Jimmy15

okres Ústí nad Labem
študent

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 4.3.2019  06:36

V poslední době jsem si oblíbil nové české komedie. Docela jsem se těšil a očekával jsem další pěkný snímek. Bohužel přišlo rychlé vystřízlivění. Až moc předvídatelný děj, umělý a "tuhý" scénář, kdy mi přišlo, že by osoby mezi sebou opravdu takhle nemluvili a další drobnosti, který film pomalu sráží k zemi.

• 2.2.2019  13:16
    Hon (2012)

Jasný důkaz typické antivýchovy dětí aneb "moje dítě řeklo tohle a tak to prostě je". Sám si myslím, že podobných případů je mnoho. Je zde vidět i ten dementní výchovný styl severských států, kdy dítě má absolutní pravdu a přednost. Jeho neomylnost je daná a nebere se v potaz to, že rozmazlený harant se může kupodivu také někdy mýlit nebo dokonce lhát. Ale zpět k filmu, malá rozmazlená svině, která zkazila vyrovnanému a sympatickému člověku život! Kdo se chce brutálně nasrat, ale při tom jen nevěřícně kroutit hlavou s pocitem, že je tohle klidně realita, tak nechť se na film podívá.

• 29.12.2018  19:32

Podle mě trošku jiný Marvel, ale i tak hodně zajímavý a pěkný. Místy se člověk i pobaví vtipnými hláškami. Povedený kousek :)

• 29.12.2018  19:31

Supeeeer. Absolutní spokojenost. Akce, napětí, chvíle, kdy jsem vůbec nepředpokládal, jak se postavy zachovají. Bomba. Možná bych jednu věc vytknul. Přišlo mi to spíše jako Avangers, než film věnovaný kapitánovi.

• 1.12.2018  10:32
    Ant-Man (2015)

Wow. Marvel dle mě trošku jinak. Moc povedený kousek, který měl perfektní příběh. Nechybí napětí ani vtípek. Moc pěkné a uvidíme, jakou roli Ant-Man sehraje nadále.

• 1.12.2018  10:32
    Pan Včelka (2007)

Odpočinkový, zábavný film. Já prostě tento druh filmů a zábavy prostě můžu.

• 1.12.2018  10:30
    Coco (2017)

Hodně doporučovaný animák, který jsem měl už delší dobu připravený ve frontě na shlédnutí. Co dodat? Bylo to neskutečně kouzelné, krásné a snad i poučné. Netušil bych, že takový nápad, kdy se dostane malý chlapec do říše mrtvých, může být pojat tak skvěle. Skleněné oči na konci filmu nebyly výjimkou. No doporučuji všem na 100%.

• 1.12.2018  10:29

Vůbec jsem tento pěkný animák neznal. A Burton se prakticky nemění. Často jsem narážel na drobnou podobu s Mrtvou nevěstou. Ale krátký příjemný snímek, který potěší diváka.

• 1.12.2018  10:29
    1945: Krvavý mír (TV film) (2015)

Na tento dokument jsem se podíval spíše z doporučení. Moc tento druh dokumentů o odsunech Němců nemusím. Avšak jedná se o velmi povedený a hlavně, co je nejdůležitější, objektivní dokument, který poukazuje na to, že odsunuté Německé obyvatelstvo bylo více méně cílem nevzdělaných a závistivých Čechů přicházejících nebo pocházejících z pohraničí.

• 1.12.2018  10:28

U Marvelu je to snad v mém případě pravidlem. Půlku filmu se nudou kopu do prdele, dívám se na čas, kolik mi toho ještě zbývá. A pak? Pořádnej rozjezd a z filmu, který mě absolutně nebavil, se stane hodně dobrej a napínavej snímek. No nemůžu se dočkat dále.

• 1.12.2018  10:27

Přiznám se, vůbec se mi do toho nechtělo. Pustil jsem si to pouze kvůli dobrému hodnocení a umístění v žebříčku filmu na ČSFD. Závěrem? Neodtrhnul jsem se od toho. Dvě hodiny utekly jak voda a já byl na konci filmu s různými pocity. Převažovaly ale ty pozitivní. Musím vyzdvihnout jednu zásadní věc, a to že autor knižní předlohy vytvořil i scénář, takže zde není pochyb o tom, že se film předlohy drží. K soundtracku nemám ani slov. Bomba!

