docela dojímal). Ve trojce se víc rozjely sesterské konstelace, a pak už jsem to dokoukala celé, protože to přestalo být tak úchylné. Na návštěvě u macechy už jsem začínala tušit pointu s Boo, ale i tak mne dostala. Nevím, v jakém okamžiku přesně se první série přehoupla z "divného" na "tragické", ani kdy jsem se z vnímání hlavní hrdinky jako "hodně ujeté" (ale ne v tom dobrém slova smyslu) dostala k sympatiím (asi v okamžiku, kdy se macecha projevila jako to slovo, kterým byla hned v prvním díle označena). Při scéně se skleničkami na Sexshibici jsem už Potvoře zvedala obě palce a ponížení, které jsem za ni cítila, bylo skoro hmatatelné. Úplný závěr posledního dílu první série byl pro mne velmi příjemnou katarzí. Ne, že bych si nutně musela koupit další díly na DVD, ale možná jim (zase někdy v budoucnu) dám šanci. Fleabag se asi nestane něčím, k čemu bych se nutně chtěla vracet, ale pokud někdo po prvním dílu váhá, zda pustit další, tak doporučuji vytrvat a dát tomu šanci.

• 2.4.2020  16:53
    Gentlemani (2019)

Kamarád mne na to lákal do kina a já odmítla, aniž bych věděla, oč vlastně přicházím. Po shlédnutí filmu zpětně lituji, protože na velkém plátně by to bylo lepší. Je vidět, že GR vyrostl, Gentlemani mi přišli uhlazenější a sofistikovanější než Sbal prachy a vypadni, a kvituji zejména posun v zobrazování násilí. To sice bylo i zde, ale nebylo tak syrové, takže koukat jsem vydržela na všechno. Charlie Hunnam pro mne byl příjemným překvapením, Matthew McConaughey sázkou na jistotu (byť jak je od určité doby vysušený, stýská se mi po jeho pevném těle i obličeji), Colin Farrell překvapil svojí mírností a Hugh Grant opět přesvědčil, že role nyvých romantických hrdinů opravdu nejsou pro něj. Jsem ráda za to, že u prasátka jsme byli vizuálu ušetřeni (jak konstatovala kamarádka, podobně jako v japonských hororech, zde začne pracovat fantazie). Těší mne i dobrý konec (byť hlavní hrdinové vlastně žádní 100% klaďasové nejsou - přeci jen jsou to drogoví dealerové a zabijáci). Nej sekvencí za mne bylo získávání kompromitujících mobilů na ulici. A když si Matthew řekl o libru masa, chtělo se mi vstát a zatleskat mu.

• 16.12.2019  18:18
    Vlastníci (2019)

Za mne jednoznačně nejlepší film poslední doby, v té mizérii české kinematografie, kdy má kupa filmů potenciál, ale ve výsledku skutek utek. Kdo byl někdy na schůzi SVJ, ten pochopí. Samotný konec mi sice trochu unikl, ale jinak to byl hukot. Kupa výborných hlášek a vtipů ("Jak jsem říkala, židovské hodnoty mi nejsou cizí..."), vynikající obsazení, které sedlo jako zadek na hrnec, v závěru až zamrazilo (tak to podepište, my to tam pak vytiskneme...). Vývoj některých postav byl pro diváka taky docela překvapením, ne vždy příjemným (Lábus a jeho neustále opakování o tom, jak si dřív lidi věřili). Doporučuji všem, obzvláště vlastníkům!

• 13.10.2019  12:32

Některé z dialogů a scén mi přišly hodně nepřirozené (např. matka rozebírající s 15letým synem, zda už si zasouložil, a s tím související navlékání kondomů na okurky), mnoho momentů bylo předvídatelných, ale celkově to bylo docela milé překvapení, které potěšilo a neurazilo.

• 15.7.2019  19:21

!!!POZOR SPOILERY !!! Mám ráda happy endy. A happy end byl. ALE... Co sakra ten Tony? Já jako vím, že Downey už se dávno dal slyšet, že dál Ironmana hrát nechce, ale tohle jako vážně? A když už jste oživovali všechny pět let zpátky, proč jste sakra neoživili i Asgard s Lokim? Ten kapitán Amerika na konci byl romantický, ale to mučení, než jsem si jeho šťastný konec mohla vychutnat, bylo moc dlouhé. Já nevím, nevím, tohle pro mne prostě nejsou Avengers. Končím u dvojky a ty poslední dva filmy, co jsem teď shlédla, chci moc moc moc vytěsnit.

