Rychle a zběsile 7 (2015)

Za zvuků řvoucích motorů se k nám deře už sedmej (!!!!! sedmej kurva!!!) díl značky, které vyčpěla už ve druhém díle a my si bláhově mysleli, že čtyřka vše zachránila. Riddick Nafťák, zde známý jako Plukovník Kornetto, opět usedá za stůl s křížkem po funuse (nebo s křížkem na krku na funuse?), Skála Mopps drtí tentokrát krom kostí i sádru (ale co, že je ve filmu asi 2 minuty, má přece kulomet!!!), týpek s roztrojenou osobností, který se v každém záběru mračí trošku jinak (ano, moderna technologického rázu), Mamma Mia (opět brečí, brečí, brečí, ale je kurva sexy!), neohrožená Letty Žbirka (vlhká lesba, která se ale umí ohánět všim možným), Tony Jája, který zas všecko zkope do hranatý krychle, Ludamrd, co by klidně zazpíval, kdyby mohl a to všecko pod režií Jakuba I (kterého už nebavilo strašit diváky pouze lekačkami, nyní hrdiny vrhá z letadla v autech...což je setsakramentsky cool). A zapomněl bych na zabijáka, který sejme všecko a všecky, i když jich proti němu stojí celá sqadra a ani nevymáchaná huba Romanovo ho nedokáže zadržet (a to už chce fakt velkej pud sebezáchovy) Čeká je přece poslední prácička (sice poslední už asi potřetí, ale ta hláška se přece nikdy neomrzí! Budete brečet, bulet, sténat, onanovat, prostě všecko, jakmile nastane ono grandiozní finále, ze kterého jste v traileru neviděli ani prd, hehe! Je to tak akční, že kdybych nepracoval ve fastfoodu, tak bych i zaplatil za 4D, a to už ode mě něco znamená. Série se ubírá směrem dosud nevídaným a s absurdičností zachází tak daleko, že by to ani Michal Kolla lépe nenatočil.