• 1.12.2018  10:27
    Gladiátor (2000)

Když jsem Gladiátora viděl poprvé, tak jsem ve třetině skončil, protože mě to absolutně nebavilo. Ale přeci jen, když člověk trošku zná historické souvislosti a v době shlédnutí filmu má za sebou i návštěvu Kolosea, tak film na diváka působí úplně jinak. Alespoň já to tak měl. Skvělý příběh, výborné herecké obsazení a fantastická hudba dodává filmu jedinečnost. No uvidíme, co producenti vymyslí v plánovaném druhém díle.

• 1.12.2018  10:26

Stále se musím opakovat, ale poslední dobou jde česká filmografie do sebe. Výborné a zábavné, nové české komedie jsou prostě skvělé. Od začátku do konce jsem se bavil. Na to že herce Langmajera nemusím, tak mi zde paradoxně nevadil a role mu evidentně sedla. Ale za vyzdvihnutí stojí fenomenální a skvělý výkon Anny Polívkové. Ta byla fantastická a scény, které by jiní herci předvedli trapně, ona dokázala pojmout tak, že z toho vyšla vtipná scéna. No snad ji budeme vídat ještě častěji.

• 1.12.2018  10:25

Parádní film. Jako vždy ze začátku nuda, ale pak to člověka chytne a kouká, kde a co jak navazuje na další Marvel snímky. To mě nepřestává udivovat.

• 1.12.2018  10:25

Jako vždy super. Thor a jeho kladivo (ano, zní to úchylně dvojsmyslně) a pár dementních záporáků, co si doma zapomnělo oči. Super snímek z mé milé Marvel studios produkce. Snad tahle filmová epopej komiksových hrdinů nikdy neskončí.

• 27.8.2018  18:17

Dlouho jsem měl film připravený v šuplíku a čekal na správnou chvíli, kdy si ho pustím. Ten čas nastal, když jsem si musel mazat svůj disk a zbytečnosti poslat k ledu. Vyhradil jsem si na to jeden večer a hle, nebylo to vůbec špatné. Jasně jisté mouchy to mělo, ale ve finále mi čas dobře utíkal a do filmu jsem se zakoukal. Ne jako u jiných snímků, kdy čekám, až uběhne aspoň půlka a tu druhou zuby nehty odpočítávám. Ale jedna věc mě přeci jen zklamala. Film se jmenuje 11. září 1683, pojednává o jedné z nejslavnějších bitev Evropy a bojům z celého filmu je věnováno asi 5 minut. To mě trochu zamrzelo.

• 27.8.2018  18:16

Film jsem viděl v letním kině a mé očekávání splnil. Nečekal jsem nic složitého, ale odpočinkový film. Místy jsem se opravdu dost nasmál a myslím si, že to bylo i cílem filmu. Povedené herecké obsazení jenom napomohlo pohodovosti filmu. Samozřejmě hlavní role Ondřeje Vetchého? To je vždy sázka na jistotu.

• 30.7.2018  22:22
    Iron Man 3 (2013)

Snad možná jen v krátkosti. Pro mě daleko lepší než druhý díl. Přišlo mi, že byl i daleko lepší příběh než v předchozím díle. Prostě jsem se ani ve chvíli nenudil.

• 30.7.2018  22:21

Pomalu mi v oblibě stoupají české komedie. Opět jsem se nezklamal a viděl výbornou komedii plnou vtipných dialogů a výborného obsazení. Pokud bude česká kinematografie pokračovat tímto směrem, tak to bude jenom dobře.