• 14.7.2019  15:12

Já nevím... asi jsem byla dlouho mimo a uniklo mi hodně marvelovských filmů, ale tohle pro mne nebyli Avengers. Chápu, že filmy vycházejí z nějaké předlohy, a stejně tak rozumím tomu, že v komiksech je toho možné všechno (včetně koncentrace Thora, mluvícího stromu, mývala, zelené paní a paní s tykadly, s kapitánem Amerikou, Ironmanem a dalšími na jednom místě), ale první Avengeři, kteří ještě tak nějak jakože reflektovali realitu BYLI pro mne Avengers. Tohle byla taková jako parodie, kde už jen chyběl Harry Potter a Mickey Mouse, ideálně animovaný, ne ten člověk, co chodí v jeho kostýmu v Disneylandu. Vtipných hlášek bylo ažaž, ale připadalo mi, jako kdyby se jimi postavy shazovaly samy, a dějová linie jednoduchá - a tady jediná pochvala, ten konec jsem opravdu nečekala. Z konce se mi neudělalo volno, bo jsem si představila, co by to znamenalo v reálu a kdo z naší rodiny by se rozsypal, a protože jsem optimista, na nový film se kouknu jen proto, abych viděla, jak zase všichni, co padli, obživnou. Jinak to tedy ale byla pořádná békovina a ten čas, který jsem namísto toho mohla strávit spánkem, mi už nikdo nevrátí :-(.

• 3.7.2019  16:58
    Rédl (TV seriál) (2018)

Při skončení každého filmu či seriálu se ptám, co jsem si z toho měla odnést. U Rédla si nejsem jistá. Bylo to natočené dobře, děj mne ihned vtáhnul, jen v druhé polovině bylo na mě docela dost hnusných obrazů a scén. Ale pořád nevím, k čemu mi to mělo být. Měla jsem si z toho vzít, že staré struktury nerezaví? Že člověk nesmí věřit nikomu a ničemu? Že cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly? Že hodní lidé se raději nemají do ničeho s*át, aby to ještě víc nepodělali? Na konci jsem čekala katarzi, ale přišel jen pocit zrady a vnitřního nepochopení. Možná to samo o sobě bylo účelem...

• 8.6.2019  10:18

Jistě, Jaime se choval jako pitomec. Já osobně jsem mu nemohla zapomenout, že ač před služebnictvem a rodinou dělal drsňáka, co se nenechá poučovat od ženské, v soukromí si to líbit nechává. Ale mnohem nesympatičtější mi byla Jenny, takhle protivnou ženskou jsem na obrazovce dlouhou neviděla. Co se dalšího střípku informací o Randallovi týče, všichni v seriálu evidentně buď chtějí Claire nebo Jaimeho...

• 4.6.2019  17:04

Jako jo, když jsem na to koukala prve, taky mi to přišlo takové jako docela blbé. Ale přesto jsem byla napnutá jak kšandy a čekala, jak se to vyvrbí. Kdo tušil, že s Geillis je od začátku něco v nepořádku, ten se mohl nyní hrdě poplácat po rameni, neb cranesmuirská čarodějka na konci odkryla karty. (Ta pointa s ďáblovým znamením se mi líbila, i když v Geillisině podání, trhání šatů a tak, mi přišla trochu přehnaně prezentovaná.) A stejně tak udělala nakonec i Claire a já musím stále obdivovat toho ideálního muže Jaimeho, že jí vše uvěřil, Prostě stačí říct: "Ať je mezi námi jen pravda!" a ať to zní sebeneuvěřitelněji, nebude Claiřino slovo zpochybňovat. To bych chtěla doma! Co bych ovšem doma nechtěla, je ten pranýř na náměstí hned pod okny domů - když se upalovalo, musely jim cejchy v ložnici dost nasmrádnout, o poletujícím odpadu nemluvě...

