Pokoj (2003)

Tak tento pocin uplne meni vnimanie filmu ako takoveho, rusi doposial vsetky zauzivane postupy ktore som predtym poznal..

Kids (1995)

Velmi silne tri hviezdy. Ale viac nepustim. Odhliadnuc od perfektej kamery , scenara, hereckych vykonov ma tento film nechal emocionalne chladnym.

Babel (2006)

3 hviezdičky za príbeh o mladej japonke. Ostatné ma nudili.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

RIMMER: Jo, ta možnost tu existuje, ano, eh, ale já mám jiný návrh. Trochu přitvrdíme. Čas vyjednávání vypršel. Říkejte si tomu extrém, ale navrhuji, abychom šli tvrdě a bez prodlení zaútočili skutečně masovou letákovou kampaní, a zatímco se z ní bude sbírat, nasadíme cirkusáky, alegorické vozy, pouliční divadlo a možná i dobročinné koncerty, ano? A pokud to bude málo, lituji, ale přijde čas triček: „Mutanti ven!“, „Vesmírní chameleoni? Ne, děkuji!“ ... a pokud je tohle nevyžene, pak už nevím co…. 100% davka humoru

Městečko South Park (1997) (seriál)

Síce niektore časti silne pokulhavajú , ale aj tak davam 5. Najoblúbenejšia postava: Randy Marsch

Zítra se bude tančit všude (1952)

." Berte laskave na vedomi ze ze souboru vystupuju. Jo, hochu nezlob se ale to nepujde..o tom jak odnas odejdes nebudes rozhodovat ty ale soubor" ..soc real v čistej podobe