• 30.7.2018  22:20
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

Neskutečně vtipnej seriál. Celou dobu jsem se bavil. Herecký výkon Štáfka byl excelentní. Narážky na fotbalisty a vše s tím spojené bomba, herecké výkony některých fotbalových osobností také velmi vhodné. Závěrem? Jako kdyby tvůrci nastavili zrcadlo dnešním některým hráčům :D

• 21.7.2018  09:48
    Francouzská revoluce (TV film) (1989)

Opravdu dlouho to tu na mě koukalo, než jsem si to pustil. Sakra proč jsem na to nekoukal již dříve? Francouzi se vyšvihli. K 200. letému výročí revoluce natočit takovýto výpravný film je fakt bomba. CO je důležité, je fakt, že se to přesně drží i historické skutečnosti, což by divák mohl ocenit. Přehlednost mezi postavami je také dobrá a k tomu ty kostýmy, prostředí apod. No doporučuji všem. Za mě obrovský palec nahoru.

• 21.7.2018  09:47
    Pan Pip (2012)

Snažím se dívat na filmy s tématikou různých lokálních konfliktů a jsem rád, že takové filmy vznikají, jelikož je to zase jiná cesta k tomu, aby se na ně nezapomnělo. Stejným případem je i film Pan Pip pojednávající o Kokosové válce probíhající na Papui- Nové Guinei. Co je úsměvné, je i to, že zde hraje jednu z hlavních rolí Doktor House. Člověk si těžko zvyká na herce, který je typický jen pro tu svou nejznámější roli.

• 21.7.2018  09:46
    Avengers (2012)

Tak je za mnou první společný film všech superhrdinů. Celkové pocity byly všelijaké. Ale asi nejdůležitější pro mě bylo to, že až druhá polovina mě nadchla a měla akci. První půlka mě až tak moc nebrala, místy jsem se docela nudil. Ale celkově to bylo fajn.

• 21.7.2018  09:45

Už od první chvíle, kdy jsem začal sledovat Marvelovky, jsem měl k tomuto filmu nějaké předsudky. Moc se mi do něj nechtělo a hlavně mi přišel trapně komický převlek hlavního hrdiny. Po zhlédnutí? Po Thorovi druhý nejlepší snímek od Marvelu. Jen tak dál.

• 9.6.2018  11:18
    Thor (2011)

Na Marvelovky jsem se začal dívat se zpožděním a můj první zkouklý film byl až Iron man. Po shlédnutí Thora mohu říct, že je to pro mě zatím nejlepší film od společnosti Marvel. Výborně zvolené a uchopené téma.

• 9.6.2018  11:17
    Dukla 61 (TV film) (2018)

Poprvé jsem o tragédii, kde zahynulo tolik horníků, slyšel až prostřednictvím toho filmu. Osobně semi více zamlouval první díl. Druhý už byl slabší a bohužel některé scény divák ne zcela pochopí. Sám jsem s některými částmi měl problém. Ale i tak se podle mě jedná o velmi úspěšný snímek a jednoznačně mohu doporučit ke zhlédnutí.

• 9.6.2018  11:16
    Konfident (2012)

Po doporučení jsem si film také pustil. Byl jsem snímkem mile překvapen. Jiřího Mádla mám rád a bylo vidět, že tahle role mu sedla. Téma bylo zvolené také dobře, protože filmů, které popisují hrůzné praktiky komunistické StB, není nikdy dost.

• 9.6.2018  11:16
    Iron Man 2 (2010)

Můj problém je, že s velkým počtem shlédnutých filmů si po čase moc nepamatuji děj. Na tento film jsem se začal dívat, aniž bych matně věděl, co bylo v jedničce. Ale to moc nevadilo a bylo to super. Snad jsem přišel na chuť Marvelu a z dalších kousků nebudu zklamanej.

• 9.6.2018  11:15

Když jsem byl donucen se dívat na Marvely, tak jsem se popravdě bál. Po Iron manovi přišel Hulk. Slyšel jsem, že se jedná o jeden z těch slabších kousků od Marvela. Za mě ale super a jestli to tak půjde dál, tak budu mile překvapen. A aspoň mám na čas o filmovou zábavu postaráno.

• 9.6.2018  11:14
    Sněhulák (2017)

Nesba jsem nečetl a příběh popravdě moc neznám. Sám si myslím, že ten, kdo knihy nečetl nebo alespoň nemá dobré povědomí, o co v nich jde, tak některé scény vůbec nepochopí. To se stávalo i mně. Dobrou třetinu filmu jsem nepobral. Bohužel to se pak odráželo na mém hodnocení. Za mě průměr.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8