• 4.6.2019  17:01

!!! POZOR SPOILERY !!! A na scéně se objevuje další z postav, které zasáhnou do osudů hlavních hrdinů: vévoda ze Sandringhamu! Údajně patří mezi oblíbené postavy fanoušků, ale osobně ho vůbec nemusím. Uznávám, že v této epizodě působí rozverně a vtipně, ale vím, co bude dál, takže za mne je e-e. Epizoda jako taková není špatná, byť Claire opět naráží na střet myšlení 20. a 17. století (podvržené dítě), ale za mne mínusové body kvůli poměru Geillis a Dougala. Dokážu se vcítit do chuděrky Laoghaire, která si myslela, že Jaime je její a skutek utek.

• 2.6.2019  21:59

!!! POZOR SPOILERY !!! Znovu se mi potvrzuje, že kdybych nejprve četla knihy a sjela je až po poslední česky vydanou knihu, kterou byl před vznikem seriálu Hořící kříž, byla bych z adaptace mnohem víc odvařená a stala se závislačkou. Když jsem začala koukat na seriál a došla až k tomuto dílu, přišlo mi to jako hrozná capina. Předně mi vadilo to, že Jaime se s Claire velmi spravedlivě pohádá, bo objektivně ona prostě neposlechla a vystavila ostatní nebezpečí (její motiv útěku ponechme nyní stranou), ona je ještě vzpupná a sprostá, a on se jí ihned po hádce omluví a vysvětlí jí, proč se zlobil. To jako vážně? To nedělají chlapi ani dneska! Pak jí zřeže (z pohledu 20. století skandální, tehdy manželé dělali mnohem horší věci - aniž bych to chtěla hájit), ona je pasivně agresivní a odpírá mu sex, načež on prohlédne a parafrází klanové přísahy jí vyzná lásku. Při prvním shlédnutí jsem se ptala sama sebe, co je to za blbost. Nyní, kdy už mám rozečtený Ledový dech, už chápu tyhle scény víc, jejich význam pro vývoj vztahu mezi ústřední dvojicí C+J, včetně slovních potyček a narážek na "hlášky" z budoucnosti ("zajebaný" bastard či "sadista"). Samotný děj epizody je pak z pohledu toho, kdo ví, co bude dál, zajímavý i jinými momenty. Jaimeho úvod o tom, jak jeho rozhodnutí ovlivňují jeho další život - nyní dva klíčové momenty: rozhodnutí ušetřit omráčeného Black Jacka Randalla a rozhodnutí nevyspat se s Laoghaire. Obě tyto vedlejší figury ovlivní další osudy hrdinů, a ne zrovna v dobrém... Znovu je ještě rozvinuta jakobitská linka (Graham McTavish!!!), včetně nastínění sporu mezi Dougalem a Columem, který se nakonec projeví ve 2. sérii...

• 20.5.2019  13:10

Curtis holt umí... Nebýt komodora Norringtona, do kterého jsem se zahleděla natolik, že jsem chtěla Davenporta vidět v dalších rolích, tak by mi tahle komedie unikla a byla by to škoda. Kupa dobrých postav, ještě víc výborné muziky, povedené vtipy, záporák v podobě zástupce vlády (kdo by poznal Zlatoslava Lockharta!), v závěru i nějaké to napětí, ale hlavně setkání s některými britskými herci, které jsem už hodně dlouho neviděla (Ahoj Jen z IT Crowd!). Nakonec nezklamal ani Davenport, který je tak krásně servilní, že v mých očích těsně šlape na paty Kennethu Branaghovi, který je naprosto neodolatelně zkostnatělý (viz scéna s oslavou Vánoc).

• 2.5.2019  13:15

Jojo, scéna "setkání" s Frankem, točená bez střihu, se mi líbila moc. Claire konečně po nějaké době stagnace koná a snaží se vrátit domů. Leč... autorka s ní má jiné plány, takže pápá Franku. Nu a Black Jack Randall… škoda, že ten slovní souboj a mlžení z Claiřiny strany netrvaly déle. I se mi líbila její drzost, kdy mu vázala šáteček kolem krku, aby opět tvrdě narazila. Jojo, holt studium historie se vyplácí a měla při manželových rozhovorech s reverendem Wakefieldem dávat větší pozor!

