(K)lamač srdcí (2010)

Klišoidny premerný, miestami nudný film s nesympatickými hercami (až na Vanessu) príbeh ma tiež nejak extra nevzal, ale pozrieť sa to zas dá.

Řím (2005) (seriál)

V prvom diely som sa nevedela vôbec zorientovať o čo tam ide, čo sa vlastne deje...čo mi dosť prekážalo...druhý diel zas akosi prestupoval na jednom mieste, tiež mi trošku vadilo pomalé prerozprávanie, ale ďalej sa to už vyvíja celkom sľubne...uvidím či pôjdem s hlasovaním dole alebo hore :-)

Královna Margot (1994)

Tento film som už videla snáď desaťkrát minimálne a oplatí sa ho vidieť i jedenásty :-) Milujem na ňom snáď úplne všetko. Paráda.

Kluci jsou zpět (2009)

Nudný priemer...ako pedagóga ma i trochu povystieralo a hlavne nudou povyžieralo..taká savka energie...s nadpriemerným hodnotením absolútne nesúhlasím. A rozmýšľam, či i tri hviezdy v hodnotení nieje priveľa!

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Tento dokument je perfektný. Je mi jedno čo je autentické a čo nie, v každom prípade takéto niečo tu predtým ešte nebolo a určite každého upúta viac ako tie klasické obkecávačky o živote v horách kde sa postaví moderátor na strom a kecá aká je príroda nebezpečná...z tohto si človek vezme viac, niečo nové sa naučí a hlavne sa zabaví..veď o tom tento dokument aj je...o zábave. Až príliš veľa vecí je podvod tak miesto pôvodných piatich hviezdičiek dávam štyri.

Komici (2009)

Bezpochyby je Adam Sandler úžasný herec ale toto?Film som si musela rozložiť na 45minútovky, pretože v celku som to nemohla pozrieť, to by som sa asi unudila, ale kedže Adama milujem tak moje vnutorné ja mi akosi nedovolilo sa na tento film vykašľať. Nabudúce ale počúvnem svoje vnútorné ja :-)V tom filme bolo úplne všetko. Zomierajúci hlavný predstaviteľ, pokus o návrat k bývalke, pokus o lezenie na city, vzťah medzi dvoma priateľmi. Do toho tam vtesnali drámu ale i komediálne prvky. Bolo v tom filme všetkého veľa a napriek tomu dohromady to človeku nedalo nič...veľká bublina všeličoho, ktorá spľaskne vo veľké nič. Čo sa v konečnom dôsledku ukáže hlavne poslednú polhodku filmu. Ach jaj dobre že na filmy nechodím do kina..pri tomto filme by ma akurát bolel zadok a viečka.A ešte niečo..rozosmiali niekoho tie vtipy tých akože komikov?lebo mna absolútne nie :-(

Svět podle Mallory (2010)

No neviem asi som očakávala trošku viacej ako som dostala. Dráma síce pekná, herci perfektný, hlavne Stewartka. Tá vyzerá úžasne snáď i s fľakatou tvárou, kruhmy pod očami, rozmazaným make-upom, výražkami a s anorekticky ladeným oblečením ako málokto. Čo sa mi ale nepáčilo bol koniec. Nečakala som síce rozprávkový koniec ale prosto niečo iné...takže preto plný počet nedám.

Atentát na střední (2008)

Nechápem, prečo si Bruce Willis vybral hrať práve v tomto hlúpom filme. Dokonca ani Misha Barton sa mi nepáčila. Pre mňa zbytočná hodina sledovania...jedno šťastie, že som to vypla. Pretože samé klišé, dej nezaujímavý...ale čo sa rozpisovať....hlupotina...jedna hviezda za Willisa, ktorý si asi nečítal scenár, pretože šliapol do poriadne veľkého hovna!!!

Střepy v hlavě (2008)

Ach jaj slabota...a to veľká...ako horor mi to neprišlo, zľakla som sa iba raz i to asi preto, lebo som sa pri filme nudila...a akosi ma tá ľakačka vo filme prebudila...neviem, absolútne čo na tomto filme poniektorí nepochopili...čo sa týka komentárov absolútny súhlas s Viktooorkou a heyda...a tá základná vec, čo určite každého zaujíma je...kto sú tí zo zrkadla a prečo to robia..proste film ma neuspokojil :-( kravina, v ktorej sa máločo deje :-(

Hledáme Ydol (2006)

No nato, aké ma film nízke hodnotenie, mňa pobavil. Neže by som sa váľala od smiechu, ale treba mu trošku zdvihnúť percentá tak dam 4 hviezdy. Koniec som taký dokonca ani pri najmenšom nečakala bol dzivý a takéto halušky ja mám rada a hlavne keď ich nečakám :-D