Hulk Hogan

P. K.

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 27.6.2014  12:07

Líbí se mi nápad, ale zpracování dost pokulhává. Chtělo to jít víc do hloubky, důsledněji prozkoumat veškerý příčiny a okolnosti americký občanský války a až pak se pouštět do vytváření podobný věci. Přijde mi, že to tvůrci zanedbali a vytvářeli alternativní historie jak se jim zlíbilo. Jen těžko si lze totiž představit, že by se světový dějiny měly vyvíjet zrovna tímto způsobem, kterej nám byl zde nastíněnej.

• 6.5.2014  21:20
    Dům ďábla (2009)

Úžasně stylovej horor s nádechem 70. let. V úvodní hodině se nestane snad nic vysloveně děsivýho a přesto film svou působivou atmosférou tlačí diváka do sedadla. To považuju u hororů za největší umění a tady je ho určitě dosaženo. Jen ten konec mohl bejt o něco lepší...

• 6.5.2014  21:16

Nedotaženej, kostrbatej příběh. Film se nemůže opřít ani o působivou atmosféru, přišlo mi, že se sází hlavně na děsivost loutek (a hereckýho výkonu Kwantena). Celkově docela slabota, hlavně vzhledem k faktu, že v režisérskym křesle seděl Wan.

• 15.3.2014  13:55
    Proboha! (2008)

Nevim, ale mně to nepřišlo ani moc vtipný. Dělalo to na mě dojem, že Maher jen zesměšňuje lidi s vírou v něco víc. Zpochybňovat umí každej. Zpovídaný osoby si vybral tak, aby mu pasovali do jeho scénáře, jejich argumentaci pak často vytrhával z kontextu. Dokument měl bejt asi za každou cenu kontroverzní, aby přitáhl dostatek pozornost, proto tolik arogance. Některé jeho předložené argumenty určitě stojí za zamyšlení, jelikož poukazují na časté protiřečení si církví, ale měly by pouze sloužit k další diskuzi a ne vyvozovat závěry typu: "Celý je to nesmysl a tečka! Věřej jen blázni a zoufalci." Jestli byl záměr dokumentu poukázat na nesmyslnost organizovaného náboženství pak budiž, ale přišlo mi že Maher měl k tématu přistoupit s poněkud větší pokorou.

• 1.2.2014  00:55

Námět mi přišel dobrej, ale poměrně brzo se to zvrhne v děsnou nudu. Navíc Eomer není takovej borec, aby utáhnul film sám. Kdyby aspoň ty souboje stály za něco...

• 19.12.2013  20:11

Bylo by to i za čtyři, kdyby tam nakonec z nějakýho důvodu nenaprali ty letící sáně...

• 30.11.2013  14:33
    The Christmas Consultant (TV film) (2012)

Jsem si před Vánocema dopřál trochu Hoffa, když to na svym facebooku tak vehementně propagoval. Musim říct, že se v poslední stylizoval do neskutečnýho renesančního muže. Nevim jestli to myslí vážně, snad si ze sebe dělá jen srandu...cpe se do všeho, čeho může, a ani tématika Vánoc jeho pozornosti neunikla. Co od toho čekat je asi jasný. Pitomost, o kterou bych bez Hoffovy účasti ani nezavadil. David naštěstí nezklamal a film táhne na svejch bedrech. Klasická vánoční kravina na úrovni "Santa with Muscles" s Hulkem Hoganem.

• 29.9.2013  18:28

Musim ale říct, že ten zmrd v hlavní roli je neskutečně nesympatickej!

• 27.9.2013  14:45

Líbilo se mi to, ale nemůžu se ubránit pocitu, že se z toho dalo vytáhnout mnohem víc.

• 24.9.2013  20:34

Bál jsem se toho hodně, ale naštěstí to není ani moc remake jako takovej. Okopírovanej je jenom nápad, jinak si to Američani udělali po svym a podle mýho názoru to dopadlo docela dobře.

• 22.9.2013  13:12

Přišlo mi, že trošku nedotažený. Nechci moc spoilerovat, ale film některý aspekty filmu mi připadaly nevysvětlený a hlavně nesmyslný. Ale dá se to asi přehlídnout, je fakt, že jsem byl po celou dobu filmu napjatej jak to vlastně dopadne. Ale právě konec mi filmu mi přišel rovněž neuspokojivej s plnou řadou otázek. Možná to byl účel, ale u mě to moc neobstálo. Žádný poselství tenhle film taky nepřináší. Brad Pitt musel asi dostat královsky zaplaceno...

• 22.9.2013  13:03

Nevim no, mně to teda nepřišlo ani trošičku vtipný. Takovej násilnej humor bych řek.

• 22.9.2013  13:01

Film, kterej asi neni pro každýho, hlavně ne pro ty, co nemusej partu Judda Apatowa. Je to ve svý podstatě neskutečná šílenost, a kdo se na tenhle humor nechytá, tak se moc bavit nemusí. Já, jako ohromnej fanda těhlech lidí, který uměj veškerý svoje fóry neskutečně prodat, jsem se bavil fakt hodně. Navíc mám pocit, že tyhle chlapi musej bejt v reálnym životě fakt parádní a skromný lidi. Herci ztvárňují s určitou nadsázkou sami sebe, což mi připadlo jako super nápad. Dost mě teda vytáčej zdejší komentáře o tom, jak je film nechutnej, že jsou scénky improvizovaný a vycucaný z prstu atd. Nevim jak si některý lidi představujou komedii, ale ty se často stavěj právě na lehký improvizaci. Zvlášť když ve filmu vystupujou herci na tohle talentovaný, některý se zkušenostma ze stand-up. Proto neni zapotřebí extra scénáře. Jeden člověk se tu vyjadřuje o tomhle filmu jako o vrcholu trapnosti a tzv. fekálního humoru a sám pak ohodnotí film Movie 43 čtyřma hvězdičkama, přestože ten nesahá tomuhle snímku ani po kotníky. Nehoráznost! Každopádně pro fanoušky týhle party je This Is The End určitě sedmý nebe :)

• 19.9.2013  17:07

Za ty prachy určitě dobrý, ale dojem kazí ten neskutečně nesympatickej fotograf v hlavní roli.