• 2.5.2019  13:14
    Cizinka - Svatba (S01E07) (epizoda) (2014)

Tenhle díl, jak píše Jenda, příběh nikam neposunuje, zato je takovým malým odlehčením po Jonathanu Randallovi a před dalším setkáním s ním. Oceňuji komediální prvky přípravy svatby - shánění kněze, zajištění prstenu či šatů, pobavila jsem se. A na to, jak Claire pořád vzdychá, že se chce vrátit domů, si sakra užila svatební noc. Jen na konci velké zklamání z Dougala - co na té emancipované sestřičce všichni vidí?

• 24.4.2019  20:06

Tak já se tedy přiznám... i když jsem Claire to skopání tak trochu přála za tu naivitu, kdy doufám, že v Black Jack Randallovi musí být něco z Franka, a krmí ho těmi nadějeplnými srdceryvnými replikami, i já jsem chvilkami byla na vážkách, jestli nakonec Randall neprozře a nebude vlastně hodný. Byť mi Menzies přijde hrozně škaredý, tak tohle sehrál pěkně. Jen by mne zajímalo, co to celou dobu pořád žvejkal… Nu a hláška o drcení kukuřice u pramene lhářů je moje top!

• 24.4.2019  20:04

Tyhle první epizody mne na seriálu baví asi nejvíc. Valchování vlny za použití moči mi při prvním shlédnutí přišlo trochu moc, ale když jsem teď četla průvodce k 1. a 2. řadě seriálu, vzala jsem ho na milost a pochopila, že se tvůrci chtěli pochlubit studiem reálií a co největší snahou o historickou věrnost. V závěru do děje vstupuje jeden aktivní britský voják, což přináší další dějový zvrat. Ovšem hlavně: G-r-a-h-a-m M-c-T-a-v-i-s-h!!!

• 24.4.2019  19:59
    Cizinka - Sněm (S01E04) (epizoda) (2014)

Za mne nej epizoda první řady, a to nejen díky zvýšenému výskytu Dougala MacKenzieho aka Grahama McTavishe. V knize Jaimeho strýc vůbec nemá to vyznění, které mu McTavish dodal svým charisma, a v seriálu je tak díky němu naprosto neodolatelný! V minulém díle nechal Jaimeho zmlátit Rupertem, v této epizodě ho vidíme v dalších polohách, včetně velmi jímavé na konci honu, a následně agresivní v rámci hry shinty. Na této epizodě se mi líbí několik rozehraných příběhů, které se plynule střídají a divák se po celou dobu sledování nenudí. Zpětně, díky znalosti knihy, si mnohem víc vychutnávám rozporuplnost vztahu Dougala k Jaimemu, stejně jako narážky Geillis Duncanové.

• 24.4.2019  19:56

Za mne trochu zbytečná dějová odbočka, ačkoli zpětně chápu, že si s ní scénáristé připravovali půdu pro budoucí konflikt s knězem. Bez tohoto vědomí však vyznívá hlavně jako demonstrace toho, jak to bylo v 18. století tmářské, a jak je Claire pokroková.

• 24.4.2019  19:55

Děj se zde trochu rozbíhá, divák se seznamuje s hlavními figurami a prostředím, v němž se Claire ocitla a kde nějakou dobu bude nucena proti své vůli setrvat. Říkám si, jak prozíravé bylo od autorky vybavit hrdinku znalostmi bylin, nechat ji projít válkou, aby uměla při ošetřování improvizovat, a navrch jí dopřát dobrodružné dětství, které ji naučilo kočovat. Přes tohle všechno si nemohu pomoct, ale literární Claire je mi sympatičtější než ta seriálová - v podání Caitriony Balfe mi přijde nehorázně oráchlá. Líbilo se mi první setkání s Geillis Duncanovou - až díky zpětné znalosti děje mi došlo, odkud má informaci, že by Claire mohla být anglickým špehem. A moc hezky to zapadá do scény, kdy Dougal plačící Claire nabízí, že ji odveze do města - Geillis tak pro něj může začít nenápadně vyzvídat... V této epizodě mnohem víc vystupuje Graham McTavish, a to se cení!

