TwoFace

Česko
#ReleaseTheSnyderCut

1 3 5 6 7 8 následující >>
    • 10.9.2011  21:11

Grandiózní thriller. Skvělé herecké obsazení, výborná hudba, skvělá atmosféra a vynikající děj. Christopher Nolan nám ukázal, jak jde udělat vynikající film se superhrdinou. Prostě nemám slov. Batman zde však částečně ustupuje do pozadí a větší pozornost je zde věnována Jokerovi a Harveymu Dentovi. Dent jako Two-Face by si možná zasloužil víc prostoru, ale i v těch několika závěrečných minutách si pro sebe vezme celou scénu. No a Joker v podání Heatha Ledgera je kapitola sama o sobě. Joker je zde úžasný. Jeho šílenství je děsivé, jeho vtipy drsné, jeho psychopatický charakter skvěle rozveden a dalo by se říct, že tenhle film je hlavně o něm. Jeho činy a to jak zlomil psychiku Batmana i celého Gothamu je prostě geniálně vymyšlené a ještě lépe zpracované. Do výšin musím vyzdvihnout taky epický závěrečný souboj Batmana s Jokerem. Tenhle film je prostě dokonalý. Epickou hudbou začínaje a naprosto famózním závěrem konče.

• 10.9.2011  21:06
    Forrest Gump (1994)

Dojemné drama o životě prostého muže, který se doslova proutíkal univerzitou, válkou ve Vietnamu, lovil krevety a běhal napříč Spojenými státy. Bezkonkureční Tom Hanks předvádí zatraceně skvělý výkon. Byl to první film s ním, co jsem viděl. Když jsem tenhle film viděl poprvé, nějak moc jsem mu pozornost nevěnoval, viděl jsem jen asi jednu scénu, ale hned se mi zalíbil a tak, když jsem se dozvěděl, že ho budou znovu dávat v televizi, bylo mi jasné, na co se budu ten večer dívat. Co dodat, klasika, kterou by měli znát všichni, kdo mají rádi filmy.

• 10.9.2011  21:03

Tim Burton naservíroval temný, skvěle obsazený muzikál s dobrou hudbou a hektolitry krve. Přiznám se, že to byl první muzikál, který jsem kdy viděl. Ze začátku jsem z toho byl docela rozpačitý, koukal jsem na to hlavně kvůli Johnny Deppovi a nakonec jsem byl mile překvapený. Stará londýnská pověst je zde odvyprávěna na motivy broadwayské hry. Díky filmu jsem se dostal i ke knize Šňůra perel, která rovněž pojednává o holiči z Fleet Street, ale obě verze se od sebe tak liší... Ale obě mají své kouzlo a kniha je stejně dobrá jako film, ačkoliv s ním má společného asi jen ten nejzákladnější základ. Ale zpět k filmu. Stylizace je pěkná, občas možná až moc digitální,... Černým humorem se tu však nešetří (hlavně H.B.Carter ne) a zpěv... já byl spokojen...

• 10.9.2011  19:34

Nádherný film, který v sobě nese takovou poetiku. Na nic si nehraje, je trochu naivní a hned mě uchvátil. Strašně se mi líbil.

• 10.9.2011  14:13
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Zábavné. Hlavně nezapomenutelné Šéfovy hlášky.

• 10.9.2011  14:04
    Mezi dvěma kapradinami (TV pořad) (2008)

Tak to je nářez. To musíte vidět. Chudáci celebrity, musí z toho být dost na nervy. :D

• 10.9.2011  14:02
    Takešiho hrad (TV pořad) (1986)

V Japonsku udělají třicetiminutovou show nabušenou vtipem, ve které soutěží obyčejní lidé. U nás by to udělali na hodinu a půl, mezitím hodinu reklam, narvali by tam samé celebrity, které skoro nikdo nezná a navíc by to bylo mega trapné.

• 10.9.2011  13:57
    Partička (TV pořad) (2011)

Podle mě jediný skutečně zábavný český pořad.

• 10.9.2011  13:55
    Game Page (TV pořad) (1998)

Tenhle pořad se přesně trefil do mého vkusu, ať už z hlediska informatiky, tak i stylem recenzování i hodnocením her se kterým většinou plně souhlasím.

• 10.9.2011  13:48
    Ninja Faktor (TV pořad) (1997)

To, co ti lidé dokáží je neuvěřitelné.

• 10.9.2011  13:47
    Faktor strachu (TV pořad) (2001)

Reality-show, která vás bude bavit. Mám hodně silný žaludek a tak mi vůbec nedělá problémy jíst svoji večeři a přitom se dívat jak soutěžící jí červy, pavouky, vnitřnosti, kaše z rozmixovaných mozků. Každopádně musím smeknout před lidmi, kteří do toho šli a zvládli to. Já bych sežral možná tak ty mravence. Podle kámoše prý chutnají jako kyselé žížalky :D

• 10.9.2011  13:43
    Drtivá porážka (TV pořad) (2008)

Velmi vtipné. Pohodový pořad při ranní víkendové snídani, nebo večeři. Ty přezdívky jsou super!

• 10.9.2011  13:37
    SpongeBob v kalhotách (TV seriál) (1999)

Originalita, vtipnost a šílenost v jednom. Občas drsné, občas zvláštní a právě proto jsem si tu mořskou houbu tak oblíbil.