• 18.9.2013  19:11

Moje hodnocení značně ovlivnil fakt, že jsem před shlédnutím přečetl knihu. Film pak byl pro mě automaticky docela zklamání.

• 15.8.2013  00:34
    Pot a krev (2013)

Nedá se popsat...jen vidět!

• 8.8.2013  20:26
    Boogeyman (2005)

Hrozně špatný a ani trochu strašidelný.

• 8.8.2013  20:21

Solidní film z prostředí profesionálního sportu. Prostřednictvím oficiálních stránek National Football League byl tento snímek vyhlášen jako nejlepší film o americkém fotbale. V USA se jedná o klasiku, u nás ho očividně zná jen málo lidí...což je určitě škoda.

• 8.8.2013  17:01
    The Death of Yugoslavia (TV seriál) (1995)

Překvapivě zdroj poměrně objektivních informací. Na druhou stranu je úplně vynechána negativní role ES i OSN, což se ale dalo čekat. V dokumentu se nám dostává pohledu ze všech stran, svůj názor na věc prezentují zástupci všech republik bejvalý Jugoslávie, a divák má tak možnost si udělat svůj vlastní názor. Vypovídají prakticky všechny klíčový osobnosti tohoto konfliktu, některý záběry jsou unikátní. Pro ty, co se chtějí o této válce něco dozvědět, můžu doporučit!

• 11.7.2013  12:51
    42 (2013)

Film, jakej si Jackie Robinson zasloužil

• 3.6.2013  00:31

Moc pěknej film o přátelství.

• 3.6.2013  00:30

Tohle vidět s dabingem se rovná úplně jinýmu zážitku, ty hlášky jsou prostě neskutečný. Za něj ta pátá hvězdička. Ale i bez něj je to super film. Taková napůl komedie, Eastwoodův ironickej humor je tady fakt úžasnej. Příběh dost osmdesátkovej, ale to vyhovuje :)

• 3.6.2013  00:15
    Velká ryba (2003)

Čistá fantazie!

• 3.6.2013  00:13

V Americe vážně kultovní film a já určitě dokážu pochopit proč.

• 3.6.2013  00:10

Horší než seriál, přišlo mi, že trošičku na vážnější vlně. Ale furt určitě stojí za zkouknutí.

• 3.6.2013  00:07
    Striptýz (1996)

Proč tak nízký hodnocení? Je to naprostá pitomost, ale je to sranda. Chytnul jsem to náhodu asi v jednu v noci v telce. Nejdřív jsem u toho zůstal jen kvůli Demi, ale nakonec jsem to i dokoukal. Děsná pitomost, ale s Reynoldsem a Patrickem jsem se fakt dobře bavil :)

• 2.6.2013  23:56

Neobyčejnej dokument o neobyčejnym sportovci. Perfektně zobrazující Aliho velikost.

• 28.5.2013  21:00

Já nemůžu jinak. Po zkouknutí Fast Five jsem od šestky čekal přesně tohle...nic víc, nic míň. Ale tohle přesně mě baví. Občas je prostě fajn se jen tak natáhnout, vypnout a nechat se unášet filmem. Přímočará, neutuchající, zábavná jízda. Zní to stejně jako u pětky, přesto je to jiný. Zároveň ale pořád nabušený. Nad některejma scénama je teda asi třeba přimhouřit oči, možná i trochu víc. Nekonečná runway, Torettův záchrannej skok, jeho "flying headbutt"...i Dwayne tam měl "svý chvilky." Někdy to bylo možná až přes moc, ale jinak i tohle k podobnejm filmům patří. Myslel jsem, že koncept oživení Letty bude trapnej, ale povedlo se z toho vytáhnout smysluplnou zápletku. Každá z hlavních postav dostala svůj prostor, kterej si zaslouží, potěší účast Giny Carano. Zkrátka a dobře, kdo čekal to, co měl po pětce logicky očekávat, tomu se dostalo. Jasný...nebylo tam tolik závodů (nebo vůbec) jako v jedničce a dvojce, ale myslim, že je lepší, že se tvůrci nesnaží nějak vyrovnat prvním dílům série, který jsou stejně pro fanoušky nenahraditelný. Koneckonců už od čtyřky to nabíralo trošku jinej směr. Neřikám lepší, neřikám horší...jen jinej. Ale zatraceně zábavnej :)

• 20.5.2013  15:48
    Mama (2013)

Solidní horor s výbornou atmosférou. Moc se mi to líbilo, v poslední době fakt jeden z lepších hororů. Jenže pak přišel ten konec na útesu a já prostě musel jít s hodnocenim dolů. Škoda...

• 3.5.2013  00:23

Určitě moc zajímavý, akorát ten Mackie v roli 2Paca mi přišel dost blbej.

<< předchozí 1 2 3 4 5