• 15.4.2019  10:53
    MOST! (TV seriál) (2019)

Souhlasím s názorem svojí mámy, která - když četla nejrůznější články a rozbory, jaké vyšší cíle byly seriálem sledovány - konstatovala, že podle ní tvůrci nesledovali nic. Tedy kromě zábavy. Přidanou hodnotu pak seriálu dali diváci, a to asi i proto, že téma zabrnkalo na citlivé strunky. Most! jsem shlédla až poté, co běžel v televizi, a nemohu říct, že bych propadla šílenství, šla ihned do e-shopu České televize a začala kupovat trička, popř. ihned vyrazila rychlíkem s přestupem v Ústí n. L. do Mostu, a šla se fotit u Severky. Ale seriál se mi docela líbil, byť některé scény považuji za zbytečné (zejména ty mezi Edou a Romanou) či přehnané (vyhrožování v Severce vč. polévání benzínem). Samotné idealistické vyznění se mi docela líbilo, patřím k příznivcům happy endů, byť proměna zarytého homofoba, xenofoba a inklinujícího Edy byla i na mne trochu pohádková. Nicméně Martin Hofmann víc než zaujal a myslím, že obliba seriálu je valnou měrou - stejně jako u Okresního přeboru - dána výběrem herců.

• 14.4.2019  16:23

Souhlasím s Tumbik - první část je pozvolná, ale po druhé návštěvě kamenů už se díl stává podstatně akčním. Seriál jsem viděla poprvé asi před 2 lety, mezitím přečetla knihy, a nyní mu dala druhou šanci, vyznění je podstatně jiné. Jsem zvědavá, kdy mne začne štvát hlavní hrdinka - nějak se nemohu zbavit dojmu, že i zdravotní sestra, která by si prošla frontovými zážitky, by byla verbálně takhle vulgární a celkově značně emancipovaná a oráchlá. Genderové pojetí Claire mi sedí spíše na 21. století než na rok 1945, natož století 18té.

• 30.3.2019  10:54
    Lásky čas (2013)

Milé, ale po Lásce nebeské jsem čekala víc... Tři hvězdy za vztah k otci, který vygradoval při rozhodnutí pořídit si třetí dítko, a za apel, abychom každý den žili, jako by byl naším posledním.

• 13.3.2019  18:39
    Scrubs: Doktůrci (TV seriál) (2001)

Jedna z mých srdečních záležitostí, ač pozdější série na vysoké škole už jsem nedokoukala. Vynikající fóry, nesmrtelné hlášky, dobře napsané a zahrané postavy. Za mne nej scéna, kdy JD věnuje na rozloučenou svému guru knihu všech hlášek, kterými ho kdy urazil, včetně dat a hodnocení, jak moc ho to rozplakalo.

• 13.3.2019  18:32
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Po několikerém opakovaném doporučení jsme seriál shlédli a: 1. sérii hodnotím hodně vysoko, ač téma bylo poněkud sci-fi, líbilo se mi hlavně to, že tam nebyly žádné vyloženě eklhaft scény, jako je dnes módní - mraky krve, vnitřností, brutality či sexu. Seriál sázel spíše na atmosféru, takže po téhle stránce po hoooodně dlouhé době současné produkce maximální spokojenost. Jistě, něco z vývoje šlo předvídat, něco třeba i nebylo dotažené (např. existence další brány ve stromě v lese), něco mne vyloženě nakrklo (Barb), ale jinak paráda. 2. série už byla o něco níž, ale pořád se na ni dalo koukat, jen Will mne nevýslovně štval - za mne se ho tvůrci klidně mohli zbavit, já bych ho nepostrádala :-).

• 2.3.2019  19:22

Začátek naprosto bezkonkurenční, výborné scény i hlášky. Postupem filmu mi však přišlo, že scénáristům trochu došel dech, a rozuzlení se spojováním Gothamu dohromady, usmířením Batmana a Jokera mi přišlo vyloženě zbytečné, nemluvě o Batmanově prozření, jak je fajn mít přátele a rodinu... Od fantomové zóny jsem trochu čekala něco jako v Legopříběhu, tedy že to bude reálný svět, kde Joker najde nějaké fajné vychytávky, jak to v Gothamu okořenit, a ono nic. Celkově to zatažení jiných superpadouchů byl sice hezký nápad, ale... nebyl to Gotham a Batman. Byť Voldemortovo "Vingardium leviosa" se mi neomrzelo ani po třetí recyklaci.