• 10.9.2011  13:32
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

„It's legen – wait for it – Do detailů promyšlené, skvěle napsané, neskutečně zábavné, s dnes již kultovními hláškami (kdo si nedává 'placák', neříká o něčem, že je to 'boží', nebo nikdy 'nenahodil oblek'?) a úžasnými postavami. Přátelé 21. století a jeden z nejlepších seriálů všech dob, který nikdy nezestárne a který se stal ještě během vysílání kultovní záležitostí. – dary! Legendary!“

• 10.9.2011  13:26
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Přátelé se za tu dobu, co se vysílali, stali legendou.

• 10.9.2011  13:25
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Vynikající seriál s válečného prostředí. Válka je krutá, ale tihle maníci z mobilní vojenské nemocnice se s válkou umí vypořádat a přežít jí s úsměvem na rtech. Je v něm ale i určitá hořkost na pozadí války, témata k zamyšlení, když se pozastavíte nad tím, proč se tak děje a ačkoliv se smějete, víte, že kolem umírají lidé a každou chvíli se může stát nějaké neštěstí. M*A*S*H je pro mě ale hlavně příjemnou nostalgií.

• 10.9.2011  13:17
    Moje rodina (TV seriál) (2000)

Miluju britský humor. A tohle nemá obdoby.

• 10.9.2011  13:16
    Top Gear (TV pořad) (1978)

Originální, vtipné, bláznivé. Tohle trio dokáže překonat všechny moderátory z téhle branže. Auta mě nikdy moc nebraly, ale je to tak zábavné... Na speciály nikdy nezapomenu.

• 10.9.2011  13:14
    Mr. Bean (TV seriál) (1990)

Legendární pan Fazole. Kdo by neznal. Můžu jakýkoliv díl vidět znovu a stejně se u něj zasměju.

• 5.9.2011  18:04

Velmi pěkný krátkometrážní film. Připomněl mi snímek Kuky se vrací. Doporučuji. Ke shlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=wYHbWnPB6NA&ob=av3e

• 9.8.2011  20:41

Lepší závěr legendární série si Harry Potter nemohl přát. Jediné výtky mám snad jen k závěrečné bitvě, která mohla být barvitější jako v knihách, kde byly popsány i úlohy jednotlivých postav v ní. Filmová bitva je taky skvělá, ale moc se soustředí na výbuchy a destrukci a málo na emoce kolem úmrtí postav. Klidně by se ještě půlhodinka navíc hodila, když má film sotva dvě hodiny. Za vrchol filmu považuji scénu Snapeových vzpomínek, díky které se Snape stal mojí nejoblíbenější postavou. A následné samozřejmě úžasné finále. Závěr série se rozhodně povedl. Takové ticho jsem v sále ještě nikdy nezažil.

• 10.5.2011  20:16

Říká se, že první díl je vždycky nejlepší a jinak tomu není ani u Pirátů z Karibiku. Polovinu toho, čím Piráti jsou tvoří hlavně skvělý Johnny Depp a jeho dnes již legendární postava Jacka Sparrowa. Zábava od začátku do konce, skvělá akce, humor, úžasná hudba, zkrátka všechno, co dělá z Pirátů z Karibiku skvělý film. Koho by napadlo, že z atrakce z Disneylandu může vzniknout tak úspěšná a oblíbená série.

• 10.5.2011  19:29

Film, kterým to všechno začalo. Myslím, že v té době ještě nikdo nevěděl, v jaký fenomén se Harry Potter rozroste. První díl se nese v pohádkovějším duchu, stejně jako kniha. To však nic nemění na kvalitě filmu. Je úžasné sledovat hlavní trio jako malé děti, když víte, jak vyrostou a jaké z nich budou hvězdy.

• 10.5.2011  19:17

Jestli má dobrodružství jméno, musí to být Indiana Jones. Legendární kultovní klasika, která výborně spojuje zajímavý příběh, skvělou akci, romantiku a humor. Ikonický klobouk, bič a naprosto dokonalý Harrison Ford.

• 10.5.2011  19:11

Je těžké hodnotit nebo dokonce popisovat něco tak obrovského, dokonalého, božího a legendárního jako je Pán prstenů. Musíte to hodnotit jako celek a to u něčeho, co má kolem dvanácti hodin a tisíce stránek není lehké. Dokonalý a naprosto epický film, a to platí pro celou trilogii, podle knih, o kterých se říkalo, že jsou nezfilmovatelné. Středozemě je ztvárněna naprosto dokonale, výprava, efekty, hudba, to všechno je naprosto skvělé. Scény při kterých vás bude mrazit, budete plakat, budete mít husí kůži, koukat s otevřenou pusou – a nejen napoprvé, ale podesáté, po sté. Pán prstenů je něco, co se nikdy neokouká. A když se do Tolkienova světa zamilujete, je to láska na celý život. Pět hvězd je málo. Slova nestačí, to se musí vidět. Pán prstenů je povinnost naprosto pro všechny.

• 10.5.2011  19:07

„Always two there are, no more, no less. A master and an apprentice.“ Film přinesl spoustu nových věcí, lokací, postav a mnoho dalšího. To všechno učinilo univerzum mnohem větší a zajisté mu ve své době dalo naprosto jiný rozměr. Qui-Gon a Obi-Wan jsou skvělá dvojice a je zajímavé, jak podobný vztah spolu později měli Obi-Wan s Anakinem. Jen škoda, že Klonové války nezačaly hned zde, první epizoda by pak mnohem lépe zapadala do celé trilogie.

1 3 5 6 7 8 následující >>