ComicBookGuy

Being There

<< předchozí 1 2
    • 20.9.2017  22:58
    Skrýš (1995)

Jeff Goldblum loosing his shit!

• 7.9.2017  19:33
    Ex Drummer (2007)

Komu se líbil film, měl by povinně šáhnout po knize od Hermana Brusselmanse.

• 6.7.2017  15:08
    Decoder (1984)

Feeling sleazy, In seedy sin city..

• 11.5.2016  22:53
    Archer (TV seriál) (2009)

Nejlepší seriál všech dob. DANGER ZONE!

• 6.2.2016  12:16
    Roadside Attractions (TV film) (2002)

Kevin Smith navštěvuje příšerně nudná místa a hází vtípky. Vysíláno v Jay Leno show.

• 5.11.2015  01:20

A já si doteď naivně myslel, že Keanu umí i trochu hrát. Film mě pobavil, ale bohužel jinak než sračker Roth chtěl.

• 16.9.2015  02:32
    Stalo se (2008)

Zooey Deschanel je odpudivé dřevo. Alespoň tady.

• 16.9.2015  00:03

Bam Snap!

• 20.7.2015  13:18

Where'd ya get the Negro, Butch? Elevator.

• 1.6.2015  01:20

Poctivá rodinná zábava

• 21.5.2015  08:40

Děkuji googlu za obrázky scénaristky Cucy Canals, vše je tím vysvětleno. Vesmír se zacyklil.

• 15.5.2015  22:03

Even your pigeon's a nigger! Ha ha ha ha ha! That's why I'm gonna kill him.

• 6.5.2015  07:11
    Rituál (1973)

Přeceňovaná detektivka plná odpudivý hippie muziky - jedinou věcí honosící se přívlastkem hororová v tomto filmu. Woodward se snaží, ale neutáhne to, protože ostatní (NE)herci jsou příšerní. Lee je tam zhruba 10 minut čistého času, takže vše musí vynahradit frontally (nejen) Britt Ekland. Závěrečný twist byl fajn, škoda že se neujal režie někdo s citem pro budování napětí. Za mě tři oschlá jablíčka z pěti čerstvých.

• 4.5.2015  00:28

Oidipovská problematika v celé své kráse.

• 9.3.2015  20:52
    Svatá hora (1973)

Rub your clitoris against the mountain.

• 9.3.2015  08:57

Twenty-three nineteen! We have a Twenty-three nineteen!

• 26.2.2015  00:45
    Čarodějky (1996)

Přehlídka špatných herců let devadesátých.

• 25.2.2015  20:47

That is not water. Black blood of the earth. Do you mean oil? I mean black blood of the earth.

• 16.2.2015  19:56
    Big Hit (1998)

Kultovní snímek o stockholmském syndromu

• 16.2.2015  16:02
    Čtvrtá hvězda (TV seriál) (2014)

No ty vole. Nekecéj..

• 29.1.2015  21:32

Mœbius byl Pan kreslíř.

• 29.1.2015  21:23
    Coherence (2013)

Tak to dopadá, když berete moc ketaminu!

• 19.11.2014  00:42
    Donnie Darko (2001)

Patrick Swayze má roli psanou na tělo. doslova.

• 18.11.2014  01:31

Nenominovat Telly Savalase na Oscara je osudová chyba. Dnes už lehce úsměvná komedie o partě 12 neoholených přátel z cel smrti která je vyslaná na sebevražednou misi. Tu z nich přežije jen Bronson bez knírku, Major Tvrďák Marvin a jeho homokámoš seržant.

• 28.8.2014  23:10

Film o rodičovství.

• 21.12.2013  01:45
    Salton Sea (2002)

Údajně těžce WTF snímek (alespoň dle názoru místní většiny), jehož největšími přednostmi jsou výborná kamera, hutný soundtrack a překvapivě i herecké výkony. Vincent D'Onofrio i Val Kilmer čas od času trefí role, které jim sednou jak prdel na herec. Tady se to překvapivě povedlo oběma, a já smekám svůj imaginární klobouk. Bohužel problém tohodle filmu je jinde, první hodinu sem se prosmál jak u dobré černé komedie, což zřejmě nebylo scénaristovým záměrem (pokud ano smekám po druhé, protože by to byl NEO-NOIR jaký přesně očekávám). Zatímco závěrečná třetina je očistcem pro náročnějšího diváka. O to víc mě dojali komentáře oceňujícíí právě ty nicotné twisty, nejohranější charakterové zvraty, či všeodhalující retrospektivy (s vyjímkou prvních dvou, které určují charakter Valovi postavy resp. jeho pomsty). Suma Sumárum kvalitní filmařina, dobří herci, pohodovej humor a debilní závěrečná dvacetiminutovka. Horší čtyři. (Pokud vám nedošlo po půl hoďce, že jsou ti policajti zkorumpovaní nebo nedej bože vám nestačila fotka jeho ženy v krabici od trubky, aby jste pochopili že je mrtvá a bude se mstít, tak uberte hvězdu dolů). Že už se po pár vraždičkách a smažení pika chce Valovi žít je věc druhá že. A jak dopadla Collete a její dcera? Hmm ...

• 19.10.2013  03:26

Gooodbyeee horsessssssss

• 19.10.2013  02:44
    Drive (2011)

Nejlepší OST posledních dvou dekád, Ennio nazdar!

• 12.9.2013  00:06
    Colette (2013)

Plusy - Skvělé OST, Kvalitní kamera, Andrej Hryc Minusy - Spousta hluchých či nepodstatných scén, Anglická verze filmu, Naprostá absence romance.

• 3.6.2013  08:01
    Mezi vlky (2011)

DOPRDELE! Celej film Qui-Gon Jinn hledá peněženky, než se v závěru střetne s WTF alfa samcem aby, vy(PRO)hrál... Scénář napsaný a upravený, podle úspěšné povídky zabral tvůrcům nejvýše pár hodin práce. Ta se skládala z kouření opia a lízání žab. Díky kvalitní kameře a krásné Kanadské divočině, nemá člověk pocit, že mohl raději necelé dvě hodiny pozorovat migraci středozemního ptactva v televezním dokumentu. Hutný thriller, se během chvíle mění na nejapnou konverzační komedii. Hrdě stojící JEDI, se vydává vstříc nejen trapnému scénáři, ale i patetickým výkonům ostatních přeživších. Každá drsná hláška potrápí uši, nejen proto, že hlavní protagonista zachránil v minulém životě minimálně 1200 židů. John "Hannibal" Smith se celý film snaží, leč mů síly stačí, zachránit alespoň jediného člena skupiny před skupinou vlků. Marně. Všichní proto umírají v očekávaném pořadí a přesně načrtnutých sekvencích. (Pokec-Smrt-Krajina-Pokec-Smrt-Krajina) Přes veškerou špínu LIAM podává maximálně koncentrovaný výkon, ale děravý scénář neumožňuje hlavní postavě udržet celou stopáž nad úroveň podprůměrných vod filmového řemesla. Jedná se o nízkorozpočtovou filmařinu, která by omluvila CGI vlky, kokotské obsazení a nulový příběh, pokud by se jednalo o televizní produkci Rumunské státní televize. Nebýt úvodní scény, scenériíí snímaných kvalitním kameramanem a flashbacků do minulosti, jedná se o nejmarnější film sezóny.

<< předchozí 1 2