• 2.3.2019  19:19

Tak trochu zklamání... Začátek a samotná dějová linie nebyly zlé, ale samotné uchopení mne až tak neuchvátilo. Podobné téma, byť se sarkastickými hrdiny, kteří mají své zvláštnosti, by asi víc vyniklo v případě nějaké romantické komedie, takhle to na mne bylo takové surové a nedotažené. A u Winony je už bohužel vidět, že má svůj věk, a ano, jsem povrchní, ale při sledování mne to hodně rozptylovalo. Film není úplně zlý, některé hádky a škorpení hrdinů stojí za to, ale celkové vyznění je spíše rozpačité.

• 2.3.2019  19:17

Znám nejprofláknutější písně Queenů, vím, kdo byl Freddie, matně si jako dítko vybavuju, když zpíval na Olympiádě, a vím i něco o jeho orientaci. O kapele jako takové vím kulové a za znalce se nepovažuji. Na film jsem šla do kina s kamarádkami halvně kvůli hudbě, takže jsme zvolily i sál s nějakým ultra promakaným ozvučením, a zklamaná jsem nebyla. Přestože ústřední postavou byl právě Freddie, snímek sleduje osudy kapely jako takové, včetně vnitřních vztahů mezi jejími jednotlivými členy. Hudba parádní a co oceňuji asi nejvíc z hlediska děje, nebyly tam žádné senzační scény poukazující na homosexualitu a film nešel ani tak daleko jako k Freddieho smrti, ale vrcholil koncertem Live Aid. Za mne velmi sympatický filmový počin, který mohu doporučit i ne-fandům Queenů, kteří přece jenom v hudebním světě zanechali svůj odkaz. Jen jedna z kamarádek si hodně stěžovala, že reálný Freddie byl taky šereda, ale ne tak jako jeho herecký představitel :-).

• 27.2.2019  19:42

Za mne velmi příjemné překvapení nabité hláškami, odkazy na popkulturu a mraky skrytých vtípků, které třeba napoprvé uniknou (za mne jsou top stavitelé Leonardo a Leonardo). Jednu hvězdu ubírám jen za náhlý přechod k hrané části filmu, kterou sice chápu, ale za mne mohla být klidně vypuštěna.

• 31.1.2019  10:27

I mé pocity jsou více než rozpačité. Co se stalo s hlavními postavami první série? Chápu, že většina pokračování se kromě děje zaměřuje víc a víc na vztahy mezi postavami, ale toto? Kde je ten velitel Rohan, kvůli kterému Lupínek zůstává u policie? To má být autorita a šéf? Jasně, jeho chování by šlo vysvětlit tím, že chlastá (a to zejména v pracovní době a všichni nad tím přivírají oko), ale i tak... Jeho konflikty s Máchou jsou vyloženě zbytečné, vyhrocené, i Mácha se chová kolikrát jako debil... takhle by to prostě na pracovišti fungovat nemělo. A největší fór je, že ostatní postavy dělají, že je to vlastně v poho… Do toho zápletky jednotlivých dílů, které lze označit za hodně slabé, celistvou linii zatím drží jen případ mafiánů, který je taky trochu přitažený za vlasy... Doufám, že město Ústí nad Labem přidalo na seriál nějaké peníze za propagaci, protože po shlédnutí dosavadních 4 dílů si divák musí myslet, že v Ústí jsou všechny baráky plesnivé a hnusné, Romové kradou, fanoušci fotbalu jsou magoři, a že každý Ústečák je nějak divný... Dvě hvězdy dávám: za záběry na mé milované Ústí a za postavu Kuneše, která se ještě relativně drží, možná proto, že nedostala tolik prostoru.

• 29.1.2019  22:14
    Dabing Street (TV seriál) (2018)

První díly mne docela nadchly i přes jistou míru absurdního humoru (třeba počůraný dabér mi přišel trochu přes čáru). Ovšem pak to přestalo být o dabingu, ale o vztazích mezi postavami, které byly téměř všechny nějak narušené. A narušený se mi začal zdát samotný příběh a třeba díl Destrukce mi přišel vyloženě hloupý... Slovy mého muže: Škoda, mohlo to bejt dobrý.

<< předchozí 1 2 3 4